Jump to content

Recommended Posts

Το δεξί μπακ του Βόλου είπε στον Μπίσεσβαρ, ανοίξαμε κ σας περιμένουμε. Μακάρι να λειτουργήσει έτσι κ με τον Τσούμπερ. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, tony_montana said:

Πως είδατε τις κινήσεις του πασχαλακη στα γκολ; 😁

Ατματσιδικές. Βεβαια κυριως η αμυνα ηταν για τα πανηγυρια θα πω εγω

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στο Σαλονικα έχουν ενοχληθει από τον σχολιασμό στο μεγάλο κανάλι του Βαγγελα. Έβγαλαν 10 ειδικους για να αποδείξουν ότι δεν ήταν  στημένο. Επίσης ένα σημαντικό γεγονός είναι με βάση τα επίσημα στοιχεία ππυ έχουν δώσει οι ελληνικές εταιρείες στοιχήματος μόνο 60κ τζίρο είχε ο Βου. 53κ στον άσο και 7 στο χ2

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ατματσιδικές. Βεβαια κυριως η αμυνα ηταν για τα πανηγυρια θα πω εγω

Η άμυνα που δεν μπόρεσε να βάλει γκολ η αρμάδα του σερβοελληναραβα Μιλόγεβιτς

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
4 minutes ago, Bukowski said:

Ατματσιδικές. Βεβαια κυριως η αμυνα ηταν για τα πανηγυρια θα πω εγω

Εγώ άλλο πρόσεξα, ισως και να ναι η ιδέα μου. Μήπως δεν προσπάθησε και ιδιαίτερα; Μήπως δεν άπλωνε και τόσο πολύ τα χεράκια του; 

Edited by tony_montana
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Εδώ στο Σαλονικα έχουν ενοχληθει από τον σχολιασμό στο μεγάλο κανάλι του Βαγγελα. Έβγαλαν 10 ειδικους για να αποδείξουν ότι δεν ήταν  στημένο. Επίσης ένα σημαντικό γεγονός είναι με βάση τα επίσημα στοιχεία ππυ έχουν δώσει οι ελληνικές εταιρείες στοιχήματος μόνο 60κ τζίρο είχε ο Βου. 53κ στον άσο και 7 στο χ2

 

O Τζίρος βασικά είναι νορμάλ(ύποπτο είναι όταν ο τζίρος είναι υπερβολικά μεγάλος), εμένα μου κάνει εντύπωση που το χ2 δεν φορτώθηκε περισσότερο, 1,25 τον άσσο ούτε με free bet δεν τον έπαιζες. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, scarface21 said:

O Τζίρος βασικά είναι νορμάλ(ύποπτο είναι όταν ο τζίρος είναι υπερβολικά μεγάλος), εμένα μου κάνει εντύπωση που το χ2 δεν φορτώθηκε περισσότερο, 1,25 τον άσσο ούτε με free bet δεν τον έπαιζες. 

Στο αστείο ελληνικό πρωταθλημα κανένας δεν θα πονταρε Χ σε ένα ματς με 4-1 στο ημίχρονο. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, blanco21 said:

Γιατί αν ήταν μιλημένο εδώ θα το παίζανε?

Θα κλείσουν τις Μαλαισιες για να παιξουν στον Οπαπ; 😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Στο αστείο ελληνικό πρωταθλημα κανένας δεν θα πονταρε Χ σε ένα ματς με 4-1 στο ημίχρονο. 

Αν ο τζίρος αφορά το live score οταν το ματς ήταν 4-1 αλλάζει το πράγμα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Εδώ στο Σαλονικα έχουν ενοχληθει από τον σχολιασμό στο μεγάλο κανάλι του Βαγγελα. Έβγαλαν 10 ειδικους για να αποδείξουν ότι δεν ήταν  στημένο. Επίσης ένα σημαντικό γεγονός είναι με βάση τα επίσημα στοιχεία ππυ έχουν δώσει οι ελληνικές εταιρείες στοιχήματος μόνο 60κ τζίρο είχε ο Βου. 53κ στον άσο και 7 στο χ2

 

Στην μπετφαιρ.... Γιατί τον τζίρο στην συνολική αξία δεν μπορεί να τον ξέρει κανείς δημοσιογράφος. Οπότε όποιος κ αν το έπαιξε το έπαιξε στην Ασία. Αν πχ κ στην μπετφαιρ φορτωνόταν θα το ήξερε κ ο τελευταίος... Ραυτόπουλος στην Σαλονίκη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μα Βούλγαροι είναι , εμάς άμα μας έλεγαν χανούμια ούτε που θα μας ένοιαζε ίσα ίσα που θα πήγαιναν οι κάφροι οι δικοί μας στο ινστα της Ζέτα για like και  ''Ζέτα μουνάρα για πάντα ΑΕΚάρα''

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα δεν ειναι οι Βουλγαροι, ειναι Νοτιο-Μακεδονες, εχουν δικιο.

