Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Man Of Faith said:

Πως το βλεπετε, μπορουν να μαζεψουν την κατρακυλα;

Να ειμαι ειλικρινης δεν το περιμενα παντως.

Έχει και play out από φέτος... Αν υπάρχει σχέδιο διάλυσης θα δούμε ωραία πραγματάκια 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Man Of Faith said:

Πως το βλεπετε, μπορουν να μαζεψουν την κατρακυλα;

Να ειμαι ειλικρινης δεν το περιμενα παντως.

Ούτε εγώ γιατί 1) δεν είναι τόσο ακραία αυτοκαταστροφικοί σαν κι εμας 2) έβαλε λεφτα ο Αλαφούζος ώστε τουλάχιστον να μην φτάσουν στο δικό μας κατάντημα.

Παρολα αυτά ολόκληρος βαζελος σε τέτοια κατασταση κάποια στιγμή θα γίνει το μπαμ.

υγ. Ισως υπάρχει και «σχέδιο», θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Ούτε εγώ γιατί 1) δεν είναι τόσο ακραία αυτοκαταστροφικοί σαν κι εμας 2) έβαλε λεφτα ο Αλαφούζος ώστε τουλάχιστον να μην φτάσουν στο δικό μας κατάντημα.

Παρολα αυτά ολόκληρος βαζελος σε τέτοια κατασταση κάποια στιγμή θα γίνει το μπαμ.

υγ. Ισως υπάρχει και «σχέδιο», θα δείξει...

Νομιζω οτι ειναι αυτοκαταστροφικοι, οχι ισως με τον ιδιο τροπο οπως εμεις, αλλα το να διωξεις την οικογενεια δεν ειναι ισως και το πιο συνετο πραγμα που μπορεις να κανεις.Μπορει να ειχαν βαρεθει την σταθεροτητα και να ειπαν να ζησουν μια περιπετεια κι αυτοι.Ενταξει δεν το περιμεναν αυτο που ακολουθησε αλλα δεν εγκαταλειπεις κατι σιγουρο που σου εχει φερει και μεγαλες επιτυχιες οταν ολοι οι υπολοιποι δεν απολαυσανε ποτε την δικη σου σταθεροτητα σε ολα τα χρονια του επαγγελματικου ποδοσφαιρου.Και επειδη ξεκινησα να βλεπω ποδοσφαιρο στα μεσα του '80, τους βαζελους θυμαμαι στην τηλεοραση συνεχεια να κανουν πορειες ενω εμεις δεν μπορουσαμε να περασουμε στο δευτερο γυρο.

Εδω παντως να πω οτι τα τελευταια 9 χρονια εχουμε ακριβως τα ιδια τροπαια απο 3 ο καθενας, πραγμα που σημαινει οτι τα καναμε θαλασσα στο να τους πλησιασουμε σε τιτλους αν και ειχαμε τις ευκαιριες.Επισης να μαζεψουμε καπως την διαφορα στα μεταξυ μας γιατι με αυτους εχουμε το πιο μεγαλο θεμα σε αυτον τον τομεα.Προσωπικα τα κοιταω αυτα τα πραγματα οπως πιστευω και πολλοι αλλοι και σε κατι τετοια σε υπολογιζει ως αντιπαλο ο αλλος.

Για να επανελθουμε στα του ζελα μπορει ο λογαριασμος να μην βγαινει αλλο και καπου εδω να εχει αναψει το λαμπακι του ντεποζιτου, ποιος ξερει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Man Of Faith said:

Νομιζω οτι ειναι αυτοκαταστροφικοι, οχι ισως με τον ιδιο τροπο οπως εμεις, αλλα το να διωξεις την οικογενεια δεν ειναι ισως και το πιο συνετο πραγμα που μπορεις να κανεις.Μπορει να ειχαν βαρεθει την σταθεροτητα και να ειπαν να ζησουν μια περιπετεια κι αυτοι.Ενταξει δεν το περιμεναν αυτο που ακολουθησε αλλα δεν εγκαταλειπεις κατι σιγουρο που σου εχει φερει και μεγαλες επιτυχιες οταν ολοι οι υπολοιποι δεν απολαυσανε ποτε την δικη σου σταθεροτητα σε ολα τα χρονια του επαγγελματικου ποδοσφαιρου.Και επειδη ξεκινησα να βλεπω ποδοσφαιρο στα μεσα του '80, τους βαζελους θυμαμαι στην τηλεοραση συνεχεια να κανουν πορειες ενω εμεις δεν μπορουσαμε να περασουμε στο δευτερο γυρο.

