Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Μια χαρά είναι ο ζελας εκεί που είναι 

Και πιο κάτω εύχομαι 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bukowski said:

Του βαζελου το μονο οκ που του λείπει τώρα που χει μαζέψει τα παλικάρια με μπζυχη ελληνική είναι ο Αγγελος ο Αυνανστασιαδης.

Οχι ρε. Παιδια εχει ο βαζελος, παιδια. 

Τραιανος λοιπον

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Οχι ρε. Παιδια εχει ο βαζελος, παιδια. 

Τραιανος λοιπον

Σιγά μην πήγαινε ζελα ο Δελλας. Θέλουν και Τράι οι φλωροι.. Φυσσας και πολύς τους ειναι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Του βαζελου το μονο οκ που του λείπει τώρα που χει μαζέψει τα παλικάρια με μπζυχη ελληνική είναι ο Αγγελος ο Αυνανστασιαδης.

Οχι ρε. Παιδια εχει ο βαζελος, παιδια. 

Τραιανος λοιπον

Link to comment
Share on other sites

Καλα για την ιστορια του προφανως δεν ειναι αυτη ομαδα που εχει αλλα οπως ειναι η κατασταση και με τα λεφτα που δεν υπαρχουν, μια χαρα αξιομαχο συνολο εφτιαξε και ολο και καποιος πιτσιρικας θα του βγει οπως δειχνουν τα πραγματα.Δεν ειναι για πεταμα οι μικροι του.Μην εχουμε στο μυαλο μας τις ομαδες με Ζαετς, Σαραβακο, Βαζεχα, Κωνσταντινου, Σισε και παει λεγοντας.Ακομα και τωρα ιδρωνουμε για να τους κερδισουμε οταν τους κερδιζουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αποκαλυπτικός Γιώργος Δώνης.

«Ποτέ δεν έκανα συζητήσεις με τον Αλαφούζο. Μίλησα με τον Νταμπίζα, τον Παϊρόζ και τον Αβραάμ Γκραντ. Κάναμε τρία ραντεβού. Ο Αβραάμ Γκραντ είχε πληροφορίες για μένα. Συζητήσαμε διάφορα προπονητικά θέματα και ήταν σα να ξεκινούσε η συνεργασία. Δε θα ήταν αμέτοχος ο κ. Αλαφούζος, θα ήταν όμως από πίσω. Είχαμε να τρέξουμε ένα πρότζεκτ με συγκεκριμένη ιδιαιτερότητα και από τη δεύτερη σεζόν θα είχαμε περισσότερα χρήματα και την τρίτη θα μπορούσαμε να διεκδικήσουμε Πρωτάθλημα. Το πλάνο δεν ήταν να αναπτυχθούν οι Έλληνες μικρής ηλικίας, αλλά να συμβεί αυτό με όλο το ρόστερ. Να φτάσουν στα όριά τους να δούμε ποιοι μπορούν να μείνουν.

Ο Παϊρόζ έχει βάλει κι ένα ποσό γύρω στις 800.000 ευρώ. Αυτή ήταν η πραγματικότητα».

Για το αν θα πήγαινε στον Παναθηναϊκό αν δεν υπήρχαν οι επαφές με Παϊρόζ και Γκραντ: «Πάλι θα το έκανα. Για μένα η απόφασή μου είχε να κάνει με τον Παναθηναϊκό όχι με τα πρόσωπα. Ο καθένας λέει πως ο Δώνης θα πάρει τόσα αποζημίωση. Ο Δώνης στον ΑΠΟΕΛ μόνο για τον εαυτό του μπορούσε να φτάσει 1.000.000. Ο Δώνης στην Αραβία έπαιρνε πάνω από 1.500.000. Στον Παναθηναϊκό τον πρώτο χρόνο πήρα 240.000 ευρώ. Και το λέω επειδή δεν κρύβω ποτέ απ’ την εφορία πράγματα. Και τα 700.000 ευρώ που λένε για αποζημίωση, πρέπει να ξέρουν πως όλο το τιμ είχε πολλά χρωστούμενα. Η αποζημίωση ήταν γύρω στις 250.000».

Για τις συναντήσεις του με τον Γιάννη Αλαφούζο: «Ποτέ δεν είχα επαφή την πρώτη χρονιά. Μόνο μετά τα ματς κάποια μηνύματα, συγχαρητήρια κόουτς. Είχα επαφή μόνο με τον Νίκο. Μία φορά μας έκανε το τραπέζι στον ΣΚΑΪ και άλλη μία φορά είχα πάει σπίτι του. Αυτή ήταν η επαφή που είχαμε».
Απ’ όλες τις μεταγραφές έβαλα το χέρι μου μόνο στον Ζαχίντ»!

