Jump to content

Recommended Posts

Just now, tarasfw said:

Εμένα ο βαζελος μου έβγαζε υγεία. Ούτε χεστηκαν όπως τα δικά μας τα κακομαθημένα.....

Αυτοπεποίθηση.

Έκαναν λάθη πολλά, αλλά σε καμία περίπτωση δεν έδειξαν χεσμενοι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Κόπηκε στα δύο.

 Όπως τον είδα σήμερα ένα καρο μλκιες. Αν πήγαινε παρατα θα επαιζε και χωρίς Παλασιος για να βάλει 3ο αμυντικο για δυο λεπτα, σαν αυτά που κάνουν κάτι ανάπηροι δικοί μας με τον Σβάρνα.

Οπως και να έχει είναι ένα γκρουπ παικτων που ξέρει τα βασικα και πίσω και μπροστά. Προσωπικά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι και τόσο θέμα προπονητη αυτό αλλα τεσπα.

 

Link to comment
Share on other sites

Μεταξυ της υπεροψιας των βου και την παρλα των βαζελων προτιμω την δευτερη. Μας εχουν ζαλισει τα ουμπαλα με την αδικια και την ομαδαρα τους οι βου. Επσιης μας εχυν πρηξει τα @@ με το 5/6 τελικους που ο μαλακς ο Μιμης τους εδωσε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χαιρόμαστε με τη χαρά του "δικού μας παιδιού" Χρήστου Κόντη ......

Πάντως ο ΑΛΦΖΣ κάθε άλλο παρά σφάχτηκε από Ιβανόη. Μίμη - "υπερέχω παραγοντικά", ακούς ?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Μεταξυ της υεροψιας των βου και την παρλα των βζελων προτιμω την δευτερη. Μας εχουν ζαλισει τα ουμπαλα με την αδικια και την ομαδαρα τους οι βου. Επσιης μας εχυν πρηξει τα @@ με το 5/6 τελικους που ο μαλακς ο Μιμης τους εδωσε. 

Αυτό και αν είναι κατάντια για τους ζελες. Να φαίνονται πιο συμπαθείς από τους Βου σε γαυρους και ΑΕΚτζηδες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πίεζαν εξαιρετικά και έκλειναν χώρους. Όλες τις σπόντες στην περιοχη τις κάλυπταν έστω κ με αρκετή δόση τύχης. Το τέρμα ενέπνεε εμπιστοσύνη. Βασικά πράγματα , απλή ποδοσφαιρική λογική. Τελικός είναι, πολλές φορές δεν χρειάζεται να είσαι πιο ποιοτικός 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάτι Βελεθ, Χουανκαρ, Βιγιαφανες, Αιτορ, Παλασιος, Περεθ κλπ μια χαρα παικτακια είναι.

Το δε τερμα μετριο, αλλά βγαινει και καμια φορά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Αυτό και αν είναι κατάντια για τους ζελες. Να φαίνονται πιο συμπαθείς από τους Βου σε γαυρους και ΑΕΚτζηδες. 

ισως και γιατι εχουν μικρυνει σαν φανέλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Αυτό και αν είναι κατάντια για τους ζελες. Να φαίνονται πιο συμπαθείς από τους Βου σε γαυρους και ΑΕΚτζηδες. 

Καμια συμπαθεια σε βαζελο....απλα ειναι χειροτεροι οι Βου μαζι με τυς γαυρους. Επειδη δεν τα ακουτε εσεις και εγω τα ζω καθε μερα στα ραδιοφωνα τους τα ξερω καλυτερα. Δεν υπαρχει χειροτερος λαος απο τους Βου ειδικα 30-50

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Καμια συμπαθεια σε βαζελο....απλα ειναι χειροτεροι οι Βου μαζι με τυς γαυρους. Επειδη δεν τα ακουτε εσεις και εγω τα ζω καθε μερα στα ραδιοφωνα τους τα ξερω καλυτερα. Δεν υπαρχει χειροτερος λαος απο τους Βου ειδικα 30-50

Στραβοστομηδες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Αυτό και αν είναι κατάντια για τους ζελες. Να φαίνονται πιο συμπαθείς από τους Βου σε γαυρους και ΑΕΚτζηδες. 

και για μας ισχύει αυτό βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Σκεπτόμενος τους βαζελους που «δεν ασχολούνται παρα με μπασκετ» μέχρι πριν 1 μήνα, εκνευρίζομαι.

Σκεπτομενος ομως ΟΡΚ, Ιβαν και υιο, Λουτσεσκου, Βιερινια, Κουρτιτς, SDNA, Λευκό Πύργο, «Αθήνα γαμημενη» κλπ, θα εκνευριζομουν περισσότερο.

Εκει κατέληξα κατα την διαρκεια του αγωνος προσωπικά.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν υπαρχει χειροτερος λαος απο τους Βου ειδικα 30-50

Συμφωνώ. Δεν υπάρχει πουθενά αυτό το πράγμα, μόνα ζυγά μονόζυγα καμία πιθανότητα κουβέντας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

Συμφωνώ. Δεν υπάρχει πουθενά αυτό το πράγμα, μόνα ζυγά μονόζυγα καμία πιθανότητα κουβέντας. 

Ετσι μονιμα αδικημενοι, ολα τους φταινε και οταν τους πιανεις με την γιδα στην πλατη σου λενε την εφερα απο το σπιτι. Μιλαμε για κατσαπλιαδες. Δεν παραδεχοντα ουτε τα αυτονοητα,.Θα δειτε και σημερ τι θα γραψουν τα αρδακια τους . Για αδικια για βαρ για πεναλτι 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Καμια συμπαθεια σε βαζελο....απλα ειναι χειροτεροι οι Βου μαζι με τυς γαυρους. Επειδη δεν τα ακουτε εσεις και εγω τα ζω καθε μερα στα ραδιοφωνα τους τα ξερω καλυτερα. Δεν υπαρχει χειροτερος λαος απο τους Βου ειδικα 30-50

Καλά ο καθένας ανάλογα με το που ζει βλέπει αλλα. Ενας ΑΕΚτζης από τον Πειραιά λογικά τους  γαυρους θα βλέπει σαν πιο αντιπαθείς. Στην ΝΦ που μεγάλωσα, υπήρχε το απίθανο για άλλες περιοχές, γαυροι και βάζελοι να μην έχουν πολύ κακές σχέσεις μεταξύ τους  και να είναι όλοι  αντιΑΕΚτζηδες. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Εχω την αισθηση οτι αποψε μπηκε ο επιλογος του... μεγαλου ΠΑΟΚ.

ε και;

πιο πιθανό να το εκμεταλλευτεί ο βάζελος ή ο άρης παρά εμείς

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×