Jump to content

Recommended Posts

κοιτα τυπος ρε,

γραφει και το σαν προσβολη.

Εγραψα "ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΤΡΟΛ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ."

3 προτασεις ηταν και καταφερες να αγνοησεις την μια για να βγαλεις την "μαγκια" σου.

Προφανως και καταλαβαινω οτι παιζει και πλακα εδω μεσα,

για αυτο και αναρωτηθηκα.

Αν το θεωρουσα οντως βουλγαροφορουμ,

θα εγραφα ενα "γαμω τον παοκ σας μουνια,"

και τελος.

Και αν θυμαμαι καλα δεν εισαι και κανα παιδακι,

οποτε σιγουρα καταλαβαινεις οτι "υπερεβαλα,"

στο "παραρτημα του SDNA."

Αφού λοιπόν σου κόβει, τι και πως τότε;

Link to comment
Share on other sites

Η κακοδαιμονια φταιει.Αν ειχαν φαει 3-4 οπως επρεπε ουτε 10 ποστ δεν θα ειχαν γινει.

Με αδικεις. Θα εγραφα εγω. Μετα την ουκρανικη επικαλαμιδα στη Μοσχα, εχω ξεκινησει και συμπαθω και το Χατσεριντι.

Link to comment
Share on other sites

Με αδικεις. Θα εγραφα εγω. Μετα την ουκρανικη επικαλαμιδα στη Μοσχα, εχω ξεκινησει και συμπαθω και το Χατσεριντι.

Υπολογισα 4-5 δικα σου και αλλα 4-5 πανηγυρικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η κακοδαιμονια φταιει.Αν ειχαν φαει 3-4 οπως επρεπε ουτε 10 ποστ δεν θα ειχαν γινει.

Εδω κοντεψα να τραβηξω εγω που χω στεγνωξει κιολας 10 μερες τωρα

Link to comment
Share on other sites

παραμονη αγωνα που μπορει να μας φερει στους ομιλους του τσου λου, πλακωνομαστε για την αρμαδα του ρουμανου και στο αντιστοιχο δικο μας τοπικ εχει πεσει ερημια κι ο χαρος.

τελικα μηπως ειμαστε εμεις οι κομπλεξικοι?

 

Δεν ειναι κομπλεξ μωρε κι εσυ. Απλα απαγορευεται να κανουν κατι καλο ολοι οι αλλοι εκτος απο μας. Και μονο το γεγονός ότι ολοι ειδαμε το ματς αποδεικνυει ότι τα "ποιος ΠΑΟΚ" και τα "μπουγατσες" κλπ είναι πιο πολύ αμυντικη σταση. ΟΚ οπαδικη προσεγγιση ειναι, κατανοητα πραματα. Αλλα να πλακωνομαστε μεταξυ μας παραπαει. 

 

ΜΗΤΣΑΚΛΑ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ Ή ΕΣΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ

 

Δε θα αντεξω ρε μαλακα να ξαναφυγεις όπως την άλλη φορα και να μετεχω σ αυτό. Στα γραφω στο ανοιχτο να τα διαβασουνε ολοι. 

 

Σε περιμενω αυριο μοναδικο στηριγμα όταν ολοι θα σταυρωνουν το Μαρινο.  ΜΗ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΘΑ ΜΕ ΦΑΝΕ ΟΙ ΜΠΟΥΚΟΒΣΚΙ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άποψη ότι είμαστε Βούλγαροι δεν θα κάτσω να τη συζητήσω ούτε με τον άλλον που δεν τον ξέρω ούτε με τον Μητσακλα ούτε με κανέναν. Αν ο άλλος δεν σέβεται τον χώρο που γράφει, πρόβλημα του αλλά ευγένειες δεν έχει. Προφανώς δεν είμαστε ΑΕΚ μόνο όταν λέμε πόσο ομαδάρα έχουμε, είμαστε και όταν λέμε οτι δεν έχουμε. Ούτε είναι υποχρεωτικό να λέμε μαλακίες για να αποδείξουμε ότι είμαστε ΑΕΚ.

