Jump to content

Ατρόμητος - Α.Ε.Κ. (23η αγ.): 26/02, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Το ιδανικο ειναι να κερδισουμε αλα Ξανθη την προηγουμενη αγωνιστικη.

Σιγα μην εχουμε φιλοδοξιες να πονεσουμε τους.... τρεχαντιν.

Ελεος και ημαρτον.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Είδα στον ύπνο μου 0-1 με σκόρερ τον λαμπροπουλο στο τελευταίο λεπτό του αγώνα που είχαμε βγεί μαζικά με γυρισμό σουτ μέσα από την περιοχή που εγλυψε το αριστερό οριζόντιο δοκάρι ....

 

Δε μας λυπάσαι φίλος;

Οι μισοί θα πάμε από καρδια

Κ οι άλλοι μισοί από πίεση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

με τα χαμενα με αστερα και ντιναμο για να μη θυμηθω κ αλλα , οτι πηγαινει μεσα , πρεπει να γραφει απο δω μ περα...ας μπουν μαζεμενα περιστερι κ τουμπα δλδ ποσα αγχωτικα ματς να αντεξουμε φετος??

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ας εχουν αλαζονεια,δεν μας πειραζει,αυτο υπερ μας ειναι,θεωρουν τον ατρομητο δικο τους λογω δανεικων και δημοσιων σχεσεων,σου λεει μπορει να δωσει και κανενα πριμ νικης ο μπαμπα για να σκυλιασουν οι παικτες του ατρομητου,το θεμα ειναι τι γινεται και στο πειθαρχικο,αν ο αλλος αφηνει τα ξυλικια η κοβει ρυθμο με συνεχη σφυρηγματα,σε καθε περιτπωση πρεπει να μπει γκολ στο μισαωρο γιατι μετα δυσκολευει,γινεται ροντεο,βγαινεις εσυ μπροστα οι αλλοι σε εχουν στη κοντρα κλπ.

 

Τα μπαογκια εχουν σιγουρο οτι θα μας κοψει ο σπανος βαθμους και σιγουρο οτι θα περασουν απο λεωφορο,παλι λογω δανεικων και να λεμε την αληθεια,περισσοτερο οι δημοσιες σχεσεις εκαναν φετος την διαφορα για αυτους και τα φιλικα παρα η διαιτησια καθευατη.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα παοκια και φιλικο με την Καρδίτσα αν παίξουμε θα είναι σίγουροι ότι θα μας κόψει βαθμούς. Δεν ξέρω αν είναι ρατσιστικό αυτό που γράφω, αλλά πρόκειται κοινωνική ομάδα με ξεκάθαρη επικράτηση του χαμηλού iq στις τάξεις της

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά τα παοκια και φιλικο με την Καρδίτσα αν παίξουμε θα είναι σίγουροι ότι θα μας κόψει βαθμούς. Δεν ξέρω αν είναι ρατσιστικό αυτό που γράφω, αλλά πρόκειται κοινωνική ομάδα με ξεκάθαρη επικράτηση του χαμηλού iq στις τάξεις της

εως καθολου θα ελεγα...ισως τα λαμπραντορ να ειναι πιο εξυπνα
Link to comment
Share on other sites

Μην τα ξαναλεμε.

Μινιμουμ 6 βαθμους θα χασουν τα μπαοκια μεχρι το τελος.

Θες απο gay?

Θες απο εμας?

Θες απο Τριπολιτσα?

Θες απο Βαζελο?

Θες απο Πανιωνιο?

Αρα εμεις εχουμε περιθωριο η για 2 ισοπαλιες η για μια ηττα (αρκει να μην γινει με ΠΑΟΚ).

Οπως και να χει, αν νικησουμε την Δευτερα για μενα ειμαστε σαφεστατο φαβορι πλεον για πρωταθλημα.

Δηλαδη ΟΚ θα πανε ο Βρανιες, ο Λαζαρος, ο Λιβαγια και τα αλλα τα παιδια στην Τουμπα να θελουν νικη και δεν θα ριξουν τρια;

Θα κανει η διαιτησια τι;

Αντε να σφυριξει σαν τον Ισπανο με Ντιναμο στο ΟΑΚΑ.

Ασε που με πιθανη αυριανη απωλεια βαθμων του ΠΑΟΚ αν κερδισουμε Περιστερι θα θελουμε δυο αποτελεσματα στην Τουμπα.

Εχουμε ομαδαρα και θα τους γαμησουμε.