Εδω παντως να πω οτι τα τελευταια 9 χρονια εχουμε ακριβως τα ιδια τροπαια απο 3 ο καθενας, πραγμα που σημαινει οτι τα καναμε θαλασσα στο να τους πλησιασουμε σε τιτλους αν και ειχαμε τις ευκαιριες.Επισης να μαζεψουμε καπως την διαφορα στα μεταξυ μας γιατι με αυτους εχουμε το πιο μεγαλο θεμα σε αυτον τον τομεα.Προσωπικα τα κοιταω αυτα τα πραγματα οπως πιστευω και πολλοι αλλοι και σε κατι τετοια σε υπολογιζει ως αντιπαλο ο αλλος.

Για να επανελθουμε στα του ζελα μπορει ο λογαριασμος να μην βγαινει αλλο και καπου εδω να εχει αναψει το λαμπακι του ντεποζιτου, ποιος ξερει.

Εγώ νομίζω ότι δεν ήταν εύκολο να προβλέψεις αυτό που έγινε τοτε, εντωμεταξυ ο φρυδιας τους είχε πίπα-κωλο επι χρονια. Δλδ κι εγώ θα τον έβριζα (λανθασμένα φυσικά όπως αποδείχτηκε) τον Τζιγγερ.

Γενικα ομως συμφωνούμε. 

Οπως γράφτηκε και προχθές, ούτε καν να τους νικήσουμε δεν μπορούσαμε πχ περισυ σε αυτήν την κατάσταση που είναι. Τροφή για προβληματισμό.

Link to comment
Share on other sites

Γελάω λίγο με τη φάση του να φτάσουμε το βαζελο σε τίτλους, έχοντας κάνει πρωταθλητισμό 3 φορές τα τελευταία 20 χρόνια και έχοντας χάσει τρεις σερί τελικούς απ' τη μπουγάτσα.

Να ηρεμήσουμε λίγο, πήραμε ένα πρωτάθλημα κι ένα κύπελλο και την είδαμε ότι γαμαμε όλο τον κόσμο την ίδια ώρα που ένα πρωτάθλημα πήρε και η μπουγάτσα και 3 κύπελλα, όχι ένα.

Δεν είμαστε σε φάση που κυνηγάμε, δεν ξέρω τι πιστεύετε ορισμένοι.

Σε εντελώς παρακμιακή φάση είμαστε και εμείς, όχι τόσο τραγική σήμερα όσο αυτοί, αλλά παρακμιακή. Με λίγα λόγια έχουμε πολύ δρόμο ακόμα για να τους κάνουμε να ανησυχήσουν με την πάρτη μας. Ένα πρωτάθλημα κατά λάθος πήραμε. Ψυχραιμία

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Γελάω λίγο με τη φάση του να φτάσουμε το βαζελο σε τίτλους, έχοντας κάνει πρωταθλητισμό 3 φορές τα τελευταία 20 χρόνια και έχοντας χάσει τρεις σερί τελικούς απ' τη μπουγάτσα.

Να ηρεμήσουμε λίγο, πήραμε ένα πρωτάθλημα κι ένα κύπελλο και την είδαμε ότι γαμαμε όλο τον κόσμο την ίδια ώρα που ένα πρωτάθλημα πήρε και η μπουγάτσα και 3 κύπελλα, όχι ένα.

Δεν είμαστε σε φάση που κυνηγάμε, δεν ξέρω τι πιστεύετε ορισμένοι.

Σε εντελώς παρακμιακή φάση είμαστε και εμείς, όχι τόσο τραγική σήμερα όσο αυτοί, αλλά παρακμιακή. Με λίγα λόγια έχουμε πολύ δρόμο ακόμα για να τους κάνουμε να ανησυχήσουν με την πάρτη μας

Συμφωνώ, ο μόνος τομέας που μπορούμε να τους κάνουμε ζημιά είναι αυτός των μελλοντικών οπαδών. Αν η βαζέλα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα και μεις καταφέρουμε να πάρουμε και άλλους τίτλους, σε συνδυασμό με το νέο γήπεδο μπορούμε να αυξήσουμε τα οπαδικά μας ποσοστά στην Αθήνα.

