Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ε ναι εκανε Sputnik αλλα επειδη εχει ελληνικο Dna δεν τον πιανει, Δοκιμασε το κινεζικο αλλα ηταν νερακι  Αναμενουμε το 4ο σαν την θυρα 4 να τον πιασει 

Τσάμπα το έκαναν οι ρωσοψεκ το sputnik στη Σερβία. Γνωστός μου που εκανε το κινεζικο στο τεστ αντισωμάτων τον έβγαλε φουλ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Τσάμπα το έκαναν οι ρωσοψεκ το sputnik στη Σερβία. Γνωστός μου που εκανε το κινεζικο στο τεστ αντισωμάτων τον έβγαλε φουλ. 

Δεν ξερω τι εκανε γνωστος σου αλλα σε καποιες χωρες με το κινεζικο κολλησαν ολοι. Βασικα ολα αυτα ειναι πολυ καινουργια ακομα και εχουν να αλλαξουν πολλα τους επομενους μηνες. Ηδη η Pfizer κανει λογο για αναμνηστικες δοσεις αμεσα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Δεν ξερω τι εκανε γνωστος σου αλλα σε καποιες χωρες με το κινεζικο κολλησαν ολοι. Βασικα ολα αυτα ειναι πολυ καινουργια ακομα και εχουν να αλλαξουν πολλα τους επομενους μηνες. Ηδη η Pfizer κανει λογο για αναμνηστικες δοσεις αμεσα

Και με υπόλοιπα κολλάς. Και εγώ πίστευα ότι το κινεζικο είναι μουφα αλλά μου είπε ότι έκανε τεστ αντισωμάτων και ήταν φουλ ( είχε πάει για πολύμηνη εργασία στη Κίνα και του το έκαναν). Τελοσπαντων άσχετο με το τοπικ αλλά το ανάφερα γιατί έτρεχαν στη Σερβία για να κάνουν το ρωσικό σαν το καμμενο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα δήλωσε ον κάμερα ? 

Γραπτώς ? Τι ? 

Για το όπεν λέει 100 εκατομμύρια 

Οι βου 140 εκατομμύρια

Το λιμάνι πόσο ?

Το Πόρτο Καρράς πόσο ? 

Στο τέλος θα τα φάει τα λεφτά των Γιαπωνέζων .

Ιβάν γερά 

 

Entit

Στο Πόρτο Καρράς είναι και δεν μπορεί να πάει δύο βήματα πουθενά ? 

Μίμη σε ξεπερνάει στον σανό 

Το νου σου 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Αυτά τα δήλωσε ον κάμερα ? 

Γραπτώς ? Τι ? 

Για το όπεν λέει 100 εκατομμύρια 

Οι βου 140 εκατομμύρια

Το λιμάνι πόσο ?

Το Πόρτο Καρράς πόσο ? 

Στο τέλος θα τα φάει τα λεφτά των Γιαπωνέζων .

Ιβάν γερά 

 

Entit

Στο Πόρτο Καρράς είναι και δεν μπορεί να πάει δύο βήματα πουθενά ? 

Μίμη σε ξεπερνάει στον σανό 

Το νου σου 

Τα ειπε σε skype συνδεση με τους δημοσιογραφους του ΟΠΕΝ  και φυσικα επεσαν και οι ερωτησεις για μπαογκ κτλ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Τα ειπε σε skype συνδεση με τους δημοσιογραφους του ΟΠΕΝ  και φυσικα επεσαν και οι ερωτησεις για μπαογκ κτλ 

Ναι το διάβασα 

Είναι λίγο αστείο 

Έγκλειστος στο Πόρτο Καρράς γιατί δεν έχει αντισώματα 

Εντάξει 

Εγώ αύριο πετάω με spaceX

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είναι έτοιμοι να αποδεχτούν τα πάντα αφού ο Μεσσίας τους δεν πουλάει?? Μάγκας κ θα έχει κ την ηρεμία του. Στο μεταξύ όλοι περιμένουν την.... αντεπίθεση του.... χρόνου όμως. που θα λήξουν τα συμβόλαια των γέρων κ ο Ιβάν θα ρίξει χρήμα για να κάνει ομάδα. Α ρε κακομοίρηδες, έτσι κ ζεσταθούν τα χρήματα στο... παντελόνι αποκτούν κ αυτά... ψυχή να ξέρετε... κ η ψυχή δεν πουλιέται.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει το ότι επαιξε αμυνα φετος στον μπαοκ δεν σημαινει οτιδηποτε από τα υπόλοιπα.

