Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


Recommended Posts

Εχει παχυνει ο Προεδρος

 

Κρεπάλες του καλοκαιριού + Περιμένει αρχές Σεπ να γραφτεί Yava με 50 ευρώ για ένα χρόνο (ΠΑΡΤΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΜΗΠΩΣ ΒΓΕΙ ΚΑΙ PERSONAL TRAINER)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η εικονα Μελισσανιδη-Λιβαγια

μου θυμιζει μια αντιστοιχη οταν ημουν 2α λυκειου και ειχα εναν καρδιτσιωτη μαθηματικο να με κραζει που δεν επαιρνα το απουσιολογιο

1. Αν κρινω απο την φατσα Λιβαγια παιζει να φοβηθηκε τον Τιγρη λιγοτερο απ οτι εγω τον καρδιτσιωτη μαθηματικο

2. Και εγω καθομουν στην καρεκλα

3. Ο Κροατηα Λιβαγια παιζει να καταλαβε περισσοτερα Νικαιωτικα απο οσα εγω Καρδιτσιωτικα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε αντιθεση με τον Κροατη Λιβαγια που μονο τα αρχιδια του δεν ξυνει οταν του μιλαει ο Μελισσανιδης

Ο Σερβος Τσοσιτς τον κοιταζει καταματα τον εργοδοτη του φαση "λιωνω-χανομαι-σβηνω εσενα σκεφτομαι οταν την Γατου χυνω"

Ενταξει μουνοπανα οι Κροατες αλλα και οι Σερβοι ρε φιλε γεννημενοι για να.... σερβιρουν οποιονδηποτε για οτιδηποτε αρκει να χει εστω 5€ παραπανω στην τσεπη

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Είναι μοβόρος ο μπούστης πάντως. Να ταγκάρεις το γιο σου αν δεν τρώει όλη τη φρουτόκρεμα του

Η φωτο ειναι ενα επος γενικοτερα.

Κραξιμο σκληρο νικαιωτικο χωρις να βγαλεις ενστικτωδως τα γυαλια ηλιου, το καπελο, γενικα οτιδηποτε ειναι σε επαφη με το προσωπο την στιγμη της... εκρηξης.

Πιστευω οτι για αυτες τις φωτο ανεβηκε ο Εθναρχης στο Σπατο σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×