Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Το κύπελλο έχει όνομα .

Βιερίνια .

Και Γκαρσία.

Δευτερευόντως .

Όταν τελειώσει ο Βιερίνια , τελειώνει και ο ποδοσφαιρικός εγωισμός .

Γνώμη μου .

Όπως και η ΑΕΚ χρειάζεται έναν αγωνιστικό ηγέτη .

 

Μ Α Ν Τ Α Λ Ο Σ 

Link to comment
Share on other sites

Στα ίδια είναι η ΑΕΚ στην Αθήνα, όπως ήταν πάντα. Επειδή οι Παναθηναϊκοί δεν εμφανίζονται, δεν σημαίνει κι ότι δεν υπάρχουν. Από την μία είμαστε τυχεροί που ο Παναθηναϊκός είναι στην ανυπαρξία 10 ολόκληρα χρόνια και δεν πληρώσαμε όσο ήταν το αναμενόμενο το πέρασμα από τα χωράφια, από την άλλη πετάξαμε την ευκαιρία για μία άνοδο το 2018 αφού στην ουσία δεν είχαμε συνέχεια. Και προφανώς οι γαύροι είναι περισσότεροι απ' όλους στην Αθήνα (βάζοντας όλα τα προάστια μέσα) και αυξάνονται συνεχώς.

Για τον παοκ, στην Μακεδονία έχω να πατήσω το πόδι μου ως επισκέπτης 10 χρόνια και δεν έχω ιδέα, αλλά όπως λένε τα παιδιά από πάνω και δεν έχω λόγο να τους αμφισβητήσω πάντα είχαν μία ολόκληρη γεωγραφική περιοχή δική τους, απλά τώρα με τις επιτυχίες σταμάτησαν εντελώς να φυλλοροούν προς ΑΕΚ, Άρη, γαύρο που κάποτε υπήρχε έστω ως μικρό φαινόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε και μεις για τα πανηγυρια στα φιλικα αλλα τι να πει και ο βου που πηρε πεναλτι στο 69 γιανα κερδισει τη Βεροια και το χτυπησε ο καγκαβα για να παρει τα πανω του

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2021 at 12:18 PM, felman said:

5 xronia afto efxomaste alla h fapa peftei synefo entos kai ektos ghpedon.

Λογικό. Από την ώρα που εσύ μετά το 18 αποφάσισες να αφήσεις την ομάδα στην τύχη της και αυτός έριχνε τα περισσότερα χρήματα από όλους, χωρίς καμία ανταπόδοση βέβαια, θα συνέβαινε κάτι τέτοιο. Να υπενθυμίσω ότι και αρχές προς μέσα δεκαετίας 80, για ένα διάστημα σχεδόν 5 ετών μας είχαν ρίξει πεντάρες και εξάρες, πήραν πρωτάθλημα, παίξανε τελικούς στο κύπελλο, εμείς ήμασταν στα χάλια μας, αλλά σαν μέγεθος και τότε θεωρούνταν υποδεέστερο. Και τώρα, σε πρωταθλήματα από το 2013 που πέσαμε, ένα έχουν κι αυτοί, ένα και εμείς. Στη μετά-Ιβάν εποχή θα έχουν μεγάλο πρόβλημα, ειδικά αν φύγει όπως έφυγε από προηγούμενες ομάδες του. Και δε θα έχει πρόβλημα μόνο η ΠΑΕ, αλλά όλος ο σύλλογος. Ο Σαββίδης χρηματοδοτούσε τα πάντα. Τέλος, από άποψη κόσμου, έχουν περιορισμένες δυνατότητες επέκτασης λόγω της νοοτροπίας που έχουν. Σύλλογος που βρίζει από το πρωί μέχρι το βράδυ την Αθήνα και το νότο, τα 3/5 της χώρας δηλαδή, θα μένει πάντα περιορισμένος σε τοπικό επίπεδο Μακεδονίας-Θράκης. Ότι πήραν τα τελευταία χρόνια εκεί είναι, αλλού παραμένουν ότι πάντα, ανύπαρκτοι. Τέσπα, το πρόβλημα δεν είναι αυτοί, αλλά ο κανονικός γάβρος που δεν αντιμετωπίζεται εύκολα έτσι όπως τον έχουν καθιερώσει πλέον.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

Έκλεισε στην NOVA o B.

