Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, nikos said:

Γαμημενε Καρντοσο θα ήμουν πρώτος αποψε

Ισως ομως να ειχε μεινει και ο Καρντοσο. Παντως ρε μαγκες, δεν ξερω αλλα ο γαυρος στο β' μου φανηκε για τον πουτσο τελειως. Ισως βεβαια εχουν κλασει κ απο το ματς με την Τοτεναμ..

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2019 at 12:20 AM, JOSS said:

Καλό αποτέλεσμα,  θα τα δώσουν όλα με γαύρο να γλιτώσουν το λιντσάρισμα.  

Φλεξάρω πρόβλεψη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό το παικτακι ο περεα έδωσε ενέργεια στον βαζελο. Και ο μολο επίσης σαφώς πιο ποιοτικός από κάτι κολοβούς, ζαχιντ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nestoridis21 said:

Ισως ομως να ειχε μεινει και ο Καρντοσο. Παντως ρε μαγκες, δεν ξερω αλλα ο γαυρος στο β' μου φανηκε για τον πουτσο τελειως. Ισως βεβαια εχουν κλασει κ απο το ματς με την Τοτεναμ..

 

Έχουν τεράστεια ένταση τα ματς του CL . Δεν τα ζήσαμ πέρυσι με ζουζου? ??

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Παντως όσο και να μην συμφωνείτε κάποιοι η Ευρώπη κουράζει.-

Το ουεφα οχι τοσο και δινει και ψυχολογια καποιες φορες αλλα το τσλ σε γαμαει στην κουραση. Ξερεις ποσο ετρεξαν οι συγκεκριμενοι για να προλαβουν του αθλητες της Τοτεναμ...

Το ιδιο και μεις περυσι αλλο να κυνηγας τον ζιγιε και τον γκναπρι και αλλο τον χοζεχαουερ και τον πιρες...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Ισως ομως να ειχε μεινει και ο Καρντοσο. Παντως ρε μαγκες, δεν ξερω αλλα ο γαυρος στο β' μου φανηκε για τον πουτσο τελειως. Ισως βεβαια εχουν κλασει κ απο το ματς με την Τοτεναμ..

 

Όχι εννοώ να μην είχε έρθει ποτε.

Εδω ο τεχνικος διευθυντής ακαδημιών και τα καταφέρνει ως τώρα.

Ηττα από την Ξάνθη μονο και μονο επειδή  ήμασταν υπό διάλυση με τον προφεσορα.

Link to comment
Share on other sites

Πήγανε στους δύο βαθμούς τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ. 

Έχω αρχίσει να ανησυχώ.

Θα πέσουν ως τελευταίοι ή ως προτελευταίοι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

Το ουεφα οχι τοσο και δινει και ψυχολογια καποιες φορες αλλα το τσλ σε γαμαει στην κουραση. Ξερεις ποσο ετρεξαν οι συγκεκριμενοι για να προλαβουν του αθλητες της Τοτεναμ...

Το ιδιο και μεις περυσι αλλο να κυνηγας τον ζιγιε και τον γκναπρι και αλλο τον χοζεχαουερ και τον πιρες...

Εντωμεταξυ πήγε και ο Μαρτινς και ξεκίνησε ακριβώς τους ίδιους. Ούτε 2-3 δεν ξεκούρασε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Γαμημενε Καρντοσο θα ήμουν πρώτος αποψε

Βασικα η μαλάκια χρεώνεται στον Μελισσανιδη. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εντωμεταξυ πήγε και ο Μαρτινς και ξεκίνησε ακριβώς τους ίδιους. Ούτε 2-3 δεν ξεκούρασε.

Πέρσι έκανε το αντίθετο. Έπαιζε με πολλούς μη βασικούς στην ευρωπη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εντωμεταξυ πήγε και ο Μαρτινς και ξεκίνησε ακριβώς τους ίδιους. Ούτε 2-3 δεν ξεκούρασε.

