Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


Recommended Posts

Σοβαρευτειτε μωρε τωρα που μας... τρυπανε.

Μας τρυπησε ο Λαζαρος ξερω γω.

Σε 2 μηνες δεν θα τον θυμαται κανεις.

Οσο ελειψε ο Βαργκας που καθαριζε τα ντερμπι θα λειψει και ο Λαζαρος.

Οταν εφυγε ο Ντιντακ ηρθε ο Λοπες.

Οταν εφυγε ο Βαργκας ηρθε ο Λιβαγια.

Να πα να γαμηθει το μουνοπανο.

Ποτε δεν τον χωνεψα γιατι ηξερα τι γαυροπουστας ηταν.

ΟΚ γουσταρα τα γκολ του αλλα ΑΕΚ δεν ηταν.

Να παει στο διαολο και να τρεχει σε δικες το καλοκαιρι αντι για προετοιμασια.

Link to comment
Share on other sites

Win - Win. 

 

Καθαρά αγωνιστικά δεν πιστεύω ότι θα ξανακάνει την ίδια σεζόν. 

 

Πλας να μάθει ο ΑΕΚτζής να μην δένεται με αυτόν που του πουλάει λίγη ΑΕΚοφροσύνη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ζήτω συγγνώμη πρώτα απο ολους στον εαυτό μου για οσα είπα για το Λαζαρο. Θυμαμαι προχειρα μια συνομιλία με το Ματζισαν. Ειχε δίκιο. Κακώς τον προστατεύαμε.Προσωπικα τον ήθελα αλλα μετα την κατάκτηση του πρωταθληματος δεν στεναχωριέμαι για κανέναν. Φέτος μετα απο χρονια καταλάβαμε πολυ πιο έντονα το η ΑΕΚ πάνω απο ολους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρευτειτε μωρε τωρα που μας... τρυπανε.

Μας τρυπησε ο Λαζαρος ξερω γω.

 

Οταν μιλαει με παικτη σου 2 μηνες και πριν το τελικο ναι εγω θεωρω οτι θελουν να σε κανουν μπουρδελο και σε κανανε ... εσυ πες οχι. Οπτικη ειναι. 

και μιλαω για πολεμο και απο τους βου επικοινωνιακο και απο τον χοντρο με παικτες σου 

Link to comment
Share on other sites

τιγρη περιμενω δυο εξτρεμ απο το πανω ραφι τωρα

Αυτό είναι το θέμα . Λαζαρος τελείωσε. Και η αλήθεια είναι ότι με 300 δεν βρίσκεις άλλον με παρόμοια ποιότητα. Άρα στα τσακίδια μεν αφού επέλεξε γαύρο - αλλά θελουμε αντικαταστάτη με χαρακτήρα κ ποιότητα. Με την σφιχτή οικονομική πολιτική δεν είμαι σίγουρος ότι θα βρούμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι περιεργος να δω ποιος θα σταξει τα 320 στον Τιγραρο. Ο Βαγγελακος ή ο Λαζαρακος; Διοτι φιλε μου Λαζαρε, αν υποθεσουμε οτι σου δινει 1,5 η θρυλαρα, μειον το 320 παμε στο 1,18. 1,18 δια του τριο μας κανει 393 χαλαρικα. Απο την ΑΕΚ θα επαιρνες 320 με διαθεση του προεδρου να σου δωσει και 50 και 100 παραπανω. Αρα Λαζαρε εφυγες για 73 χιλιαρικα καλο μου παιδι. Συγχαρητηρια, φοβερο ντιλ  :lol:  :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Παιρνεις αν εισαι μαγκας 2 εξτρεμ (κανονικους, οχι Βαργκες) και σε κανα μηνα ασχολεισαι μαζι του μονο για το κους-κους.

 

Μιλαμε για παικτη που απο τα 30 εχει αντοχη παλαιμαχου. Οκ, δεν το λεω για να χρυσωσω το χαπι αλλα αυτος εκανε μεγαλυτερη υπερβαση κι απο.. τον Μπακακη φετος. Μονο που του χρονου θα εχει κι αλλον εναν χρονο στην πλατη.

 

Αυτα για το αγωνιστικο. Για την συμπεριφορα τα ειπαμε. Δεν καταλαβαινω αυτους που τον αποθεωναν κι ενω ειχε βουιξει ο τοπος με την υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

Ο οποίος Λάζαρος ενώ δήλωνε κονσέρβα στη νόβα ότι θα συζητήσει με την ΑΕΚ, ανακοινωνει ότι ουσιαστικά φεύγει.

Στη συνέχεια βγάζει ανακοίνωση η ΑΕΚ και πριν προλάβει να περάσει μισάωρο έχουμε και το νον πειπερ περί συμφωνίας με γαύρο.

 

Βρε δεν γαμιεσαι λέω γω.

