Jump to content

Α.Ε.Κ. - κούλης (Κύπελλο, προημιτελικός, ρεβάνς): 7/02, 19:30, Cosmote Sport 1HD


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

33 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Βράνιες
      26
    • Τσιγκρίνσκι
      1
    • Σιμόες
      1
    • Κονέ
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Μασούντ
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      2
    • Αραούχο
      2
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      23
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      1
    • Γκάλο
      1
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κονέ
      14
    • Μπακασέτας
      0
    • Μασούντ
      14
    • Λιβάγια
      3
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γαλανόπουλο
      0


Recommended Posts

3-5-2 ή και 3-6-1

 

                                       Τσιντωτας

                    Μπακακης -  Τζισους -  Βρανιες

                                Σιμοες - Γαλανοπουλος

            Γκαλο -    Μασουντ - Μπακασετας -   Λοπες

                           Αραουχο ή Γιακουμακης

Link to comment
Share on other sites

Μπάρκας


 


Μπακάκης--Λαμπρόπουλος--Βράνιες--Λόπεζ


 


Μοράν--Γαλανόπουλος--Κονέ


 


Μασούντ


 


Αραούχο--Γιακουμάκης


Link to comment
Share on other sites

μπαρκας - λοπες και γαλανοπουλος θα ειναι βασικοι σιγουρα 

 

λιβαγια ειναι εκτος και λογικα λαζαρος θα ξεκινησει απο παγκο

Link to comment
Share on other sites

μπαρκας - λοπες και γαλανοπουλος θα ειναι βασικοι σιγουρα 

 

λιβαγια ειναι εκτος και λογικα λαζαρος θα ξεκινησει απο παγκο

και ο ουχο

 

γνώμη μου

Edited by DiK-Reloaded
Link to comment
Share on other sites

σημερα

 

εχω πει οτι θα ειναι κομινης και σαν αουτσαιντερ βαζω σιδηροπουλο

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί στον μπούτσο Μπάρκα μεθαύριο. Έκανε ένα καλό/οκ ματς αλλά είναι και τιτίκα όμως, πως να το κάνουμε. Ευτυχώς παίζουμε εντός.

 

Ο κατερπίλαρ Τσιντώντας και το unfazed βοϊδοβλέμμα του είναι που χρειάζεσαι σε τέτοια ματς με τα κακομαθημένα αρχιδάκια. 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να χουμε την υπεροψία του γαμιά που πριν δύο μέρες έπαιρνε για ώρες κουλούρι και βγαίνει με το μωρό για ποτάκι χαλαρά.

Γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί στον μπούτσο Μπάρκα μεθαύριο. Έκανε ένα καλό/οκ ματς αλλά είναι και τιτίκα όμως, πως να το κάνουμε. Ευτυχώς παίζουμε εντός.

 

Ο κατερπίλαρ Τσιντώντας και το unfazed βοϊδοβλέμμα του είναι που χρειάζεσαι σε τέτοια ματς με τα κακομαθημένα αρχιδάκια. 

 

πως ειναι τιτικα ? 

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό ότι διαφωνούμε (αφού τον θεωρείς προσπεκτ τερματοφυλακάρα), δεν θα γίνω εγγλέζος να γράφω σεντόνια όμως :)

Στα αυτιά μου τα όποια θετικά του είναι σαν να ακούω τα περσινά για τα προσόντα/χαρίσματα του Ανέστη που μόνο μυαλό (λολ) του λείπει. Ο Μπάρκας είναι ΟΚ για δεύτερος στην ΑΕΚ αλλά για πρώτο θες έναν Σορρεντίνο, όχι έναν Σάχα/Μορρέτο. Ο βοιδομάτης για μένα είναι πιο κοντά στην στόφα (ζαστρικά: stoffa) αυτή που θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό ότι διαφωνούμε (αφού τον θεωρείς προσπεκτ τερματοφυλακάρα), δεν θα γίνω εγγλέζος να γράφω σεντόνια όμως :)

Στα αυτιά μου τα όποια θετικά του είναι σαν να ακούω τα περσινά για τα προσόντα/χαρίσματα του Ανέστη που μόνο μυαλό (λολ) του λείπει. Ο Μπάρκας είναι ΟΚ για δεύτερος στην ΑΕΚ αλλά για πρώτο θες έναν Σορρεντίνο, όχι έναν Σάχα/Μορρέτο. Ο βοιδομάτης για μένα είναι πιο κοντά στην στόφα (ζαστρικά: stoffa) αυτή που θέλω.

