Jump to content

Recommended Posts

Ενώ κληθείς να σχολιάσει τα δέκα χρόνια παρουσίας του Ιβάν Σαββίδη στον «δικέφαλο του Βορρά», ο ρεπόρτερ του σταθμού επισήμανε: « Είναι άλλος Σαββίδης μέχρι το 2019 και άλλος μετά. Φαίνεται αυτό από τις κινήσεις που έχουν γίνει. Έβαλε πολλά χρήματα την τριετία 2016-2019, όταν ο ΠΑΟΚ κατέκτησε όσους τίτλους είχε πάρει όλα τα χρόνια. Μετά επέστρεψε στον στόχο να υπάρξει αυτάρκεια και να συνεχίσει να κάνει πρωταθλητισμό. Είναι 145 εκατομμύρια σε αυτό στο διάστημα. Πέρυσι κατάφερε να βάλει μόνο 10 κι εκεί είναι ο στόχος του». 

 

SportFM: Τσορμπατζόγλου: «Σπρώχνει την αποχώρηση Μιχάι ο ΠΑΟΚ, θέλει να βγάλει κέρδος από Μουργκ»

Link: http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/superleague1/tsormpatzoglou-sprwxnei-tin-apoxwrisi-mixai-o-paok/4317047

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτάρκεια....  Επίπεδο οι αρδ στον βορρά. Αναρωτιούνται βέβαια, γιατί δεν βάζει λεφτά ο  Σαββίδης σε ομάδα που έχει Μ.Κ. μεγαλύτερο από αγγλικές ομάδες της Πρέμιερ. Και μπαμ κ μπουμ.... 

Link to comment
Share on other sites

Η Λέφσκι Σόφιας προχώρησε σε καταγγελία στην UEfA και ζητά επανάληψη να ξαναγίνει η ρεβάνς με τη Χαμρούν Σπάρτανς.

Η ομάδα από τη Μάλτα έκανε την έκπληξη στον τρίτο προκριματικό γύρο του Conference League και συνεχίζει στα πλέι οφ της διοργάνωσης καθώς απέκλεισε τους Βούλγαρους, που νωρίτερα είχαν βγάλει εκτός τον ΠΑΟΚ.

Ωστόσο, η Λέφσκι έχει απευθυνθεί στην UEFA με καταγγελία κατλα του κύρους του δεύτερου αγώνα ισχυριζόμενοι πως.οι Μαλτέζοι έκαναν παράβαση στη σέντρα, αφού είχαν δεχθεί γκολ στο 90+1′ (1-1).

Την ώρα που ο παίκτης της Χάμρουν Σπάρτανς έδινε συνέχεια στο παιχνίδι στη μεσαία γραμμή, ένας συμπαίκτης του είχε μπει ήδη στο μισό της Λέφσκι, κάτι που βάσει κανονισμών απαγορεύεται.

Κατόπιν η Χάμρουν Σπάρτανς πέτυχε γκολ και το παιχνίδι πήγε στην παράταση…

 

Να πούμε ένα μπράβο στους Β, που μεταδίδουν τις.... γνώσεις τους κ στο εξωτερικό. Ένσταση,  δικαστήρια, φασαρία κ ακόμη κ αν δεν γίνει τπτ, μας τσάκισε το.... κατεστημένο. 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι στοιχειοθετειται καταγγελία και από την Λεφσκι Δεντροποταμου

Αν τιμωρήσει την Σοφια η ΟΥΕΦΑ για δυσφήμιση της στα σοσιαλ μίντια  και ταυτόχρονα κάνει δεκτή την  ένσταση δεν θα πάρει τη θέση της Σοφιας ο Δεντροποταμος?

Link to comment
Share on other sites

αν εχετε χρονο σημερα βαλτε να ακουσετε το ρεπορταζ του τζορμπαζτογλου.

σε κανει να εκτιμας μερικα πραγματακια.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν έχει αντιληφθεί τον τρόπο με τον οποίο εγώ αναφέρομαι στη λέξη αυτάρκεια. Ο ΠΑΟΚ πριν από εμένα δεν ήταν ποτέ ενωμένος, στηριζόμενος σε δικά του στελέχη, σε δικούς του πόρους, σε δικό του σχέδιο. Μετά από εμένα θέλω να είναι έτσι. Μέχρι τότε εξασφαλίζω τη χρηματοδότηση για να διεκδικούμε υψηλούς στόχους. Στην πιο δύσκολη χρονιά παγκοσμίως, το φετινό έλλειμα είναι μεγάλο και θα εγγυηθώ εγώ την κάλυψή του. Αυτό, για να αντιλαμβάνεται ο καθένας, ότι όλες οι αστοχίες, καταλήγουν εκεί και καλύπτονται πάντα από εμένα. Δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος από την δημιουργία εσόδων για την ομάδα, από τις δραστηριότητες που επιφέρουν έσοδα και χρειάζεται τεράστια βελτίωση.

