Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Κατά τη γνώμη μου , ας πούμε ότι είναι όχι λίγα, αλλά λιγότερα από αυτά που θα μπορούσαν να τον πουλήσουν σε πιο νορμάλ συνθήκες. 

Δλδ είναι 24 χρονών, έχει φτάσει μέχρι την U21 της Αγγλίας και έχει και μια αξιοπρεπή ευστοχία, στις δε καλές του βραδιές μπορεί να πάρει και καναν προσωπικό αντίπαλο παραμάζωμα. 

 

έχω δει πολλά ματς του συγκεκριμένου καμία σχέση με τον παιχτη που περιγράφεις. μόνο τρέχει(οχι σαν τον κλωναριδη) τελειώματα δεν έχει καλά (καλά τελειώματα έχει ο πονσε η ο πριγιοβιτς) ούτε μπάλα ξέρει. 

δεν λέει κάτι που έφτασε στην υ21 των Άγγλων και ο βερντε έχει φτάσει στην υ21 της Ιταλίας νομίζω και ο κρισαντους σε ένα μουντιάλ πιτσιρικαδων τους γλενταγε όλους.... πιθανός ο ακμπομπ να χε καλύτερη σωματοδωμη και ταχύτητα από τους αλλούς πιτσιρικάδες 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, amd said:

ταβάνι είναι τα 2μυρρια το θέμα είναι αν θα τα πάρουν κασερι η όχι αν η Μπεσίκτας που δεν έχει λεφτά κάνει πρόταση 2μ ζεστά μετρητά ο Άγγλος έφυγε 

αν τώρα τα 2μ τα σπάει σε 4 δόσεις όπως κάνει τώρα η του λέει 1μ και ανταλλαγή τον λαριν που έχει ένα μυρριο συμβολαιο δεν θα γίνει η δουλειά 

και γιατί η μπουγάτσα θέλει χρήμα ζεστό και γιατί δεν έχει να πληρώσει τον λαριν παρόλο που τον θελει

Βγαινουν οι προβλεψεις αυτου του τοπικ σιγα σιγα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Πλακα κανω, τωρα που ριχνει το μπατζετ.

Εννοειται το κατάλαβα ότι ήταν πλάκα, απλά δεν κατάλαβα τον λόγο. Καλά, εγώ δεν έχω πει ποτέ ότι δεν θα ρίξουν το μπατζετ παντως. Το θέμα είναι ότι θα το ρίξουμε κι εμεις ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εννοειται το κατάλαβα ότι ήταν πλάκα, απλά δεν κατάλαβα τον λόγο. Καλά, εγώ δεν έχω πει ποτέ ότι δεν θα ρίξουν το μπατζετ παντως. Το θέμα είναι ότι θα το ρίξουμε κι εμεις ?

Ε ναι μην γινει το λαθος και τους κοντραρει κανας Καρερα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Εννοειται το κατάλαβα ότι ήταν πλάκα, απλά δεν κατάλαβα τον λόγο. Καλά, εγώ δεν έχω πει ποτέ ότι δεν θα ρίξουν το μπατζετ παντως. Το θέμα είναι ότι θα το ρίξουμε κι εμεις ?

Αναλογικα πανε αυτα. Μην εχουμε ιδιο με του Ιβαν 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Vargas21 said:

Ξεφορτωνει συμβολαια ο Βου...ο Λαμπρου στην Τβεντε 

Ευτυχως δεν εχει θεμα με το FFP που μας ελεγε ο Κολκαςπονας 

Αυτος δεν γυρισε περυσι, περιπου σαν ετοιμος παικταρας;

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά για τον συγκεκριμένο θα το ευχαριστηθω πολύ παντως (κι όχι μονο εγώ)

 


 

Την τεράστια απόσταση, που υπάρχει μεταξύ τους, επιβεβαίωσε η νέα πρόταση του ΠΑΟΚ στον Αντελίνο Βιεϊρίνια για ανανέωση συμβολαίου.

Η πρόταση που έχει αυτή την στιγμή ο Πορτογάλος μπακ είναι για συμβόλαιο 1+1 χρόνια, με 450.000 ευρώ πάγιες αποδοχές συν τα μπόνους, ενώ για να υπάρξει αυτόματη ανανέωση του συμβολαίου θα πρέπει ο Βιεϊρίνια να παίξει στο 70% των αγώνων της σεζόν 2020-21.

Λίγες μέρες πριν ξεκινήσουν τα playoffs του πρωταθλήματος, οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ είχαν καταθέσει πρόταση για επέκταση του συμβολαίου για 1+1 χρόνια, με πάγιες αποδοχές κοντά στο ένα εκατομμύριο ευρώ συν μπόνους στόχων και συμμετοχών. Το συμβόλαιο θα ανανεωνόταν αυτόματα με την συμπλήρωση 15 συμμετοχών την σεζόν 2020-21.

Η απάντηση του Βιεϊρίνια στην συγκεκριμένη πρόταση ήταν αρνητική, κάπου εκεί οι συζητήσεις σταμάτησαν και οι δύο πλευρές επέστρεψαν για να συζητήσουν τη μίνι επέκταση του συμβολαίου μέχρι το τέλος των playoffs κάτι που έγινε πράξη, έπειτα από ένα νέο κύκλο πολύωρων διαπραγματεύσεων.