«Όταν κάναμε ταξίδια στην ελληνική περιφέρεια, δεν παίρναμε μαζί μας τον διατροφολόγο. Δεν βάζαμε 150 ευρώ εισιτήριο για να μην έχουμε κόστος ένα εισιτήριο ή ένα δωμάτιο περισσότερο. Ή διαλέγαμε πιο φθηνό προπονητικό και ξενοδοχείο στο εξωτερικό για την προετοιμασία. Το άκρων άωτον για Παναθηναϊκό όταν θέλαμε να βάλουμε ένα σύστημα ανάλυσης. Ο Γιώργος Γεωργιάδης με τον Στέφανο τον αναλυτή μας μιλούσαμε με μία ολλανδική εταιρία, το είχα δει στη Μπεσίκτας και τη Γαλατά. Έκανε 10.000 το κατεβάσαμε στις 5.000 έκανα αίτημα απορρίφθηκε και είπα θα το πληρώσω από τη τσέπη μου. Τελικά το πλήρωσε η ΠΑΕ. Αυτό συνέβη το περασμένο καλοκαίρι. Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι δέκα φορές και θα με έπαιρνε ο Μπουζούκης και θα κλαίει. Γιατί δεν μπορεί να ανανεώσει. Πήγα να προστατεύσω τον Χατζηγιοβάνη. Του έλεγα κάνε το καθήκον σου. Είναι καλό παιδί, αλλά και ιδιαίτερο. Δεν έχει τον τρόπο να εκφράσει αυτό που θέλει. Του είπα βγες και πες ότι θέλεις να μείνεις.

Δεν γίνεται να λες ο καθένας θα πάρει τα ίδια. Διαπραγματεύεσαι με τον καθένα ξεχωριστά. Εκεί είχα διαφωνία. Δεν γινόταν να λες σε όλους θα πάρεις 8.000 τον χρόνο. Αυτά γίνονταν. Τη δύναμη την έχει ο τεχνικός διευθυντής στον Παναθηναϊκό. Στον αγωνιστικό σχεδιασμό Ο Παναθηναϊκός δεν έδωσε ποτέ δύναμη σε μένα. Ήταν στον Νίκο Νταμπίζα και στον Ρόκα. Την πρώτη χρονιά δεν υπήρχαν μεταγραφές. Σε όλες τις μεταγραφές που έγιναν το χέρι μου το έβαλα σε μία. Στον Ζαχίντ. Όλες οι άλλες είναι των τεχνικών διευθυντών. Και σε ορισμένες με τεράστιες διαφωνίες. Το συμβόλαιο έγραφε ότι οι μεταγραφές γίνονται με τη σύμφωνη γνώμη μου. Αν ήθελα να καταγγείλω το συμβόλαιο θα το έκανα 15 φορές».
«Δεν έχουν γίνει χειρότερες μεταγραφές όσο είμαι στο ποδόσφαιρο – Πουλάει παραμύθι ένας ξένος»!

«Όσα χρόνια είμαι στο ποδόσφαιρο, δεν έχουν γίνει χειρότερες μεταγραφές απ’ αυτές του περασμένου καλοκαιριού. Ούτε από αυτές του Γενάρη είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Για μένα οι μεταγραφές δεν ανταποκρίνονταν στο επίπεδο του Παναθηναϊκού.
Ο Νταμπίζας είναι έντιμος κι εργατικός. Θα έπρεπε να επαναπροσδιορίσει τον ρόλο του. Όταν δαπανά τόσες ώρες πρέπει να έχει συγκεκριμένο ρόλο και να μην είναι απομονωμένος. Γιατί έρχεται ένας ξένος πουλάει παραμύθι και κάνει μεταγραφές των 500.000 ευρώ»!
Αυτά έγιναν με τον Βέλεθ!

