Jump to content

Α.Ε.Κ. - Ατρόμητος Aθ. (8η αγ.): 23/10, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      4
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Τσόσιτς
      4
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Μάνταλος
      3
    • Αραούχο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Πατίτο
      1
    • Κανένας
      13
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      6
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      9
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      4
    • Λιβάγια
      0
    • Μάνταλος
      5
    • Αραούχο
      4
    • Μπακασέτας
      3
    • Γκάλο
      0
    • Πατίτο
      0
    • Όλοι χάλια
      8


Recommended Posts

Οσο για τον πουτσο και αν ηταν τα τελειωματα του Μανταλου δεν γινεται να του βαζεις ιδιο βαθμο με τον Μπακασετα.Λιγη τσιπα δεν εχει ο πουστης;Για ενα σουβλακι ρε αρχιδι καλα τα λεγε ο Κετσπαγια.

Link to comment
Share on other sites

Στον Θωμαΐδη τωρα όλες οι αμφισβητούμενες της ΑΕΚ τις βρήκαν μια χαρά. Δεν υπάρχει καμια παράβαση.

Link to comment
Share on other sites

Οσο το σκεφτομαι τοσο περισσοτερο πειθομαι οτι το γκολ το φαγαμε λογω butterfly effect που ξεκινησε απο το σουτ του Τασαρου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

apoxorhsh apo AEK

den pernas kala sto koumou?

Στο ΚΜ όλα καλα ειναι. Το θέμα ειναι οτι εχω απογοητευτεί τόσο πολυ απο την ΑΕΚ που θα χάσω το ενδιαφέρον μου νασχολουμαι

Link to comment
Share on other sites

Τελος το πρωταθλημα. Εκτος αν πιστευει πως αυτη η ομαδα εχει τα κουραγια να κανει διπλο με τον Πανιωνιο που ανεκαθεν εκει μεσα εχανε βαθμους. 

 

Εχει την δυνατοτητα. Σιγα το μεγαθηριο τον πγςς.

Link to comment
Share on other sites

παντως το πρωτθλημα ορθανοιχτο ειναι.

Αρκει να κρατηθουμε εκει κοντα κανα μηνα.

Διπλο στη πλατεια κι ολα θα γινουν.

 

Κι εγω θεωρω οτι ολα ειναι ανοικτα. Η ΑΕΚ ειχε απωλειες αδικαιολογητες, αλλα ηδη εχει παει ξανθη, Ιωαννινα, Τριπολη. Ποιος απο τους γαυρο και μπουγατσα εχει παιξει εκτος και με τους τρεις?

Link to comment
Share on other sites

Όλη η χρονιά στην Ελλάδα είναι η ανατροπή με τον γαύρο...

 

Εκεί λοιπόν νομίζαμε ότι όλα θα ήταν εύκολα...

 

Αλλά να μωρέ... Παίζουν και οι άλλοι...

 

Και παίζουν ταμπούρι... Που φαίνεται ότι στην προετοιμασία ΔΕΝ δουλεύτηκε...

 

Καλά δεν μιλάμε τώρα για γκολ από στημένη φάση εκτός αν είσαι Λάζαρος και σουτάρεις στον Καπίνο...

 

Λείπουν παίχτες σε καίριες θέσεις... Έχεις παίξει με Μπακάκη αριστερά... Γαμώ τον πραγματισμό που έκανες το καλοκαίρι...

 

Με ένα μπάτζετ από τα Lidl... Μικρότερο και από αυτό του Παναθηναϊκού...

 

Οπότε κάπου στην εξίσωση εμένα μου φταίνε ΟΛΟΙ...

 

Έχεις μπροστά σου την πλατεία... Με νίκη κλείνεις τις πληγές και πας για γεμάτο ΟΑΚΑ με Μίλαν και για το μεγάλο ντέρμπυ με τον ΠΑΟΚ...

 

Μόνο ένας μπορεί να αλλάξει τα δεδομένα... Ο Χιμένεθ... Πιστεύω ότι μπορεί...

 

Κι αν δεν μπορείς να σπάσεις ταμπούρι, ε δώσε λίγο γήπεδο στον αντίπαλο ρε μυαλό...