Πλέον, αναμένεται η απάντηση του Βιεϊρίνια, αν και όλες οι ενδείξεις τη δεδομένη χρονική στιγμή δείχνουν ότι οι δυο πλευρές οδεύουν προς διαζύγιο.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βαλει το χερι στην τσεπη ο Ιβαν ή δεν του το βαλει ο Τιναφτορε παει για Κλαψεσκου ... 
 Να του κανουμε προταση εμεις για αντικαταστατη του Χουλτ ??

Link to comment
Share on other sites

Μία ΠΑΕ όμως, δεν μπορεί να πατάει ένα κουμπί και να στήνει κάτι από το μηδέν. Υπάρχουν βάρη. Για παράδειγμα, υπάρχει μία χρήση που επιβάρυνε την τσέπη της οικογένειας Σαββίδη με ένα νούμερο κακό. Λέγεται κοντά στα 40 εκατ ευρώ.

Προφανώς κρίθηκε από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ πως η ενίσχυση του προπονητή και των εργαλείων που διαθέτει, είναι κάτι που μπορεί να αποδώσει. Θα φανεί στο χειροκρότημα λοιπόν. Μακάρι να δικαιωθεί.

Στο τέλος της σεζόν, ανακαλύφθηκε και ο σχηματισμός που ταιριάζει στο ρόστερ. Αυτό το 3-4-2-1 έφερε το μηδέν παθητικό σε τέσσερα ντέρμπι. Μία πολύ καλή βάση για να στήσεις μία ομάδα. Τι χρειάζεται αυτό για να γίνει πιο αποτελεσματικό; Πολύ συγκεκριμένα πράγματα.

 

Τεραστιος Κολκεισον κωλοτουμπας .....επιασε δουλεια για μια μπουγατσα 

Link to comment
Share on other sites

4 ντέρμπι ρε κόλλα με μηδέν παθητικό αλλά και 1 ενεργητικό στο 95' 

Τρία μηδέν μηδέν έφερες ρε τραγικε 

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον ο Κολκας δουλεύει σε 2 μέσα του αφεντικου, πληρώνεται επισημως. Αναμενομενο τι θα περιμενεις.

Αλλοι αλλων ομάδων είναι που πρέπει να εξηγήσουν κάποια στιγμή τι ρολο παίζουν.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, amd said:

4 ντέρμπι ρε κόλλα με μηδέν παθητικό αλλά και 1 ενεργητικό στο 95' 

Τρία μηδέν μηδέν έφερες ρε τραγικε 

Γραφει πιο κατω οτι θελει φορ γιατι εβαλε μονο ενα γκολ. Γενικα παει να περασει με το γαντι την νεα πολιτικη της εταιριας λογω FFP. Ακομα και με τον Τιναφτορε λεει οτι καλα ειναι τα 450 γιατι δινει μεγαλα και εφικτα μπονους μεχρι τα 800κ         

Μιλαμε για επος αναλυση . Οπως και το να φυγουν Μπισεσβαρ , Μαουριτσιο και εξτρεμ γιατι δεν ταιριαζουν στο συστημα και φυσικα εκτιμηση οτι ο Ακπομ θα φυγει αν ανεβασει λιγο προσφορα η Μπεσικτας, Νομιζω ολα παιζονται στο πως θα δωσουν τα λεφτα 

Link to comment
Share on other sites

βρε να τανε το φορ το πρόβλημα της μπουγατσας θα το έλυνε εύκολα 

έχει 10 προβλήματα να λύσει το φορ είναι ένα από αυτά 

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως . Εχει θεματα οπως και μεις. Απλα λεμε για τα οικονομικα κιολας γιατι νομιζανε καποιοι οτι θα ριχνει μονο χρημα ο Ιβαν και δεν θα νοιαζεται 

Link to comment
Share on other sites

έχει πολλά ανοιχτά μέτωπα και ελάχιστο χρόνο να τα λύσει για να δούμε τι θα κάνει 

έχει 3 παίχτες που έχουν να παίξουν μπάλα από 9 έως 6 μήνες και τους περιμένει να δει πως θα γυρίσουν (ζαμπα, αυτοάνοσος, Κρέσπο)

έχει 5 τερματοφύλακες και ψάχνει καινούργιο 

ψαχνει να πουλήσει κάτι πάνω από 4μ και πρόταση δεν έρχεται για κανένα 

έχει μεγάλο ενδιαφέρον πως θα διαχειριστεί την κατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Μονο τον Γιαννουλη εχει στην βιτρινα. Τον Λημνιο νομιζαν θα τον εδιναν 8Μ και δεν ερχεται προταση ουτε για 2. Ο Ακπομ με το ζορι να παει 2,5Μ. Και ο Ρει αντε να φυγει δανεικος. κανενας δεν θελει να τον αγορασει . Ισως κανενα Ζαμπα αν ζμπρωξει Ρωσια  ή Εμιρατα 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×