«Με τον Βέλεθ μίλησα 5 Νοεμβρίου πρώτη φορά και το θυμάμαι γιατί τότε γεννήθηκε ο εγγονός μου. Είχα απορρίψει τον Μπρούνο Γκάμα δεν ήθελα έναν παίκτη στα 33 του στο ρόστερ. Μίλησα μαζί του και μάλιστα και οικονομικά. Ήταν χαρούμενος γιατί είχε μάθει καλά πράγματα και για μένα. Στη συνέχεια έδωσα την ατζέντα στον Ρόκα. Έλεγα να έχουμε 3-4 στόπερ που θα είναι σε καλό επίπεδο. Ο Ρόκα τις διαπραγματεύσεις. Όλα αυτά με τη λογική πως το μπάτζετ θα πάει στα 7 εκατ. ευρώ. Μου είπε ο Μπουτσικάκης ότι δεν θα ανέβει το μπάτζετ αρα δεν μπορούμε να δαπανήσουμε σε στόπερ και μετά να λείπουν εξτρέμ. Πηγαίνει λοιπόν ο Ρόκα χωρίς καμία ενημέρωση και τον υπογράψει κρυφά και το μαθαίνω μετά από 15 μέρες από τον Κωνστάντο.

Μετά μου είπαν ότι είναι over μπάτζετ. Δεν μπορεί να είναι οι προπονητές απλήρωτοι εγώ υπέγραφα συνέχεια μετακυλήσεις χρεών. Μέχρι και τον Γενάρη γίνονταν αυτά. Όταν διαμαρτυρήθηκα για τους συνεργάτες τότε εμφανίστηκε ο Μπουτσικάρης και τους πλήρωσε».

«Ο Αλαφούζος ήταν έτοιμος να πληρώσει μέχρι και τη ρήτρα των 4 εκατ. για Ανουάρ!»

«Πιο πολύ επηρεάστηκα όχι από την κριτική αλλά από τις αποφάσεις. Αυτό που έγινε με τον Χρήστο είναι ντροπή για τον σύλλογο. Ενώ είναι από τα σπλάχνα του Παναθηναϊκού και το έχουμε πει ότι θα ανανεωθεί. Μετά να του πούμε ότι θα αξιολογηθείς γιατί ο πατέρας σου είναι ο προπονητής.

Συνάντησα τον Αλαφούζο μία φορά τον Γενάρη για ένα δεκάλεπτο, αφού είχε έρθει Ρόκα. Προσπάθησε να με επηρεάσει για να παίζουν τα τρία νέα αποκτήματα, Νάγκι Ανουάρ, Αγιούμπ κι ότι ήταν έτοιμος να πληρώσει ακόμα και τη ρήτρα των 4.000.000 ευρώ για τον Ανουάρ. Ο Αλαφούζος ήταν επηρεασμένος από το κομμάτι του Χρήστου ή από τον τεχνικό διευθυντή σε σχέση με τον Ανουάρ.

Όλο αυτό επηρέασε τον ιδιοκτήτη. Ήρθε ο Φλεβάρης και χωρίς να έχει συμβεί κάτι ιδιαίτερο, μέσω του Κωνστάντου που τα είχε γραμμένα για να μην κάνουμε λάθος, μου είπε πως δεν μπορούμε να συνυπάρχουμε εγώ και ο Χρήστος. Αν μείνω εγώ θα φύγει ο Χρήστος αν ανανεώσει ο Χρήστος θα φύγω εγώ. Και ότι ο προγραμματισμός θα γίνει από τον Αλαφούζο και τον Ρόκα.

Προσπαθούσα να επικοινωνήσω με τον Αλαφούζο και ποτέ μέχρι το καλοκαίρι δεν μου μίλησε. Δεν έχω ξαναδεί στη καριέρα μου να προσπαθεί ο προπονητής να μιλήσει με τον ιδιοκτήτη και αυτός να μην του σηκώνει το τηλέφωνο. Παρά μόνο μία φορά για ένα θέμα υγείας.

Ο Νταμπίζας ποτέ δεν θα άφηνε να συμβεί αυτό. Θα έμπαινε και θα το έλυνε. Να είμαστε ξεκάθαροι στη διαφορά Νταμπίζα-Ρόκα. Τον βόλευε τον Ρόκα αυτή η κατάσταση. Δεν μπορούμε να βρούμε 10.000-15.000 και ξαφνικά να γίνονται μεταγραφές 500.000 ευρώ. Αυτό στο μυαλό μου είναι μία μεγάλη κοροϊδία.

