Jump to content

Recommended Posts

5 hours ago, MITSAKLAS said:

Θα τον διώξουν κι αυτόν και θα αναπνέουν ακόμα πιο λέφτεροι. 

Άλλωστε δεν έχουν ανάγκη από "πατερούληδες", το απέδειξαν στην μπάλα ήδη. 

Δεν υφίστατε προοπτική γηπέδου - πλήν λεωφόρου με ενέσεις βελτίωσης

Το μπάσκετ έχει ξεφύγει και τα λεφτά κάθε χρόνο είναι πολλά χωρίς προοπτική τίτλου

Ο ίδιος δέν είναι ούτε παύλος η θανάσης 

Οι ζέλες έχουν το χειρότερο οπαδικό κίνημα με διαφορά.

Ένας είναι ο δρόμος τους πλεον. Πτώση πτώση πτώση

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι εδώ και χρόνια πάνε σταθερά κατά διαόλου και οι αντιδράσεις είναι ανύπαρκτες. Η πλειοψηφία δεν ασχολείται εκτός από κανένα ευρωπαϊκό ματς στο μπάσκετ, οι οργανωμένοι τους πρέπει να έχουν σπάσει σε 10 κομμάτια και σαν σύλλογος δείχνουν να έχουν πάρει απόφαση ότι το μέλλον τους θα είναι αυτο.

Και το μεγαλύτερο πρόβλημα τους είναι το γηπεδικό. Αν ήμουν βαζελας, νομίζω ότι θα προτιμούσα να γίνει μια προσπάθεια μήπως αποκτηθεί το ΟΑΚΑ και να γίνει οποια βελτίωση θα μπορούσε. Κατά τα λοιπά δεν έχουν επιλογή. Να πάνε Λεωφόρο θα έχουν μικρότερο γήπεδο κι απ'το σκουλήκι. Να πάνε βοτανικό (λέμε τώρα), θα παίζουν μέσα στη σύφιλη και την ηπατίτιδα και εκτός αυτού αφήνουν όλη την Αθήνα ελεύθερη στην ΑΕΚ.

Η ΑΕΚ έχει μια πρωτοφανή ευκαιρία ενόψει νέου γηπέδου να τους προσπεράσει σαν μέγεθος και σε μια δεκαετία να αξιώνει να θεωρείται η δεύτερη ομάδα της Ελλάδας.

Μένει να δούμε τι θα γίνει και θα τα γαμησουμε τη μάνα όλα και αυτή τη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω ότι η ΑΕΚ, οσο τα διοικητικα παραμένουν στο σημερινό επίπεδο, δεν έχει καμια ιδιαίτερη ευκαιρία να φτάσει ή αργότερα να ξεφύγει από τον βαζελο. Πάντα θα υπάρχουν ένας με δυο πολύ πιο πλούσιοι με παραρτήματα και ολα τα λοιπά, τους οποιους για να τους ανταγωνιστείς σε βάθος χρόνου θα πρέπει να έχεις κάτι αντίστοιχο.

Ετσι θεωρω εγώ ότι είναι η φτιαξια ειδικά του ελ. ποδοσφαιρου.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mporat said:

Μια ωραία ατμόσφαιρα ο βαζελος, δέρνονται κι αναμεταξύ τους τώρα μετά την κατάκτηση ενός λιγκ καπ στο βόλεϊ. Καλό αφανισμό. 

τι εγινε?

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, amd said:

μπουκαρε η 13 στους πανηγυρισμους και κοπανησαν καποιο του τρακη σηκωσανε και ενα πανι 

Αρχιδια τους αποκάλεσε ο τρακης δίνει τώρα live συνέντευξη και πέφτει μπινελίκι 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Έπος. Συνέχισε έτσι τράκη και μπορεί και να πάρουμε και το πρωτάθλημα φέτος στο μπάσκετ

Link to comment
Share on other sites

Το δίκιο που έχουν όλοι οι πρόεδροι εάν ασχοληθούν με αυτό το θέμα. Θα δούμε και με εμάς τι θα γίνει μολις μπουμε Αγια Σοφια.

