Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Η ΕΠΟ δεν έχει γνώση αλλά ο Θωμαΐδης έχει και μας διαβεβαιώνει ότι δεν είναι ο ιωαννιδης; Τι παίζει εδώ; 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, giorgos911 said:

Η ΕΠΟ δεν έχει γνώση αλλά ο Θωμαΐδης έχει και μας διαβεβαιώνει ότι δεν είναι ο ιωαννιδης; Τι παίζει εδώ; 

Ότι ο Θωμαΐδης έχει την πληροφορία όπως την είχε και για το ότι κάποιος βρέθηκε με ντόπα κι ας μην το ήξερε η ΕΠΟ.

Εξάλλου ο έλεγχος δεν έγινε από ελληνική αρχή και η ΕΠΟ δεν έχει επίσημη ενημέρωση. Προφανώς οι άνθρωποί της θα το ξέρουν

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κουκουλώθηκαν πάλι όλα. Λίγο βιταμίνες θα είχε πάρει ο διεθνής Έλληνας, δεν χρειάζεται να γίνεται και τόσο δα θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

ξεβρακώθηκε ο κυριάκος και σίγουρα πρέπει να δώσει εξηγήσεις αλλά τι ψάχνεις στο μπουρδέλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν πάντως όλο αυτό ήταν δημιούργημα των ακαουντς της υπογας της ΑΕΚ κι αφήσει ρετσινια χωρίς ουσιαστικό υπόβαθρο, θα δώσω τα συγχαρητήρια μου σε όποιον το εμπνεύστηκε και θα πω να συνεχίσουν έτσι και καλύτερα. Γουστάρω.

  • Δικεφαλάκι 7
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Τωρα ειναι πιο ωραια για την σπεκουλα. Θα λες οτι ηταν ο Ιωαννιδης και το κουκουλωσαν οι βαζελοι. Να μενει η ρετσινια και ας μην ηταν, Οπως εχουν κανει με μας με τα δοκαρια, με τον Δημητροπουλο, με την φωτοβολιδα, με το χαρτινη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από αυτά καταλαβαίνω  ότι είναι άλλος και θα μαθευτεί.

Τωρα αν είναι hot ονομα ή αδιάφορος θα δείξει. Παντως ο Ιωαννιδης αποκλειεται.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geo21 said:

Μια ερώτηση: Αφού ήταν αρνητικό το πρώτο τεστ, γιατί εξετάστηκε το δεύτερο; 

Και εγώ το είχα σαν απορία αλλά κάπου διάβασα ότι ήταν δύο διαφορετικά δείγματα απο διαφορετικά ματς. 

Βασικά ο καθένας γράφει και μια εκδοχή 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από τα καντήλια του Φεβρουαρίου στην αγορά του Απριλίου. Τον θεωρώ κωμικό παίκτη τύπου Αβραάμ σε ποδοσφαιρικό επίπεδο και τεχνική.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×