Jump to content

Recommended Posts

ποια 15 λεπτα μου λες χασανε 10 κλασικες και μιαλμε για μπαλα το 4-1 που ήταν λογικο θα μιλουσαμε για ξεφτιλα

 

σε 180 λεπτα η σελτικ 3 φασεις μου εκανε οσες εκανε η μπενφικα απο το20 μεχρι το 29

 

τριτη πασα δεν αλλαξε και περίμενε 2να στημενο που ειναι δυνατός να κανει γκολ στα τυφλα την πεταγανε για 75 λεπτα στο κεφάλι τπυ πριγιοβιτς μπας και κερδίσει κανα φαουλ και τους βγαλει μπροστα

Link to comment
Share on other sites

ποια 15 λεπτα μου λες χασανε 10 κλασικες και μιαλμε για μπαλα το 4-1 που ήταν λογικο θα μιλουσαμε για ξεφτιλα

 

σε 180 λεπτα η σελτικ 3 φασεις μου εκανε οσες εκανε η μπενφικα απο το20 μεχρι το 29

 

τριτη πασα δεν αλλαξε και περίμενε 2να στημενο που ειναι δυνατός να κανει γκολ στα τυφλα την πεταγανε για 75 λεπτα στο κεφάλι τπυ πριγιοβιτς μπας και κερδίσει κανα φαουλ και τους βγαλει μπροστα

Και μην ξεχνάμε η Μπενφίκα είναι 10 κλάσεις πάνω από Σέλτικ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο τέτοια εποχή τα ίδια και τα ίδια...

Το δυστύχημα, Μητσακλάρα μου, είναι οτι αυτό που γραφεις "παίζει" και κάθε Μάη 25 χρόνια τώρα, εξαιρουμένου του περσινού αφού ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΑΝ ένα ρολό ταμειακής και ένα περίστροφο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το δυστύχημα, Μητσακλάρα μου, είναι οτι αυτό που γραφεις "παίζει" και κάθε Μάη 25 χρόνια τώρα, εξαιρουμένου του περσινού αφού ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΑΝ ένα ρολό ταμειακής και ένα περίστροφο.

ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

αυτο ητανε νονε μου το ρολο ταμειακης και ένα περιστροφο ε ; γι αυτο πηρε πρωτάθλημα η ΑΕΚ πιυ ήταν μπροστά 25 αγωνιστικες

 

τι να πω

Link to comment
Share on other sites

Έχεις τάξει μπαλάρα με Μαρίνο και σου δίνω όση πίστωση χρόνου θες. 

 

Υ.Γ. Θα περάσουν Χρήστο.

 

Πρωτο δειγμα αρνητικο. Να μασας και να φτυνεις. Χιμενεθοποδοσφαιρο και μαλιστα με χειροτερους παικτες από περσι + τις απουσιες.

Εχω δωσει πιστωση χρονου αλλα νομιζω ότι συνθηκολογησε στα θελω των παικτων και θα δουμε παλι αυτό το πραγμα με το ηρωικο μπαρμπαγιωργικο του Λαμπροπουλου και ~μαγκες~ Νικος Αγγελιδης. Δε γουστάρω άλλο τετοια ΑΕΚ, μπουκωσα.

 

υ.γ. εξηγησα τι πιθανότητες εκτιμω ότι εχουν. Και θεωρω ότι όπως τους εχω δει σε 5 ματς, είναι ομαδα επιπεδου Τσάμπιονς Λιγκ για πρωτη φορα ιστορικα. Ματος - Βιειρινια - Βαρελα - Μαουρισιο - Χατσεριντι - Βερνμπλουμ - Σαχοφ - Ουαρντα - Μπισεσβαρ - Πριγιοβιτς παιζανε με κλειστα ματια στη Γαλατα ξερω γω. Το υπολοιπο ροστερ το ανελυσα το απόγευμα και εντοπισα και τα κενα και τα προβλήματα που εχει. 

Link to comment
Share on other sites

Το δυστύχημα, Μητσακλάρα μου, είναι οτι αυτό που γραφεις "παίζει" και κάθε Μάη 25 χρόνια τώρα, εξαιρουμένου του περσινού αφού ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΑΝ ένα ρολό ταμειακής και ένα περίστροφο.

 

Και ενα γαμησι με 10 παιχτες απο το 7...Και ματς τιτλου στο γηπεδο τους με 30000 κοσμο και πηρες το πιο ευκολο χ της.ιστοριας σου...

 

Περυσι αποκλειστηκαν απο την εστρεσουντ και μεις βαλαμε τριμπαλο στην Πρωταθλητρια βελγιου και του λεγατε ΜΠΑΡΤΣΑ ε τωρα τους λετε μπαρτσα και ρεαλ μαζι ....

Link to comment
Share on other sites

 

υ.γ. εξηγησα τι πιθανότητες εκτιμω ότι εχουν. Και θεωρω ότι όπως τους εχω δει σε 5 ματς, είναι ομαδα επιπεδου Τσάμπιονς Λιγκ για πρωτη φορα ιστορικα. Ματος - Βιειρινια - Βαρελα - Μαουρισιο - Χατσεριντι - Βερνμπλουμ - Σαχοφ - Ουαρντα - Μπισεσβαρ - Πριγιοβιτς παιζανε με κλειστα ματια στη Γαλατα ξερω γω. Το υπολοιπο ροστερ το ανελυσα το απόγευμα και εντοπισα και τα κενα και τα προβλήματα που εχει. 

