Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, tarasfw said:

Και καθώς πήγαινα Κυριακή μεσημέρι στα Χανιά να πάρω καμιά μπριζόλα να φάω, τσουπ μπροστά μου αυτό το σιχαμα. Δε χρειάστηκε να το δω από μπροστά για να καταλάβω ότι είναι σιχαμα. Ήμουν μισό λεπτό από πίσω του και σκεφτόμουν να τον σεντραρω μία να παει στο γεροδιάβολο......μετά σκέφτηκα αμαρτία, ανοίγει η σεζόν σε ένα μηνα και ήρθαν οι Βούλγαροι για εργασία...

 

ereareatret.jpg

Ααχ Χανιά.

Μετα το μαιχ η στροφή ε?

ΜπριτΖολες από πού?

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tarasfw said:

Και καθώς πήγαινα Κυριακή μεσημέρι στα Χανιά να πάρω καμιά μπριζόλα να φάω, τσουπ μπροστά μου αυτό το σιχαμα. Δε χρειάστηκε να το δω από μπροστά για να καταλάβω ότι είναι σιχαμα. Ήμουν μισό λεπτό από πίσω του και σκεφτόμουν να τον σεντραρω μία να παει στο γεροδιάβολο......μετά σκέφτηκα αμαρτία, ανοίγει η σεζόν σε ένα μηνα και ήρθαν οι Βούλγαροι για εργασία...

 

ereareatret.jpg

Να προσέχεις στον δρόμο από Λιβάδια προς τα πάνω. Εκεί γίνονται πολλά ατυχήματα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nestoridis21 said:

Να προσέχεις στον δρόμο από Λιβάδια προς τα πάνω. Εκεί γίνονται πολλά ατυχήματα.

Ναι συνέχεια έχει ατυχήματα.....και δυστυχώς περπατούν και πεζή άνθρωποι χωρίς να υπάρχει πεζοδρόμιο 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Brom21 said:

3 τελικες 4 γκολ στο πρωτο ημιχρονο. Και με εμας 3 τελικες 2 γκολ. Απιστευτα κυνικος/κωλοφαρδος.

Σταθερά έτσι είναι οι ομάδες του σιχαματος.

Link to comment
Share on other sites

Τζίμας ταλέντο. Θα κάνει καλύτερη καριέρα από Τζόλη/Κωνσταντέλια.

Πρέπει να είναι και οι τελευταίοι που βγάζει η αρμάδα του Ιβάν με τα εκατομμύρια που έδωσε για το παιδομάζωμα σε όλη την Ελλάδα. Θα επανέλθουμε σε κανονικότητα και σε αυτό σε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2023 at 9:21 PM, Brom21 said:

3 τελικες 4 γκολ στο πρωτο ημιχρονο. Και με εμας 3 τελικες 2 γκολ. Απιστευτα κυνικος/κωλοφαρδος.

3 τελικες 2 γκολ σημερα στο α ημιχρονο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Navas said:

11-3-2018

 

image.png.4a8866f3e31c0492eaa153addb381f21.png

Λένε μια φώτο 1000 λέξεις αλλά γιαυτην μπορείς να γράψεις ολόκληρη βιβλιοθήκη. Πολλή μεγάλη επιτυχία ο φωτογράφος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, enck1 said:

Ναι μονο που ισχυει.. πιασανε 2 παιδια στο βολο που πηγαν να παρουν πανο.. ας μη πουμε παραπανω γτ ηταν πολυ ασχημη η καταληξη.

A συγγνώμη δεν ήξερα!

Link to comment
Share on other sites

  • AG21 locked this topic
  • AG21 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×