Κι εμένα μου φαίνεται αδύνατος, με παράξενη συμπεριφορά (κρυμενος μέσα) ενώ έχει εξαφανιστεί κι ο λαλίστατος γιος του.

Θα δείξει ομως.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nikos said:

Όπως και να έχει το ότι επαιξε αμυνα φετος στον μπαοκ δεν σημαινει οτιδηποτε από τα υπόλοιπα.

Κι εμένα μου φαίνεται αδύνατος, με παράξενη συμπεριφορά (κρυμενος μέσα) ενώ έχει εξαφανιστεί κι ο λαλίστατος γιος του.

Θα δείξει ομως.

μπορεί απλά να μην πολύ βγαίνουν  α μιλάνε γιατί ξέρουν ότι φέτος θα το πάνε με μικρό μπατζετ κτλπ. 

Link to comment
Share on other sites

Den xreiazete na anafero poios einai nomizo.

Τα πράγματα είναι απλά βέβαια. Όταν είσαι ένας επιχειρηματίας του μεγέθους του Ιβάν, προσέχεις. Δεν είσαι μόνος σου. Είσαι χιλιάδες οικογένειες που τρέφονται ή οραματίζονται από σένα.

 

Στην ομιλία που είχε στο OPEN, είπε αυτό που ξέρουμε όλοι όσοι είμαστε στον περίγυρο του ΠΑΟΚ. Και σύντομα θα είναι σε θέση να δει ποιο είναι το εμβόλιο που του εξασφαλίζει τον απαραίτητο αριθμό αντισωμάτων ώστε να κινηθεί με μικρότερο ρίσκο.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, felman said:

Den xreiazete na anafero poios einai nomizo.

Τα πράγματα είναι απλά βέβαια. Όταν είσαι ένας επιχειρηματίας του μεγέθους του Ιβάν, προσέχεις. Δεν είσαι μόνος σου. Είσαι χιλιάδες οικογένειες που τρέφονται ή οραματίζονται από σένα.

 

Στην ομιλία που είχε στο OPEN, είπε αυτό που ξέρουμε όλοι όσοι είμαστε στον περίγυρο του ΠΑΟΚ. Και σύντομα θα είναι σε θέση να δει ποιο είναι το εμβόλιο που του εξασφαλίζει τον απαραίτητο αριθμό αντισωμάτων ώστε να κινηθεί με μικρότερο ρίσκο.

Σαββίδης μετά την 19η δόση 

Δεν έχω αναπτύξει αντισώματα ακόμα , σύντομα όμως θα το βρω το κατάλληλο 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν εμφανιστει καμια κυλιδα πετρελαιου στον Θερμαικο θα ξαναβαλει, αλλιως σε 30 χρονια παλι οταν θα θελει η Βουλγαρια να ονομασει το δυτικο της κομματι "ανατολικη Μακεδονια."

Link to comment
Share on other sites

Ένταξει τι φοβούνται; και να πεθάνει είναι πλέον μεγάλη ομαδα ο ποακ. Η μήπως όχι;.....θα βρεθεί κάποιος κροίσος να καθοδηγήσει την ομάδα αυτή. Έτσι δεν είναι;

δεν εξαρτώνται από τον Ιβάν, όχι ποτέ🙄

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, tarasfw said:

Ένταξει τι φοβούνται; και να πεθάνει είναι πλέον μεγάλη ομαδα ο ποακ. Η μήπως όχι;.....θα βρεθεί κάποιος κροίσος να καθοδηγήσει την ομάδα αυτή. Έτσι δεν είναι;

δεν εξαρτώνται από τον Ιβάν, όχι ποτέ🙄

Όχι κάποιος κροίσος .

Κάποιος ΠΙΟ κροίσος 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×