Το δίπολο βάζελου-γαύρου όμως δεν σπάει για πολλούς λόγους.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι τάση των ημερών μας. Η ΑΕΚ χάνει πολύ έδαφος στη Β. Ελλάδα αλλά δείχνει να κερδίζει στην Αθήνα. Είναι πολύ σημαντικό σαφώς. Αλλά ορθώς σημειώνεις ότι δε σπάει το δίπολο γιατί σε τελική ανάλυση είμαστε πολύ λίγοι για να το σπάσουμε

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πρόπερσι είχε Μπεργκ ο βάζελος,δεν ήταν για πέταμα.

Ουσιαστικά,2 χρόνια τώρα είναι σε φάση βαθιάς παρακμής και σμίκρυνσης.

Όπως και να'χει,εμείς βάζουμε θεμέλια και κατοχυρώνουμε τη δυναμική μας άσχετα αν θα έπρεπε να ήμασταν πολύ καλύτερα.

Αυτοί είναι στον αέρα,το μπασκετάκι να είναι καλά.

 

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ έχασε την μεγαλη ευκαιρία της με τον Μελισσανιδη που δεν ήταν αυτος που νομίζαμε (κάποιοι).

Τωρα -και μετά από αυτά που περάσαμε- (ξανα)ζουμε με την ελπίδα του μέλλοντος, όπως το 90% των σεζόν που έχουμε ζήσει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Γελάω λίγο με τη φάση του να φτάσουμε το βαζελο σε τίτλους, έχοντας κάνει πρωταθλητισμό 3 φορές τα τελευταία 20 χρόνια και έχοντας χάσει τρεις σερί τελικούς απ' τη μπουγάτσα.

Να ηρεμήσουμε λίγο, πήραμε ένα πρωτάθλημα κι ένα κύπελλο και την είδαμε ότι γαμαμε όλο τον κόσμο την ίδια ώρα που ένα πρωτάθλημα πήρε και η μπουγάτσα και 3 κύπελλα, όχι ένα.

Δεν είμαστε σε φάση που κυνηγάμε, δεν ξέρω τι πιστεύετε ορισμένοι.

Σε εντελώς παρακμιακή φάση είμαστε και εμείς, όχι τόσο τραγική σήμερα όσο αυτοί, αλλά παρακμιακή. Με λίγα λόγια έχουμε πολύ δρόμο ακόμα για να τους κάνουμε να ανησυχήσουν με την πάρτη μας. Ένα πρωτάθλημα κατά λάθος πήραμε. Ψυχραιμία

10 τροπαια διαφορα εχουμε νομιζω, ε αν ειχαμε παρει εστω το περσινο πεφτει στα 9, αν και με αντιπαλο τον παοκ δικαιολογειται να χασεις το πολυ ενα, γι αυτο λεω τα καναμε θαλασσα.Στα πρωταθληματα νομιζω εχουνε 8 παραπανω, πολυ δυσκολο να τους φτασουμε,απλα να τους πλησιασουμε λεω οσο γινεται, αλλα δε νομιζω να κανουμε παλι 24 χρονια να παρουμε πρωταθλημα (ελπιζω δηλαδη).

Ενταξει δεν συγκρινεται η φαση η τωρινη η δικια μας με τους βαζελους μην υπερβαλουμε τωρα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blanco21 said:

Μέχρι πρόπερσι είχε Μπεργκ ο βάζελος,δεν ήταν για πέταμα.

Ουσιαστικά,2 χρόνια τώρα είναι σε φάση βαθιάς παρακμής και σμίκρυνσης.

Όπως και να'χει,εμείς βάζουμε θεμέλια και κατοχυρώνουμε τη δυναμική μας άσχετα αν θα έπρεπε να ήμασταν πολύ καλύτερα.

Αυτοί είναι στον αέρα,το μπασκετάκι να είναι καλά.

