Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧ (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Σοβαρα τωρα ασχολειστε με Ελληνες επιθετικους;

 

Χρειάζονται και αυτοί, πρέπει να το προσπαθήσεις σαν ομάδα, αλλο αν σου βγεί ή οχι.

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ υπήρξαν παιχνίδια μέσα στη χρονια που για πολλούς λόγους έγιναν αλχημείες στην επίθεση και αναγκάστηκες να μείνεις με 2 παιχτες. Εγώ δεν πιστεύω οτι είναι πολλοί 4 επιθετικοί σε μια ομάδα. Δηλαδή εφόσον Αραούχο και Λιβάγια παίζουν βασικοί, οι άλλοι 2 δεν μπορούν να πάρουν 10 παιχνίδια ο καθένας μινιμουμ; Σε κύπελλο και σε εύκολους αγώνες πρωταθλήματος; Πχ Αλμειδα, Τριστασον, Ροντρίγκες και Μασουντ πήραν σύνολο 1300 λεπτά και ο Γιακουμάκης 455. 1760 λεπτά περίπου δεν μπορούσαν να τα μοιραστούν 2 ελπιδοφόροι επιθετικοί με 750 λεπτά περίπου ο καθένας; Ο Μάνος παίζει και πλάγια πχ ή μπορεί να τον έφτιαχνε ο Μανόλο να παίξει.....Τι να πω; Πιστευω οτι επειδη υπάρχει ενδεια σε καλους Ελληνες μεσοεπιθετικούς η ΑΕΚ δεν πρέπει να χάνει κανέναν (τρόπος του λέγειν). 

 

τι να σου πω για μενα στοχος πρεπει να ειναι τα 455 λεπτα του γιακουμακη να γινουν 1000 + επισης γυρω γυρω εχω ηδη μπακασετα , λαζαρο, μανταλο και θελω να φερω αλμπανη και κανα 2 ξενους 

 

καταλαβαινω αυτο που λες αλλα για μενα η επιλογη ειναι απλη η μανος η γιακουμακης και η επιλογη εχει γινει καλως η κακως και ειναι ο γιακουμακης 

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα τωρα ασχολειστε με Ελληνες επιθετικους;

 

Τον λιγουρεύεσαι;

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τον λιγουρεύεσαι;

 

 

Αν μιλαμε για προσθηκη στους Λιβαγια-Αραουχο ναι.Γιατι μπορεις να ριξεις ανακατεμα στην τραπουλα εκει μπροστα και να μην ξερουν απο που τους ερχεται.Αν μιλαμε για αντι-Αραουχο οχι.

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλαμε για προσθηκη στους Λιβαγια-Αραουχο ναι.Γιατι μπορεις να ριξεις ανακατεμα στην τραπουλα εκει μπροστα και να μην ξερουν απο που τους ερχεται.Αν μιλαμε για αντι-Αραουχο οχι.

 

Ο Τσακίρης πάντως προχθές έλεγε σε σχόλια στο προφίλ του οτι πολύ δύσκολα θα ξαναδούμε τον Ούχο με φανέλα ΑΕΚ. Τον εμπιστεύομαι στο ρεπορταζ του

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε 4 χαρτια για το 60% θελουνε για ξεκινημα και περιπου 1Μ στο χερι ο ουχος καθαρο 

Link to comment
Share on other sites

Τι πληροφορίες έχεις ρε μολόγα

Απο Δανο συναδελφο που ασχολειται ενεργα με την Brondby και εχει και οδοντιατρειο στο γηπεδο απ εξω, διαρκειας κτλ, εχω μαθει οτι ερχεται Ελλαδα (εκεινος βεβαια λεει για Παναθηναικο). Παντως εχει γραφτει και στην Ελλαδα για πακετο Λουντ-Πουκι.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μεινει ο Αραουχο αλλα δεν το βλεπω.

Επισης αν θελουμε να μπουμε CL δεν μας περιμενει να περιμενουμε μεχρι τελη Αυγουστου χωρις φορ.

Οποτε ας παρουμε τον Φινλανδο λεω εγω και αν τσιμπησουμε την 25αρα κανουμε κινηση και για Ουχο.