Είχε ψάξει ο Ρόκα το συμβόλαιό μου. Ήξερε ότι δεν μπορούν να γίνουν μεταγραφές αν δεν δώσω έγκριση».
«Ο Ινσούα ήθελε να μείνει με τα ίδια χρήματα μετά τον κορωνοϊό»

Για τον Φετφατζίδη: «Όταν ψάχναμε δύο εξτρέμ θέλαμε το ένα να πατάει περιοχή. Το άλλο ζήτησα να είναι καλό στο ένας εναντίον ενός. Υπάρχουν δύο παίκτες ο Τσιλιανίδης ο Φετφατζίδης και μου είπε ο Νίκος (Νταμπίζας) θα βρω καλύτερους. Τον είχε σε εκτίμηση και φοβόταν τις αντιδράσεις επειδή είχε παίξει στον Ολυμπιακό. Σκεφτείτε πήραμε τον Καμπετσή κι έλεγαν τα ίδια».

Για τον Εμμανουηλίδη: «Ο Δημήτρης έκανε 16 συμμετοχές την πρώτη σεζόν. Στον Πανιώνιο έκανε 22. Έπρεπε να πάει να μάθει το κανονικό ποδόσφαιρο. Πρέπει να χτιστεί ένας παίκτης και στη νοοτροπία του. Να ακούει τον προπονητή να πειθαρχεί. Κι εγώ πήγα δανεικός. Εχει γκολ, αλλά ακόμα δεν έχει θέση. Τα σωματικά πρόσωπα δεν είναι για φορ. Έχει πρόβλημα στις κλειστές άμυνες και στο συνδυαστικό παιχνίδι.
Έπρεπε να εκπαιδευτεί στο κανονικό ποδόσφαιρο. Έπρεπε να εξελιχθεί, για να μπει με άλλη δυναμική. Να πειθαρχήσει και να ακούει τους προπονητές. Είναι σημαντικό ότι έχει το γκολ».

Για τον Βαγιαννίδη: «Έκανε τα πάντα για να τον κρατήσει η ομάδα. Τίποτα αρνητικό για Νταμπίζα ή ιδιοκτήτη δεν έχω να πω πάνω σε αυτό το θέμα. Μπορεί να υπήρξε ένας χειρισμός να σκέφτηκε το μέλλον του. Στη προσπάθεια που έκαναν όλοι έκαναν ό,τι περνούσε από το χέρι τους. Ο Βαγιαννίδης ήταν το ταλέντο με τη μεγαλύτερη προοπτική. Σοβαρός στη προπόνηση μετά τον Νοέμβριο βελτιωνόταν στο αμυντικό κομμάτι. Διαμορφώνεται το σώμα του, θέλει δουλειά».

Για τον Αποστολάκη: «Τεράστιο λάθος που αποχώρησε. Ο Παναθηναϊκός δεν εκτίμησε σωστά ούτε και το παιδί ούτε και τον πατέρα του. Ισότιμα να γίνονται όλες οι διαδικασίες και να συμπεριφερόμαστε κι στο παρελθόν με τον καλύτερο τρόπο. Για δεύτερο μπακ η πρόταση ήταν εξευτελιστική. Δεν του άφησαν κανέναν άλλον δρόμο από το να επιλέξει την φυγή. Ήταν άψογος στη συμπεριφορά του. 30.000 ευρώ, δεν είναι αυτή η πρόταση για δεύτερο μπακ στον Παναθηναϊκό».

Για τον Ινσούα: «Ο Ινσούα ζήτησε τα ίδια λεφτά με όσα έπαιρνε. Αυτό έγινε αμέσως μετά τον κορονοϊό και μου είπε να βοηθήσω και του είπα Εμάνουελ δεν ξέρω αν θα μείνω εγώ! Τα υπόλοιπα είναι κακοήθειες και στημένα. Στην αρχή είχε υπέρογκες απαιτήσεις και μετά τον κορονοϊό δεν τον κράτησε με τα ίδια χρήματα».

Για τον Γιόχανσον: «Είχε μεγάλο συμβόλαιο στη συνέχεια ήταν εξαιρετικός μετά τον Οκτώβριο τη μέρα που παίξαμε με την ΑΕΚ ήταν στο μπλοκάκι της εθνικής Σουηδίας. Αν δεν ήταν ο κορονοϊός θα ήταν στην επόμενη κλήση. Είχε μεγάλο συμβόλαιο για τα δεδομένα που υπήρχαν, με τα νέα δεδομένα είναι μικρό»

Για τον Καρλίτος: «Καλός παίκτης μέσα στο κουτί με καλά τελειώματα. Είναι οκτώ μήνες εκτός εξαιρετικό παιδί είχαμε την καλύτερη σχέση. Ο κόσμος πρέπει να κάνει υπομονή. Στο συνδυαστικό παιχνίδι όχι τόσο καλός όσο ο Μακέντα. Ρωτήστε τον νέο προπονητή πως θα ταιριάξει με τον Μακέντα».


https://newspao.gr/donis-miloysa-me-pairoz-pote-me-alafoyzo-tosa-lefta-o-tailandos/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φροντιστήριο στο τικι τάκα από από τον Πογιατος διαβάζω.