 

Οντως ειχε και Μπεργκ ειχε και Μολεδο αλλα και εμεις ειχαμε και Σκοκο και Μπλανκο και Ντιοπ και Μιτσελ και αλλους αλλα ειχαμε μπει σε παρακμη οπως ειχαν μπει και αυτοι απο την εποχη του Αναστασιου και μετα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ο ΠΑΟ είχε έναν Μελισσανίδη ή κάποιον παρόμοιο να αναλάβει αντί του Αλαφούζου το 2012 ακόμα και με χρεωκοπία, θα διέθετε ήδη γήπεδο στον Βοτανικό για τον οποίο υπήρχε νομική επίλυση ενω ο δήμος που είναι και ο μεγαλύτερος της Ελλάδας ήταν υπέρμαχος του έργου λυσσαλέα και θα είχε πάρει και τίτλους επειδή με ζερό χρέη θα έβρισκε και άλλους πλούσιους λεφτάδες

Ο ΠΑΟ έχασε ήδη επτά χρόνια, όπως έχασε και η ΑΕΚ ιδίως το 2008-13. Ακόμα και νταμπλ να πάρει του χρόνου, τα επτά χρόνια δεν γυρίζουν πίσω.

Και μιλάμε για ομάδα που το 2008-11 είχε συνολικά αν δεν απατώμαι εισροή πάνω από 150 εκατομμύραι ευρώ, ίσως και 190 εκατομμύρια ευρώ αλλά πρέπει να ψάξω το αρχείο μου.

Epic fail!

 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Bluesman said:

Αν ο ΠΑΟ είχε έναν Μελισσανίδη ή κάποιον παρόμοιο να αναλάβει αντί του Αλαφούζου το 2012 ακόμα και με χρεωκοπία, θα διέθετε ήδη γήπεδο στον Βοτανικό για τον οποίο υπήρχε νομική επίλυση ενω ο δήμος που είναι και ο μεγαλύτερος της Ελλάδας ήταν υπέρμαχος του έργου λυσσαλέα και θα είχε πάρει και τίτλους επειδή με ζερό χρέη θα έβρισκε και άλλους πλούσιους λεφτάδες

Ο ΠΑΟ έχασε ήδη επτά χρόνια, όπως έχασε και η ΑΕΚ ιδίως το 2008-13. Ακόμα και νταμπλ να πάρει του χρόνου, τα επτά χρόνια δεν γυρίζουν πίσω.

Και μιλάμε για ομάδα που το 2008-11 είχε συνολικά αν δεν απατώμαι εισροή πάνω από 150 εκατομμύραι ευρώ, ίσως και 190 εκατομμύρια ευρώ αλλά πρέπει να ψάξω το αρχείο μου.

Epic fail!

 

 

κι εγω ετσι λεω, αλλα υπαρχουν πολλοι που την πεσαδα την θεωρουν μεγαλυτερο κακο απο αυτο που γινεται τοσα χρονια στον βαζελο ή ακομα και απο αυτο που γινοταν στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα μεγαλύτερο κακό και από την πεσαδα θα ταν για την ΑΕΚ να διαιωνιζοταν η κατάσταση που βασίλευε τα τελευταία χρόνια πριν από αυτήν. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαιωνιζόταν καν εντωμεταξυ.

Θα παιζόταν στο στοίχημα σε κάθε αγώνα αν θα σφράγιζε εισιτήρια ο Δημητρέλος.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nikos said:

κι εγω ετσι λεω, αλλα υπαρχουν πολλοι που την πεσαδα την θεωρουν μεγαλυτερο κακο απο αυτο που γινεται τοσα χρονια στον βαζελο ή ακομα και απο αυτο που γινοταν στην ΑΕΚ.

Ήταν πολύ μεγάλο κακό η Γ εθνική, κυρίως από άποψη κύρους. Σου λέει ο γάβρος και ο βάζελος, εγώ δεν έπεσα ποτέ και δε θα με αφήσουν να πέσω επειδή χωρίς εμένα δεν υπάρχει πρωτάθλημα, ενώ χωρίς εσένα υπάρχει μια χαρά γιατί είσαι β διαλογής. Και πέρσι, που κάναμε τα πάντα να κρατηθεί ο βάζελος για να προστατευτεί το προιόν, μάλλον τους ενισχύσαμε το επιχείρημα. Από εκεί και πέρα, φάγαμε 2 χρονιές σε χαμηλότερες κατηγορίες και από τότε που ανεβήκαμε καλή χρονιά ήταν μια, η πρώτη,  και χρονιά πραγματικής ΑΕΚ, αυτή που πήραμε το πρωτάθλημα. Στις υπόλοιπες μένουμε εκτός πρωταθλήματος από τον Οκτώβρη, όπως δηλαδή γινόταν και επί Αδαμίδη και λοιπών. Αγωνιστικά δεν κάναμε κάποια μεγάλη διαφορά, η ομάδα καθάρισε από χρέη αλλά μαγάρισε την ιστορία της.

