Jump to content

Ξαδέρφες - Α.Ε.Κ. (25η αγ.): 11/03, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

αναμενουμε εκτακτο δελτιο ξανα απο το εψιλον

μπορει και διακαναλικη συνδεση σε καθε περιπτωση με κομμενη την ανασα περιμενουμε

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω 30,000 μπουγατσες εξω απο την Τουμπα, 0-1 με γκολ οφσαιντ και δηλωσεις αναψοκοκκινισμενου βασιλομπιλαρου εξω απο το γηπεδο στον Μινο "Κυπελλο ε; Παρτε να χετε. Υπομονη σε 34 χρονια παλι"

Link to comment
Share on other sites

Άρθρο έπος κολκα κατά ΑΕΚ και ΣΥΡΙΖΑ στο σαββιδης DNA. Κάνε υπομονή την Κυριακή θα σκούζεις ασταματητα

Link to comment
Share on other sites

Βάγγο επειδή ποσταρεις πράγματα για άλλες ομάδες εδώ, δες λίγο παρακάτω στο φόρουμ, έχει ενότητες που συζητάμε τέτοια θέματα

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ελα ρε τωρα,ας παρει μια ενεσουλα και αυτος,απο ζαχαρη ειναι και λιωνει?

Link to comment
Share on other sites

Έγινε Σταύρο

 

Βάγγο επειδή ποσταρεις πράγματα για άλλες ομάδες εδώ, δες λίγο παρακάτω στο φόρουμ, έχει ενότητες που συζητάμε τέτοια θέματα

Link to comment
Share on other sites

katagrafi_458.jpg

Κανω προσπαθεια σε οσους ισπανους φιλους ή γνωστους ασχολουνται με το ποδοσφαιρο να τους μαθω,

πρωτον: οτι ειναι : La AEK, και οχι el δηλαδη η ΑΕΚ και οχι ο ΑΕΚ

και δευτερον: οτι δεν λεγομαστε de atenas, αυτο και σε μη ισπανους, δεν ειμαστε AEK athens, αλλα ΑΕΚ σκετο και καθομαι και τους εξηγω με δυο λογια περιληπτικα την καταγωγη μας κτλ. 

Εστω και σε λιγους να διαδιδεται η αληθεια.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγαλει ο Αγγελιδης ενα βιβλιο ''Ολες οι ΑΕΚ του κοσμου'' γι'αυτο γινεται η διευκρινηση????

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγαλει ο Αγγελιδης ενα βιβλιο ''Ολες οι ΑΕΚ του κοσμου'' γι'αυτο γινεται η διευκρινηση

Αλλο αυτο. Υπαρχει και ΑΕΚ Κιτιου. Αλλά εστω να ξερουν τι σημαινει η δικη μας ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Κανω προσπαθεια σε οσους ισπανους φιλους ή γνωστους ασχολουνται με το ποδοσφαιρο να τους μαθω,

πρωτον: οτι ειναι : La AEK, και οχι el δηλαδη η ΑΕΚ και οχι ο ΑΕΚ

και δευτερον: οτι δεν λεγομαστε de atenas, αυτο και σε μη ισπανους, δεν ειμαστε AEK athens, αλλα ΑΕΚ σκετο και καθομαι και τους εξηγω με δυο λογια περιληπτικα την καταγωγη μας κτλ. 

Εστω και σε λιγους να διαδιδεται η αληθεια.

Εμένα πιο πολύ πάντως με θυμώνει όταν ακούω σε καμιά μετάδοση να μας λένε Έι-ι-κέι

 

Το ΑΕΚ Άθενς δεν με ενοχλεί τόσο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως όποτε ειμαι εξωτερικό πάντα ΑΕΚ Άθενς γράφω στους τοίχους

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να παρουμε το πρωταθλημα φετος, να σταματησουν εκτος των αλλων και τα ψεκασμενα σεναρια για ταγμενο πρωταθλημα στον Ιβαν με συμφωνη γνωμη του δικου μας.

Βεβαια καποια μαλακια θα βρουμε παλι του χρονου να δηλητηριαζομαστε, αλλα φετος θα ναι μεγαλη ηττα των... πονηρων.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και μιας και πιασαμε και το θεμα, εκτος του Athens με ενοχλει και το λευκο χρωμα στον θυρεο στο εμβλημα.

Δεν κατανοω για ποιο λογο δεν μπορουσε να ναι κιτρινο και το φοντο οπου γραφει ΑΕΚ.

Ελπιζω να αλλαξει καποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και πιασαμε και το θεμα, εκτος του Athens με ενοχλει και το λευκο χρωμα στον θυρεο στο εμβλημα.