Το προβλημα ηταν οτι ηθελε να πουλησει πακετο και το Οπεν ο Ιβαν και γιαυτο τραβουσαν οι διαπραγματευσεις. Αλλιως θα ειχε υπογραψει εδω και καιρο 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Araujo21 said:

Το προβλημα ηταν οτι ηθελε να πουλησει πακετο και το Οπεν ο Ιβαν και γιαυτο τραβουσαν οι διαπραγματευσεις. Αλλιως θα ειχε υπογραψει εδω και καιρο 

Ξεπουλάει το κανάλι δηλ?

Link to comment
Share on other sites

«Ο ΠΑΟΚ περιμένει τον επενδυτή να προχωρήσει στην υλοποίηση την στιγμή που η κυβέρνηση και οι φορείς έκαναν όσα χρειάζονταν».
 

Τον γαμησε τον…επενδυτή ο αυγουλοματης 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, nikos said:

Έχουν πάρει ολοι από την ΑΕΚ και τα λενε ναούς εντωμεταξυ

Ειδκά για τον παοκ μου κάνει εντύπωση γιατί συνήθως αυτοί δεν αντιγράφουν τίποτα από την ΑΕΚ 😎

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Ειδκά για τον παοκ μου κάνει εντύπωση γιατί συνήθως αυτοί δεν αντιγράφουν τίποτα από την ΑΕΚ 😎

Όχι τίποτα, απορώ που ακόμα το άσπρο στη φανέλα το κρατήσανε και δεν έγινε κίτρινο. Αν δεν είχε ο Άρης κιτρινόμαυρα, θα το είχαν κάνει. Ίσως και για αυτό να μισούν τους Αρειανούς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Bukowski said:

Και μια αισθηση απο μπουγατσομανια 🤡20210912_125723.thumb.jpg.86b9d56c0166da8d826b6ffbb8320560.jpg

Αν εχουν τελειωσει μεχρο τοτε τα γραφειοκρατικα και τα σχεδια παλι καλα να λενε. Μπαινουμε 2022 καιο αλλος νομιζει φτιαχνει οικοδομη στην Λαμπρακη . Μακαρι γκρεμισμα λεω εγω και τσιγγανοι στην Ευκαρπια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Araujo21 said:

Αν εχουν τελειωσει μεχρο τοτε τα γραφειοκρατικα και τα σχεδια παλι καλα να λενε. Μπαινουμε 2022 καιο αλλος νομιζει φτιαχνει οικοδομη στην Λαμπρακη . Μακαρι γκρεμισμα λεω εγω και τσιγγανοι στην Ευκαρπια

Στο τελος θα μεινουν συγκατοικοι σε κανα Καυτανζογλειο ΠΑΟΚ-Αρης και θα φτιαξει κανα νεο γηπεδο ο Ηρακλης. Ναι για τοσο αχρηστους τους εχω.

Link to comment
Share on other sites

Έναν γαύρο χωράει η Ελλάδα.

Συνεπώς , ο ρουλης παίζει να κάνει γήπεδο γιατί δεν ενοχλεί κανέναν .

Οι βου η θα μείνουν ως έχουν η θα πάνε Καυτατζόγλειο .

Το κόσμος για νέα Τούμπα είναι τρομακτικό και το κράτος αποκλείεται να βάλει φράγκο πλην κανενός συνόδου έργου και άμα .

Βέβαια για αρχή πρέπει αν εμφανιστεί ο Σαββίδης γιατί εάν έχει όντως σοβαρό θέμα υγείας δεν τους βλέπω καλά 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×