Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Για όλους το λεω και για χροοονια τώρα που γίνεται αυτή η κουβέντα.

Γίνεται πχ κουβέντα για το κοντό και ο ένας λέει τι παιχταρας ήταν, ο αλλος ότι έχει σαπίσει και έχει καταστραφεί στην προσωπική του ζωη, ο τρίτος λέει οτι ήταν ΑΕΚαρα αλλά μόλις μπήκε πρόεδρος μας τα γύρισε, ο τέταρτος ότι είναι άσχετος από οικονομικά και διοίκηση εταιρείας, ο πέμπτος ότι έφερε Σκοκο, ο 6ος ότι δουλεύει στον Σαββιδη  κλπ

Αχταρμας δλδ 

Ας διευκρυνισει ο καθενας ως τι τον κρίνει και να θέσει εκεί πάνω τα επιχειρηματα του.

 

υγ. Εγώ τον έχω κρίνει σε ολα αυτα, άρα δεν αποφεύγω καμια κουβέντα, απλά ξερω ότι σχεδον παντα γίνεται αχταρμάς στο τελος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Geologos said:

Αντε να βγάλει κανα ψιλο να χει τουλάχιστον χαρτομάντηλα μαζί του για την επομενη φορα που θα παει στο πρωην σπιτι του

Για δωστε ινφο σε πμ

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bukowski said:

Για δωστε ινφο σε πμ

Τι ινφο ρε συ? . Έχει κυκλοφορησει ηδη στα κουτσομπολιστικα μέσα. Αρκετή καταπίεση και  κρυφτουλι έπεφτε τόσα χρόνια. Φυσιολογικό αν σκεφτείς ότι ακόμα φυσάει. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AG21 said:

Τι ινφο ρε συ? . Έχει κυκλοφορησει ηδη στα κουτσομπολιστικα μέσα. Αρκετή καταπίεση και  κρυφτουλι έπεφτε τόσα χρόνια. Φυσιολογικό αν σκεφτείς ότι ακόμα φυσάει. 

Για δωσε κανα τιπ σε ινμποξ

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, JOSS said:

Ε παιδιά κι εγώ πμ παρακαλώ , δεν υπάρχουν πολλές διέξοδοι στα ξένα 

κι εγω pm..

Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2021 at 10:35 PM, theo said:

Εναν havoc τον θυμασαι πορτα σε ροκαδικα 90s

πορτα ? οχι ρε συ

οκτανα ? green door ? mad ? στο παλιο fuzz στη βουλιαγμενης ? ροδον σε συναυλιες ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Φοβερός. Στεναχωρήθηκε που δεν πρόλαβε να το γύρισει ο ΠΑΟΚ. Την ευθύνη για τα επεισόδια την έχει η πολιτεια. Άρα αυτός γιατί έδινε τους οπαδούς; 
 

https://www.sportday.gr/Article/29009/ntemhs-nikolaidhs-o-paok-den-mporei-kan-na-elegxei-mia-thyra-epishmwn-vid?fbclid=IwAR2roLHnHpbYhW_uwheJZ_f2xAgaQuK_b7-ClbwlyRDujKRmoawVuPRieY8#.YaYLAEQbd6A.facebook

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

«Είμαι έξαλλος με όσα έγιναν στην Τούμπα. Κόψανε την ευκαιρία του ΠΑΟΚ να ισοφαρήσει...Πολλά γίνονται σε τρία λεπτά στα ευρωπαικά ματς», 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×