Σας θυμίζει κάτι; ?

Link to comment
Share on other sites

έχει σημασία αν είναι στην θεωρία η στην πράξη γιατί ο καράφλας τους είχε 2 ώρες θεωρία επιστήμονες γίνανε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest fighter21
On 8/20/2020 at 6:19 PM, Man Of Faith said:

Θα κανουν λέει panathinaikos tv, προβλεπω 15 χιλιαδες συνδρομες

Ο Αλαφούζος συνηθίζει να παραμυθιάζεται με διάφορα που ποτέ δεν του βγαίνουν όπως θα ήθελε.

Link to comment
Share on other sites

Φετος δεν θα βγουν διαρκειας, αν μπορει να πιασει τετοιο εγχειρημα, θα πιασει φετος. 

Αν ούτε φέτος, τοτε ποτε.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fighter21 said:

Ο Αλαφούζος συνηθίζει να παραμυθιάζεται με διάφορα που ποτέ δεν του βγαίνουν όπως θα ήθελε.

Ενταξει δεν εχουν κανει ομαδες παγκοσμιες τετοια πραγματα και ειναι ο παοκ και οι βαζελοι οι εξυπνοι που σκεφτηκαν πρωτοι την ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα των ΤιΒι έχει την ίδια λογική... βάση που έχουν απόψεις του στυλ, είμαστε τόσα εκατομμύρια π.χ. ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ, 5€ να βάλει ο καθένας σωθηκαμε και κάναμε και κάβα.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MITSAKLAS said:

Η ιδέα των ΤιΒι έχει την ίδια λογική... βάση που έχουν απόψεις του στυλ, είμαστε τόσα εκατομμύρια π.χ. ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ, 5€ να βάλει ο καθένας σωθηκαμε και κάναμε και κάβα.

Συν τα εξοδα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν πουλησουν τα δικαιωματα σε πλατφορμα δηλαδη (cosmote θα εχουν καλυτερες πιθανοτητες απο την μπουγατσα)

Link to comment
Share on other sites

Καμμία σχέση η μάζα των ζελων με τον νου.

Επίσης καμμία σχέση το know how του Αλαφούζου με τον Σαμπιντι

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Καμμία σχέση η μάζα των ζελων με τον νου.

Επίσης καμμία σχέση το know how του Αλαφούζου με τον Σαμπιντι

 

δεν ειναι θεμα μαζας ειναι θεμα σπασμενων Links η μπουγατσα μετα την 3-4 πρωτα ματς κυκλοφορουσαν 10 Links που ειχαν και καλυτερη ποιοτητα αρα ποιος ο λογος να πληρωσεις 

μονο αν παρει λεφτα απο cosmote περ ματς εχει ελπιδα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

δεν ειναι θεμα μαζας ειναι θεμα σπασμενων Links η μπουγατσα μετα την 3-4 πρωτα ματς κυκλοφορουσαν 10 Links που ειχαν και καλυτερη ποιοτητα αρα ποιος ο λογος να πληρωσεις 

μονο αν παρει λεφτα απο cosmote περ ματς εχει ελπιδα

Σωστό και αυτό 

Αλλά αυτό το θέμα υπάρχει με όλα τα δίκτυα 

Είναι και μάζας 

Περισσότεροι δυνητικοί πελάτες 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Σωστό και αυτό 

Αλλά αυτό το θέμα υπάρχει με όλα τα δίκτυα 

Είναι και μάζας 

Περισσότεροι δυνητικοί πελάτες 

 

φυσικα υπαρχει αλλα οι πλατφορμες εχουν τροπους να προστατευτουν επισης σου προσφερουν πραγματικο HD και οχι πιξελωτο οπως θα κανει ενα video streaming που εχουν μπει πολλοι και γαμιεται ο Διας

επισης νοβα και cosmote εχουν πολλοι για να βλεπουν και αλλα πραγματα εκτος απο ελληνικο ποδοσφαιρο 