 

Φίλος σε φίλο, αφιερώνει: 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Duck_Season said:

maiden

Είδες πόσο απλά γεμίζει η Τούμπα? Ευκολάκι.Αυτάρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αρδ του μπαογκ γκρεμισε τα ονειρα τους για γηπεδο 41926 θεσεων. Ειπε μαξιμουμ 35χλ και αυτο εξαρταται απο πολλα που θα τα μαθουν αρχες Σεπτεμβρη που θα παρουσιαστουν 3 σχεδια και θα διαλεξει ο κοσμος πως θα ειναιι απ΄εξω η νεα Τουμπα

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Araujo21 said:

Σημερα αρδ του μπαογκ γκρεμισε τα ονειρα τους για γηπεδο 41926 θεσεων. Ειπε μαξιμουμ 35χλ και αυτο εξαρταται απο πολλα που θα τα μαθουν αρχες Σεπτεμβρη που θα παρουσιαστουν 3 σχεδια και θα διαλεξει ο κοσμος πως θα ειναιι απ΄εξω η νεα Τουμπα

1. πρώτο σχέδιο με έπνευση απο τη μαλαματίνα

2. δεύτερο σχέδιο με έπνευση απο μορντορ 

3, τρίτο και καλύτερο με έπνευση απο το τσάμπιον λιγκ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

3, τρίτο και καλύτερο με έπνευση απο το τσάμπιον λιγκ 

🤣 αχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Araujo21 said:

3 σχεδια και θα διαλεξει ο κοσμος πως θα ειναιι απ΄εξω η νεα Τουμπα

Όπως είναι τώρα. Θα βάλει ο Ρώσος συνολικά 300Μ στον ΜΠΑΟΚ σε 15 χρόνια? Και λίγα γράφω.  Χαχαχαχαχαχα. Οκκκκ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Όπως είναι τώρα. Θα βάλει ο Ρώσος συνολικά 300Μ στον ΜΠΑΟΚ σε 15 χρόνια? Και λίγα γράφω.  Χαχαχαχαχαχα. Οκκκκ.

Το σχεδιο ειναι να παρουν φραγκα οπως ο βαζελος απο τον αναπυξιακο κα την περιφερεια Κ. Μακεδονιας οπως πηραμε εμεις

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Το σχεδιο ειναι να παρουν φραγκα οπως ο βαζελος απο τον αναπυξιακο κα την περιφερεια Κ. Μακεδονιας οπως πηραμε εμεις

Όσα κ να πάρει, θέλει πλέον πάνω από 100Μ για να κάνει το γήπεδο. Και θέλει κ εκεί υπογειοποιήσεις κάπου διάβασα, παραχώρηση γης κλπ κλπ κλπ αυτά από εκεί θα γίνουν. Τεσπά ας το γκρεμίσουν πρώτα, να δούμε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Όσα κ να πάρει, θέλει πλέον πάνω από 100Μ για να κάνει το γήπεδο. Και θέλει κ εκεί υπογειοποιήσεις κάπου διάβασα, παραχώρηση γης κλπ κλπ κλπ αυτά από εκεί θα γίνουν. Τεσπά ας το γκρεμίσουν πρώτα, να δούμε κάτι.

Μεχρι και μετακινηση σχολειων ειχαν βαλει στο σχεδιο αλλα το μαζεψαν μετα. θελει υπογειοποιησει ναι και παραχωρηση απο το ΥΠΕΘΑ χωρου , επισης απο κατω εχει και αρχαιολογια . Κατσε να το ριξουν και θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Μακαρί να βρεθεί επιτέλους ο τάφος του Μεγάλου Αλεξάνδρου επιτέλους .

 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να το ξεκινήσουν άμεσα.

Έχουν κάτι ωραίες τιμές τα μπετά και τα σίδερα εδώ και καιρό, μουρλια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι να βιαστούν να γκρεμίσουν την Τουμπα και να μετακομίσουν Καυταντζόγλειο. Τα υπόλοιπα θα τα αναλάβει ο απλας. Τον εμπιστεύομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×