Jump to content

Recommended Posts

Επειδη ο Φερειρα ειναι καλος κοουτς καλως θα τον διωξουν και ακομα καλυτερα θα τους γδαρει και οικονομικα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εγώ πάντως θα ήθελα να το έπαιρναν οι βου το πρωτάθλημα.

Δε μου αρέσει η ιδέα της φιέστας των γαύρων.

Υ.Γ. Καθαρά αγωνιστικά το δίκαιο είναι να το πάρει ο Βαγγελας.

εμ.. αφου ειναι χωμα φετος.. και με ολοδικο τους παρασκηνιο δεν τραβαγανε (χαρακτηριστικος ο αγωνας με βολο που για να κερδισουν εντος επρεπε να κανει ενα αχρειαστο πεναλτι ενας παικτης δανεικος τους)..

επισης ο βαγγελας τους χτυπησε τη καταλληλη στιγμη με την υποθεση την οποια θα μπορουσε να βγαλει και νωριτερα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ τον γαυρο. Από το 2017 μας εχουν ξεσκίσει στην τοξικότητα και μας έχουν ξεσκίσει κι εμας με το δήθεν χάρτινο, αυτήν την στιγμή ο Σαββιδης και τα ορκ με ενοχλούν περισσότερο. Και έχουν αποδειχτει και χειρότεροι με διαιτησίες και παραρτήματα. Εμετικοί.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Επειδη ο Φερειρα ειναι καλος κοουτς καλως θα τον διωξουν και ακομα καλυτερα θα τους γδαρει και οικονομικα.

Που τον είδες τον καλό απορώ. 4-4-1-1 παίζει όλη τη χρονιά. Στο β μέρος σε όλα τα σοβαρά ματς παθαίνει μπλακ αουτ, τον γλεντησε ο κωστενογλου στο δεύτερο ημίχρονο και ο Δωνης σε δύο ματς... Ας τον κρατήσουν λέω εγώ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Που τον είδες τον καλό απορώ. 4-4-1-1 παίζει όλη τη χρονιά. Στο β μέρος σε όλα τα σοβαρά ματς παθαίνει μπλακ αουτ, τον γλεντησε ο κωστενογλου στο δεύτερο ημίχρονο και ο Δωνης σε δύο ματς... Ας τον κρατήσουν λέω εγώ 

στο '70 σημερα καθησε κατω στον παγκο.. πολυ προβλεψιμος, ουτε μια καινοτομια, ουτε μια κινηση ματ

Link to comment
Share on other sites

πολυ μετριος προπονητης. στηριζεται στις εμπνευσεις κανα δυο παικτων και των επινοησεων των κορακων

Link to comment
Share on other sites

Ελα ΟΚ ποιος παοκ τωρα; Μαλακιστηκαμε καργα 3 χρονια με δαυτους αλλα δεν γινεται να τους δουμε σοβαρα. Εμεις κοψαμε την κυριαρχία Γαυρου αυτοι απλα πηραν το πρωταθλημα των Πρεσπων. Ως τετοιο θα μεινει στην ιστορια. Δεν μπορουν τωρα οι παοκτσηδες να στηριξουν ριβαλριζ. Προτιμω κοντρες με γαυρο η και βαζςλο παρα με αυτους τους μαλακες.

Στο μεταξυ μετα απο big 4, αν δεν τα μαθατε εγιναν και... αιωνιοι.