Link to comment
Share on other sites

Ο βαζελος έχει καταντήσει περιγελος και περιοδευων θίασος, κάτι που αποφύγαμε να διαιωνιστεί με τον γνωστό τρόπο. Επανήλθαμε και πήραμε κύπελλο και πρωτάθλημα. Αλλά ναι, το κύρος μας, ιστορίες για αγρίους. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 1989 generation said:

Ήταν πολύ μεγάλο κακό η Γ εθνική, κυρίως από άποψη κύρους. Σου λέει ο γάβρος και ο βάζελος, εγώ δεν έπεσα ποτέ και δε θα με αφήσουν να πέσω επειδή χωρίς εμένα δεν υπάρχει πρωτάθλημα, ενώ χωρίς εσένα υπάρχει μια χαρά γιατί είσαι β διαλογής. Και πέρσι, που κάναμε τα πάντα να κρατηθεί ο βάζελος για να προστατευτεί το προιόν, μάλλον τους ενισχύσαμε το επιχείρημα. Από εκεί και πέρα, φάγαμε 2 χρονιές σε χαμηλότερες κατηγορίες και από τότε που ανεβήκαμε καλή χρονιά ήταν μια, η πρώτη,  και χρονιά πραγματικής ΑΕΚ, αυτή που πήραμε το πρωτάθλημα. Στις υπόλοιπες μένουμε εκτός πρωταθλήματος από τον Οκτώβρη, όπως δηλαδή γινόταν και επί Αδαμίδη και λοιπών. Αγωνιστικά δεν κάναμε κάποια μεγάλη διαφορά, η ομάδα καθάρισε από χρέη αλλά μαγάρισε την ιστορία της.

Το θέμα είναι όπως έγραψα παραπανω είναι ότι το πράγμα θα χειροτέρευε. 

Επισης δεν το λες κι επιλογή του κόσμου ότι πέσαμε (στην β)...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikos said:

Το θέμα είναι όπως έγραψα παραπανω είναι ότι το πράγμα θα χειροτέρευε. 

Επισης δεν το λες κι επιλογή του κόσμου ότι πέσαμε (στην β)...

Νομίζω είχε διαμορφωθεί ένα κλίμα στον κόσμο του τύπου ίσως αν πέσουμε να είναι καλύτερα. Καμία σχέση με το 2004, που και μόνο στη σκέψη γινόταν χαμός. Το πώς πέσαμε είναι μεγάλη ιστορία. Πέσαμε αγωνιστικά, αλλιώς δύσκολα αν δεν είχαμε υποβιβαστεί αγωνιστικά να μας έριχνε κάποιος λόγω χρεών. Και για να πέσουμε αγωνιστικά γίνανε διάφορα, τραυματιζότανε κάθε Κυριακή ο τερματοφύλακας, κάποιοι μέσοι και αμυντικοί ήταν ματιασμένοι και διάφορα άλλα ωραία, συμπεριλαμβανομένης της μπούκας με τον Πανθρακικό. Δεν ξέρω αν θα χειροτέρευε το πράγμα, και αν θα σερνόμασταν για χρόνια, πάντως τον πάτο τον ζήσαμε. Ερασιτεχνική κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mporat said:

Ο βαζελος έχει καταντήσει περιγελος και περιοδευων θίασος, κάτι που αποφύγαμε να διαιωνιστεί με τον γνωστό τρόπο. Επανήλθαμε και πήραμε κύπελλο και πρωτάθλημα. Αλλά ναι, το κύρος μας, ιστορίες για αγρίους. 

