Jump to content

Kαλλιθέα-ΑΕΚ (Κύπελλο Β' Φάση, 3η αγ): 30/11, 19:30, Cosmote Sport 3


George_D
 Share

Recommended Posts

Αδιαφορο ματς. Ευκαιρεια για εκτεταμενο ροτέισον. Τελειωνει και η ποινη του Αραουχο που επιστρεφει με Λεβαδειακο

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν με ενδιαφέρει και να χάσουμε, ας παίξουν όλοι που χρειάζονται ματς και μερικοί πιτσιρικάδες και φυσικά να μην τραυματιστεί κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Μπαρκας

 

γκαλο λαμπρο γιαννουτσος βινισιους

 

τζανετο (6αρι) - αινταρεβιτς 

 

πατιτο κονε τριστανσον

 

γιακουμακης

Link to comment
Share on other sites

Με αυτο το ματς συμπληρωνει ο Αραουχο τις 3 αγωνιστικες τιμωρια? Οποτε με λεβαδειακο παιζει πρωτα ο Θεος κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Κι έχεις και κάτι αδερφάρες από Πατήσια που φοβούνται το ματς στη Λιβαδειά. Με Λιβάγια Αραούχο ξέρω γω και δε θα νικήσω εκεί μέσα. Τι λέτε ρε

 

ΥΓ: Βέβαια ο κόουτς μπορεί να έχει άλλη άποψη και να ξεκινήσει με Κλωναρίδη. Θα δείξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Κι έχεις και κάτι αδερφάρες από Πατήσια που φοβούνται το ματς στη Λιβαδειά. Με Λιβάγια Αραούχο ξέρω γω και δε θα νικήσω εκεί μέσα. Τι λέτε ρε

 

ΥΓ: Βέβαια ο κόουτς μπορεί να έχει άλλη άποψη και να ξεκινήσει με Κλωναρίδη. Θα δείξει.

 

Θα δουμε φιλε, θα δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Τολη απο Μικρα Ασια εισαι ή απο τα Πατησια ρε ?

Απο περιοχη δεν ξερω, αλλο απο αλλο αιωνα σιγουρα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Κι έχεις και κάτι αδερφάρες από Πατήσια που φοβούνται το ματς στη Λιβαδειά. Με Λιβάγια Αραούχο ξέρω γω και δε θα νικήσω εκεί μέσα. Τι λέτε ρε

 

ΥΓ: Βέβαια ο κόουτς μπορεί να έχει άλλη άποψη και να ξεκινήσει με Κλωναρίδη. Θα δείξει.

Σαν ξερολούκουμο σε βλέπει ο κομπότης.

Τα υπόλοιπα την δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

μλκ και ελεγα να πηγαιναμε παρεα εκδρομη Λειβαδια μαζι με φωτογραφα και δικ αλλα θα μας ζαλισεις τον ερωτα για τον ΣΔΟΕ σε ολη την διαδρομη  :lol:

Link to comment
Share on other sites

μλκ και ελεγα να πηγαιναμε παρεα εκδρομη Λειβαδια μαζι με φωτογραφα και δικ αλλα θα μας ζαλισεις τον ερωτα για τον ΣΔΟΕ σε ολη την διαδρομη  :lol:

Εσύ τώρα θα πας λειβαδιά με τον καλλιτέχνη και έχεις την απαίτηση να φας? :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα σταματησουμε να βοσκησει στον δρομο

Καλά τόλμα να παραγγείλεις σουβλάκι κι άμα προλάβεις να το μυρίσεις εγώ θα κάνω το φωτομοντέλο στο ατελιέ.

Link to comment
Share on other sites

ειναι σε διαιτα η αγαπη και το κραταει ο κερατας αντιστεκεται 

Αν δεν τον δω μπροστά μου δεν πιστεύω τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μλκ και ελεγα να πηγαιναμε παρεα εκδρομη Λειβαδια μαζι με φωτογραφα και δικ αλλα θα μας ζαλισεις τον ερωτα για τον ΣΔΟΕ σε ολη την διαδρομη  :lol:

ΒΑΓΓΕΛΗ ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΓΩ???? ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ... ΜΠΟΥΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×