Jump to content

Μεταγραφή Τούρκου ποδοσφαιριστή στην ΑΕΚ - Απόψεις


George_D
 Share

Μεταγραφη Τούρκου παίκτη στην ομάδα της ΑΕΚ   

25 members have voted

  1. 1. Συμφωνείτε με την ενεδεχόμενη μεταγραφή Τούρκου παίκτη στην ομάδα της ΑΕΚ? Αιτιολογήστε την απαντηση σας και σε ποστ

    • Ναι
      21
    • Όχι
      4


Recommended Posts

Θεωρώ ότι προσβάλλει την Α.Ε.Κ.

Στην προκειμένη περίπτωση δεν είναι η αντιπάθειά μου προς τον λαό αυτόν, είναι ότι πλήττεται αυτό που πρεσβεύει η Αθλητική Ένωση Κωνσταντινουπόλεως.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

(και) ως κωνσταντινουπολιτης (ΑΝ εχει μια μικρη σημασια αυτο) καλωσοριζω

στην ΑΕΚΑΡΑ οποιονδηποτε ανθρωπο απο καθε γωνια της γης. αρκει ειτε ελληνας

ειτε ουζμπεκος, ειτε ζουλου, να τιμαει την φανελα που φοραει και να τα δινει ολα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

να γραψουμε παιδια μια λιστα με τις χωρες που εχουμε πολεμησει, με αυτες που εχουν ψηφισει εναντιον μας στην Eurovision, να γραψουμε οσους λαους μας λενε Γραικους και οχι Ελληνες, να κατσουμε να σορταρουμε ποσοι λαοι εχουν υπογραψει το Μνημονιο και να αρχισουμε να μην αγοραζουμε προϊοντα τους, να μην πηγαινουμε διακοπες στις χωρες τους, να μην γαμαμε τις αλλοθρησκες γυναικες απο αυτες τις κακες χωρες και να μην αγοραζουμε παιχτες τους για να παιξουν στην Super League Σουρωτη...

 

αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Θεωρώ ότι προσβάλλει την Α.Ε.Κ.

Στην προκειμένη περίπτωση δεν είναι η αντιπάθειά μου προς τον λαό αυτόν, είναι ότι πλήττεται αυτό που πρεσβεύει η Αθλητική Ένωση Κωνσταντινουπόλεως.

Εμενα με προσβαλει να δινουμε φανελες σε αυτο το ΚΑΘΑΡΜΑ τον Βαρθολομαιο....και να εχουμε Χρυσαυγιτες και φασιστες νεοναζι στις εξεδρες !

Που ακουστηκε προσφυγικη ομαδα με νεοναζι οπαδους.... ο Τουρκους παιχτης το 2018 μας πειραξε τωρα και μας προσβαλε ρε συ Σπυρο?

Κουρδος παιχτης μας κανει η θα χαλαστει ο οικουμενικος ΤΡΑΓΟΜΑΛΑΚΑΣ και θα χαλασει η μανεστρα της γραφικοτητας που μας διακρινει στο θεμα με την Εκκλησια κτλ?

Ολοι οι πολιτες του κοσμου ειναι ιδιοι και εφοσον συμφωνει καποιος τουρκος να προσφερει σε ομαδα με ονομα που περιεχει λεξη ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ και εχει το ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΑΕΤΟ....καλως να ερθει και μαγκια του.

Δεν φταιει αυτος για το 1922....

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με προσβαλει να δινουμε φανελες σε αυτο το ΚΑΘΑΡΜΑ τον Βαρθολομαιο....και να εχουμε Χρυσαυγιτες και φασιστες νεοναζι στις εξεδρες !

Που ακουστηκε προσφυγικη ομαδα με νεοναζι οπαδους.... ο Τουρκους παιχτης το 2018 μας πειραξε τωρα και μας προσβαλε ρε συ Σπυρο?

 

Σεβαστή η άποψή σου. Επέτρεψέ μου να έχω άλλη. Μπορώ να πω με τη σειρά μου ότι δεν καταλαβαίνω γιατί η προσφυγιά πρέπε να σημαίνει δεξιά ή αριστερά. Με χαλάει και ο ναζί (έχουμε 20 άτομα βαριά στην κερκίδα; ) με χαλάει και ο αριστερός φασίστας. Τι σχέση έχουν αυτά με την Α.Ε.Κ.; Η άποψή μου για το συγκεκριμένο θέμα είναι καθαρά πολιτισμική, δεν έχει καμία σχέση με πολιτική.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Σεβαστή η άποψή σου. Επέτρεψέ μου να έχω άλλη. Μπορώ να πω με τη σειρά μου ότι δεν καταλαβαίνω γιατί η προσφυγιά πρέπε να σημαίνει δεξιά ή αριστερά. Με χαλάει και ο ναζί (έχουμε 20 άτομα βαριά στην κερκίδα; ) με χαλάει και ο αριστερός φασίστας. Τι σχέση έχουν αυτά με την Α.Ε.Κ.; Η άποψή μου για το συγκεκριμένο θέμα είναι καθαρά πολιτισμική, δεν έχει καμία σχέση με πολιτική.

Εγω ανεφερα φασιστες και νεοναζι δνε ανεφερα αριστερους η δεξιους.....και σορρυ αλλα δεν ειναι πολιτισμικο το θεμα αλλιως δεν θα ηθελες και τον Ιρανο...!

Τα ανεφερα επειδη εγραψες οτι σε προσβαλει...και ανεφερα και εγω τι προσβαλει εμενα και τι θεωρω προσβολη να εχεις ατομα στην εξεδρα που καποτε αποκαλουσαν τους προσφυγες Τουρκοσπορους και εθεταν θεμα περι καθαροτητας  DNA....

Καλυτερα να κλειδωσει το τοπικ κατα την γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

να μην γαμαμε τις αλλοθρησκες γυναικες απο αυτες τις κακες χωρες

 

 

Τώρα το χόντρυνες.

Link to comment
Share on other sites

.και σορρυ αλλα δεν ειναι πολιτισμικο το θεμα αλλιως δεν θα ηθελες και τον Ιρανο...!

 

 

Η Α.Ε.Κ. δεν έχει καμιά σχέση με το Ιράν. Αντίθετα έχει με την σημερινή περιοχή της Τουρκίας. Και όχι καλή μάλιστα. Αν δεν με απατάει η μνήμη μου σφάχτηκαν μερικοί και μερικοί από αυτούς που την γλύτωσαν ίδρυσαν την ομάδα που υποστηρίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×