Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧ (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Ο σκοκο θα κλεισει την καριερα του στην ομαδα που αγαπησε και αγαπηθηκε,στα εγκαινια της αγια σοφια αρενα θα ειναι η πρωτη βομπα τιγρη.

 

Aν μη τι άλλο, να φέρουν για φιλικό την ομάδα που θα παίζει τότε ο Νάτσο. :)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Aν μη τι άλλο, να φέρουν για φιλικό την ομάδα που θα παίζει τότε ο Νάτσο. :)

 

γιατί?

 

για να είναι μόνο ένας στο γήπεδο?

 

ποιος θα πάει να δεί παππού-σάπακα κόκκο?

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ανανεωση το τσιγκρισκι,υπο τον ορο να μην πληρωνεται για οσο παραμενει τραυματιας.

Link to comment
Share on other sites

Χολτσχάουζερ: «Η ΑΕΚ είναι οπωσδήποτε μία επιλογή για μένα το καλοκαίρι»!

Ο Ράφαελ Χολτσχάουζερ… επέστρεψε!

Με δηλώσεις του στο αυστριακό "Krone-TV", ο 25χρονος μέσος έκανε νέο «άνοιγμα» στην ΑΕΚ, τονίζοντας: «Δεν έχω υπογράψει ακόμη πουθενά (σ.σ. το καλοκαίρι λήγει το συμβόλαιό του με την Αούστρια), ούτε έχω πάρει την οριστική απόφασή μου, και δεν μπορώ να πω κάτι περισσότερο από αυτό.

Η αλήθεια είναι πως από το ευρωπαϊκό παιχνίδι με την ΑΕΚ, οπαδοί της ελληνικής ομάδας σχολιάζουν συνεχώς σε αναρτήσεις μου στα social media, και, πραγματικά, η ΑΕΚ είναι ένα πολύ, πολύ ενδιαφέρον κλαμπ, που αγωνίζεται συνεχώς στην Ευρώπη.

Η ΑΕΚ είναι μία επιλογή για μένα αυτό το καλοκαίρι, αλλά θα πρέπει να περιμένω πρώτα να δω τι θα γίνει με το ελληνικό ποδόσφαιρο, μετά τα τελευταία γεγονότα. Το βασικό μου μέλημα, όπου και να πάω, είναι η ομάδα να παίζει σε διεθνή διοργάνωση

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα του εδεινα αλλη μια χρονιά σαν αντιαινταρεβιτς , δεν γίνεται να έπαιζε στη πριμιερα και να μην μπορεί να παίξει σουπερλιγκα .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

φυσικα και δεν πρεπει να φυγει να τον δουμε στα χερακια του χιμενεθ ποσο θα βελτιωθει

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω οτι είναι λάθος αυτό που κάνω αλλα δεν μου γεμίζει το μάτι. Κυρίως γιατί δεν μου αρέσουν οι χρυσές μετριότητες. Φαίνεται πως δεν μπορεί ούτε να κόψει καλα, δηλαδή να παίξει 6αρι, αλλά ούτε και να πατήσει περιοχή και να σκοράρει όπως ένα ποιοτικό 8αρι (που δυστυχώς μας λείπει σαν ομάδα). Φαίνεται οτι το μεγάλο του προσόν είναι το κάθετο παιχνίδι και η δημιουργία αλλά θέλω καλύτερους παίχτες εκεί του χρόνου. Εκεί και στα εξτρέμ πονάμε πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

το πλανο ειναι

 

1 αξονα ξανθος ψηλος

2 φτερα 

παραμονη αραουχου - οι υπολοιποι θεωρουνται οτι θα μεινουν δηλαδη λαζαρος , τζισους και λιβαγια 

Link to comment
Share on other sites

εχεις 5 για 2 θεσεις ποσους να εχεις

Εγω φετος που ελειπε ο Γιοχανσον, δεν μας ειδα και πολυ ανετους στον β γυρο στα χαφ, ειδικα τον Φλεβαρη που ειχαμε απανωτα ματς με 5 παιχτες για δυο θεσεις.

Link to comment
Share on other sites

το πλανο ειναι

 

1 αξονα ξανθος ψηλος

2 φτερα

παραμονη αραουχου - οι υπολοιποι θεωρουνται οτι θα μεινουν δηλαδη λαζαρος , τζισους και λιβαγια

Πιστεύω οτι θα βγούν και άλλοι στη πορεία , κανά ελληνακι σίγουρα .Δεν γίνεται να κάνουμε 3 μεταγραφές και να είναι όλοι ξένοι (πχ ξανθος , Λουντ , εξτρεμαρα ) και απο την άλλη ίσως θα χρειαστεί να ξεφορτώσουν κανένα .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×