Jump to content

A.E.K. - Nymburk (BCL, Φάση των "16"-1oς αγώνας): 07/03, 19:30, NS2


George_D
 Share

Recommended Posts

φανηκαμε απροετοιμαστοι γιαυτο το ματς. Και βιαστηκαμε ολοι μας να πουμε απο τη κληρωση με τους τσεχους οτι ημασταν το φαβορι. Το ματς κριθηκε απο το πρωτο ημιχρονο (30-46)

Αμυνα για κλαματα, οι τσεχοι βλεπω ειχαν 72% στα διποντα! και 60% εντος παιδιας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι στην ρεβάνς θα κερδίσουμε. Για διαφορά δεν ξέρω αλλά θα το παλέψουμε

Link to comment
Share on other sites

Ο παππούς έκανε τόσες μέρες σκάουτινγκ τους τσέχους και συμπέρανε ότι το αδύνατο σημείο της άμυνας των τσέχων ήταν η ρακέτα τους. :lol:  :lol:  :lol:

Και δώστου ντράιβ τα αμερικανά μας και πάρε να χεις τάπες και φάουλ για 10 ζωές και δώστου πόστ γκέιμ ο υιός και δεν μπορούσε να σπρώξει σε ματσάρισμα ούτε το πόιντ γκάρντ των τσέχων.Το ότι έφαγες 98 πόντους στο σπίτι σου από τσέχικη ομάδα δεν χρειάζεται ιδιαίτερη ανάλυση,άντε να αλλάξεις τσιπάκι στον εγκέφαλο του παππού και να του εξηγήσεις ότι τα τελευταία 20 χρόνια στο άθλημα τις νίκες τις δίνει ή άμυνα σου και όχι η επίθεση σου.

 

Μάκαρε τους είδες τους 7χιλ σήμερα?

Αμα ξαναδείς έστω και τους μισούς γράψε μου.

Όπως είπε και ο αμιντί αυτό το κύπελλο θα το πληρώσουμε πολύ ακριβά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Συγχαρητήρια στη Νίμπουρκ. Ήταν καλύτερη σήμερα. Εμείς ξέραμε πώς παίζουν, αλλά δεν ξέρω γιατί τους ακολουθήσαμε στο παιχνίδι τους.

Τεράστιος ντράγκαν σάκοτα. :lol:  :lol:  :lol:

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτες δηλωσεις ρε φιλε εδω ειπε ο θεος βγηκαμε 3οι και δεν ειχαμε το πλεονεκτημα εδρας σε διπλα ματς οχι σε σειρα 

 

ΔΗΛΑΔΗ γαμω το κεφαλι σου γαμω

Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτες δηλωσεις ρε φιλε εδω ειπε ο θεος βγηκαμε 3οι και δεν ειχαμε το πλεονεκτημα εδρας σε διπλα ματς οχι σε σειρα 

 

ΔΗΛΑΔΗ γαμω το κεφαλι σου γαμω

Καλά αυτό με το πλεονέκτημα είναι πταίσμα μπροστά σε αυτό που είπε ότι ακολουθούσαμε τον ρυθμό των τσέχων. :lol:  :lol:  :lol:

Δηλαδή και να είσαι μυρωδιάς από το άθλημα πως στον πούτσο είδες ρε ξεκούτη ότι ακολουθούσαμε τον ρυθμό των τσέχων όταν όλες οι επιθέσεις μας ήταν σετ και ατομική προσπάθεια????

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Είχε 15 μέρες να προετοιμάσει την ομάδα για αυτό το παιχνίδι. Και λέει θα παίξουμε πιο έξυπνα στην ρεβάνς... τα έχασε σήμερα και φάνηκε . Επίσης κρατησε έστω το -8 στο τέλος ... έλεος

Link to comment
Share on other sites

Αδιανόητο αποτέλεσμα με βάση την εικόνα της ομάδας στα τελευταία παιχνίδια.

Ευτυχώς ( ; ) δεν είδα δευτερόλεπτο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αδιανόητο αποτέλεσμα με βάση την εικόνα της ομάδας στα τελευταία παιχνίδια.

Ευτυχώς ( ; ) δεν είδα δευτερόλεπτο.

 

Ακριβώς αυτό κι εγώ.

 

 

Λοιπόν, μου έβαλε δύσκολα η ομάδα, αλλά θα είναι πιο γλυκιά έτσι η πρόκριση. Θα κάνω το καθήκον μου και στην Τσεχία, δεν θα γυρἰσω με άδεια χέρια.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×