Jump to content

A.E.K. - AC Milan (Europa League): 02/11, 20:00, Cosmote Sport 2


MVP-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      3
    • Λόπες
      16
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Σιμόες
      6
    • Γιόχανσον
      7
    • Μπακασέτας
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      1
    • Λόπες
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Μπακάκης
      2
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      2
    • Αραούχο
      2
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      4
    • Δεν υστέρησε κανείς
      22


Recommended Posts

Έχει κι αλλού. Εκτός από τις Ρ αν έχεις προσέξει δεν διατίθενται εισιτήρια στις πρώτες σειρές από κάθε εξέδρα στο κάτω διάζωμα και μολις οι υπόλοιπες τιγκαρουν τότε ανοίγουν και αυτες. Πχ τώρα έχει και στην 11 λίγα ενώ το πρωί δεν είχε. Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν έτσι και δεν ανοίγουν και τις "από εδώ" θύρες του άνω διαζώματος. Θα τις ανοίξουν δηλαδή αλλά γιατί δεν το κάνουν από το τωρα...

Link to comment
Share on other sites

λέτε να ανοίξει και η απέναντι πλευρά;

τυχεροί όσοι θα είστε μέσα, σας ζηλεύω.

Ο αγώνας είναι Πέμπτη και Δευτέρα δεν έχει πάνω από 20-30 εισιτήρια διαθέσιμα, οπότε ναι θα ανοίξει.

 

Θα είναι το πρώτο "sold out" της νεότερης ιστορίας μας στο οποίο δεν θα είμαι κι εγω

Link to comment
Share on other sites

Στις 30.000 η προπώληση με Μίλαν! Τέλος τα ηλεκτρονικά εισιτήρια, ανοίγουν (και) οι θύρες 31 - 21 

Με εντυπωσιακούς ρυθμούς κινήθηκε και σήμερα η διάθεση των εισιτηρίων από την ΠΑΕ ΑΕΚ για τον μεγάλο αγώνα της Πέμπτης με την Μίλαν. Όπως έγινε γνωστό μάλιστα, είχαμε... sold-out στην ηλεκτρονική διάθεση και πλέον τα «κομμάτια» που έχουν απομείνει στο πάνω διάζωμα του ΟΑΚΑ, θα διατίθενται μόνο από τα εκδοτήρια. Παράλληλα, από αύριο στα γκισέ, θα υπάρχουν και εισιτήρια στην Θύρα 31 (των 20 ευρώ) η οποία ανοίγει μετά από... χρόνια και στη Θύρα 21 των 15 ευρώ. Αυτή τη στιγμή, η προπώληση των απλών εισιτηρίων αγγίζει πλέον τις 30.000, κάτι που σημαίνει πως την Πέμπτη το ΟΑΚΑ θα έχει πάνω από 45.000 και… βλέπουμε. Τώρα, για το εάν θα ανοίξει κι άλλη θύρα, προφανώς θα αποφασιστεί από την κίνηση που θα υπάρχει στα εκδοτήρια αύριο Τρίτη…

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Καλοφαγωτα τιγρακο,τι,θα κανεις μεταγραφη αντιμανταλου,δεν θα πανε δλδ αγια σοφια?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγο ειρωνικο να τρεχουμε να αγορασουμε εισιτήρια και μετα να βριζουμε τον Τιγρη οτι τα παντελονιαζει.Οποιος νομιζει οτι τα λεφτα του τα τρωνε αλλοι ας μεινει σπιτι του ή ας το δει απο το καφε της γειτονιας του. Μιζεριες δεν χωρανε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγο ειρωνικο να τρεχουμε να αγορασουμε εισιτήρια και μετα να βριζουμε τον Τιγρη οτι τα παντελονιαζει.Οποιος νομιζει οτι τα λεφτα του τα τρωνε αλλοι ας μεινει σπιτι του ή ας το δει απο το καφε της γειτονιας του. Μιζεριες δεν χωρανε 

 

