Jump to content

A.E.K. - AC Milan (Europa League): 02/11, 20:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

MVP-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      3
    • Λόπες
      16
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Σιμόες
      6
    • Γιόχανσον
      7
    • Μπακασέτας
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      1
    • Λόπες
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Μπακάκης
      2
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      2
    • Αραούχο
      2
    • Λιβάγια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      4
    • Δεν υστέρησε κανείς
      22


Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Θα ειμαι εδω στον σχολιασμο του αγωνα    Karapapas FC - Μπαρτσελονα. Δεν εχουν γραφτει για 5αρες και 7αρες αλλα για Χ κτλ....εχμμμμμ μαλλον σημερα θα τα φαει ολα μαζι.....

Μακαρι να σπασει ολα τα ρεκορ τερματων η Μπαρτσα να δει ολος ο πλανητης την πουτανα της τρουμπας σε ποδοσφαιρικη ομαδα.

Χιλιαδες αμερικανοι θα δουν το ματς μηπως αναγνωρισουν καποιο απο τα παιδια τους στην εξεδρα.

 

 

 

 

 

ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟΠΙΚ το εγραψα αλλα αυτο ειναι σημαδι.....αυτο ειναι το κλειδι του διασυρμου !!!

Edited by XAMΠOΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

Έχω λίγο στραβώσει με την πολιτική με τα εισιτήρια... εντάξει μετά τη φάση με το Μάνταλο δε θέλω και πολύ για να τα πάρω...
Αλλά ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ...
Έχεις μια σούπερ ευκαιρία να γεμίσεις το ΟΑΚΑ ... και αφού το γεμίσεις... να κάτσεις να σχεδιάσεις κορεό και ότι μαλακία γουστάρεις...
3 μέρες πριν το ματς έχεις κάνει σολντ άουτ σε όλες τις δύσκολες θύρες...
Και πας και ανοίγεις την 28 με 40 ευρώ?
ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ Ο ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΛΗΡΩΣΕ 25...
Και άντε την γέμισες... πού αντί να ανοίξεις την 26 και την 28 με 25 ευρώ και να έχεις ξεπουλήσει σήμερα... έχεις ανοίξει την 28 και από τα 1700 πάνω κάτω εισιτήρια έχεις δώσει καμία 500αριά...
ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ?
ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ?
ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙΣ ΚΟΣΜΟ Μόνο ΑΠΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ?
ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ... ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ?
ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΕΊΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΚΟΣΜΟ... ΠΕΛΑΤΕΣ... ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ που ΘΑ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΦΕΡΕΙ...
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΕΟΣ...

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτυλικια με τα εισητηρια για αλλη μια φορα σε μεγαλο ματς.

Για πολλες κλωτσιες.

Link to comment
Share on other sites

φιλε εισαι πανω απο τα επισημα θα σου ερχεται η οσμη απο το μελισσανδικο πουρο

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στις 26-28, βάζουν συνήθως κάμερες για τα παιχνίδια οι τηλεοπτικοί σταθμοί.

Οπότε παίζει να έχουν ζητήσει να μείνουν κάποιες κενές θέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο η τιμη αφου κυκλοφορουν εισιτηρια και σε αλλες θυρες φθηνοτερα στα εκδοτηρια γιατι δεν πουλανε και απο αυτα online??

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν έχω καταλάβει τι θέλουν να κάνουν με τα εισιτήρια και γιατί το μαλακιζουν έτσι. Μέσα σε 2-3 μέρες το μισό οακα έφυγε ηλεκτρονικά και αντί να ανοίξεις το άλλο μισο, ανοίγεις μια θύρα στην οποία βάζεις παλαβή τιμή σε σύγκριση με την ίδια απέναντι εξέδρα.

 

Βγάλε 10ευρα στην 34 ρε γροθε να τα πουλήσεις σαν ζεστά κουλούρια. Με 40 ευρώ τρώει και επιβιώνει μια οικογένεια για 4 μερες σήμερα, καμία επίγνωση, τίποτα;

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν εχει δωσει 150 ευρω στον Μακαρο με Ρομα (τοσο δεν ηταν ή θυμαμαι λαθος?) δεν ξερει τι σημαινει καψιμο χρηματων για εναν αγωνα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν εχει δωσει 150 ευρω στον Μακαρο με Ρομα (τοσο δεν ηταν ή θυμαμαι λαθος?) δεν ξερει τι σημαινει καψιμο χρηματων για εναν αγωνα.

150 στην 3.

50 στην 21 (εγώ)

30 στην Σκεπαστή.

 

Οι τιμές ήταν ίδιες για Roma και Real.

 

Στο παιχνίδι με την Genk είχε 50 € στην θύρα 3, βγάζουμε οικογενειακώς με αδερφή και πατέρα εισιτήρια.

