Jump to content

Τραυματισμοί παικτών ⚕️


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

37 minutes ago, billy21 said:

Χωρίς Τζαβέλα κ Τάνκοβιτς ο οποίος ένιωσε ενοχλήσεις σήμερα στους προσαγωγούς στο ντέρμπι με τον γαύρο.

Όχι ότι περιμέναμε από τον Τανκοβιτς αλλά αν δεν έμπαιναν στις προπονήσεις Τσουμπερ Αραουχο θα είχαμε μεγάλο θέμα τελικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Όχι ότι περιμέναμε από τον Τανκοβιτς αλλά αν δεν έμπαιναν στις προπονήσεις Τσουμπερ Αραουχο θα είχαμε μεγάλο θέμα τελικά.

O Τάνκοβιτς καλώς η κακώς είναι η εναλλακτική μας, οπότε ναι θα είχαμε θέμα αριθμητικό κ θα έπρεπε να κάνει αλχημίες μετά ο Γιαννίκης. Η ανάγκη για ένα ποιοτικό εξτρεμ ακόμη είναι μεγάλη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

O Τάνκοβιτς καλώς η κακώς είναι η εναλλακτική μας, οπότε ναι θα είχαμε θέμα αριθμητικό κ θα έπρεπε να κάνει αλχημίες μετά ο Γιαννίκης. Η ανάγκη για ένα ποιοτικό εξτρεμ ακόμη είναι μεγάλη.

Εγώ βέβαια είμαι από αυτούς που ακόμα περιμένω από τον Τανκοβιτς ακόμα και ως εναλλακτική, αλλά είμαι όπως το λες θα είχαμε θέμα αριθμητικό αλλά και ποιοτικό.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Man Of Faith said:

Εγώ βέβαια είμαι από αυτούς που ακόμα περιμένω από τον Τανκοβιτς ακόμα και ως εναλλακτική, αλλά είμαι όπως το λες θα είχαμε θέμα αριθμητικό αλλά και ποιοτικό.

Ο Τάνκοβιτς για το ελληνικό πρωτάθλημα έπρεπε να είναι παίκτης διαφοράς. Θα έπρεπε στις προηγούμενες μέτριες χρονιές μας να παίζει κ όχι στα άκρα. Τον βλέπω να φεύγει τον Γενάρη πάντως.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, billy21 said:

Ο Τάνκοβιτς για το ελληνικό πρωτάθλημα έπρεπε να είναι παίκτης διαφοράς. Θα έπρεπε στις προηγούμενες μέτριες χρονιές μας να παίζει κ όχι στα άκρα. Τον βλέπω να φεύγει τον Γενάρη πάντως.

Ισχύει αυτό που λες.Ελπιζω να μην φύγει παντως

Link to comment
Share on other sites

Τέλος ο Στάνκοβιτς για το 2021. Θα κάνει τον καθαρισμό που απαιτείται στο γόνατο κ θα γυρίσει με την νέα χρονιά. Ξεκίνησα τα τάματα τις ευχές κ τις μετάνοιες. ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΑΣ ΘΕΕ ΜΟΥ κ δώσε στον μανταλάκια χέρια. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, billy21 said:

Τέλος ο Στάνκοβιτς για το 2021. Θα κάνει τον καθαρισμό που απαιτείται στο γόνατο κ θα γυρίσει με την νέα χρονιά. Ξεκίνησα τα τάματα τις ευχές κ τις μετάνοιες. ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΑΣ ΘΕΕ ΜΟΥ κ δώσε στον μανταλάκια χέρια. 

Ας ζητήσουμε κατι πιο εφικτό, πχ να βαζουμε σε καθε ματς 6 7 γκολ. Ειπαμε Παντοδύναμος αλλα μην το ξεφτιλισουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πήγαν με την λογική να παίξε με τους βου τον Ιανουάριο…

Κριμα, θα λείψει πολύ, ειδικά με αυτόν που το αντικαθιστά. Τα έχουμε πει από το καλοκαίρι ότι είναι μια θέση που δεν καλύφτηκε.

Link to comment
Share on other sites

Διάσειση ο Βράνιες

Ο Βόσνιος αμυντικός παρουσίασε συμπτώματα διάσεισης και προφυλάχθηκες απ’ την σημερινή προπόνηση, ενώ θα υποβληθεί σε εξετάσεις.

