Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, nikos said:

Ετσι το βλεπω κι εγω. 

Εν ολιγοις:

Ο βαζελος εχει σκαλωσει εδω και καιρο σε μια φαση σε σχεση με μας λιγο χειροτερη απο το 2011/12 και πολυ καλυτερη απο το 2012/13.

Eπισης τα δικά τους χρέη είναι κυρίως προς παικτες που φαίνεται ότι τα διακανονιζουν

 

Just now, tarasfw said:

τι αψυχολόγητο ήταν αυτό ρε;

σιγά 0-1 ήταν....ποιος ο λόγος;

Νομίζω έπαιξε ρόλο και όσα έγιναν με το μπασκετ. Πολωθηκε το κλίμα τις τελευταίες μερες

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ποντάρω ότι αν δεν αλλάξει διοίκηση του χρόνου θα πάνε χειρότερα. Τους έκατσε τρελό overachievement στο πρώτο γύρο, δεν πιστεύω ότι θα το ξαναζήσουν όσο παραμένουν σε τέτοια κατάσταση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΟΑΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ !!! ΑΦΑΝΙΣΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΨΟΦΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Quote
 

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: «Ερυθρόλευκη» καταγγελία – σοκ! Επίθεση με μαχαίρι από χούλιγκαν

 

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν αλλαξει κατι καθε χρονο και χειροτερα θα ναι μεχρι να φτασουν στο σημειο να παρακαλανε να πεσουν αλλα δεν παιζει νομος..

Εκτος αμα τους σβησουν τα χρεη γιατι ετσι η βρεθει κανας τσετσενος η μπαμπουινος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Παιζει και να κινδυνευσει η βαζελα παντως. Οτιδηποτε καλυτερο απο -6 θα ειναι σκανδαλο με δεδομενο οτι φαγαμε -3 με γαυρο χωρις να γινει κατι το σπουδαιο.

Link to comment
Share on other sites

Από τη μία λες κρίμα, γιατί θες να είναι δυνατοί και να τους κερδίζεις σε ένα κανονικό πρωτάθλημα..Από την άλλη, σκέφτεσαι ότι έγιναν παράρτημα του ΠΑΟΚ, ξέρεις ότι σαν οπαδοί είναι προκλητικά αλλαζονικοί, θυμάσαι και την εποχή του σκληρού Βαρδινογιαννισμού, οπότε δεν πειράζει να τους δούμε και λίγα χρόνια να περιφέρουν το κουφάρι τους, και να ξεφτιλίζονται, αφού δεν μπορούν να αυτο-υποβιβαστούν..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fadrhonc21 said:

Παιζει και να κινδυνευσει η βαζελα παντως. Οτιδηποτε καλυτερο απο -6 θα ειναι σκανδαλο με δεδομενο οτι φαγαμε -3 με γαυρο χωρις να γινει κατι το σπουδαιο.

Με δεδομένο ότι πέρσι ο τσετσένος διέκοψε το ματς και έφαγε -3 (και -2 για φέτος), δεν βλέπω να τρώνε κάτι περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί, απ' όσο ακούγεται, σε οπαδικο επίπεδο είναι διασπασμένοι. Άρα δύσκολο να έπαιξε γραμμή για ντου και δεν ξέρω αν είναι γαύροι κιόλας δηλαδή στρατιωτάκια που κάνουν ο,τι τους λένε. Τούτων λεχθεντων, νομίζω ότι ήταν απλά μαλακία στον εγκέφαλο όσων μπήκαν. Αν για οποιοδήποτε λόγο ήταν κανονισμένο από πριν, μάλλον οι οργανωμένοι βαζελες αποφάσισαν να φουνταρουν την ομάδα τους.

Σε κάθε περίπτωση το φούντο μοιάζει η μόνη ρεαλιστική λύση σε τέτοιες περιπτώσεις. Επίσης όπως έδειξε η ιστορία, όταν μια μεγάλη ομάδα βγάζει τόση σκατιλα, λογικά δεν της μένουν πολλές σεζόν στην Α εθνική.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποια νεώτερα παιδιά τα "τρυφερά" τους χρόνια στιγματίστηκαν από την παράγκα του Πράκτορα, τον Μπάγεβιτς και τα "χο, χο, χο".

Για κάποιους παλαιότερους εκείνα τα χρόνια μας, τα δόνησε το σύνθημα "Απόψε το βράδυ ο ΠΑΟ θα πεθάνει, στο φέρετρο θα βάλουμε και τον Βαρδινογιάννη".

Αυτά .....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Από τη μία λες κρίμα, γιατί θες να είναι δυνατοί και να τους κερδίζεις σε ένα κανονικό πρωτάθλημα..Από την άλλη, σκέφτεσαι ότι έγιναν παράρτημα του ΠΑΟΚ, ξέρεις ότι σαν οπαδοί είναι προκλητικά αλλαζονικοί, θυμάσαι και την εποχή του σκληρού Βαρδινογιαννισμού, οπότε δεν πειράζει να τους δούμε και λίγα χρόνια να περιφέρουν το κουφάρι τους, και να ξεφτιλίζονται, αφού δεν μπορούν να αυτο-υποβιβαστούν..

Όταν ημασταν στα κατω μας, φωναζαν εκει εκει στην Β εθνικη….αντε τωρα μην θυμηθώ και τα σκηνικα στην κηδεια του μακαριτη του πατερα του Χατζηχρηστου στο νεκροταφειο του Ζωγραφου…. αντε με τα τσουτσέκια...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nikos said:

Ετσι το βλεπω κι εγω. 

Εν ολιγοις:

Ο βαζελος εχει σκαλωσει εδω και καιρο σε μια φαση σε σχεση με μας λιγο χειροτερη απο το 2011/12 και πολυ καλυτερη απο το 2012/13.

Ε δεν το λες και πολυ καλο αυτο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nestoridis21 said:

Όταν ημασταν στα κατω μας, φωναζαν εκει εκει στην Β εθνικη….

Είσαι σίγουρος; Νόμιζα ότι ήταν αρκετά αξιοπρεπείς απέναντί μας όταν πέφταμε, αλλά ήμουν και Αμερική οπότε δεν παίρνω όρκο ότι δεν έχω χάσει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Θα γαμησουν τον γαυρο στο μπασκετ θα γαμησουν την βαζελα στην μπαλα κι ολοι θα ειναι μια χαρα. Εντελως βλακες οι βαζελοι, ειχα τραβηξει αρκετα ως ο μονος αεκτζης φανατικος της πολης μου απο τον γαμημενο συνδεσμο τους και τα γαμημενα αυτοκολλητα τους. 

Να πανε στο τοπικο να ησυχασουμε

Link to comment
Share on other sites

Ζητησε ο διαιτητης να αδειασει το γηπεδο για να ξαναρχισει και επειδη ειμαστε Ελλαδισταν ειχαν μεινει καμια 100 μεσα και φυσικα ο τυπος το διεκοψε 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×