Μία μέρα πριν παθαίνω ολική ρήξη ωμοπλάτης (3 μήνες το χέρι σε πλήρη ακινησία), και αδού καταφέρω να πείσω τον πατέρα μου να πάω στο γήπεδο, την ημέρα του αγώνα ανεβάζω 42 πυρετό.

Εννοείται με έγραψαν στα γεννητικά τους όργανα και πήγαν μόνοι τους. Το εισιτήριο μου ακόμα όπως το αγόρασα είναι.

Και θυμάμαι και τα αρχίδια τους Βέλγους να λένε το επικό σύνθημα "ΠΟΥΣΤΗ ΜΑΛΑΚΑ" και τον Μπουζάκα τον καρκινιάρη να μας σφάζει.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Με την Roma ήταν μισογεμάτο το γήπεδο.

Με την Real ήταν σχεδόν γεμάτο.

Με την Genk πρέπει να ήταν τίγκα.

Link to comment
Share on other sites

Το ακομα πιο αστειο ειναι οτι τα εδωσα να παω με Ρομα, ενω με Ρεαλ δεν πηγα.

Με Roma τα έδωσα κι εγώ.

Με Real ήμουν στο ταρτάν μπροστά από την 21. Ο συνεργάτης του πατέρα μου, δούλευε την κάμερα πίσω από το τέρμα του Casillas στα 3 που άρπαξε, και με έχωσε μέσα στο γήπεδο πούστικα. Το πήραν χαμπάρι τα μουνιά της UEFA, και του έβαλαν χέρι μετά τον αγώνα. Ε με την Genk δεν τολμησα καν να συζητήσω το ενδεχόμενο να με βάλει μέσα, χώρια αυτό που είχα πάθει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που θυμαμαι με την Ρομα ηταν καποιος κοσμος εξω απο το γηπεδο να βριζει τον ντουσκο και να παρακολουθει τον αγωνα στη βυζαντινη γωνιά.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκες, μιλάμε για εμπειρία ζωής έτσι.

Όλη η Real μπροστά μου.

Roberto Carlos, Casillas, Zidane, Raul, Morientes, Figo και και και.

Και να βλέπεις τον Μαλαδένη να καρφώνει τους μαδερφακερς γκαλακτικος.

Τί να λέμε τώρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που θυμαμαι με την Ρομα ηταν καποιος κοσμος εξω απο το γηπεδο να βριζει τον ντουσκο και να παρακολουθει τον αγωνα στη βυζαντινη γωνιά.

Σε όλα τα παιχνίδια εκείνης της χρονιάς γινόταν αυτό.

Είτε με Real είτε με...Αχαρναϊκούς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με τη Ρεάλ ήμουν στη Σκεπαστή αλλά κομμάτια, δεν θυμάμαι τίποτα από εκείνο το ματς. Τα γκολ τα είδα μετά από χρόνια στο γιουτχιου. Με Ρομα δεν ήμουν και με τη Γκενκ είχα πει ότι θα πάω στο πάνω διάζωμα γιατί δεν είχα πάει ποτέ και τελικά δεν πήγα ούτε τοτε, ούτε στο μέλλον. Έπεσε το Ν. Γκούμας και δεν αξιωθηκα να ανέβω μια φορά εκει

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα παιχνίδια εκείνης της χρονιάς γινόταν αυτό.

Είτε με Real είτε με...Αχαρναϊκούς.

Και σε πολλά εκτός έδρας και στη Μαδρίτη ακόμα έμεινε κόσμος έξω που πήγε ως εκεί. Και θεσσαλονικη όταν ανέβαιναν απο κάτω μερικοί έμεναν έξω. Είχα μείνει κι εγώ έξω στη Φιλαδέλφεια σε ένα ματς πρωταθλήματος αλλά δεν έχω ιδέα σε ποιο ήταν

Link to comment
Share on other sites

Και σε πολλά εκτός έδρας και στη Μαδρίτη ακόμα έμεινε κόσμος έξω που πήγε ως εκεί. Και θεσσαλονικη όταν ανέβαιναν απο κάτω μερικοί έμεναν έξω. Είχα μείνει κι εγώ έξω στη Φιλαδέλφεια σε ένα ματς πρωταθλήματος αλλά δεν έχω ιδέα σε ποιο ήταν

Ε ναι, εγώ θυμάμαι την Χριστίνα που έμενε ΣΕ ΟΛΑ έξω.

Εδώ πήγε Μαδρίτη εκδρομή ρε φίλε και έμεινε έξω. Τί να λέμε γαμώ το σπίτι του γαμώ.

Ακόμα ζει ο ξεμωραμένος;

Τράβα πέθανε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×