Δεν κατανοω για ποιο λογο δεν μπορουσε να ναι κιτρινο και το φοντο οπου γραφει ΑΕΚ.

Ελπιζω να αλλαξει καποια στιγμη.

ισως για να τονιζεται το Α.Ε.Κ. απο την αντιθεση λευκου με κιτρινο απο κατω

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΑΕΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ

ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΟ ΔΙΚΈΦΑΛ' ΑΕΤΟ

ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ

ΚΙ ΕΓΩ Σ' ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΗ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ισως για να τονιζεται το Α.Ε.Κ. απο την αντιθεση λευκου με κιτρινο απο κατω

Δεν μου αρεσει καθολου.

Εχω σχεδιασει το εμβλημα με κιτρινο αντι λευκου και γαμαει.

Link to comment
Share on other sites

Στα arxeidia μου βασικά, αλλά δεν με χαλάει.

Το σήμα της μπασκετικής Α.Ε.Κ. είναι κλάσεις ανώτερο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα θελα ενα σημα για ολα τα τμηματα.

Ουτε bc, ουτε fc, ουτε Athens, ουτε λευκα ουτε τιποτα.

Κιτρινο-Μαυρο μεσα στον θυρεο που ειναι ωραιος, ΑΕΚ και ολα τα τμηματα αυτο (η Barca πχ εχει ενα εμβλημα για ολα τα τμηματα).

Τεσπα ακυρη συζητηση πραγματικα, απλα ειπα να πω την ενσταση μου.

ΥΓ: Παντως θα θελα να καθιερωσουμε μια τριτη εμφανιση με τον δικεφαλο σκετο στο στηθος (αλα λιβερπουλ η τοτεναμ) :D

Link to comment
Share on other sites

«Κανένας πανηγυρισμός. Ηρεμία και ψυχραιμία. Τίποτα δεν έχει κριθεί. Το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο. Στο ποδόσφαιρο έχουν συμβεί απίθανα πράγματα. Στο ποδόσφαιρο έχουν μιλήσει και... μουγγοί».

Δημήτρης Μελισσανίδης 2018

 

Κατι ξέρει ο τίγρης και κρατάει χαμηλά την μπάλα

Link to comment
Share on other sites

«Κανένας πανηγυρισμός. Ηρεμία και ψυχραιμία. Τίποτα δεν έχει κριθεί. Το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο. Στο ποδόσφαιρο έχουν συμβεί απίθανα πράγματα. Στο ποδόσφαιρο έχουν μιλήσει και... μουγγοί».

Δημήτρης Μελισσανίδης 2018

 

Κατι ξέρει ο τίγρης και κρατάει χαμηλά την μπάλα

Έχουμε πει χίλιες φορές ότι τα Σπάτα και ο υπόλοιπος οργανισμός πρέπει να είναι δύο διαφορετικοί κόσμοι εκτός από τις ώρες των αγώνων. 

Εμείς μπορούμε να λέμε ότι θέλουμε, αυτοί πρέπει να είναι 1000% συγκεντρωμένοι και ανεπηρέαστοι. 

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει χίλιες φορές ότι τα Σπάτα και ο υπόλοιπος οργανισμός πρέπει να είναι δύο διαφορετικοί κόσμοι εκτός από τις ώρες των αγώνων. 

Εμείς μπορούμε να λέμε ότι θέλουμε, αυτοί πρέπει να είναι 1000% συγκεντρωμένοι και ανεπηρέαστοι. 

 

Μήτσο, τα Σπάτα φέτος είναι -πρωτοφανές γεγονός- ΜΠΕΤΟΝ. Μασονική στοά. Με δικούς τους "νόμους".

Και για μένα αυτό είναι το μεγαλύτερο επίτευγμα του Μανολιού. Ούτε ο Μπακασέτας, ούτε το 3-5-2, ούτε τίποτα άλλο.

Βλέπω, ακούω και ζω ΑΕΚ σαραντατόσα χρόνια τώρα και τέτοια "απομόνωση" στα αποδυτήρια της δεν έχω ξαναδεί.

Στους ηρωικούς και αλήστου μνήμης Θρακομακεδόνες έκλανε ο Μανωλάς και το μαθαίναμε πριν κλείσει τη μύτη του ο διπλανός του.

Μεγάλη δουλειά η ομερτά σε μια ομάδα.

Και την πέτυχε ο Χιμένεθ.

Και -μην αμφιβάλλει κανείς- είναι η κυριώτερη αιτία για όσα πέτυχε η ομάδα φέτος.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×