Jump to content

Recommended Posts

Guest tony_montana
1 minute ago, billy21 said:

Εγώ πάντως την εξέλιξη των Β σας την έγραψα πριν μέρες.... ανησυχία... επικρατεί....θα έρθει κ η επιβεβαίωση. Μετά θα πάω εγώ στον... Αρχοντικό να του πω το τζόκερ.

bougatses.png

Το υστερογραφο,ολα τα λεφτα.ειναι συτο που λεμε  παρτον στο γαμο σου ,να σου πει "και του χρονου".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Το υστερογραφο,ολα τα λεφτα.ειναι συτο που λεμε  παρτον στο γαμο σου ,να σου πει "και του χρονου".

Ανησυχεί ο φίλος. Μαζεύει ζημιές ο Ιβάν. Και η μεγαλύτερη τρύπα όλοι ξέρουμε που είναι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Έχει πλάκα πάντως του χρόνου που λήγουν κάτι βαριά συμβόλαια να τους κότσαρει Πάμπλο κοουτς και πλάνο Αλαφούζου 

Λυπηρίδης αφού... το γράφει κ ο Μπουκο... πάνω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Λυπηρίδης αφού... το γράφει κ ο Μπουκο... πάνω.

Παιζει να ειναι και ο γιος του μπασκετμπολιστα Λυπηριδη που επαιζε στον Αρη. Εχει πεσει πολυ καζαντζιδης στα ραδιοφωνα παντως . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Παιζει να ειναι και ο γιος του μπασκετμπολιστα Λυπηριδη που επαιζε στον Αρη. Εχει πεσει πολυ καζαντζιδης στα ραδιοφωνα παντως . 

Αυτοι κλαινε προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Παιζει να ειναι και ο γιος του μπασκετμπολιστα Λυπηριδη που επαιζε στον Αρη. Εχει πεσει πολυ καζαντζιδης στα ραδιοφωνα παντως . 

Αυτός ήταν 2.00+ ο άλλος 1.71 με την καλοσύνη μέσα.... Θα καταστρέψουμε οικογένειες...

Link to comment
Share on other sites

@Bukowski βγηκε να μας διαψευσει ο Ιβαν

Ειδικότερα, ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ ΠΑΟΚ έβαλε τέλος σε όποιες φήμες κυκλοφόρησαν το τελευταίο διάστημα αναφορικά με το κατά πόσο ασχολείται με τα κοινά της ομάδας, «ο ΠΑΟΚ είναι η ψυχή μου και δε θα την πουλήσω ποτέ», ενώ όπως τόνισε χαρακτηριστικά «δεν υπάρχει τιμή πώλησης για την ψυχή»!

«To OPEN δεν πωλείται»

Αναφορικά με τη φημολογία για πιθανή πώληση του OPEN ο Ιβάν Σαββίδης, αρχικά ευχαρίστησε το προσωπικό του ενημερωτικού τομέα για την ποιοτική δουλειά του, εξέφρασε την υπερηφάνεια του για τον τρόπο κάλυψης των μεγάλων πυρκαγιών και υπογράμμισε τη σημασία που είχε το γεγονός ότι δόθηκε ο λόγος στους απλούς πολίτες, ενώ στη συνέχεια διέψευσε κάθε πιθανό σενάριο πώλησης του τηλεοπτικού σταθμού. «Το OPEN επιβεβαίωσε ότι είναι ανοικτό και ανεξάρτητο κανάλι, ο κόσμος μας ένιωσε δίπλα του σε αυτή τη μεγάλη δοκιμασία. Ήταν μια μεγάλη στιγμή που επιβεβαίωσε τις αρχές και τις αξίες μας. Για αυτό και οι πολίτες επιβράβευσαν τις προσπάθειές μας», είπε και απαντώντας σε ερωτήσεις των δημοσιογράφων ξεκαθάρισε ότι: «το Open δεν πωλείται».

Μάλιστα, όπως τόνισε, ο ίδιος δεν σκέφτηκε ούτε μία στιγμή κάτι τέτοιο και, βέβαια, δεν έκανε ποτέ τέτοια διαπραγμάτευση. «Θα χτίσουμε πάνω στην επιτυχία του τελευταίου διαστήματος. Θα ήμουν τρελός αν άφηνα έτσι μία επένδυση που έχει ξεπεράσει τα 100 εκατομμύρια ευρώ», σχολίασε.

«Αυτός είναι ο λόγος που δεν εμφανίζομαι δημόσια»

Τέλος, διέψευσε με χιούμορ όλες τις εικασίες για δήθεν προβλήματα με την υγεία του ξεκαθαρίζοντας ότι δεν αντιμετωπίζει κανένα πρόβλημα υγείας. Χρησιμοποίησε, μάλιστα, μια παλιά ρωσική παροιμία για όσους τον πολεμούν με όλους τους τρόπους και διακινούν αυτές τις φήμες λέγοντας: «Θα φροντίσω να μην κρυολογήσω στην κηδεία τους».

Στο επόμενο χρονικό διάστημα προγραμματίζονται να υπάρξουν κι άλλες επικοινωνίες του κ. Σαββίδη με τους εργαζόμενους του τηλεοπτικού σταθμού στους οποίους κατά τη διάρκεια της τηλεδιάσκεψης εξήγησε τον λόγο για τον οποίο δεν έχει δημόσιες εμφανίσεις την περίοδο της πανδημίας.

«Έχω κάνει τρία εμβόλια, αλλά ο οργανισμός μου δεν έχει αναπτύξει αντισώματα. Άρα, πρέπει να είμαι ιδιαίτερα προσεκτικός στον συγχρωτισμό μου με άλλους ανθρώπους. Δεν υπάρχει λόγος να θέσω σε κίνδυνο τη δική μου υγεία και των άλλων, από τη στιγμή που όλα μπορούν να γίνουν μέσω βιντεοκλήσης. Δουλεύω 16-18 ώρες την ημέρα», είπε.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται έχει καταλάβει πόσο ζώα είναι ο κόσμος τους μπαοκ και τους δουλεύει. Έχει κάνει 1000 εμβόλια αλλά ακόμα δεν έχει αντισώματα. Χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Καλα ναι αυτο ηθελα να πω. Οσο αληθεια πως εκανε 3 εμβολια και δεν εχει αντισωματα αλλο τοσο και τα υπολοιπα.

Ε ναι εκανε Sputnik αλλα επειδη εχει ελληνικο Dna δεν τον πιανει, Δοκιμασε το κινεζικο αλλα ηταν νερακι  Αναμενουμε το 4ο σαν την θυρα 4 να τον πιασει 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×