20200223_225052.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Που τον είδες τον καλό απορώ. 4-4-1-1 παίζει όλη τη χρονιά. Στο β μέρος σε όλα τα σοβαρά ματς παθαίνει μπλακ αουτ, τον γλεντησε ο κωστενογλου στο δεύτερο ημίχρονο και ο Δωνης σε δύο ματς... Ας τον κρατήσουν λέω εγώ 

Υποτιθεται τον εφεραν για να παιξει επιθετικο ποδοσφαιρο. Το κανει και οχι βλακωδως αλα Ουζουνιδη. Επισης ανελαβε εντελως στα ξαφνικα ομαδα που δεν ηταν δικη του, δεν στηριχθηκε καθολου με μεταγραφες και καταφερε να ξανακανει πρωταθλητισμο. Για εμενα καλα πηγε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Που τον είδες τον καλό απορώ. 4-4-1-1 παίζει όλη τη χρονιά. Στο β μέρος σε όλα τα σοβαρά ματς παθαίνει μπλακ αουτ, τον γλεντησε ο κωστενογλου στο δεύτερο ημίχρονο και ο Δωνης σε δύο ματς... Ας τον κρατήσουν λέω εγώ 

Εχει θεματα μανταλιασης ο ΠΑΟΚ.

Κατι βιερινιες και κατι βαρελες, με κωλους μεγαλυτερους απο την Νικι Μιναζ,

λυνουν και δενουν στα αποδυτηρια.

Κανονικος προπονητης ειναι ο Φερειρα,

δεν τον βοηθαει το μετριοτατο ροστερ, και τα "πρεπει να παιζει ο..."

Σε αυτο το ματς δεν ειχε δηλωσει Βιειρινια και το "διορθωσε" μεσα σε λιγες ωρες,

με τις κακιες γλωσσες να λενε οτι υπηρξε διοικητικη παρεμβαση.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Ελα ΟΚ ποιος παοκ τωρα; Μαλακιστηκαμε καργα 3 χρονια με δαυτους αλλα δεν γινεται να τους δουμε σοβαρα. Εμεις κοψαμε την κυριαρχία Γαυρου αυτοι απλα πηραν το πρωταθλημα των Πρεσπων. Ως τετοιο θα μεινει στην ιστορια. Δεν μπορουν τωρα οι παοκτσηδες να στηριξουν ριβαλριζ. Προτιμω κοντρες με γαυρο η και βαζςλο παρα με αυτους τους μαλακες.

Στο μεταξυ μετα απο big 4, αν δεν τα μαθατε εγιναν και... αιωνιοι.

20200223_225052.jpg

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα 

Μαλάκα δεν υπάρχουν αυτοί

Link to comment
Share on other sites

Για μένα δεν μπορεί να είναι ποτε καλός ένας προπονητής που λέει «εγώ αυτό παίζω και δεν αλλάζω». Ο προπονητής πρέπει να είναι tactician σαν τον μαγκιόρο   τον Ιταλό. Συμφωνω. Ας τον κρατήσουν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικα τα αποδυτηρια του παοκ ειναι ενα μπουρδελο. Ο ενας ο Πασχαλακης (ενημερωτικα οσο κουλο και αν σας ακουστει ειναι ΑΕΚτζης) θα εκανε κρα να κατεβει Αθηνα, ο Ματος ειναι σπασμενος με την μιση ομαδα, ο αλλος ο Βιειρινια την εχει δει Κουδας στα αποδυτηρια και θα παιζει βασικος μεχρι τα 52, Καντουρι και Ακπομ βαριουνται που ζουν, ο Πελκας ψαχνει να φυγει. Μιλαμε θα σκασει με τρελο κροτο ο ΠΑΟΚ. Στο μεταξυ δεν ξερω τι προπονηση κανουν αλλα ειναι ολοι +5 κιλα εκαστος απο περσι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Για μένα δεν μπορεί να είναι ποτε καλός ένας προπονητής που λέει «εγώ αυτό παίζω και δεν αλλάζω». Ο προπονητής πρέπει να είναι tactician σαν τον μαγκιόρο   τον Ιταλό. Συμφωνω. Ας τον κρατήσουν 

Εξαρταται. Υποτιθεται οτι αυτοι εφεραν τον Φερειρα γι αυτο ακριβως τον λογο. Απλα ο Φερειρα θελει να παει Σπορτινγκ και δεν σκοπευει να τους χαρισει αποζημίωση. Παντως τα στατιστικα του τα εφτιαξε στην Ελλαδα, απεδειξει πως αντεχει σε πρωταθλητισμό οποτε ολα καλα (γι αυτον).

