Jump to content

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

30 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Αραούχο
      6
    • Λιβάγια
      20
    • Κονέ
      0
    • Πατίτο
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      6
    • Κακό
      19
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      8
    • Βράνιες
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      9
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      4
    • Λόπες
      2
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      5
    • Μπακασέτας
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Κονέ
      0
    • Πατίτο
      0


Recommended Posts

ας νικησουν την Μιλαν στο Μιλανο να ουμε...

Καλα κατσε γιατι τοσο μαλακισμενη που ειναι η μιλαν τιποτα δεν ειναι απιθανο...

Επρεπε να την ειχαμε γαμησει εμεις αλλα την παρασεβαστηκαμε..

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι; Κρατα πολυ καλα την μπαλα, βλεπει γηπεδο (αρα αν ειναι στοπερ θα βλεπει περισσοτερο), ειναι τσαμπουκαλης. Στηριζω αλεφαντο-αδη.

 

και αυξανονται οι πιθανοτητες καποιος να πλακωσει τον Ανεστη, μετα τον Βρανιες. 

Link to comment
Share on other sites

Είδα στον ύπνο μου σήμερα ότι μίλαγα με Τσιγκρινσκι για τον Ανέστη, μου έδινε το κινητό του ο Αραουχο να κάνω αναπάντητη να σώσουμε τα νούμερα, και με έπαιρνε κι ένας μαύρος (μπασκετμπολίστας) του Πανιωνίου να βρεθούμε να τα πούμε γιατί θέλει ΑΕΚ.

 

Με λίγα λόγια έζησα μια μέρα της ζωής του Στυλ, και νιώθω ήδη αγοραφοβία / ψάχνω αεροπλάνο για πίσω..

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχει μινιμουμ 30,000 ειμαστε για λυπηση. ενα απο τα πιο κρισιμα ματς της τελευταιας 20 ετιας

Θα τους έχει. Η ομάδα έχει καυλώσει πολύ κόσμο φέτος

 

Εδώ ο πατέρας μου φέτος έχει πάει σε όσα ματς δεν είχε πάει μια δεκαετία και κάθε φορά μου λέει να τον ενημερώνω με το που βγουν τα εισιτήρια

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για εσας ρε παιδιά. Αλλά με αυτά που συμβαίνουν τόσο καιρό και ειδικά με τα χθεσινοσημερινά γεγονότα, τη στοχευμένη επίθεση, την υπερβολική στηλίτευση της ομάδας και το μεθοδευμένο σχέδιο για κανιβαλικές συμπεριφορές από τον μέσο μπουμπούνα ΑΕΚτζη αισθάνομαι ακόμα πιο "άρρωστος" με την ομάδα. Με έχει πιάσει μανία να τους δω να πονάνε. Να πετάνε λάσπη στον ανεμιστήρα και εμείς να αδιαφορούμε και να τους κατουράμε αγωνιστικά. Είναι άθλος της ομάδας ότι ακόμα είναι σε όλες τις οργανώσεις εντός στόχων. Μπορεί να σκάσει κάποια στιγμή η ομάδα ή -το πιο πιθανό- να στο πάρουν πούστικα όπως αρκετές φορές την τελευταία 24ετία.

 

Φέτος τις χαρές που έχει δώσει η ομάδα είχαμε χρόνια να τις νιώσουμε, ειδικά τόσες πολλές μαζεμένες. Τι να πρωτοθυμηθώ? Το ποδοπάτημα στις σοκολάτες από τη ρομαντική Μπρουζ? Το διπλό στην Κροατία με το μπανάνα φαουλ του πισοπλέμπονου Λάζαρου? Την ανατροπή 50ετιας στο μεγαλύτερο ντερμπι της χρονιάς? Τις λευκές ισοπαλίες με την -έστω και σε κακό φεγγάρι- Μίλαν που την έπαιξες στα ίσια? Το ότι σε όλα τα ντέρμπι ήσουν με το μαχαίρι στα δόντια?

 

Την Πέμπτη μάγκες είναι ακόμα μία γιορτή. Όσοι είστε Άθηνα και έχετε τη δυνατότητα φωνάξτε και για μας τους άρρωστους που θα ουρλιάζουμε πισω από το λάπτοπ με ενα στριμ το πιθανότερο ετεροχρονισμένο, πιξελιασμένο σα βυζί σε πειρατικό τσοντοκάναλο των 90s και με περιγραφή από κάποιον ταλαίπωρο Σλάβο που δεν μπορεί να προφέρει το όνομα του Λάζαρου.

 

Μόνο ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 15
Link to comment
Share on other sites

Ανεστης

Βρανιες - Τσιγκρινσκι (Τσοσιτς) - Τσοσιτς (Μπακακης)

Γκαλο (Μπακακης) - Σιμοες - Γαλανοπουλος - Λοπες

Χριστοδουλοπουλος

Λιβαγια - Αραουχο

 

 

Μπακασετας οξω, Κλωναριδης ουτε για αστειο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

o Κλωναρίδης νομίζω οτι κερδίζει την δεύτερη θέση των βραβείων Ραμπεσαντρατανά2017. Ή αλλιώς την 1η μεταξύ των ποδοσφαιριστών (ο βινίσιους ο φρέιτας δεν θεωρείται τέτοιος).

Link to comment
Share on other sites

o Κλωναρίδης νομίζω οτι κερδίζει την δεύτερη θέση των βραβείων Ραμπεσαντρατανά2017. Ή αλλιώς την 1η μεταξύ των ποδοσφαιριστών (ο βινίσιους ο φρέιτας δεν θεωρείται τέτοιος).

Μωρη κατακουζινα εχουν εξελιχθει τα πραγματα. Σοιλεδης λεγονται τα βραβεια.

Link to comment
Share on other sites

Μωρη κατακουζινα εχουν εξελιχθει τα πραγματα. Σοιλεδης λεγονται τα βραβεια.

Έλα μωρά με τον φιεστάκια, μύρισε τιρινινι και βρήκε το πάσσγουορντ και έβγαλε και νέο ΑΦΜ. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×