 

Περιεργη άποψη έχεις για την ελευθερία των απόψεων. Όποιος δε συμφωνεί μαζί μας είναι Βούλγαρος, γενικά παίζει πολύ η φάση ότι ΕΓΩ είμαι ΑΕΚ και όποιος διαφωνεί μαζί μου δεν είναι. Ναι οκ

εχεις μνημη χρυσόψαρου αλλα επειδη την άνοιξες την κουβέντα θα σου απαντησω

 

οταν καποιοι θιγανε την ΑΕΚ με μαρινακηδες και σια δεν έτρεχε καστανό ε ; τοτε ειχαμε ελευθερία αποψεων επειδη δεν εθιγε εσενα ε ; όταν βαφτιζοταν το γήπεδο σου κοτετσι τοτε ηταν ολα κακα ε ; οταν προσφατα συγκεκριμμενος χρηστης εθθξε την ΑΕΚ ολα καλα ε επειδη δε εθιξε εσενα και δεν σε ειπε σδνα ε ;

 

θα μας πεις για αποψεις και αν δεν μας αρεσει ; πλακα ρε μας κανεις βραδιατικα σε εθιξε ο αλλος και πετας παναγιες αλλα οταν καποιος αλλος χρηστης εθιγε κατι που εσενα δεν σε πείραζε ολα καλα ε ;

 

να μην θιξουμε την ελευθερια αποψεων τοτε ε ; δικα σου γραφόμενα ηταν αυτα οχι δικα μου

Link to comment
Share on other sites

 

 

Σε περιμενω αυριο μοναδικο στηριγμα όταν ολοι θα σταυρωνουν το Μαρινο.  ΜΗ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΘΑ ΜΕ ΦΑΝΕ ΟΙ ΜΠΟΥΚΟΒΣΚΙ

 

Bukowski στηριζει μπαλαρα Μαρινου ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού λοιπόν σου κόβει, τι και πως τότε;

Ρε φιλε επειδη εχω παρει χαμπαρι οτι πολλοι γνωριζεστε εδω μεσα,

γραφω σαν τριτος και κυριως σε ποδοσφαιρικα θεματα,

χωρις να κανω προσωπικες επιθεσεις,

εκτος απο εναν τυπο που ηταν ξεκαθαρα γαυρος και του την ειχαν πεσει αλλοι 5-10 χρηστες.

Ουτε για σενα ηταν το ποστ ουτε για καποιον αλλον,

διαβαζω εδω για την αρμαδα του Ψευτεσκου,

το οποιο μου φανηκε τουλαχιστον υπερβολη,

και απαντησα με υπερβολη.

Εχω παρει χαμπαρι οτι χρηστες οπως Ματζισιαν, Νονος, Στυλ,

πολλες φορες τρολλαρουν, πολυ επιτυχημενα κιολας, σε διαφορα θεματα,

και ειναι ενας απο τους λογους που μου αρεσει το φορουμ,

και συνεχιζω να γραφω 4.5 χρονια.

Δεν θα εγραφα καν αν το θεωρουσα μπουγατσοφορουμ,

σαν υπερβολη το ειπα στην υπερβολη οτι ο παοκακος εχει απιστευτους παικτες και ροστερ,

ποσες φορες θες να στο γραψω;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παβελ απο περιεργεια, ποιος ηταν ο γαυρος; Μηπως ηταν ενας Ζαστρος τον καιρο που ητανε Ολυμπιακαρα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παβελ απο περιεργεια, ποιος ηταν ο γαυρος; Μηπως ηταν ενας Ζαστρος τον καιρο που ητανε Ολυμπιακαρα;

docgeo21, εσυ δεν εισαι ο Ζαστρο;

Link to comment
Share on other sites

υπερβολικη αντιδραση σταυρου, εντασιακος ματζισιαν, απων ραγιος ισσοροπιστης. Δε θελει και πολυ.

 

