Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Εν τω μεταξύ πέναλτι για γέλια υπέρ του παοκ χτες. Αν δείτε ο σβιντερφσκι σουτάρει η μπάλα φεύγει αουτ και ο ρισβανης πέφτει πάνω του μετά το σουτ και δίνει πέναλτι σε τέτοια φάση. Ήμαρτον που λέει και ο Γεωργίου. Η κατάσταση θυμίζει εποχές κοκκαλη 1997

Link to comment
Share on other sites

Το ματς Ατρομητος-ΠΑΟΚ τον Σεπτεμβρη,

ειναι νομιζω το πιο στημενο ματς που εχω δει.

Δηλαδη αυτο που εγινε με τα φαουλ για να μπει το γκολ,

οι κινησεις και οι αντιδρασεις των σεντερ μπακ κλπ.

Δεν ξερω πως το ειδαν οι αρμοδιες επιτροπες για στημενα ματς,

και δεν ειπαν "μιλημενο."

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, nedved21 said:

Το ματς Ατρομητος-ΠΑΟΚ τον Σεπτεμβρη,

ειναι νομιζω το πιο στημενο ματς που εχω δει.

Δηλαδη αυτο που εγινε με τα φαουλ για να μπει το γκολ,

οι κινησεις και οι αντιδρασεις των σεντερ μπακ κλπ.

Δεν ξερω πως το ειδαν οι αρμοδιες επιτροπες για στημενα ματς,

και δεν ειπαν "μιλημενο."

 

Πραγματικα ήταν σαν να έκαναν μια προβα και μετα την κανονικη παρασταση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Μαλακία αποτέλεσμα για μας

 

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Οτι αποτέλεσμα και να φερναν μαλακια ειναι γιατι δεν εχουμε ομαδα. χαχα

Νομιζω οτι η ηττα αυτη θα τους κανει ανω κατω

Με νίκη αύριο η διαφορά πάει στους 9 και αν κερδίσουμε και στη τούμπα στους 6. Παίρνει φωτια ? το πρωτάθλημα.. 

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο άγγελος πιο πάνω, δε γίνεται να τους βγαίνουν τα πάντα δύο χρονια. Τα φάγανε μαζεμένα σήμερα. Αν χανανε με 3-1 πχ στο 60 στο καραισκακη θα φεύγανε με 6 στην πλάτη 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Μαλακία αποτέλεσμα για μας

Μια χαρα αποτέλεσμα για μας να σταματησουν να μας τα κανουν τσουρεκια οι απο πανω με τα αηττητα

Επίσης προτιμότερος ο Άρης στα πλει οφ απο Λάρισα-Ξάνθη κτλπ

Τώρα και να μας περασει εμας δεν ειμαι σιγουρος αν 3ος με 4ο εχουν καποια διαφορα στην Ευρώπη, άρα κλαιν

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στη βαθμολογία ο Άρης παρέμεινε ζωντανός στο κυνήγι της τρίτης θέσης, που είναι και ο δικός μας στόχος φέτος. 

Διπλό στην Τούμπα την άλλη βδομάδα και μπαίνουμε γερά στο παιχνίδι της 2η θέσης #keepdreaming

Βέβαια μια σοβαρή ΠΑΕ έτσι θα πρεπε να σκέφτεται, αλλά μιλάμε για σοβαρούς οργανισμούς

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στη βαθμολογία ο Άρης παρέμεινε ζωντανός στο κυνήγι της τρίτης θέσης, που είναι και ο δικός μας στόχος φέτος. 

Ο φετινός στόχος του Άρη ολοκληρώθηκε απόψε. Τους ξέσκισε και τους έκοψε και το αήττητο. Θα κάνουν αρκετές γκέλες από εδώ και πέρα. Πλάκα θα έχει πάντως να τους κερδίσουν αύριο και στο μπάσκετ να τους στείλουν Α2 με τον αναπτυξιακό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στη βαθμολογία ο Άρης παρέμεινε ζωντανός στο κυνήγι της τρίτης θέσης, που είναι και ο δικός μας στόχος φέτος. 

Στοχις ειναι οι λιγοτεροι βαθμοι απο την κορυφη οχι η τριτη θεση καλυτερα τεταρτος στο -10 παρα τριτος στο -25

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σημασία και στο αποτέλεσμα έπαιξε και η έδρα. Ο μπαοκ φαινόταν αδύναμος να αντίδραση αφού έπαιζε πιο αποφασιστηκα ο Α. Ρ. Η. Σ. εκτός από κάποια διαστήματα που βγήκε από την περιοχή του και από τα πλαγεια5προσπαθουσε να δημιουργήσει. 

Για μας εντελώς αδιάφορο αφού ούτε την κορυφή πρόκειται να πιάσουμε αλλά ούτε τα σκουλήκια θα μας απειλήσουν σοβαρά για τη Τρίτη θέση. Πάντως τα προτιμώ στα πλέι οφ από κάτι κολομαδες τύπου Ξάνθη Ατρομητο κτλ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παντως σοβαρά, δεν ξέρω αν θα έχει και τόσες απώλειες ακόμα, επειδή έχασε από τον αρη, για τον οποίο αυτο το ντέρμπι είναι κάτι σαν τελικός μουντιάλ. 

Πρόβλεψή μου ότι μέχρι το τέλος και των πλει οφ θα κάνει 2 ήττες ακόμα και 1-2 ισοπαλίες

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×