Jump to content

Ξάνθη - Α.Ε.Κ. (7η αγ.): 15/10, 20:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

35 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Aνέστης
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Γκάλο
      0
    • Βράνιες
      9
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Μάνταλος
      17
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Λιβάγια
      6
    • Αραούχο
      1
    • Λόπες
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπακασέτας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      5
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      13
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      19
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      14
    • Λόπες
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπακασέτας
      0


Recommended Posts

Μιλησα για ενα συνολο ανθρωπων που αθελα τους εχουν πεσει στην προπαγανδα των γαυρωνμπαοκτσηδων στο ματς με την Λαμια. Δεν εγραψα οτι εγραψα κακοπροαιρετα ασχετα αν ετσι φανηκε.

Δεν χρειαζεται να πεσεις σε καμια προπαγανδα για να μην θες να πετυχεις τους στοχους σου με αθεμιτα μεσα.

Κ παραπανω φραγκα θελω αλλα ουτε νταβατζης θα γινομουν ουτε θα εσπρωχνα ναρκωτικα.

Αν αυτο με κανει αγαθομουνη κ προβατο συμφωνα με την γνωμη σου, δεν θες να σου πω την δικια μου γνωμη για εσενα κ οσους συμφωνουν μαζι σου (βαζω κ τους αλλους για να μην το προσωποποιησω κ εγω).

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν εχω καμια ενοχη και μηδεν τυψεις βλεπω δε και τον σημερινο τυπο γραπτο και ηλεκτρονικο και θυμαμαι τον αντιστοιχο με την λαμια και λες πεναλντι στην σεντρα κοκκινη με το στραβοκοιταγμα με κανει νταβατζη? οχι φυσικα με κανει ρεαλιστη με αυτα που με πολεμανε με αυτα θα παλεψω

 

7 αγωνες 4 πεναλντι οι αδικημενοι

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντα ήμουν με τον Μπιλάκο σ'αυτό το θέμα. Να πάρω ένα πρωτἀθλημα όπου με σπρώχνουν όπως τον γαύρο τα τελευταία 20 χρόνια, να το κάνω τι; Υποτιμάει τη νοημοσύνη μου.

Φυσικά δεν γίνεται κάτι τέτοιο φέτος, δεν υπάρχει σπρώξιμο ούτε κατά διάνοια, το πέναλντι της Λαμίας ήταν μούφα, αλλά εκεί πιστεύω έγινε λάθος από τον διαιτητή σε μια φάση που ξεγελάει εύκολα, live το είδα καθαρό πέναλντι, σπάνια κάνω λάθος σε τέτοια, έλα όμως που δεν ήτανε.

Αίσχη θέλουμε μόνο στα μεταξύ μας ματς. :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

προτιμώ καθαρό πρωτάθλημα, αλλα ούτε ενοχή ούτε τύψη θα νιώσω ακόμα και να το παρουμε με μ.ο 3,2 πεναλτι/ματς. Στο κάτω κάτω, σχεδόν όλοι οι αντιπαλοι πουστράκια με περικεφαλαία είναι, και μόνο αν πέσουν ξεπλενονται

Link to comment
Share on other sites

προφανως και θελω πενηνταρισιο πρωταθλημα για ολους ομως οταν βλεπω την χθεσινη διατησια και θα δω την σημερινη στην ξανθη θα μου αναψουν τα λαμπακια γιατι μην εχει αυταπατες κανεις σημερα θα δουμε παλι εκνευριστικο κορακα ειναι δεδομενο και στην τουμπα θα δουμε φρρρρ και φρρρ απο το 1ο λεπτο για την αρμαδα του τστσενου

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λεει ο αμιντι , δε ξερω πως θα το σηκωσουμε οταν το σηκωσουμε αλλα να ασχολειται ολο το δημοσιογραφικο συναφι απο εφημεριδες σαιτ κτλ ποσο καιρο με το πεναλτυ στη λαμια και το χθεσινο να το περναμε ως καρδια του πρωταθλητη εμενα προσωπικα μου βιαζει τη λογικη και την ηθικη κ ολα..ειναι το πρωταθλημα τετοιο που αν δε κυνηγησεις παντου εχεις μεινει απο οκτωβρη μηνα εξω και σου φταει η κακη ποιοτητα και οι αδερφες παικτες..ε να πανε να γαμηθουν και ευχομαι το γαυρο ειδικα να τον ξεμουνιαζω οπου τον βρισκω και την επομενη ν εχουμε εμετους για τη κακη διαιτησια π τους κυνηγαει..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε μητσο ας θελει καποιος πρωταθλημα κ με προεδρικο διαταγμα. Δεν θα κατσω εγω να τον πεισω για το αντιθετο πλεον, στα παπαρια μου.

Τα προβατα, τα αγαθομουνης κ οι υποδειξεις ομως ειτε θα κοπουν, ειτε θα απαντηθουν αναλογα.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι θεμα προβατου η αγαθομουνη ειναι θεμα προσωπικης αντιληψης, αν ειμαι καλυτερος να το παρω αν τωρα ειμαι καλυτερος και με πιστολιαζουν ε δεν θα πω κιολας οκ παμε παρακατω 

 

20 + χρονια μας ρημαξανε μας κλεψανε μας βιασανε τις κυριακες και βλεπω και σημερα ενα συστημα που οταν στις ελαχιστες φορες ευννοηθει η ΑΕΚ σκουζουν και φωναζουν ολοι ενω οταν γινεται το καθιερωμενο κουρεματακι εδω και 20 χρονια μιλανε για την καρδια του πρωταθλητη 

Link to comment
Share on other sites

Πρωτάθλημα με οποιονδήποτε τρόπο και μέσα. Αν γίνεται κάθε αγωνιστική με πεναλτυ ορακοταγκω

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

πρωτάθλημα με 50-50 και αν είναι εφικτό.. σφαγές μόνο εναντίον gay και ελεεινών παραρτημάτων

τύπου δραγουμάνων ν.σμύρνης, κομπότη κλπ

Link to comment
Share on other sites

μα εκει ειναι το θεμα οτι θα πας σμυρνη και καλυτερος να σαι δε θα περασεις και θα τρωγεσε μετα για το μανολο και τον αστριτ κ παει λεγοντας...και ο γαυρος με μια ομαδα μπουρδελο περασε οπως περασε κ σε ενα μηνα δε θα το θυμαται κ κανεις αφου μας εχει γινει συνηθεια , εχει μπει στο πετσι μας και το θεωρουμε φυσιολογικο γαμω το θεο....και στο τελος θα μετραμε κουκια κ θα πεφτουμε στην εσωστρεφεια...ε δε παει αλλο

 

με τη λαμια ημουν στην ευθεια στη πλευρα των λαμιωτων εκει καταφερα κ μπηκα και το πεναλτυ φανηκε πεντακαθαρο στη ροη...και μονο τη λιγκα δε διακοψαμε ρε πουστη μου μας εχουν κανει φοβηκους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για μένα το μότο της ΛΦΟ έχει νόημα εδώ. Δεν μιλάμε για κοινωνία και ανθρωπότητες, μιλάμε για ένα τσίρκο - βούρκο.

Αν είσαι μέσα για το κολύμπι και την επιδερμίδα, πάσο. Αν μπαίνεις για να κερδίσεις όμως, ελ πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×