Ο κακομοιρης ο νεντβεντ ψαχνει να βρει τι τον χτυπησε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι φιλε μου οτι πριν κρινουμε τη Μπενφικα πρεπει να κρινουμε ποιον ειχε απεναντι η Μπενφικα. Και δεν ειχε την ΑΕΚ ας πουμε, αλλα την ομαδα που περσι αποκλειστηκε απο την Εστερσουντ και σεντονι δεν εχει δει ποτέ να τεντωνεται στη Μικρας Ασιας. Εχει πεσει η Μπενφικα αλλα ειχε απέναντι μια ομαδα με μηδενικη εμπειρια σαν οργανισμος που προσπαθει να την αγορασει με τα λεφτα του Σαββιδη. Τα εχουμε πει, 28-32 παικτες, καλοπληρωμένοι και μεσα στη χλιδα. Μηδεν χτίσιμο, μηδεν προοπτικη. Αλλα ο Ρωσος τωρα το θελει το χερι στο βαζο με το μελι γιατι 5 χρονια που πηγαινε με "πλανα" κατεληξε να πληρωνει το Νινη και το Τζιωλη με 500αρικα. Πιο "ποδοσφαιρικο" είναι το μοντελο ΑΕΚ, απειρως πιο μεγαλος παραγοντας είναι ο τιγρης και δεν υπαρχει συγκριση ότι σε 5 χρονια ξερω γω η ΑΕΚ θα υπαρχει και θα πρωταγωνιστεί ενώ ο ΠΑΟΚ αν αυριο το πρωι πει ο Ρωσος "φευγω" θα γινει σαν τη Ροστοφ. 

 

Καθαρα ποδοσφαιρικα όμως, να σταθω στο ότι ο Ρουμανος διαβασε λαθος το ματς και διορθωσε στην πορεια. Ηταν τυχερος, βρεθηκε σε καλη μερα και ο Πασχαλακης μετα την τρικυμια του πρωτου δεκαλεπτου που δεν στεκοτανε στα ποδια του και τσιμπησε το Χ με σκορ που του δινει την ευχερεια να στρωσει πλανο για τη ρεβανς. Εκει θεωρω ότι πρεπει να βρει 2 γκολ γιατι θα φαει σιγουρα 1. Αν βρει 3 τοτε θα περασει όπως με το Ρωσο. Αλλα δεν είναι κάθε μερα Πασχα. Καπως ετσι το βλεπω εγω αγωνιστικα.

 

Είχαν την Έστερσουντ, αλλά έχουν και κάποιες καλές ευρωπαικές χρονιές στην πλάτη τους, αλλιώς δεν θα είχαν αυτή την ευρωπαική βαθμολογία που έχουν, δεν είναι ανύπαρκτοι μιά εμπειρία την έχουν.

Συμφωνώ ότι δεν υπήρξε πολυετές χτίσιμο με την κλασσική έννοια του όρου, αλλά μία συνέχεια ως ομάδα την έχουν φέτος.

Δεν μου γεμίζει το μάτι η Μπενφίκα. Καθόλου. Δύσκολη ομάδα βέβαια, αλλά όχι η ανυπέρβλητη δοκιμασία που φοβάσαι σε τέτοιο νοκ άουτ. Δεν έχουν παίκτες-ηγέτες, δεν έχουν καν παίκτες στην φτωχή από ταλέντο εθνική Πορτογαλίας, τα αργεντινάκια δεν με πείθουν καθόλου.

Αγωνιστικά η Μπενφίκα με το παιχνίδι που έκανε θα μπορούσε να το είχε 2-0 από το 25' μέχρι το 45' και να τελείωνε το πανηγύρι. Δύσκολα θα βρεί τέτοια υπεροχή στον επαναληπτικό. Το 2ο ημίχρονο δεν ήταν μονόπλευρο, ok πίεσαν οι Πορτογάλοι στο τέλος, λογικό είναι γιατί έπαιζαν και στην έδρα τους, αλλά εγω έχω και την περιέργεια να μην θεωρώ μεγάλες ευκαιρίες τα μακρινά σουτ που φεύγουν λίγο άουτ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

docgeo21, εσυ δεν εισαι ο Ζαστρο;

docgeo21 παρεξηγημενο μελος της φαμιλιας, μαζεψου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

υπερβολικη αντιδραση σταυρου, εντασιακος ματζισιαν, απων ραγιος ισσοροπιστης. Δε θελει και πολυ.

 

Ο κακομοιρης ο νεντβεντ ψαχνει να βρει τι τον χτυπησε.