 

Όλοι κρίνονται εκ του αποτελέσματος...

Link to comment
Share on other sites

Ο αγώνας στη Ν. Σμύρνη είναι προδιαγεγραμμένος δυστυχώς.

Ξεκίνημα με ανούσια κατοχή της ΑΕΚ, μπορεί να χάσει κάνα άχαστο ο Μάνταλος (ο Αραούχο δεν πιστεύω ότι θα ξεκινήσει) και αμέσως μετά θα φας γκολ. Ύστερα ο Χιμένεθ θα κάνει την ομάδα τελείως τουρλουμπούκι και είτε θα ισοφαρίσεις, είτε θα φας και το 2-0. Πάντως το διπλό είναι έκπληξη από τις καλές. Μακάρι να έρθει αλλά δεν το βλέπω. Αν κάποιος έχει εικόνα να μας πει και ποιοι θα απουσιάζουν

Link to comment
Share on other sites

να μην κατεβουμε καλυτερα ρε μανα μου τοτε, δεν θα λειπει κανεις ολοι παροντες ειναι

Link to comment
Share on other sites

το έχω γράψει και το έχω σβήσει δέκα φορές το ποστ.

 

Το πρωτάθλημα το κερδίζεις με τις κωλοσφιξούρες ομάδες.  Για να τις κερδίζεις πρέπει να βάζεις πολλά γκολ.

 

1.  Δεν χρειάζεται το Ελληνικό πρωτάθλημα 2 αμυντικά χαφ.  Ειδικά όταν πρόκειται για άμπαλους.

2. Πρέπει να βάζεις γκολ από στημένα

3. Τα φορ σου πρέπει να βάζουν γκολ

 

ή...

 

 

 

Δεν ξέρω τι μπορεί να σωθεί από εδώ και πέρα.  Το θέμα είναι ότι δεν έχει χαθεί τίποτα τουλάχιστον.

 

Πρέπει να είναι σοβαροί κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε λεπτό.

 

 

 

Μιλάμε για πρωτάθλημα με καφενεία.  Θα είναι αστείο να το χάσουμε 

Link to comment
Share on other sites

ο Ρισβανης και ο Χατζηισαίας λεμε...

 

κρατησαν το μηδεν απεναντι σε δυο παιχτες που ανηκουν σε ομαδα Primera και για να τους αγορασεις πακετο θελεις 10+ μυρια σημερα που εχει πεσει η τιμη τους...

 

ελα καπου...

Link to comment
Share on other sites

γκαζια θελουν και οι δυο λεμε...

 

ας αφησουν τα instagram και ας κατσουν να καθαρισουν λιγο το μυαλο τους...

Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα από πάνω - και η κλασσική σκέψη: εμείς με το ρόστερ του Πιτσουνιού, θα πέφταμε δε θα πέφταμε;

 

Υπάρχει μαλάκυνση στον οργανισμό, στο DNA, μην γελιόμαστε. Δεν μπορούμε να συνεχίσουμε το ίδιο βιολί και να περιμένουμε διαφορετικά αποτελέσματα, επειδή ο θεός μας χρωστάει, ο θεός της ΑΕΚ, κλπ. Ας έρθουμε λίγο στον δυτικό κόσμο.

 

Έχεις έναν φυσιολογικό για Ελλάδα επαγγελματία προπονητή. Ωραία. Θέλεις πρωτάθλημα; Δώσε του την αντίστοιχη χρηματοδότηση και κόψε δάχτυλα σε όποιον ΑΡΔ τολμήσει να πουλήσει φύλλα (μλκ 500 ευρώ και αν βγάζουνε απ' τις πωλήσεις;) με λαϊκιστικά σχόλια. Ψωμιαδικα. Είσαι τοξικός με την ΑΕΚ, είσαι τοξικός με τα λεφτά μου - σε γάμησα.

Σπας και δυο-τρια σπυριά στα αποδυτήρια (παιδιά έχετε υποχρεώσεις όποιος δε θέλει να δουλέψει το πρότζεκτ φεύγει) και ελπίζεις.

