Jump to content

Recommended Posts

Εννοειτε οτι ο γαυρος σημερα το εδινε το ματς. ο ανικανος παοκ χρειαστηκε 90 λεπτα στα οποια οι γαυροι εκαναν λομπες οταν εβγαιναν αντεπιθεση και εν τελη χρειαστηκε να μη μαρκαρουν στο κεντρο.

 

Αθλιοτητα το σημερινο. Στα @@ μας. Αυτοι ξεφτυλιζονται.

Link to comment
Share on other sites

στα @@ μας κυριολεκτικα κερδισε εσυ την τεταρτη και πηγαινε να παιξεις στο φαληρο να κερδισεις αν δεν κερδισεις την τεταρτη εξαλλου δεν θα εχει καμια σημασια

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, flavius said:

Εννοειτε οτι ο γαυρος σημερα το εδινε το ματς. ο ανικανος παοκ χρειαστηκε 90 λεπτα στα οποια οι γαυροι εκαναν λομπες οταν εβγαιναν αντεπιθεση και εν τελη χρειαστηκε να μη μαρκαρουν στο κεντρο.

 

Αθλιοτητα το σημερινο. Στα @@ μας. Αυτοι ξεφτυλιζονται.

Όταν δίνεις το ματς δεν κάνεις φάση σαν αυτή του Χασαν στο 96+

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Το μόνο καλό που βλέπω εγώ είναι το ενδεχόμενο να πριονιστει ο Μαρτινς από εδώ και περα.

Με μπουλκουμε σε Ευρώπη και τελικό τον σουταρουν λες; 

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εβλεπε το ματς καταλαβε την μαλακια που εδερνε τους λιμανισιους γαυρους. Και αυτα που λετε για αγωνιστικα κλακαζ θα το δουμε στο μεταξυ μας πως θα παιξουν, Κυριακη κοντη γιορτη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Με μπουλκουμε σε Ευρώπη και τελικό τον σουταρουν λες; 

Ε δεν ξέρω αλλά σφίγγει αρκετά δεδομένου πως έχει και προκριματικά CL μπροστά του.

Link to comment
Share on other sites

δεν το εδωσε το ματς ο γαυρος απλα εχει ριξει τοσο εντασεις που ελεγε οτι οκ και 0-0 να ερθει στα @@ τους ε το εφαγε στο τελος και πηγε το αηητητο του περιπατο η μπουγατσα με 3 κεντρικους αμυντικους στηνεται καλα και δεν τρωει πολλες φασεις ειδικα οταν απεναντι της ειναι μια ομαδα που δεν σκιστηκε κιολας

Link to comment
Share on other sites

Λίγο ότι μερικοί παίχτες τους έχουν φύγει ήδη διακοπές, λίγο ότι ο Μαρτινς τυχαία κάνει τα χατίρια του προέδρου τελευταία και θυμήθηκε μέχρι και το Μπρούνο σήμερα, ε δεν θέλει και πολύ. Τελωσπαντων εγώ πραγματικά δεν χαλαστηκα και έχω ένα καλό προαίσθημα για το τέλος. Μπορεί να μη χρειαστεί απαραίτητα το 2/2. Όπως και να έχει είμαι ευχαριστημένος από τον Καρέρα και την ομάδα που έφτιαξε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, teo21 said:

Εγω νομιζω ο γαβρος ηθελε να δωσει το χ και εκατσε στο παγωτο,δεν τους χαλασε.

 

Ο γαύρος εδώ και καιρό για το αήττητο παίζει δεν είναι θέμα Χ ή Ψ. Άμα ήταν να δώσει το Χ θα το μιλούσαν κεντρικά το ζήτημα πριν το ματς και δεν θα χαμε διπλο. Απλα είναι κλασσικοί Μπουνταλαδες και την εφαγαν. Ο άλλος ο Μαρτινς για να κάνει αήττητο ούτε ροτεισιον δεν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Και ο ποακ για το Χ πήγε απλά όσο έβλεπε ότι ο γαυρος σερνόταν ξεθαρεψε και κέρδισε. 

Την Τετάρτη άλλο ματς... Μπαίνεις και τους πνίγεις

Link to comment
Share on other sites

Bukowski, το ματς το ειδα. η φαση του χασαν ειναι μαλακια των παικτων του παοκ. δεν ειναι καποια οργανωμενη προσπαθεια του γαυρου. εν τελη στα @@ και τα δικα μου.

Απλα θα διαπιστωσεις στο τελευταιο ματς οτι και ο μαρτινς δεν θα κανει τις αλλαγες που εκανε σημερα (εβαζε κατι απιθανους) και θα μασανε σιδερα με μαρκαρισματα στο ψαχνο.

(Βεβαια καποιοι θα θεωρησουν οτι η σημερινη εικονα του γαυρου ειναι προιον κουρασης και θελησης/ικανοτητας του ανυπαρκτου παοκ)

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ήθελε ο gay να δώσει το Χ και δεν βρήκε τρόπο να το περάσει αυτό στον Ιβαν. Και έστω του το περασε, ο Ιβάν είπε "όχι όλα η τιποτα". Κανένα Χ δεν έδινε ο gay, το πουλακι τους έπαιξαν και την εφαγαν.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, flavius said:

Bukowski, το ματς το ειδα. η φαση του χασαν ειναι μαλακια των παικτων του παοκ. δεν ειναι καποια οργανωμενη προσπαθεια του γαυρου. εν τελη στα @@ και τα δικα μου.

Απλα θα διαπιστωσεις στο τελευταιο ματς οτι και ο μαρτινς δεν θα κανει τις αλλαγες που εκανε σημερα (εβαζε κατι απιθανους) και θα μασανε σιδερα με μαρκαρισματα στο ψαχνο.

(Βεβαια καποιοι θα θεωρησουν οτι η σημερινη εικονα του γαυρου ειναι προιον κουρασης και θελησης/ικανοτητας του ανυπαρκτου παοκ)

 

βρε κερδισε εσυ την τεταρτη και συζηταμε μετα για τον γαυρο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

στα @@ μας κυριολεκτικα κερδισε εσυ την τεταρτη και πηγαινε να παιξεις στο φαληρο να κερδισεις αν δεν κερδισεις την τεταρτη εξαλλου δεν θα εχει καμια σημασια

Εχεις μπροστα σου αλλη μια απο τις σελιδες μαγκιας της Ιστοριας σου. Μενει μονο να την γραψεις. Οι συνθηκες δημιουργηθηκαν και ειναι ιδανικες.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

ειναι λογικο να εχει ριξει εντασεις ο γαυρος απο το δικο μας ματς φανηκε οτι 90 λεπτα φουλ εντασης δεν βγαζει και ειναι λογικο 

σε 20 μερες παιζει ευρωπη 3 χαφ στον αξονα δεν μπορουσαν να παρουν κατχοη απο 2 αργα χαφ καντουρι και μαουρισιο

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×