Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Ας μη λεμε μεγαλα λογια.Επειδη ντρεπομαι να βαλω το βιντεο,πηγαινε στο youtube και πατα Αχαρναικος-ΑΕΚ 1-2.Διαλεξε το 5ο σε σειρα.

Εγώ θυμάμαι και το μεγάλο διπλό μέσα στο Ηράκλειο επί του Ηροδότου, ήμουν μέσα όταν στο 94 ο τιτανας Πλατελλας ξετιναξε τα δίχτυα. Πανηγυρισαμε αρκετά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mporat said:

Εγώ θυμάμαι και το μεγάλο διπλό μέσα στο Ηράκλειο επί του Ηροδότου, ήμουν μέσα όταν στο 94 ο τιτανας Πλατελλας ξετιναξε τα δίχτυα. Πανηγυρισαμε αρκετά. 

Χανια-ΑΕΚ 0-2 γκολ στο 75' Μανταλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mporat said:

Εγώ θυμάμαι και το μεγάλο διπλό μέσα στο Ηράκλειο επί του Ηροδότου, ήμουν μέσα όταν στο 94 ο τιτανας Πλατελλας ξετιναξε τα δίχτυα. Πανηγυρισαμε αρκετά. 

Τι μου θυμισες!

Έσκασα μύτη από Χανιά μόνος. Φάγαμε και καλή βροχή εκείνη τη μέρα. Είχαμε κι αρκετό κόσμο.

Πλατελας οβίδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Τι μου θυμισες!

Έσκασα μύτη από Χανιά μόνος. Φάγαμε και καλή βροχή εκείνη τη μέρα. Είχαμε κι αρκετό κόσμο.

Πλατελας οβίδα.

Χαλάζι έριχνε όταν μπαίναμε στο γήπεδο, χάλια καιρός. Στο πρώτο μας γκολ νομίζω είχε φύγει κι ένας κρητικός από απέναντι, να διασχίσει το πέταλο για να έρθει να μας δείρει. Στη μέση γύρισε πισω, δεν ξέρω αν το είχες δει. Μεγάλες στιγμές. 

Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί ψάχνονται όπως εμείς πάντως. Το κακό σε σύγκριση με εμάς είναι ότι πρέπει να ζήσουν περιμένοντας τα πάντα από καρλιτο και κακεντα. Δυστιχως καμία εναλλακτική στη τελική προσπάθεια. Ακόμα και ο χαρζιγιοβανης πολλή λίγος. 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Αν φέρνουν τέτοια αποτελέσματα με μικρές ομάδες και χωρίς επιβάρυνση απο Ευρώπη δεν τους βλέπω καθόλου καλά. Όχι τίποτα άλλο αλλά είχαν προσδοκίες για ανταγωνιστική ομάδα φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Στο γκολ το αριστερο τους μπακ απλα χαζευει την σεντρα, Το κεντρο της αμυνας αστειο. Εχασαν και πεναλτυ με καρλιτος και στην επομενη φαση σκοραρε ο ιδιος. 

Link to comment
Share on other sites

Επίτηδες να το έκαναν κάποιοι  να είναι βυθισμένος σε μια θλιβερή πραγματικότητα τέτοια επιτυχία δεν θα είχαν .

Η μήπως όχι ? 

Link to comment
Share on other sites

Ζούμε και σε covid εποχές και δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί το μεγαλειώδες συλλαλητήριο στο πεδίο του Άρεως με κεντρικό σύνθημα ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΦΥΓΕ - ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΕ ΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ.

Link to comment
Share on other sites

Ομορφιές στον βάζελο
 


 

Αναλυτικά η ανακοίνωση της Θύρας 13:

«Το ποδοσφαιρικό τμήμα περνάει μία από τις χειρότερες μέρες της ιστορίας και ο υπεύθυνος για αυτή τη κατάντια έχει ονοματεπώνυμο: Ιωάννης Αλαφούζος.

Από τη μέρα που ανέλαβες τις τύχες της ΠΑΕ, έχεις μικρύνει τον σύλλογο επικίνδυνα. Μια μικρή ανασκόπηση θα φρεσκάρει σε όλους τη μνήμη!

Η αλήθεια είναι ότι όταν ανέλαβες, αν και πολύς κόσμος είχε πολλές ενστάσεις για το ποιόν σου, η Θύρα 13 σε στήριξε και γλίτωσε η ομάδα από διοίκηση πρωτοδικείου. Μεγάλο το λάθος μας και ΦΤΑΙΜΕ. Το παραδεχόμαστε, ότι μέσα σε αυτό το χάος που ζούμε τώρα η αδράνεια και η απάθεια μας έγιναν όπλο σου. Όσο εμείς κοιτούσαμε όνειρα, βλέψεις και κόσμο άλλων ‘’θρησκειών’’, εσύ είχες ήδη αρχίσει το δηλητηριώδες σχέδιο σου. Είμαστε άνδρες και κάναμε λάθη που τα πληρώνουμε δαπανηρά τώρα. Γιατί οι άνδρες αυτό κάνουν, αναγνωρίζουν τα λάθη τους, πράγμα που αμφισβητούμε σε εσένα και για τα λάθη σου και για το φύλο σου. Σε αφήσαμε να δείξεις τι είσαι. Αλλά ο μανδύας που φόραγες χρόνια, μας τύφλωνε και αργήσαμε να σε καταλάβουμε. Όμως με τη στάση σου μέσα στο χρόνο έδειξες ότι είσαι ένας κακοήθης που παίζεις με την ιστορία και την ψυχές του πονεμένου κόσμου. Από που να αρχίσουμε;