 

Το πρόβλημα είναι η εντύπωση (των αγράμματων σχολών οδηγών...) πως αν κάνουμε κάτι ΠΙΟ ΙΔΙΑ με κάτι άλλο/παλαιότερο, θα δουλέψει.

Μαλάκα ξύπνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οσο περναει η ωρα και η ημερα τοσο πιο αδιανοητη και αχωνευτη μου φαινεται αυτη η ηττα, αλλα και η ηττα στην Τριπολη. ΕΛΕΟΣ γαμω την πουτανα μου μεσα...δεν μπορει καποιος να τραβηξει τα αυτια σε καποια παιδακια εκει μεσα?

Link to comment
Share on other sites

η ομαδα εχει 2 επιθετικους που ειναι οι πιο ακριβοι της παικτες. οι 2 αυτοι ποδοσφαιριστες εχουν πετυχει συνολικα 1 (αδιαφορο) γκολ για το πρωταθλημα.

 

ταυτοχρονα δεν μπορει να ισχυριστει κανεις οτι σε ολα τα ματς που απετυχες δεν εφτανε η μπαλα στην περιοχη. ειδικα χθες.

 

οκ καταλαβαινω οτι δεν το εχουν το ψηλο παιχνιδι για καμιναδα, αλλα ας βρουν τροπους να σκοραρουν με τα ποδια, αυτη ειναι η νο1 γαμημενη δουλεια τους.

 

κανονικα 8η αγωνιστικη απο τους Αραουχο+Λιβαγια θα επρεπε συνολικα να ειχες τουλαχιστον 5-6 γκολ. κι εχεις 1. ας βρεθει ενας γαμημενος τροπος να ξεμπλοκαρουν, διαφορετικα να'χαμε να λεγαμε.

 

επισης κατι πρεπει να γινει με τον Λαζαρο. εχει εναν μηνα που παταει τον κωλο του. οποτε ειτε στρωσ'τον κι αυτον, ειτε  ασ'τον στον παγκο (ας παιξει ο Πατιτο, κατι εδειξε χθες πιστευω).

 

δεν εχω κατι αλλο να προτεινω. και φυσικα τελος στις τρελες και ας μπει κι ενα γαμημενο τελος με το θεμα Μπακασετα. προτιμω να βαλει αλλαγη μεσοεπιθετικου τον Γκαλο, παρα δαυτον, δεν ξερω πώς αλλιως να το γραψω.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Εχεις τρυπια αμυνα,βεβαιο το γκολ σε καθε ματς και εισαι δυσκοιλιος στο γκολ,ο λιβαγια δεν βλεπει δυχτια,ο αραουχο δεν υπαρχει,στημενα δεν δουλευεις καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Η ομάδα φέτος εχει πολύ μεγάλες πιθανότητες να το παρει.Πιστεύω οτι οι γαυροι ειναι χειροτερη ομάδα απο μας.Αν δεν μας κάνει καμια ιστορία ο ΠΑΟΚ θα το παρουμε και ας κάνουμε και αλλες γκέλες.Να παρουμε και τον Μασουντ το Δεκεμβρη και θα πανε όλα καλα.Πιστευς και ο Λιβαγια και ο Αραουχο οταν ξεμπλοκαρουν καποια στιγμη θα κανουν την διαφορα!

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Τσαφ τσουφ θετικής ενέργειας από ντάι χαρντ οπαδούς. Δάκρυ.

 

Μακρόςς ξανάνοιξε Χαρουπιά να γίνει τάιμ τράβελ ΚΜΜΜ. Και με θυμάμαι τώρα να κουβαλάω κάπου κάτι λεφτά στον Αρμπή για το σκάκι. Πόσο...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Πανε 9- 10 χρόνια απο την Χαρουπιά !Δεν είχαμε καμια ελπίδα για τίποτα τότε.Τώρα όμως χτυπάμε Ουεφα και τιτλο στο πρωτάθλημα.ΑΡΓΉΣΑΜΕ ΑΛΛΑΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μαλακες νταξ, τοκιο, νεα μακρη μετα απο κατι χρονια.

Συγκινηση.

Συγκινηση και δουλεια... παλι πρεπει ν ανοιξω τους πινακες στ απιδια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×