Jump to content

Recommended Posts

Τα εχω γραψει κι εγω οτι μαλλον θα ειναι δυσκολη η επομενη μερα γι αυτους αλλα η αλλη πλευρα του νομισματος ειναι οτι ακομα και αν πληρωσε υπεραξιες και υποθηκευσε το μελλον του, αυτο ειχε αντικρυσμα σε τιτλους που στο φιναλε αυτο μενει.Διπλασιασε τους τιτλους του και δεν το λες και λιγο για τον παοκ.Επισης εδω και μερικα χρονια αντιμετωπιζεται ως ισοτιμος επικοινωνιακα ενω παλιοτερα τους διαβαζες στα ψιλα γραμματα στα πρωτοσελιδα και χαμηλα στα σαιτς.Οκ εχουν και μμε αλλα αυτο δεν αλλαζει την ουσια.

Link to comment
Share on other sites

και η βαζελα 200 μυρτιά έδωσε για το νταμπλ του 2010 και πλέον 10 χρόνια μετά διανύει την μεγαλύτερη περίοδο στην ιστορία της χωρίς τίτλο 

 

αν η μπουγάτσα κάνει 20+ χρόνια να ξαναδεί πρωτάθλημα το 2019 θα είναι μακρινή ανάμνηση σαν το 1985 

συνεπώς το ερώτημα που τίθεται είναι σε 3-5 χρόνια πόσους τίτλους θα εχει πάρει ακόμα ? και σε 3-5 χρόνια θα θεωρείται ακόμα σαν εν δύναμη διεκδικητής ?

και το επισης σημαντικο που ξεχασα στα ματια του αντιπαλου οπαδου δεν σε καθιερωνει ενα στημενο πρωταθλημα η 3 πιστολιασμενα κυπελλα σε καθιερωνει η μπαλα που παιζεις η πορεια σου στην Ευρωπη για την οποια η εποχη σαββιδη ειναι απο ανυπαρκτη εως πενιχρη

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβώς είναι το θέμα, βεβαια εγώ γενικά δεν είμαι και πολύ αισιοδοξος γιατί αν ο άλλος έχει έρθει να ξεπλύνει ένα καράβι λεφτα (αυτό υποπτεύομαι) θα συνεχίσει να ξεπλένει έστω λιγότερα, αλλά να δούμε βέβαια από την αλλη πού θα καταλήξει τελικα αυτό το πραγμα που ήρθε να κάνει...

Link to comment
Share on other sites

@amdΔεν διαφωνω σε αυτα που λες αλλα μιλαμε για τον παοκ.Δεν ειπε κανενας οτι θα παρουνε 10 σερι.Αυτα τα τελευταια χρονια ειναι τα καλυτερα στην ιστορια τους.Σκεψου αντιστοιχες εποχες που επεφταν λεφτα στην ΑΕΚ και περναμε το πολυ ενα κυπελλο και παραλληλα υποθηκευαμε το μελλον μας.Παντως ασχετα με την επομενη μερα που θα εχουν, οποτε ειναι αυτη, μας απασχολησαν πολυ περισσοτερο απο οτι περιμεναμε.Θεωρω κι εγω ομως οτι δυσκολα μαζευεται οικονομικα αυτο που εφτιαξαν και θα το βρουν μπροστα τους.

Link to comment
Share on other sites

Στον amd, δλδ συμμφωνω ότι αν μείνουν εδώ οκ, διπλασίασαν τους τίτλους και ασχολήθηκαν όλοι μαζί τους κλπ, αλλά άλλο πραγμα να συνεχίσουν, άλλο να διαλύσουν ξερω ´γω. 
Εχει μεγάλη σημασία τι θα γίνει τα επόμενα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Στον amd, δλδ συμμφωνω ότι αν μείνουν εδώ οκ, διπλασίασαν τους τίτλους και ασχολήθηκαν όλοι μαζί τους κλπ, αλλά άλλο πραγμα να συνεχίσουν, άλλο να διαλύσουν ξερω ´γω. 
Εχει μεγάλη σημασία τι θα γίνει τα επόμενα χρονια.

Ε ναι εννοειται οτι μιλαμε διαφορετικα αν συνεχισουν ετσι.Επειδη ομως ειναι πιο δυσκολο να συνεχισουν γι αυτο λεω οτι και να γινει αυτοι το ζησαν το ονειρο τουςΜιλαμε για μια ομαδα που σε 30 χρονια ειχε παρει μονο δυο κυπελλα και ειχε παιξει αλλο εναν τελικο..Σκεψου να ειχαν ενα τεραστιο ανοιγμα και να μην ειχαν παρει ουτε καν κυπελλο.Και μιλαμε για κυπελλα που τα πηραν απο μας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ειπαμε τα πουτανακια των Αθηνων απο εδω και περα ξανα. Και στα πλευ οφ θα τους περασουμε και εμεις ενα μανικι.

Μη μιλας ρε...

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21

Ρε λετε να ισχυει για τη μοιρασια χοντρου-τσετσενου και να εξηγειται ετσι και ο Πορτογαλος στο ΟΑΚΑ;;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×