Από το αλισβερίσι με τον χοντρό πρεζέμπορα και τη στήριξη του στα όργανα τής ΕΠΟ;
Τη πρόσληψη του αστείου στραματσιόνι και κάθε τιποτένιου προπονητή;
Το τράβηγμα της πρίζας που έμελλε να φέρει τη στάση πληρωμών και την διόγκωση των χρεών σε τεράστια νούμερα;
Ότι εξέδιδες ανακοινώσεις μέσω της ΠΑΕ με πολιτικό περιεχόμενο;
Το κλείσιμο της Θύρας 13 για δικά σου πολιτικά παιχνίδια;
Την διάλυση και τη στάση της ομάδας για δεύτερη φορά με αποτέλεσμα να ανεβάσεις ξανά τα χρέη της ομάδας στα ύψη?
Τον αποκλεισμό της ομάδας από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις και την πλήρη απαξίωση της? Την μη καταβολή των χρημάτων στον ερασιτεχνη;
Τα 80.500.135 ευρώ που λένε τα αρδάκια σου ότι έχεις πληρώσει για την αποπληρωμή των χρεών, τα οποία όμως τα δημιούργησες εσύ ο ιδιος;
Για την ‘’νύχτα στο Παλέρμο’’ όπου πήγες να ρίξεις τον ενδοξότερο σύλλογο στην β’ εθνική και τον κερδοσκοπικό νομο;
Για τους δήθεν ευρωπαίοαραβοανατολικούς αγοραστές της ΠΑΕ;

Τι να πρωτοθυμηθούμε?
Είναι άπειρα τα παραδείγματα τα οποία δε χωράνε σε μία ανακοίνωση φτάνοντας μέχρι τη σημερινή κατάντια .

ΛΟΙΠΟΝ ΙΩΑΝΝΗ ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΘΡΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ.
Η κατάσταση δεν πάει άλλο και το βαρέλι δεν έχει πάτο γι’αυτό δεν μας ενδιαφέρει αν έχεις βλέψεις για το γήπεδο, δεν μας ενδιαφέρει αν έχεις κάποια σχέδια για προσωπικό σου συμφέρον, δεν μας ενδιαφέρει άμα τα βρήκες με την κυβέρνηση ή με τον χοντρό, δεν μας ενδιαφέρει τίποτα που έχει σχέση με το σκάρτο πρόσωπο σου. Απαιτούμε την ΑΜΕΣΗ φυγή σού από την προεδρία, παραδίδοντας τις μετοχές στον ερασιτέχνη χωρίς χρέη και ΤΕΛΟΣ. Ειδάλλως θα μας βρισκεις πάντα μπροστά σου μέχρι να φύγεις..

Υ.Γ. Αρδάκια είστε τα γλιτσερά πλοκάμια αυτού του υποχθόνιου χταποδιού που λέγεται ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ.
Υ.Γ 2 Ατύχημα ήσουν εσύ πριν 63 χρόνια.

ΑΘΗΝΑ ΘΥΡΑ 13
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΘΥΡΑ 13
ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΘΥΡΑ 13
ΠΑΤΗΣΙΑ ΘΥΡΑ 13
WEST BLOCK ΘΥΡΑ 13
ΘΥΡΑ 13 ΕΠΑΡΧΙΑΣ
ΘΥΡΑ 13 ΚΥΠΡΟΥ
ΘΥΡΑ 13 ΕΥΡΩΠΗΣ»

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nikos said:

 

Υ.Γ. Αρδάκια είστε τα γλιτσερά πλοκάμια αυτού του υποχθόνιου χταποδιού που λέγεται ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ.
 

 

Κλαίω. 

Link to comment
Share on other sites

80.000.000 € χρεη δημιουργησε μονο ο Αλαφουζος;Τι γραφουν αυτοι;Αν πληρωσε τοσα και τα δημιουργησε αυτος, ποσα ηταν απο τους προηγούμενους και εχουν πληρωθει;Οποιος εχει καταλαβει τι συμβαινει σ αυτους ας ενημερωσει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω East End, Βόρεια Προάστεια, Πετράλωνα, Γκύζη, Μεσόγεια και Νότιους στην ανακοίνωση πάντως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

Δεν βλέπω East End, Βόρεια Προάστεια, Πετράλωνα, Γκύζη, Μεσόγεια και Νότιους στην ανακοίνωση πάντως.

Νεα διασπαση αλά παλεφιπ;

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • Papatsakalos21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×