Link to comment
Share on other sites

7 χαρτια εκλεισε το μπατζετ σου για εφετος 

 

και θα πας οπως καθε χρονο με την αναμενομενη ανοδο στα 9 

 

αυτο αφορα το wage budget τα 1.8 του λιβαγια εχουν κλεισει εχει ηδη ειδοποιηθεί η Λας Παλμας για την ενεργοποιηση της ρητρας 

Link to comment
Share on other sites

Απο Δανο συναδελφο που ασχολειται ενεργα με την Brondby και εχει και οδοντιατρειο στο γηπεδο απ εξω, διαρκειας κτλ, εχω μαθει οτι ερχεται Ελλαδα (εκεινος βεβαια λεει για Παναθηναικο). Παντως εχει γραφτει και στην Ελλαδα για πακετο Λουντ-Πουκι.

Το λεει γιατι πριν το μπραφ του ζελα τον είχαν σχεδόν κλεισει. Μετα του φυγή Μπεργκ. Χαλασε όμως . Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Τον κλείνεις και εχεις άνεση να περιμένεις Ουχο τέλη Αυγούστου για κερασάκι. Ιδιαίτερα αν εχεις προκριθεί ομίλους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλος παιχτης ο Πουκι, προϊον Σαλκε αν δεν κανω λαθος (βαριεμαι να ψαξω), θα παστελωσει τιμια στην Ελλαδα.

ΟΚ την δουλεια του Ουχου εξω απο το κουτι δεν θα την κανει για κανενα λογο, αλλα απο αποψη τελειωματων θα ησυχασουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω εμπιστοσυνη στο σχεδιασμο. Ο ουχος οπου και να παει πλην Αεκ θα μαραζωσει. Ντεφακτο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ολοι γουσταρουμε Ουχο, αλλα να χουμε κατα νου πως τον απολαυσαμε 2 χρονια απο το πουθενα και με τις γκολαρες του μας εστειλε προκριματικα CL περσι ενω φετος μας εδωσε οσους βαθμους χρειαζομαστε για το πρωταθλημα.

Μακαρι να μεινει και μια τριτη σεζον βεβαια, αλλα αν δεν μεινει πρεπει να κινηθουμε συντομα και να κλεισουμε γκολεαδορ-παστελαδορ.

Και φυσικα δεν τελειωνει ο ποδοσφαιρικος πλανητης στον Αραουχο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να δώσει ότι χρειαστεί για να μείνει ο Ούχος ΜΑΣ εδώ. 

Link to comment
Share on other sites

7 χαρτια εκλεισε το μπατζετ σου για εφετος

 

και θα πας οπως καθε χρονο με την αναμενομενη ανοδο στα 9

 

αυτο αφορα το wage budget τα 1.8 του λιβαγια εχουν κλεισει εχει ηδη ειδοποιηθεί η Λας Παλμας για την ενεργοποιηση της ρητρας

Αρα περιμένουμε ανανεώσεις και μετά βλέπουμε πόσα μας μένουν για συμβόλαια . Καλό είναι πάντως με τις αποχωρήσεις να δούμε την είναι η αφετηρία .και εγώ πλέον έχω πιστή οτι δύσκολα ξαναβλεπουμε ουχο και πλέον χρειαζόμαστε τουλάχιστον 3-4 συμβόλαια 800+ ( εξτρεμ , επιθετικο , χαφ ) για να ξεκινήσουμε απο εκεί που απο ότι φαίνεται θα τελειώσουμε φετος .Αρα δεν ξέρω πως θα τα καταφέρουν να φτιάξουν το παζλ χωρίς να ξεφύγουμε έχουμε κενά .
Link to comment
Share on other sites

Δινω κ εγω ονομα Carlos eduardo απο goias , καπως καπου αναφερθηκε..ξερουμε τπτ ,καρτελες κτλ??

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να δώσει ότι χρειαστεί για να μείνει ο Ούχος ΜΑΣ εδώ.

Χρονια ειχα να καψουρευτω ετσι παικτη. Αυτος και λιβαγια ειναι εδω για να κανουν νεες γενιες αεκτζηδων

Link to comment
Share on other sites

Ας μεινει αλλον ενα χεονο δανεικος να παιξει ομιλους CL στο κατω κατω της γραφης και ας τον πουλησει το καλοκαιρι η Las Palmas.

Απλα δεν πρεπει να γινει σιριαλ και φετος.

Τελη Ιουνη καλο ειναι να χει τελειωσει η ιστορια ειτε θετικα ειτε αρνητικα και να εχουμε στην προετοιμασια τον βασικο μας σεντερ φορ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×