ποιον λες κακομοιρη;;;

Link to comment
Share on other sites

Παβελ απο περιεργεια, ποιος ηταν ο γαυρος; Μηπως ηταν ενας Ζαστρος τον καιρο που ητανε Ολυμπιακαρα;

Με αγχωσες λιγο με την ερωτηση,περιμενα να πει εμενα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ματζισαν καλα κανατε και ειδατε ολοι τον παοκ εγω δεν ηξερα καν οτι επαιζε σημερα

 

Βαργκας εμενα ψιλοπουτσα μου η μπαλαρα Κλαρινου, σιγα μην παιξουμε μπαλαρα, εγω ηθελα το βημα παραπανω στην ευρωπη φετος (φτασαμε πλευ οφς) και πρωταθλητισμο. Θεωρω θα κανουμε ριπιτ ευκολα γιατι εχουμε ατου που εκει που πρεπει θα κανουν την διαφορα. Ακομα και αν δεν το κανουμε ομως δεν θα πεθανω ε; Εγω θελω η ομαδα να περασει μια δεκαετια διοικητικης ηρεμιας, να κανει 10 χρονιες πρωταθλητισμο, να επανελθει Ευρωπη και να φτιαξει γηπεδο και ας παρει 4 πρωταθληματα ξερω γω. Βεβαια αμα παρει και 10 μαγκια της.

 

Στα του παοκ τωρα προσωπικα ιδανικο σεναριο θεωρω να μπουμε εμεις ΤσουΛου και οι γαυροι βορρα νοτου να μοιραστουν το μαρκετ πουλ Γιουροπα. Τωρα αν μπουμε και οι δυο ΤσουΛου θα σταθω στο οτι πριν 5 χρονια αν μου ελεγαν οτι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ θα επαιζαν ΤσουΛου και ο γαυρος θα παλευε να μπει Γιουροπα θα το θεωρουσα του γκουντ του μπη τρου σεναριο. Φυσικα παιζει και το σεναριο να συνεχισουμε Γιουροπα (δεν το θεωρω παντως πανω απο 30% πιθανο) και ο παοκ ΤσουΛου (δεν δινω πανω απο 20% πιθανοτητες) οποτε τοτε ναι μεν θα κλειδωσουμε το πρωταθλημα, ομως θα πρεπει και να προβληματιστουμε λιγο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λειπει ο Γιωργης ο Ντι και μου κατσε η χειροτερη βαρδια γαμω την πανακολα μου. Μοντερεητινγκ 1.44 το πρωι με δουλεια σε 6 ωρες και υπνο απο 20.08 μεσα σε ιστιοφορο με 400 μποφορ. Αυτοι ειστε. 

 

 

υ.γ. Μητσο (ΑΜΔ) δε γινεται να είμαι μεσα ολη την ωρα ρε μλκ. Ετυχε τωρα και επεσε το εντιτ. Και επειδή αναφερεσαι στον Κωστα, ο Κωστας αποχωρησε πηρε το χρονο του και επεστρεψε. Δεν μεταβολισαν ολοι το ιδιο την πτωση στο ερασιτεχνικο τι να κανουμε. Και μεσα στην τρελα θα γραφτουνε και υπερβολες και πλακα θα γινει και και και. 50 μαλακες ημασταν, 30 μειναμε και στο τελος θα γραφω εγω στο θρεντ του Ουζουνιδη και ο Τζορτζ Ντι στο βολλευ γυναικων. Αστα τα γαμημενα τα επι προσωπικου κι εσυ και ο Σταυρος και ολοι. Δειτε το σαν πλακα/χαβαλέ/αποφορτιση.

 

υ.γ2 Για να είμαι ειλικρινης αποψε εκτιμησα το χρηστη Παβελ Νεντβεντ 21 για την ψυχραιμια και την αγωγη του. Να γραφεις συχνοτερα φιλε και να μην μενεις lurker.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

ναι ρε το καταλαβα  :P

ειχα και το καημενος προχειρο, αλλα το θεωρησα πιο επιθετικο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νετβεντ αντε και γαμησου που θεωρεις πετυχημενους 2 LFO και 1 LFΣ.

Α και για να μην αγχωνεσαι, σε ψαχνουμε και συντομα θα μας γνωρισεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι περυσι μας μπουκωσε η ομαδα και περιμενω να την δω και φετος. 

Ανυπομονω να βλεπω ΑΕΚ ...Τεταρτη Κυριακη ας ειναι και  Πεμπτη ... 

Link to comment
Share on other sites

Αποψε ελειψαν απο το παρον τοπικ πιο πολυ απο ποτε ο Κωστας, ο Αβρααμ και ο Σεπουλτουρα.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×