Κουβέντα να γίνεται, αλλά δε νομίζω ότι είναι σωστό αυτό που λες. Εγώ (τυχαίο παράδειγμα) τρέχω να αγοράσω εισητήριο γιατί θέλω να δω και να υποστηρίξω την ομάδα μου. Δεν έχει να κάνει με κανέναν Τίγρη αυτό το πράμα. Και αν ο ιδιοκτήτης τα παντελονιάζει, τότε ναι, είναι δικαιολογημένη η γκρίνια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

μη ξανακανουμε σολντ ουτ οποτε μη τυχον και παντελωνιασει ή στη πολυ χειροτερη πανε στην αγια σοφια...τπτ αλλο να γκρινιαξουμε?

 

Aς αποδειξει το αντιθετο τον Γεναρη και τοτε δεν θα κραξουμε,ουτε θα γκρινιαξουμε,διοτι ειτε πρεπει να κρεμασουμε αναποδα το ιατρικο επιτελειο,ειτε τον χιμενεθ γιατι οι παικτες σκασανε και τραυματιζονται σαν κοτοπουλα.

 

Πηρες 7.5 εκ απο την ευρωπη,δωσε τα μισα για 2 παικτες βομπες,θα τα δωσει?,σε ποιον,στο λυμπεροπουλο?

Link to comment
Share on other sites

Κουβέντα να γίνεται, αλλά δε νομίζω ότι είναι σωστό αυτό που λες. Εγώ (τυχαίο παράδειγμα) τρέχω να αγοράσω εισητήριο γιατί θέλω να δω και να υποστηρίξω την ομάδα μου. Δεν έχει να κάνει με κανέναν Τίγρη αυτό το πράμα. Και αν ο ιδιοκτήτης τα παντελονιάζει, τότε ναι, είναι δικαιολογημένη η γκρίνια. 

Οποτε τρεχεις για την ομαδα σου χωρις να σε ενδιαφερει που θα παει το ποσο που θα δωσεις, Εσυ το δινει για να δεις την ομαδα οχι για να αγορασει παιχτες ή αν χτισει οτιδηποτε για την ομαδα. Με λιγα λογια λεω οτι εσυ πληρωνεις το θεαμα που θα δεις την Πεμπτη. Αν εδινες λεφτα για συγκεκριμενο σκοπο πχ μεταγραφη και δεν γινοταν τοτε ναι εχεις δικιο να γκρινιαξεις. 

Link to comment
Share on other sites

Οποτε τρεχεις για την ομαδα σου χωρις να σε ενδιαφερει που θα παει το ποσο που θα δωσεις, Εσυ το δινει για να δεις την ομαδα οχι για να αγορασει παιχτες ή αν χτισει οτιδηποτε για την ομαδα. Με λιγα λογια λεω οτι εσυ πληρωνεις το θεαμα που θα δεις την Πεμπτη. Αν εδινες λεφτα για συγκεκριμενο σκοπο πχ μεταγραφη και δεν γινοταν τοτε ναι εχεις δικιο να γκρινιαξεις. 

 

Πιστεύω είναι αλληλένδετα αυτά. Εγώ γήπεδο θα πάω ανεξάρτητα από τις μεταγραφές, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχω και "απαιτήσεις" για την ομάδα, δεν θέλω τα έσοδα να πηγαίνουν σε καλή μεριά.

Όπως σκέφτεται ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω είναι αλληλένδετα αυτά. Εγώ γήπεδο θα πάω ανεξάρτητα από τις μεταγραφές, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχω και "απαιτήσεις" για την ομάδα, δεν θέλω τα έσοδα να πηγαίνουν σε καλή μεριά.

Όπως σκέφτεται ο καθένας.

Σιγουρα αλλα δεν ειναι ο κανονας. Αν πας για την ομαδα και οχι μονο για του αεροδρομιου τοτε ναι. 

Link to comment
Share on other sites

τον χρονο περιπου 300,000 ευρω καπου εκει πρεπει να ειναι 

 

επισης σε αγωνες το κοστος να ανοιξει καθε θυρα ειναι 1,500 ευρω 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×