Νωρίτερα είχατε διαβάσει για τον προεγχειρητικό έλεγχο που πέρασε το πρωί ο Τσίτσαν Στάνκοβιτς και έλειψε απ’ την προπόνηση, ώστε αύριο να μπει για χειρουργείο για το πρόβλημα στο γόνατο του.

Όμως, στη σημερινή προπόνηση υπήρξε ακόμα ένα πρόβλημα και αφορά τον Όγκνιεν Βράνιες, ο οποίος παρουσίασε κάποια συμπτώματα διάσεισης απ’ το χτύπημα που δέχτηκε στο κεφάλι απ’ τον Βέλεθ στο χθεσινό ντέρμπι, με τους ανθρώπους της ΑΕΚ να τον προφυλάσσουν, ενώ θα υποβληθεί και σε εξετάσεις.

Απ’ την άλλη όσοι αγωνίστηκαν χθες ακολούθησαν πρόγραμμα αποκατάστασης, ενώ οι υπόλοιποι προπονήθηκαν κανονικά.

Τέλος, αύριο η ομάδα θα έχει ρεπό και το μεσημέρι όλα τα μέλη του ποδοσφαιρικού τμήματος θα κάνουν την αναμνηστική δόση εμβολιασμού τους κατά του ιού Covid 19

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mporat said:

Κάθε μέρα βλέπω ποστ σε αυτό το thread με την κρυφή ελπίδα να είναι ....... για το Μανταλο και καθε μέρα απογοητευομαι. 

Ρε σύ, πρόσεχε τι γράφεις. Ειδικά μια μέρα σαν τη σημερινή.

Και στο λέω εγώ που κοντεψα να πλακωθω χθες με κάτι Μανταλοφυλακες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Ρε σύ, πρόσεχε τι γράφεις. Ειδικά μια μέρα σαν τη σημερινή.

ΟΚ δεκτον, φάουλ. Οι ψοφοι είναι αποδεκτοί βλέπω, οπότε θα εύχομαι ψόφο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρνητικά τα τεστ κοβιντ άρα παίζει να τη σκαπουλαραμε . Είχε λογικά χαμηλό φορτίο ο ανσαριφαρτ λόγο και του εμβολιασμού του μάλλον και δεν φαίνεται τουλάχιστον για την ώρα μετάδοση . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AG21 said:

Αρνητικά τα τεστ κοβιντ άρα παίζει να τη σκαπουλαραμε . Είχε λογικά χαμηλό φορτίο ο ανσαριφαρτ λόγο και του εμβολιασμού του μάλλον και δεν φαίνεται τουλάχιστον για την ώρα μετάδοση . 

θέλει 4-6 μέρες η Δέλτα για να εμφανίσει θετικό τέστ.  Ίσως την Τετάρτη να μην νοσούσε καν ο Καρίμ. Μακάρι να μην έχουμε κανένα κρούσμα κ να γυρίσει γερός κ Καρίμ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πρόβλημα και με το Μιται και με το μαχαμαντι εκτός στα αριστερά στην άμυνα  . Βλέπω να ανεβαίνει και ο παρρας για τις προπονήσεις και πιθανών για αποστολή . 

Στην προπόνηση του Σαββάτου (18/12), ο Μάριο Μιτάι έκανε ατομικό πρόγραμμα καθώς ταλαιπωρείται από ενοχλήσεις στον λαγονοψοϊτη αριστερά. Από την πλευρά του, ο Μιλάντ Μοχαμάντι έκανε και σήμερα ατομικό πρόγραμμα εκγύμνασης.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
16 minutes ago, AG21 said:

Πρόβλημα και με το Μιται και με το μαχαμαντι εκτός στα αριστερά στην άμυνα  . Βλέπω να ανεβαίνει και ο παρρας για τις προπονήσεις και πιθανών για αποστολή . 

Στην προπόνηση του Σαββάτου (18/12), ο Μάριο Μιτάι έκανε ατομικό πρόγραμμα καθώς ταλαιπωρείται από ενοχλήσεις στον λαγονοψοϊτη αριστερά. Από την πλευρά του, ο Μιλάντ Μοχαμάντι έκανε και σήμερα ατομικό πρόγραμμα εκγύμνασης.

Ο παρρας είναι στην αποστολή της Β. Στην οποία β, δεν μας κάνει τιμή να συμμετάσχει για ακόμη μια φορά ο Μιχάλης ο Μπακακης. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×