Η "Νοτια-Μακεδονια" ή αλλιως "Ψευδο-Μακεδονια" ειναι ενα ημιαυτονομο κρατιδιο υπο την corporate χουντα της οικογενειας Ιγκνατιεβιτς,

συνορευει στα νοτια με την Ελλαδα και στα βορεια με την Μακεδονια την ξακουστη του Αλεξανδρου την χωρα.

Ειναι γνωστη για το controversy με την προσπαθεια αρπαγης του ονοματος "Μακεδονια" απο τους αυθεντικους Μακεδονες στην συγχρονη Πελλα, τα Σκοπια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι Βούλγαροι. Είναι γυφτοβουλγαροτσετσενοι με Νοτιομακεδονικες και Βορειοσκοπιανες ρίζες. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρώσος έχει ξεμείνει απο ρευστο λεει ο ανθρωπος και παρα τα 23 εκ ευρώ που τσεπωσε απο τις πωλησεις του καλοκαιριου ..εβαλε μονο τα 2,5 για Ρουμάνο και Ναλιτζή.

Ολος ο παοκ ειναι ο Λουτσέσκου φέτος αναφερει η ίδια πηγή,αυτός τον κρατάει δεμένο αλλά είναι θέμα χρόνου να μεινει πισω για το πρωταθλημα .

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Skepastos said:

Καλά, δεν τους προβλημάτισε καθόλου ότι ο άλλος το βρήκε σχετικά αμέσως (με τη δεύτερη) ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Έχουμε το κληρονομικό χαρισμα να δίνουμε το φιλί της ζωής σε κάθε ετοιμοθάνατο. Κάναμε μάγκα τον κλεφτοκοτα και τους δενδροποταμιτες. 

Link to comment
Share on other sites

εν το μεταξύ διάβασα για τη νεα τρούμπα και θέλουν

εξασφάλιση ότι δεν θα κολλήσει το γήπεδο αν βρεθούν αρχαία ( τι θα τα κάνουν απορώ ) καθώς και να πληρώσει το κράτος τις έρευνες γι'αυτα πριν γκρεμιστεί

χρήματα απο τη περιφέρεια , χρήματα απο το ταμείο ανάκαμψεις , να κάνει το κράτος όλα τα τριγύρο έργα δλδ θέλουν να πάρουν τα χρήματα που θα πάρει ο βάζελος και τα χρήματα που πήρε η ΑΕΚ μαζί άλλα να κάνουν γήπεδο ιδιοκτησίας τους με εμπορικές χρήσεις και να φιάξει το κράτος τις προσβάσεις .

Με αυτά τα μυαλά και αν δεν γίνει κάνα σκάνδαλο γήπεδο ούτε το 2050 .  

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bukowski said:

Σοβατευτειτε μωρε που θα φτιαξει γηπεδο ο ΠΑΟΚ πριν 50αρισω.

Μα καλά πόσο χρονών είσαι; 5;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Την πρόθεση του Ραζβάν Λουτσέσκου και του πατέρα του, Μιρτσέα, να επιστρέψουν στη πατρίδα τους, τη Ρουμανία, για χάρη της Ντιναμό Βουκουρεστίου, αποκάλυψε Ρουμάνος επιχειρηματίας.

Μιλώντας στη ρουμανική ιστοσελίδα digi sport, ο Γκεόργκε Νίτου τόνισε: "Γνωρίζω τον Μιρτσέα από το κολέγιο. Θα σου πω κάτι, ίσως δεν χρειάζεται καν, θα αναλάβει τη Ντινάμο! Ο Μιρτσέα και ο γιος του, Ραζβάν. Ας χτιστεί το γήπεδο και αυτό θα συμβεί, έτσι μου είπε, ότι θέλει να κάνει αυτό το βήμα, ότι σκέφτεται, αλλά το γήπεδο πρέπει να χτιστεί".

Στη συνέχεια, είπε πως "ο Μιρτσέα Λουτσέσκου είναι ο μόνος που μπορεί να ηγηθεί αυτού του συλλόγου, γιατί αυτός, όλη του τη ζωή, το έχτισε. Έχτισε, δεν γκρέμισε! Επιπλέον, αν επέστρεφε στο σπίτι, επειδή η Ντινάμο ήταν το σπίτι του, ο Μίρτσεα θα ήταν σαν μαγνήτης, θα προσέλκυε πολλούς ισχυρούς ανθρώπους από οικονομική άποψη. Ο Μίρτσεα Λουτσέσκου είναι ο παγκόσμιος πρεσβευτής του ρουμανικού ποδοσφαίρου".

Link to comment
Share on other sites

  • amd featured and unfeatured this topic
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×