Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, chris manousopoulos said:

Μαγκες αλλαξε νομος. Οχι κανονισμος του ποδοσφαιρου. 

Αυτοι και τα ουρα του τσιγκοφ..

Τουλάχιστον με Τσιγκοφ αφορούσε φαουλ για έναν παίκτη, όχι ολόκληρο παράρτημα σε πρωτάθλημα. Νομιμοποιείται με ποινή χάδι το στήσιμο. Μέσα σε λίγες ώρες.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gybe21 said:

Δηλαδή με αφαίρεση βαθμών δε θα γίνει απόσχιση;!;!

Δε θα βγουν στη Καμάρα  κ τον πυργο τον λευκό αγανακτισμένοι ;;

Ενα παπαρι θα εκλαναν ετσι και αλλιως. 

Απλα αν γινει για εναν μετα θα γινει και για τον αλλον. 

business κανουνε, θα δειξει που θα κλειδωσει

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gybe21 said:

Δηλαδή με αφαίρεση βαθμών δε θα γίνει απόσχιση;!;!

Δε θα βγουν στη Καμάρα  κ τον πυργο τον λευκό αγανακτισμένοι ;;

Θα βγουν λιγότερη ώρα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AD21 said:

φυλάω τα ρούχα μου για να έχω τα μισά

Προσεξε μονο μην καταληξεις ετσι φιλε μου

99980b866cc0becd5658b0e32bb52e2e_XL.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Για τα ηθικά πλεονεκτήματα που λέτε, κάποτε η ΑΕΚ τιμωρηθηκε για δωροδοκία και αντί να την υποβιβασουν της αφαίρεσαν 3 βαθμούς από το επόμενο πρωτάθλημα. Δεν είμαστε και τόσο υπεράνω, απλά ποτέ δεν έχουμε ευνοηθεί όσο άλλες δημοφιλείς ομαδες. Τον κακομοιρο τον ηρακλή πάντως που ούτε κόσμο έχει, ούτε εκπροσωπεί κάποια πόλη, ότι παράνομο κάνει, τον ρίχνουν διαχρονικά. 

Δεν θυμάμαι να βγαίνει ο πρωθυπουργός της χώρας να ζητά αλλαγή της νομοθεσίας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Δεν θυμάμαι να βγαίνει ο πρωθυπουργός της χώρας να ζητά αλλαγή της νομοθεσίας.

Δεν ειχαμε μαλακες ΝΔκρατες τοτε αλλα ΠΑΣΟΚους.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AD21 said:

 Κακό του δικού μας κεφαλιού αν συνεχισουμε να πιστευουμε ότι ειναι απλα γραφικοί πλην ακίνδυνοι. Θα περάσουν τα χρόνια θα μας πλησιάσουν σε τίτλους και θα χει χαθει το τρενο 

Ελπιζω να μην εχει δικιο ο Bukowski αλλα εδω καπου με αγχωσες να πω την αληθεια?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, teo21 said:

Ελπιζω να μην εχει δικιο ο Bukowski αλλα εδω καπου με αγχωσες να πω την αληθεια?

 

Σου τα εξηγει ομορφα?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Προσεξε μονο μην καταληξεις ετσι φιλε μου

99980b866cc0becd5658b0e32bb52e2e_XL.jpg

Καλυτερα να παραμείνω ντυμένος, κάνει και κρύο, τι λες? κάπως έτσι?

Screenshot_20200128-191548.png

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τον ρε ησυχο τον AD21, 22 χρονών είναι με αγαπημένο παίχτη τον Μαύρο τον Θωμά.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη λοιπον ο @AD21φοβαται μην περασουν τα χρονια και μεσω της αδιαφοριας μας ο ΠΑΟΚ μας φτασει σε τιτλους, να του πω πως τα χρονια θα περασουν, ο ΠΑΟΚ θα παρει ελαχιστους εως καθολου τιτλους και οταν οι σημερινοι του συνομήλικοι ειναι πλεον σκατογεροι με Αλτσχάιμερ, λιγο πριν ψοφολογησουν η τελευταια τους αναλαμπη θα περιλαμβανει Μπαρκα Βασιλη να πανηγυριζει εξαλλα το 2ο πρωταθλημα της ΑΕΚ μεσα στο μπουρδελο που λεγεται Τουμπα και το 12ο συνολικα. Οποτε οπως καταλαβαινεις φιλε μου, πιθανοτερο ειναι θα φτασει η ΑΕΚ τα πρωταθληματα του ΠΑΟΚ στην Τουμπα (εχουμε 2 εχει 3) παρα τα αλλα αστεια που γραφεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Χρήστης bukofski λαγωνικό ανιχνευτής κρυφομπαοκτσιδων.  Γνώμη μου

Το έχει ο (μ)πούστης, πρέπει να το ομολογήσω.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ αν ημουν Βαγγελης και κατάφερνα να πάω το πρωτάθλημα στο +10, θα αγόραζα τελευταία αγωνιστική  επισημως μια ομάδα της σούπερ λιγκ έτσι για τον χαβαλέ.