Πραγματικα αυτος φοβαται μα κανει αλλαγες εχει καμαρα ξερω γω ελ ραμπι και δεν κανει ουτε μια αλλαγη... βεβαια σημερα και αυτη πηραν 30εκ και δεν ειχαν στοπερ μα βαλουν στον αλλον που ηταν τραυματιας...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

Γαμημενε Καρντοσο θα ήμουν πρώτος αποψε

Μην το λες. Νομίζω ότι το σοκ που μας χτύπησε μετά από αυτό το παιχνίδι άλλαξε  την πορεία της ομάδας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vagos21 said:

Μην το λες. Νομίζω ότι το σοκ που μας χτύπησε μετά από αυτό το παιχνίδι άλλαξε  την πορεία της ομάδας 

Ετσι .Ο κοσμος αντεδρασε οπως επρεπε και αρμοζει και μετα στηριξε μοναδικα για να δειξει στους παικτες τι πρεπει να δίνουν σε καθε αγώνα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο γαύρος δεν έχει ακριβώς μαγεύσει στο πρωτάθλημα, ακόμα κι όταν δεν είχε Τσάμπιονς Λιγκ στη μέση.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Vagos21 said:

Μην το λες. Νομίζω ότι το σοκ που μας χτύπησε μετά από αυτό το παιχνίδι άλλαξε  την πορεία της ομάδας 

Σωστό κι αυτό.

Απλα το προγραμμα ήταν για 4/4 με καλό προπονητη.

Τεσπα. Ο,τι έγινε έγινε.

Υγ. Ραγιε, φυσικά και είναι ευθύνη του Μελ κι επιτέλους τα άκουσε και λίγο για αυτόν τον λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Βερβελεδες καταλάβετε ότι δεν έχετε και την υπερομαδα με τους τσιμικες κτλ. 

Όπου βερβελες βάζω και Μπουκόφσκι μέσα ε

Link to comment
Share on other sites

Το πορτοκαλι εχει τον εξης τιτλο "Σκανδαλο μεγατονων με το var, με διαιτητικη αλητεια "καθαρισαν" τον Παναθηναικο".

Δεν ξερω αν εχει δικιο ή οχι αλλα αναρωτιεμαι αν θα ειχαν για μας τετοιο τιτλο, σε περιπτωση που ειχαμε αδικηθει.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Man Of Faith said:

Το πορτοκαλι εχει τον εξης τιτλο "Σκανδαλο μεγατονων με το var, με διαιτητικη αλητεια "καθαρισαν" τον Παναθηναικο".

Δεν ξερω αν εχει δικιο ή οχι αλλα αναρωτιεμαι αν θα ειχαν για μας τετοιο τιτλο, σε περιπτωση που ειχαμε αδικηθει.

ψαξε να βρεις τι (αν) γραφει για τη φαση με τον κατσε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aris2168 said:

ψαξε να βρεις τι (αν) γραφει για τη φαση με τον κατσε

Τιποτα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Οι βαζελοι εκτος απο το πως ειναι μια καλη ομαδα εχουν ξεχασει και τους κανονισμους.Τους ακυρωνει γκολ το οποιο ειναι καθαρο φαουλ στον τερματοφυλακα και μιλανε για παραγκες.

Να πω ομως εδω οτι κατι Πουγκουρες και κατι Κατσε και Μυστακιδηδες περυσι χαρη στην καταντια του βαζελου επαιξαν σε μεγαλη ομαδα στην καριερα τους.

Link to comment
Share on other sites

Ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Γιώργος Δώνης, ξέσπασε με βρισιές σε οπαδούς του Παναθηναϊκού μετά το γκολ των πράσινων κόντρα στην ΑΕΛ για την αλλαγή του γιου του.

?

Link to comment
Share on other sites

Εχει δειξει 6 λεπτα καθυστερησεις και ειμαστε στο 9ο.Τωρα ειναι καλα ζελες;

Μιτσελ ρε

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • Papatsakalos21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×