Link to comment
Share on other sites

Φέρανε και τον Μανάβη να κάνει χέρια πριν το ματς. Θα τρίξουν τα τσιμέντα, θα γκρεμιστεί η πολη, θα κοκκινίσει το φεγγάρι, θα αστράφτει ο Δίας απέναντι στον Όλυμπο, θα θα θα.... Ε αρχιδια

Link to comment
Share on other sites

Η μπουγατσα ειναι μια γερασμενη ξεζουμισμενη πλεον ομαδα

 

ο ματος γερασμενος χωρις πλεον δυναμεις 

ο βιερινια ειναι να βαραει τα πεναλντι σαν τον τζορτζεβιτς

ο βαρελα δεν στριβει 

ο μαουρισιο ειναι τελειωμενος 

ο μπισεσβαρ ειναι παλαιμαχος

 

βαλε σε αυτα οτι ο πελκας εχει παιξει σφαλιαρες με την μιση ομαδα 

και οι 4 νορμαλ παιχτες που εχουν και τραβουσαν ειναι 3 ξεζουμισμενοι και ενας τραυματιας (γιαννουλης, μισιτς, λημνιος και κρεσπο)

ολοι οι υπολοιποι ειναι παιχτες που δεν μπορουν να δημιουργησουν εχει 2 φορ που πρεπει να ταιστουν δεν τριπλαρουν κωνο και πρεπει να φτασει η μπαλα στην περιοχη τους για να απειλησουν

δεν ειναι τυχαιο οτι οποια ομαδα τους ετρεξε φετος κερδισανε μονο με διατητικα οργια και οχι στα ισια εντος και εκτος

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εξαρταται. Υποτιθεται οτι αυτοι εφεραν τον Φερειρα γι αυτο ακριβως τον λογο. Απλα ο Φερειρα θελει να παει Σπορτινγκ και δεν σκοπευει να τους χαρισει αποζημίωση. Παντως τα στατιστικα του τα εφτιαξε στην Ελλαδα, απεδειξει πως αντεχει σε πρωταθλητισμό οποτε ολα καλα (γι αυτον).

Μέτριος και σοφτ είναι, μακάρι εδώ και του χρόνου

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως αν πωληθει ο Μπαρκας θα επαιρνα Πασχαλακη για αναπληρωματικο Τσιντωτα.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Φέρανε και τον Μανάβη να κάνει χέρια πριν το ματς. Θα τρίξουν τα τσιμέντα, θα γκρεμιστεί η πολη, θα κοκκινίσει το φεγγάρι, θα αστράφτει ο Δίας απέναντι στον Όλυμπο, θα θα θα.... Ε αρχιδια

στραβοστομης.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παντως αν πωληθει ο Μπαρκας θα επαιρνα Πασχαλακη για αναπληρωματικο Τσιντωτα.

Άμα θέλουμε κομμώτρια χίλιες φορές τον Τρυφωνα το Σαμάρα 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, nikos said:

Όταν κερδανε είναι ξένοι διαιτητές, όταν χάνουν είναι διαιτητές της ΟΥΕΦΑ.

?

#Uefamafia

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Οι μπουκωμενοι δεν μιλανε 

Screenshot_3.jpg

Καλα αυριο θα το χουν κατεβάσει.

Ο Ψυχρας που χαθηκε στο μεταξυ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

 

Ο Ψυχρας που χαθηκε στο μεταξυ;

Χτενίζει το ίντερνετ μπας και βρει κανένα πλάνο από την κερκίδα στο απέναντι πεταλο που φαίνεται πεντακάθαρα ότι η μπάλα είναι εκτός 

Link to comment
Share on other sites

  • amd featured and unfeatured this topic
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×