Με επισημες συνεντεύξεις τύπου και τέτοια. ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Επειδη λοιπον ο @AD21φοβαται μην περασουν τα χρονια και μεσω της αδιαφοριας μας ο ΠΑΟΚ μας φτασει σε τιτλους, να του πω πως τα χρονια θα περασουν, ο ΠΑΟΚ θα παρει ελαχιστους εως καθολου τιτλους και οταν οι σημερινοι του συνομήλικοι ειναι πλεον σκατογεροι με Αλτσχάιμερ, λιγο πριν ψοφολογησουν η τελευταια τους αναλαμπη θα περιλαμβανει Μπαρκα Βασιλη να πανηγυριζει εξαλλα το 2ο πρωταθλημα της ΑΕΚ μεσα στο μπουρδελο που λεγεται Τουμπα και το 12ο συνολικα. Οποτε οπως καταλαβαινεις φιλε μου, πιθανοτερο ειναι θα φτασει η ΑΕΚ τα πρωταθληματα του ΠΑΟΚ στην Τουμπα (εχουμε 2 εχει 3) παρα τα αλλα αστεια που γραφεις.

Γενικότερα συμφωνώ με πολλά από όσα λες. Τώρα στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν ξέρω τι από όσα είπα βρίσκεις αστείο, οπότε αν μπορείς εξήγησέ το. Κι εννοείται θα πω από το στόμα σου και στο θεου τ' αυτί για τις προβλέψεις σου για τα μελλοντικά πρωταθληματα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Παντως εγώ αν ημουν Βαγγελης και κατάφερνα να πάω το πρωτάθλημα στο +10, θα αγόραζα τελευταία αγωνιστική  επισημως μια ομάδα της σούπερ λιγκ έτσι για τον χαβαλέ.

Με επισημες συνεντεύξεις τύπου και τέτοια. ?

Τον Α.Ρ.Η κατα προτίμηση

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι εγω λαγονικο, αυτοι ειναι απλα τοσο μα τοσο χατζημαλακες απο τον Προεδρο μεχρι τον τελευταιο πουτανας γιο οπαδο τους που δεν μπορουν να κοροιδεψουν κανεναν αλλον εκτος απο τους εαυτους τους.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και κρυφοβούλγαρος ρε παιδιά, είναι τεράστια αστοχία και προσβολή αυτό

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mobster21 said:

Δεν θυμάμαι να βγαίνει ο πρωθυπουργός της χώρας να ζητά αλλαγή της νομοθεσίας.

Δεν ήταν βλακας ο Αντρέας να το ζητήσει ανοιχτά ο ίδιος. Παρασκηνιακα θα το ζητησε υποθέτω. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AD21 said:

Γενικότερα συμφωνώ με πολλά από όσα λες. Τώρα στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν ξέρω τι από όσα είπα βρίσκεις αστείο, οπότε αν μπορείς εξήγησέ το. Κι εννοείται θα πω από το στόμα σου και στο θεου τ' αυτί για τις προβλέψεις σου για τα μελλοντικά πρωταθληματα

Ειναι αστειο να θεωρεις πως θα γτασει ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ σε τιτλους.

Το μονο ενδιαφερον ειναι αν θα φτασει η ΑΕΚ τα πρωταθλήματα του ΠΑΟΚ μεσα στην Τουμπα. Ο ΠΑΟΚ εχει πανηγυρισει εκει μεσα 3 συνολικα, η ΑΕΚ 2 (ενα το 1992 και ενα το 2018). 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ειναι αστειο να θεωρεις πως θα γτασει ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ σε τιτλους.

Το μονο ενδιαφερον ειναι αν θα φτασει η ΑΕΚ τα πρωταθλήματα του ΠΑΟΚ μεσα στην Τουμπα. Ο ΠΑΟΚ εχει πανηγυρισει εκει μεσα 3 συνολικα, η ΑΕΚ 2 (ενα το 1992 και ενα το 2018). 

Παραλίγο 3 με την τεσσάρα με λόμπα του καλόν :) 

Link to comment
Share on other sites

  • amd featured and unfeatured this topic
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×