Anyway το βαρέλι δεν έχει πάτο για το ζέλα, μακαρι να είναι σε μια μετριότητα για πάντα.

Μιλάμε εάν πάθουν καμμια πλάκα με το μπάσκετ, δεν θα πατάνε γήπεδο πουθενα πλεον

Link to comment
Share on other sites

Την... ιστορική θύρα 13 κάποτε την είχε κλείσει ο καπετάνιος σε μια μέρα χωρίς να υπάρξουν καν αντιδράσεις και την θεση της είχαν πάρει τα τρελά αγόρια οι mad Boys και οι... Λονδρέζοι οι cocneys. Αργότερα βουλινος και σαλιαρελης προσπάθησαν ανεπιτυχώς να κλείσουν θύρα 4 και θύρα 7. Την Ορίτζιναλ κανένας δεν επιχείρησε καν να την κλείσει. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Την... ιστορική θύρα 13 κάποτε την είχε κλείσει ο καπετάνιος σε μια μέρα χωρίς να υπάρξουν καν αντιδράσεις και την θεση της είχαν πάρει τα τρελά αγόρια οι mad Boys και οι... Λονδρέζοι οι cocneys.

Ξεχνάς και την ΠΑΛΕΦΙΠ....Στα τρελά αγόρια δεν ήταν και το μπουμπούκι ο Παναγιώταρος?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1989 generation said:

Ξεχνάς και την ΠΑΛΕΦΙΠ....Στα τρελά αγόρια δεν ήταν και το μπουμπούκι ο Παναγιώταρος?

Δεν έχω ιδέα. Νομίζω η παλεφιπ ήταν κάτι σαν ομοσπονδία συνδέσμων φιλάθλων ενώ τα τρελοπαιδα  οι mad Boys και οι cocneys κατι σαν τις θύρες άλλων ομάδων. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν έχω ιδέα. Νομίζω η παλεφιπ ήταν κάτι σαν ομοσπονδία συνδέσμων φιλάθλων ενώ οι mad Boys και οι cocneys κατι σαν τις θύρες άλλων ομάδων. 

Ναι, πανελλήνια λέσχη βάζελων και καλά, μια οργάνωση που είχε φτιάξει ο Βαρδινογιάννης για να ελέγχει τα πάντα, με πρόεδρο το Γούναρη. Τους είχε μαντρώσει ο καπετάνιος...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

«Βόμβες» από Δώνη και ανοικτό το ενδεχόμενο παραίτησης

Δεν ακολουθώ επιλογές ούτε τις ιδέες των άλλων. Ο ΠΑΟ δεν μπορεί να συνεχίσει να ζει απρόβλεπτες καταστάσεις αλλά να πηγαίνει με σταθερότητα στην εξέλιξη. Το τι θα γίνει στο μέλλον θα το δείξει ο χρόνος.

Αυτό που λέω αφορά τον τρόπο λειτουργίας της ομάδας και δεν αφορά ούτε τον Βέλεθ ούτε κανένα άλλο. Είναι η προσωπική μου τοποθέτηση και πρέπει να προστατεύω την ομάδα που πρέπει να χτίζεται με τα δικά μου θέλω!!!!
Αφορά την επικοινωνία με το διοικητικό κομμάτι!!!

Δεν μπορούμε να πούμε περισσότερα αλλά θα δούμε τι θα γίνει ως το τέλος της σεζόν».

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1989 generation said:

Ξεχνάς και την ΠΑΛΕΦΙΠ....Στα τρελά αγόρια δεν ήταν και το μπουμπούκι ο Παναγιώταρος?

Η ΠΑΛΕΦΙΠ εντωμεταξει στην Κυπρο - και δεν κανω καθολου πλακα- διοργανωνε απογευματα με ΤΟΜΠΟΛΑ ρε μαλακες. Το περηφανο οπαδικο κινημα του παο...τομπολα ρε σεις...

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bukowski said:

Εγω λεω πως γηπεδο γιοκ οποτε ωρα να την κανει σιγα σιγα ο Τρακης λογω αχαριστων οπαδων.

Και με μπηχτές για την 13 στις δηλώσεις αποχαιρετισμου "ουδείς πιο αχάριστος του ευεργετηθεντος". 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×