Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Recommended Posts

Καλά δεν το λέω προφανώς για το πλήθος των επιλογών.

Το λέω γιατί αυτές οι δύο επιλογές είναι αυτές που είναι.

Και αν γίνει αυτό που λέει ο @MITSAKLAS και συνδυαστούν....μπλέξαμε ακόμα χειρότερα.

Link to comment
Share on other sites

Κοντε γύρνα πίσω ,το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι να επαναφέρεις αυστηρό dress code στα επίσημα μπας κ δε  ξαναπατήσει ο μπάρμπας στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Geologos said:

Καλά δεν το λέω προφανώς για το πλήθος των επιλογών.

Το λέω γιατί αυτές οι δύο επιλογές είναι αυτές που είναι.

Και αν γίνει αυτό που λέει ο @MITSAKLAS και συνδυαστούν....μπλέξαμε ακόμα χειρότερα.

Το μόνο που θέλω, αν συνεργαστούν, είναι να βγάλουν ο καθένας τον καλύτερο...του εαυτό.

Θα είναι φαντασμαγορική η μαλακια, που θα παράξουν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Το μόνο που θέλω, αν συνεργαστούν, είναι να βγάλουν ο καθένας τον καλύτερο...του εαυτό.

Θα είναι φαντασμαγορική η μαλακια, που θα παράξουν.

Κατ αρχας αν ερθει Ντεμης θα πρεπει να φυγουν ολοι οι υπολοιποι. Βεβαια ειναι τοσο κλοουν, που θα κρατουσε μονο Μανταλο. 

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής όμως δεν φαίνεται να αντιδράει καθόλου στα δημοσιεύματα που του χρεώνουν μια νέα σχέση με την Φανή Σπυριδάκη, μια επιτυχημένη επιχειρηματία στον χώρο της εστίασης, με σπουδές στην υποκριτικής αλλά και επικοινωνίας και ΜΜΕ στη Σορβόνη.

Συνιδιοκτήτρια του Noel και εσχάτως του Blue Oyster στο Σύνταγμα η ξανθιά κυρία ήρθε πολύ κοντά με τον Ντεμίνιο όπως αποκαλούν συχνά τον πρώην επιθετικό φίλοι και γνωστοί. Το contact-η κοινωνική δηλαδή επαφή υπήρχε-αφού ο Ντέμης τιμάει πολύ συχνά το νέο μαγαζί της Φανής Σπυριδάκη που εντρυφεί στα οστρακοειδή και τα θαλασσινά. Ενίοτε παίζει και μουσική στο μέρος όπου φέρεται να εκτυλίχθηκε η νέα αρχή στην προσωπική του ζωή, αφού πρώτα τελείωσε η σχέση του με την Κατερίνα Παναγοπούλου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ο Ντέμης είναι από τους λίγους που μπορούν να κρίνουν αντικειμενικά το μέγεθος του Αραούχο, και κάθε φορά που μιλάει για αυτόν γυαλίζουν τα μάτια του!

Από την άλλη ο αργεντίνος για να ανεβάζει αυτή τη φωτογραφία έχει καταλάβει πολύ καλά τη φιλοσοφία μας και είναι δίκαια αρχηγός της ομάδας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν υπήρξε καμία αντίρρηση σε αυτό.

Αφού από εκείνη την πλευρά υπήρχε ο σχεδιασμός για τους φιλοξενούμενους, δεν νομίζω να γινόταν κ αλλιώς.

Εγώ πάλι δεν άντεχα να αλλάξω πλευρά, έμεινα από εκεί.

 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, NIS 9-11 said:

Λογικα πηγαν απο κει για να μην βλεπουν απο το εστιατοριο μονο καπνογονα ειναι και το μουσειο οποτε σου λεει απο την αλλη για να μαστε ησυχοι.

Καλυτερα απο την αλλη που είναι τώρα, δεν παιζει και να προσεγγισει και αστυνομια ποτε απο εκει χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Θέλει τη πλατεία για το μη οργανωμένο κόσμο , οικογένεις κτλ και για το πανοραμικό  . Λογική η αλλαγή της κερκίδας των οργανωμένων . 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα χωρίς πλάκα πώς γίνεται να μπερδέψεις τις πλευρές (το πού ήταν η σκεπαστή) όταν έχεις παιξει τόσα χρονια εκεί μέσα; 
 

Οσο για το Τσιαρτα συνεχίζει να μιλάει αντί να μασάει, λες και του πεφτει λόγος τι θα  κάνει ο κάθε Νικολαίδης.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×