Μονη ανησυχια το Περιστερι επειδη ερχομαστε απο παιχνιδι στα χιονια, που για το μυικο συστημα των παιχτων μας ειναι θανατος,

Link to comment
Share on other sites

Τρίπολη ακούγεται ότι θα περάσουν αέρα. Διοικητικές σχέσεις... 1.6 το διπλό στο στοίχημα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καλα στον β γυρο ολοι τα κατεβαζουν στον ρωσοποντιο? μου θυμιζει εποχη Κοκκαλη 96-00

Link to comment
Share on other sites

Τρίπολη ακούγεται ότι θα περάσουν αέρα. Διοικητικές σχέσεις... 1.6 το διπλό στο στοίχημα

Όπου φυσάει ο άνεμος πάνε τα καρακολια. Δεν ήταν τυχαία η διαιτησία Διαμαντοπουλου που ειναι ψυχοπαιδι του Μποροβηλου

Link to comment
Share on other sites

Ας γαμησουμε τους τρεχαντιν και μη μας νοιαζει πρωτα το ματς πανω....αν κερδισουμε στο περιστερι ολα καλα ο,τι και να γινει στην τουμπα.....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εχω την αισθηση πως αν κερδισει ο μπαοκ οι δικοι μας θα απογοητευτουν και θα γκελαρουν

αν ερθει χ το σημερινο, αυριο θα μασανε σιδερα 

Link to comment
Share on other sites

Η πραγματικότητα μέχρι σήμερα έχει δείξει το ακριβώς αντίθετο. Αν χάσει ο παοκ τους έχω ικανούς να χάσουν με συνοπτικές διαδικασίες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω την αισθηση οτι στην πουτσα τους γραφουν τον μπαουγκ οι δικοι μας ποσο μαλλον τον γαυρο.

Αυριο θα μασανε σιδερα ουτως η αλλως.

Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καλα στον β γυρο ολοι τα κατεβαζουν στον ρωσοποντιο? μου θυμιζει εποχη Κοκκαλη 96-00

 

Έτσι λέμε για να έχουμε καλή δικαιολογία.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κάνω τέτοιες σκέψεις για να είμαι ειλικρινής. Ότι δηλαδή χάθηκε ο ένας στόχος και θα πάρουν σειρά και οι υπόλοιποι. Βασικά το πρωτάθλημα, το φετινό κύπελλο είναι πολύ δευτεραντζα τίτλος.

 

Σκέφτομαι όμως ότι στην πραγματικότητα 2 ήταν οι στοχοι μας, η Ευρώπη δε θα μπορούσε να είναι στόχος για την ΑΕΚ, δηλαδή η κατάκτηση του τροπαίου (ας μη γινόμαστε γελοίοι πάνω στον ενθουσιασμό μας). Το φοβάμαι κι εγώ πολύ, εξάλλου πρόκειται για ομάδα που από τη στιγμή που προηγήθηκε στο ΟΑΚΑ, κράτησε το σκορ πιο εύκολα κι από προπόνηση.

 

Έχουμε εικόνα αν παίζει κανένας βασικός αύριο ή αν είναι όλοι τραυματιες;

Link to comment
Share on other sites

Τσιντωτας

Γκαλο-Τρελος-Ναζωραιος-Χουλτ

ΣιμοΕ- ?

Λαζαρος-Λερα-Μπακασε

Ινδιανος

Link to comment
Share on other sites

Ελα θα κερδισουμε αυριο....μοιρασε πριμ ο τιγραρος.θα εβαλε κανα στοιχημα με τους παιχτες....αν βρουν 8στα8 στο κινο

Link to comment
Share on other sites

 

 

Στα Σπάτα ανέβηκε το απόγευμα της Κυριακής ο Δημήτρης Μελισσανίδης. Ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ βρέθηκε στις προπονητικές εγκαταστάσεις της ομάδας, μία μέρα πριν το κρίσιμο ματς με τον Ατρόμητο στο Περιστέρι. Ο Δημήτρης Μελισσανίδης έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες του Μανόλο Χιμένεθ τόσο για την εμφάνιση στο Κίεβο όσο και για τη συνολική πορεία της ομάδας στην Ευρώπη.

«Σας αξίζουν συγχαρητήρια για την πορεία σας στην Ευρώπη, και την μεγάλη προσπάθεια στο Κιέβο. Δεν πρέπει να είστε καθόλου στεναχωρημένος για τον αποκλεισμό», τους είπε μεταξύ άλλων.

Από εκεί και πέρα, κατά την ομιλία του, είπε στους κιτρινόμαυρους να ρίξουν πλέον το βάρος σε πρωτάθλημα και Κύπελλο, ενώ δεν παρέλειψε να σταθεί στη σημασία της αναμέτρησης της Δευτέρας απέναντι στον Ατρόμητο.

Τέλος όσον αφορά το πριμ του στοιχήματος που είχε μπει μαζί με τους παίκτες για την πρόκριση κόντρα στην Ντιναμό, τους ενημέρωσε πως οι 300.000 ευρώ θα προστεθούν στο πριμ της κατάκτησης του πρωταθλήματος.

Κλαίω ρε...

 

Δε μπορώ...

 

Χαχαχαχχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δεν θελω μαλακιες,σαπιοδοντα κλειδωσε το,ειναι ενα ολοκληρο πρωταθλημα το αυριανο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δεν θελω μαλακιες,σαπιοδοντα κλειδωσε το,ειναι ενα ολοκληρο πρωταθλημα το αυριανο.

Τα έφτιαξε τα δόντια από το μάρκετ πούλ του ΓΙουρόπα είπαμε. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×