ενιγουει η Ελλαδα ειναι small market ο αλαφουζος εχει το Know how οπως και ο σαββιδης ειχαν το σχετικα μικρο κοστος αλλα αυτα τα πραγματα δυσκολα προχωρανε 

βεβαια ο αλαφουζος ηδη μιλαει με την cosmote για να δινει ματς εκει οπως εκανε και με το σημερινο φιλικο πραγμα πολυ πιο εξυπνο απο το να εισαι sctrictly video streaming

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Σωστό και αυτό 

Αλλά αυτό το θέμα υπάρχει με όλα τα δίκτυα 

Είναι και μάζας 

Περισσότεροι δυνητικοί πελάτες 

 

Πολύ θεωρητικό αυτό που γράφεις, στην πράξη μάλιστα δεν έχει εφαρμογή. Όπως ο βου μαζεύει περισσότερο κόσμο από τη βαζέλα γιατί είναι στα ιστορικά υψηλά του και οι άλλοι στα ιστορικά χαμηλά τους, έτσι και στις συνδρομές θα γίνει ακριβώς το ίδιο. Περισσότερο μετράει η περίοδος και το τι κάνει η ομάδα παρά πόσοι άνθρωποι δηλώνουν βαζέλες. Που οι βαζέλες έχουν και μια παράδοση να παρατάνε την ομάδα, εκείνη η εικόνα με τα άσπρα καθίσματα του ΟΑΚΑ από τη δεκαετία του 90 είναι χαρακτηριστική.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, stavros 9-11 said:

Πολύ θεωρητικό αυτό που γράφεις, στην πράξη μάλιστα δεν έχει εφαρμογή. Όπως ο βου μαζεύει περισσότερο κόσμο από τη βαζέλα γιατί είναι στα ιστορικά υψηλά του και οι άλλοι στα ιστορικά χαμηλά τους, έτσι και στις συνδρομές θα γίνει ακριβώς το ίδιο. Περισσότερο μετράει η περίοδος και το τι κάνει η ομάδα παρά πόσοι άνθρωποι δηλώνουν βαζέλες. Που οι βαζέλες έχουν και μια παράδοση να παρατάνε την ομάδα, εκείνη η εικόνα με τα άσπρα καθίσματα του ΟΑΚΑ από τη δεκαετία του 90 είναι χαρακτηριστική.

Και τη πέρσυ είναι χαρακτηριστική επίσης η απουσία τους από το γήπεδο 

Πιστεύω όμως ότι ακόμα και έτσι θα πάνε καλύτερα από τους Βου γιατί είναι μεγαλύτερο μέγεθος και με μια καλή τιμή ο άλλος αγοράζει ένα πακετακι να βλέπει τη μπαλιτσα του από το καναπέ 

Άλλο να απευθύνεσαι σε μια πραγματική δεξαμενή 150000 και άλλο 300000

Είτε μιλαμε για συνδρομές για χορηγίες για μεμονωμένα ματς κτλ κτλ 

 

Το σημαντικό είναι πως η αγορά κοστολογεί την ΑΕΚ πάνω από τις βαζελες και αυτό είναι σημαντικό 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο βαζελος εχει ξοφλησει,το 90% του κοσμου δεν ασχολειται καν με το ποδοσφαιρο,η προσφορα της νοβα παιζει να ηταν υπερβολικη.Υπομονη μεχρι να εμφανιστει ο επομενος βαρδινογιαννης στους φιλους παναθηναικους.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, teo21 said:

Ο βαζελος εχει ξοφλησει,το 90% του κοσμου δεν ασχολειται καν με το ποδοσφαιρο,η προσφορα της νοβα παιζει να ηταν υπερβολικη.Υπομονη μεχρι να εμφανιστει ο επομενος βαρδινογιαννης στους φιλους παναθηναικους.

Οχι οτι εχει ιδιαιτερη σημασια αφου τα εντυπα ζοριζονται γενικως, αλλα δεν εχουν πλεον ουτε εφημεριδα.Δεν ξερω ποσο πουλαει η Ωρα αλλα τουλαχιστον κρεμεται στο περιπτερο.

Νομιζω παντως οτι η φετινη χρονια θα ειναι βαρομετρο γι αυτους.

Link to comment
Share on other sites

Κράτησαν και τον Μακεντα. 
 

Αν είχαν πάρει πιο «σίγουρο» προπονητη θα έλεγα ότι μπορει να δούμε μεγάλη βελτιωση του χρόνου από δαύτους.

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • Papatsakalos21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×