Ο βάζελος έχει καταντήσει περίγελος λόγω οικονομικών προβλημάτων, αλλά ακόμα και τώρα δεν μπορείς να τον κερδίσεις με άνεση. Εσύ πήρες πρωτάθλημα, αλλά πρώτα έκανες γύρα στα χωράφια, και αφού το πήρες, τον τελευταίο ενάμιση χρόνο έχεις καταντήσει ανέκδοτο με τα καμώματα του ιδιοκτήτη σου. 3 χαμένους τελικούς από τους ανύπαρκτους, παίκτες που τους έχεις κλεισμένους και δεν έρχονται ποτέ, μεταγραφές λαχεία, προπονητές από το σωρό, ε δε μας λες και υπόδειγμα σοβαρού club. Ενώ πέσαμε στη λογική να γυρίσουμε και να είμαστε κανονική ομάδα, όχι κομπάρσοι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε συ, δε θυμάμαι ποτέ να ήμασταν σοβαρό κλαμπ κι αυτη είναι και η γοητεία αυτής της ομάδας. Πάντα υπήρχε απίστευτη γραφικότητα από τη διοίκηση ή τον κόσμο, τρομερή μιζέρια για καθετί, παίχτες με μνημειωδη αμπαλιαση. Κι όλα αυτά από το 1992 που μας θυμάμαι ε. Αυτή είναι η σύγχρονη ΑΕΚ, μια αγαπησιαρικη εκδοχή της πιο αστείας οργάνωσης. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Δεν ξέρω ρε συ, δε θυμάμαι ποτέ να ήμασταν σοβαρό κλαμπ

Ναι

και όχι το παρακάτω

Quote

κι αυτη είναι και η γοητεία αυτής της ομάδας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι ομοιότητες της ΑΕΚ προ και μετά υποβιβασμού είναι ότι και στις 2 περιπτώσεις αγωνιστικά δεν είσαι ομάδα της προκοπής, δεν διεκδικείς πρωταθλήματα (πήρες ένα κατά λάθος οκ) κλπ. Δηλαδή από αγωνιστικής άποψης δεν έχεις καταφέρει απολύτως τίποτα αν δεχτούμε ότι ένα πρωτάθλημα δε σβήνει έναν υποβιβασμό.

Οι διαφορές είναι ότι χτίζεις γήπεδο, πράγμα που έχει δημιουργήσει ρεύμα υπέρ σου και προσδοκίες για το μελλον, άσχετα αν πιθανότατα θα διαψευστούν και αυτές. Ότι δεν είσαι ρεζίλι των σκυλιών με οφειλές, ασφράγιστα εισιτήρια κλπ.

Θα έλεγα πως ο υποβιβασμός ήταν αναγκαίο κακό. Η επιστροφή ήταν η απόλυτη απογοήτευση αγωνιστικά, κυρίως γιατί ήρθε αυτός που περιμέναμε για χρόνια κι εκεί που περιμέναμε μια Μερσεντές, αγωνιστικά μας προέκυψε φιατακι. Και δεν έχουμε καμία κάβα ελπίδας για το μέλλον. Ο τίγρης ήταν η ελπίδα σου και απεδείχθη γατούλα. Αγωνιστικά πάντα γιατί κατά τα άλλα φτιάχνει γήπεδο.

Πολλές οι παράμετροι γενικά.

Link to comment
Share on other sites

Απλά πόσο αισιόδοξος να είσαι όταν ξέρεις πολύ καλά μέσα σου ότι για παράδειγμα ο Δώνης είναι βέβαιο ότι θα έρθει ξανά στην ΑΕΚ πακέτο με Λυμπε; Δηλαδή έχουμε φάει πολύ σκατό σ' αυτόν τον τομέα

Link to comment
Share on other sites

H διαφορά με εμάς είναι ότι οι χρονιές τις πλήρης απαξίωσης ήταν 1 πριν τη πεσάδα ουσιαστικά  ( βγήκαμε ευρώπη άλλα δεν παίξαμε) και των βάζελων πολλές που πλέον στο μυαλό του φίλαθλου κόσμου είναι επίπεδο πανιώνιος σε ανταγωνιστικότητα κάτι που κάνει πολλαπλή ζημιά  . Έγιναν ολα γρήγορα σε εμάς σαν Fast forward σε σύγκριση με το βάζελο απλά δεν ξέρουμε αν η κατάλληλη ( υποβιβασμός) θα έρθει ή θα γυρίσει σελίδα χωρίς τη ρετσινιά του υποβιβασμού που έχουμε εμείς. 

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • Papatsakalos21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×