Edited by agelos
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι περιεργος να δω ποιος θα σταξει τα 320 στον Τιγραρο. Ο Βαγγελακος ή ο Λαζαρακος; Διοτι φιλε μου Λαζαρε, αν υποθεσουμε οτι σου δινει 1,5 η θρυλαρα, μειον το 320 παμε στο 1,18. 1,18 δια του τριο μας κανει 393 χαλαρικα. Απο την ΑΕΚ θα επαιρνες 320 με διαθεση του προεδρου να σου δωσει και 50 και 100 παραπανω. Αρα Λαζαρε εφυγες για 73 χιλιαρικα καλο μου παιδι. Συγχαρητηρια, φοβερο ντιλ :lol::lol::lol:

Σιγα θα ναι συμφωνημενα να τα πληρωσει ο γαυρος αλλα μπορει να σπασει συμβολαιο απλα πληρωνοντας το?αν ειναι ετσι γιατι οταν κανουν μερταγραφες δεν πληρωνουν απλα τα συμβολαια και δινουν ξερω γω 5εκ για παιχτη που παρνει 300χιλ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Μας τρυπησανε τα αποδυτηρια πριν τον τελικο,κεραταδες,μπουλο ρε βρανιες,γαυρολαζο,εκβιασατε την ΑΕΚ και την στησατε στον μελισσανιδη ε,θα γαμηθειτε τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Win - Win. 

 

Καθαρά αγωνιστικά δεν πιστεύω ότι θα ξανακάνει την ίδια σεζόν. 

 

Πλας να μάθει ο ΑΕΚτζής να μην δένεται με αυτόν που του πουλάει λίγη ΑΕΚοφροσύνη. 

ετσι. Βοηθησε και η ΑΕΚ στο να κανει τετοια σεζον. Περσι δεν ηταν τετοιος παικτης οπως φετος. Στον γαυρο αν δεν κανεις καλη σεζον απο τη πρωτη χρονια εισαι τελειωμενος

Link to comment
Share on other sites

Σιγα θα ναι συμφωνημενα να τα πληρωσει ο γαυρος αλλα μπορει να σπασει συμβολαιο απλα πληρωνοντας το?αν ειναι ετσι γιατι οταν κανουν μερταγραφες δεν πληρωνουν απλα τα συμβολαια και δινουν ξερω γω 5εκ για παιχτη που παρνει 300χιλ?

Τα εχουμε πει καιρο με το Μητσαρα αλλα δε μας διαβαζετε. Ο Λαζαρος θα σπασει το +1 με το λεγομενο "νομο Ανρι". Επειδη ειναι πανω απο 28 θα εξαγορασει τον τελευταιο χρονο του συμβολαιου του. Εκει θα καταληξει η ιστορια οσο και να χτυπιεται στα δικαστηρια οτι ειναι λεφτερο αγορι. Τωρα αν ο Μαρινακαρος δωσει 1,5 + 320 = 1.82 για το Λαζαρο το Χριστοδουλοπουλο στα 32 του για να τον εχει μεχρι τα 35 του, γειασαν του Πητερ Κενυον.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι απλά ο Λάζαρος "θίχτηκε" συν το ότι θα θέλει να γίνει ο πρώτος που θα εχει παίξει στις 4 (χαχααχχα) μεγάλες ομάδες. Θλιβερή επιλογή ο Ολυμπιακός. Λογικά θα τραυματιστεί στην προετοιμασία μετά τη φετινή χρονιά και θα είναι ο Λάζαρος της 1ης χρονιάς στην ΑΕΚ. Σημασία βεβαια δεν εχει τι θα κανει ο Λάζαρος, αλλά ποιος θα ειναι ο νέος Λάζαρος. Και αυτός δεν μπορεί να είναι ούτε ο Κλωναρίδης, ουτε ο Φετφατζίδης, ούτε ο Αλμπάνης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα εχουμε πει καιρο με το Μητσαρα αλλα δε μας διαβαζετε. Ο Λαζαρος θα σπασει το +1 με το λεγομενο "νομο Ανρι". Επειδη ειναι πανω απο 28 θα εξαγορασει τον τελευταιο χρονο του συμβολαιου του. Εκει θα καταληξει η ιστορια οσο και να χτυπιεται στα δικαστηρια οτι ειναι λεφτερο αγορι. Τωρα αν ο Μαρινακαρος δωσει 1,5 + 320 = 1.82 για το Λαζαρο το Χριστοδουλοπουλο στα 32 του για να τον εχει μεχρι τα 35 του, γειασαν του Πητερ Κενυον.

Απολαυστικος.

 

Λαζαρε, ευχαριστουμε για ολα την προηγουμενη σεζον και σαλτα γαμησου στον γαυρο!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θετική εξέλιξη όλο αυτό και θα δικαιωθεί ο τιγρης με την ΑΕΚ μακροπροθεσμα

Αντε ίσως με κανέναν χιαστουλη άμεσα

Link to comment
Share on other sites

Τα εχουμε πει καιρο με το Μητσαρα αλλα δε μας διαβαζετε. Ο Λαζαρος θα σπασει το +1 με το λεγομενο "νομο Ανρι". Επειδη ειναι πανω απο 28 θα εξαγορασει τον τελευταιο χρονο του συμβολαιου του. Εκει θα καταληξει η ιστορια οσο και να χτυπιεται στα δικαστηρια οτι ειναι λεφτερο αγορι. Τωρα αν ο Μαρινακαρος δωσει 1,5 + 320 = 1.82 για το Λαζαρο το Χριστοδουλοπουλο στα 32 του για να τον εχει μεχρι τα 35 του, γειασαν του Πητερ Κενυον.

Να ρωτήσω κάτι. Είμαστε σίγουροι ότι εχει ισχύ το +1; μας έχουν ζαλίσει παντού οι δημοσιογράφοι ότι δεν βρίσκει δίκιο η ΑΕΚ με αυτό και πάντα δικαιώνει τον παίχτη η FIFA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×