 

οκ ρε παιδι μου αλλα γιατι ειναι τιτικα που σου εδειξε οτι ειναι τιτικα? εμενα μου εδειξε οτι ειναι επιπολαιος περσι αλλα και στο καραισκακη φετος εδειξε οτι εχει κακαλα να βγει να καθαρισει οταν χρειαστει

 

ο τσιτωντας ειναι ενα σκαλι πανω συμφωνουμε σημερα που μιλαμε 

Link to comment
Share on other sites

o τσιντωντας θεωρειτο 3ος οσο επαιζε βασικο το βλαμμενο ο ανεστης? οκ εχουνε δει πολλα τα ματια μας, υπομονη και μ αυτον αλλα 3ος και πρωτος ο ανεστης?

Link to comment
Share on other sites

Ο μπαφάκιας σαν γνήσιος Ισπανός, βάζει τον...αναπληρωματικό τερματοφύλακα στο Κύπελλο.

Τα είχα γράψει και πριν το πρώτο παιχνίδι,για μένα λάθος τους καθυστερημένου, αλλά μπορείς και να πείς τίποτα;

Σκατά πιάνει, διαμάντι του βγαίνει.

Εδώ βάλαμε γκολ από κόρνερ, δηλαδή αδιανόητα πράγματα.

 

Από την μία, για εμένα το μεθαυριανό παιχνίδι είναι αυτό που δεν με ενδιέφερε πολύ.

Θα μου πείς με τον Ολυμπιακό παίζεις, δεν σε ενδιαφέρει;

Από τα τρία παιχνίδια, αυτό που ήθελα να κερδίσουν, το κέρδισαν.

Τυχαία, άτυχα, κωλόφαρδα ή μη, κέρδισαν.

Προφανώς και θέλω να τους γαμήσουν τα σώψυχα και ότι έχουν και δεν έχουν, αλλά και να αποκλειστούν, δεν θα πεθάνω κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικότερο παιχνίδι της χρονιάς αυτό μεθαύριο.

Το Κύπελλο είναι στόχος.

Δεν μας περισσεύουν οι κούπες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενθουσιαζει ο Τσιντωτας.Περισσοτερο σε Κηπουρο φερνει που επιανε οτι πηγαινε πανω του και αυτα οχι παντα,και τον υμνουσαν ολοι.Ασε που χτες εβγαζε τρελη νευρικοτητα με τη μπαλα στα ποδια.

Link to comment
Share on other sites

οι 2 απο τις 3 αποκρουσεις χθες ειναι απιστευτα δυσκολες

 

στο σουτ του παρντο δεν βλεπει τιποτα και στο σουτ του μαριν ειναι ακριβως μπροστα του ο μαριν και κανει τρομερη εκτιναξη σε μεσο υψος που ειναι παντα δυσκολη

 

με τα ποδια ηταν κακος χθες και το φοβηθηκε αλλα γενικα οταν δεν ηταν σιγουρος εκανε το σωστο την μπαλα πλαγιο

Link to comment
Share on other sites

Ναι χτες εκανε αποκρουσεις που ειχαν ενα βαθμο δυσκολιας αλλα ας μην παρασυρομαστε.Και εγω Μπαρκα περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

αλλο ματς της τεταρτης. λογικα θα παιξει λοπεζ πλευρα. απωλεια ο μαρκο ο καβλιαρης, ελπιζω σε μασουντι να δωσει καμια ασσιστ μπροστα στον ξεψυχισμενο αραουζο μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×