Γιατί δεν παίζουν;

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ξανακοιταω να δω οτι ειναι Κιτρινομαυρο,

εχω καιρο να γραψω αλλα ειτε εχετε παει το τρολ σε αλλα επιπεδα,

και δεν το παιρνω καν χαμπαρι,

ειτε εχει γινει παραρτημα του SDNA το ΚΜ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ξανακοιταω να δω οτι ειναι Κιτρινομαυρο,

εχω καιρο να γραψω αλλα ειτε εχετε παει το τρολ σε αλλα επιπεδα,

και δεν το παιρνω καν χαμπαρι,

ειτε εχει γινει παραρτημα του SDNA το ΚΜ.

δεν εισαι πολυ μακρια πάντως μεσα πεφτεις κατα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο δειγμα αρνητικο. Να μασας και να φτυνεις. Χιμενεθοποδοσφαιρο και μαλιστα με χειροτερους παικτες από περσι + τις απουσιες.

Εχω δωσει πιστωση χρονου αλλα νομιζω ότι συνθηκολογησε στα θελω των παικτων και θα δουμε παλι αυτό το πραγμα με το ηρωικο μπαρμπαγιωργικο του Λαμπροπουλου και ~μαγκες~ Νικος Αγγελιδης. Δε γουστάρω άλλο τετοια ΑΕΚ, μπουκωσα.

 

υ.γ. εξηγησα τι πιθανότητες εκτιμω ότι εχουν. Και θεωρω ότι όπως τους εχω δει σε 5 ματς, είναι ομαδα επιπεδου Τσάμπιονς Λιγκ για πρωτη φορα ιστορικα. Ματος - Βιειρινια - Βαρελα - Μαουρισιο - Χατσεριντι - Βερνμπλουμ - Σαχοφ - Ουαρντα - Μπισεσβαρ - Πριγιοβιτς παιζανε με κλειστα ματια στη Γαλατα ξερω γω. Το υπολοιπο ροστερ το ανελυσα το απόγευμα και εντοπισα και τα κενα και τα προβλήματα που εχει.

 

Αντε ολοι η αλλοι ο σακοφ ομως?

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει. μαγεια ο Παοκ. Πολυ καλυτερος πηρε αποτελεσμα στο νταλουζ ...

2 πραγματα μονο. Ας παιξουν οι 2 απο τους 3 τραυματιες της Μπενφικα στην ρεβανς και βλεπουμε.... και 2ον  Πατρις Λοκο και 0-0 ,μες στο Παρισι

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω δηλαδή, υπάρχει αμφιβολία ότι πέρσι οι ξαδερφες "βάλανε τα χέρια τους και βγάλανε τα ματια τους" ?

Εδώ ούτε ο ίδιος ο Μελισσανιδης δεν το περίμενε κι έψαχνε τελευταία στιγμή για ανοιχτό πούλμαν.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ητανε νονε μου το ρολο ταμειακης και ένα περιστροφο ε ; γι αυτο πηρε πρωτάθλημα η ΑΕΚ πιυ ήταν μπροστά 25 αγωνιστικες

 

τι να πω

Ηταν και η παραγκα του τιγρη

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ξανακοιταω να δω οτι ειναι Κιτρινομαυρο,

εχω καιρο να γραψω αλλα ειτε εχετε παει το τρολ σε αλλα επιπεδα,

και δεν το παιρνω καν χαμπαρι,

ειτε εχει γινει παραρτημα του SDNA το ΚΜ.

Από Μάιο μέχρι Σεπτέμβρη μπορεί για να αποφεύγονται οι θλάσεις στον αμφιβληστροειδή, να αλλάζουμε ανάλογα το που πάει το ρεύμα σε ασπρόμαυρο.γρ ή ερυθρόλευκο.γρ και μετά αναλόγως πως κυλάει η χρονιά, να το ξαναγυρνάμε σε κιτρινόμαυρο. 

Έχουμε και την αυθεντία του Γαλατικού Χωριού εδώ μέσα και του Ίσκρα και δε θα μας παρεξηγήσει κανείς. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει. μαγεια ο Παοκ. Πολυ καλυτερος πηρε αποτελεσμα στο νταλουζ ...

2 πραγματα μονο. Ας παιξουν οι 2 απο τους 3 τραυματιες της Μπενφικα στην ρεβανς και βλεπουμε.... και 2ον  Πατρις Λοκο και 0-0 ,μες στο Παρισι

Θα περάσει.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ο Χατσεριδης;Επιτηδες τα κανει για να σε μπερδευει και να μην ξερεις τι να πρωτοπιστεψεις απο αυτα που λεει.

το βασικο είναι οτι θα παίζανε στην Γαλατά ????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω δηλαδή, υπάρχει αμφιβολία ότι πέρσι οι ξαδερφες "βάλανε τα χέρια τους και βγάλανε τα ματια τους" ?

Εδώ ούτε ο ίδιος ο Μελισσανιδης δεν το περίμενε κι έψαχνε τελευταία στιγμή για ανοιχτό πούλμαν.

Καμία, απ' έξω περνάγαμε και μας έσκασε μια κούπα στο κεφάλι και αντί να την ξαναδώσουμε πίσω, την ψειρίσαμε. 

Και το γκολ του ΠΑΟΚ κανονικό, μην το ξεχνάμε. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×