Jump to content

Recommended Posts

Αυτοί για τον βειρινια νοιάζονται για την προκριματικά του τσουλου και χωρίς αυτόν μάλλον σφίξανε ακόμα περισσότερο . Όσο για την εκλογή σούπερ λιγκ ποιός γκαγκατσης που το μόνο του παράσημο είναι ότι είναι γιός του γκαγκατση . Αν ενδιαφέρονται για το προϊόν , που δεν , τον Λυσάνδρου θα βγάλουν με τις ευλογίες του Βασιλειάδη ( ελέγχει αυτούς της ΕΡΤ ) 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, tan21 said:

τι 3-0 κ 4-0.

 

6-0 θέλει. και διεκπαιρεωτικό βάδισμα προς την εξέδρα για την απονομή πριν καν χαιρετήσουν όλοι οι παίκτες τους διαιτητές.

ούτε γύρους θριάμβου ούτε τπτ.

στην ώρα πάνω μετά το πανηγυράκι, μανόλο να δηλώνει ότι πρέπει να είναι κοντά στο γιατρό του στην ισπανία, λόγω μιας κήλης και στα αρδοσαϊτ να αποκαλύπτεται ότι είμαστε κοντά στο να κλείσουμε ξαδερφάκι του ανηψιού του Τόνι.

+ Δήλωση - μανιφέστο (νηφάλιου) Βασιλομπίλαρου "Κακώς ταλαιπωρήσαμε άδικα τα παιδιά της πρώτης ομάδας σήμερα. Έπρεπε να κατεβάσουμε την Κ-19 για απόκτηση εμπειριών"

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

+ Δήλωση - μανιφέστο (νηφάλιου) Βασιλομπίλαρου "Κακώς ταλαιπωρήσαμε άδικα τα παιδιά της πρώτης ομάδας σήμερα. Έπρεπε να κατεβάσουμε την Κ-19 για απόκτηση εμπειριών"

+ Δήλωση Μελισσανίδη "προτιμούσαμε να πάρει το Κύπελλο μια επαρχιακή ομάδα αλλά αφού έτυχε να το πάρουμε εμείς ευπρόσδεκτο"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

+ Δήλωση Μελισσανίδη "προτιμούσαμε να πάρει το Κύπελλο μια επαρχιακή ομάδα αλλά αφού έτυχε να το πάρουμε εμείς ευπρόσδεκτο"

Με το πλήθος να απαιτεί "Πες και ότι δεν κερδίσαμε δα και τη Μποταφόγκο".

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα ότι το τροπαιο του πρωταθληματος θα είναι στην Τούμπα, ώστε να γίνει και η απονομή. Δεν ξέρω αλλά πρέπει να είναι πρώτη φορά που είναι έτοιμη η απονομή πριν λήξει τυπικά και μαθηματικά η υπόθεση του τίτλου. Φαντάσου να γίνει η σούπερ στραβή και από υπερβολική σιγουριά να χάσουν και να μην ξέρουν τι να κάνουν το τρόπαιο που θα ναι στα επίσημα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μόλις διάβασα ότι το τροπαιο του πρωταθληματος θα είναι στην Τούμπα, ώστε να γίνει και η απονομή. Δεν ξέρω αλλά πρέπει να είναι πρώτη φορά που είναι έτοιμη η απονομή πριν λήξει τυπικά και μαθηματικά η υπόθεση του τίτλου. Φαντάσου να γίνει η σούπερ στραβή και από υπερβολική σιγουριά να χάσουν και να μην ξέρουν τι να κάνουν το τρόπαιο που θα ναι στα επίσημα. 

Μια ζωή καραγκιόζηδες σε αυτή τη χώρα

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μόλις διάβασα ότι το τροπαιο του πρωταθληματος θα είναι στην Τούμπα, ώστε να γίνει και η απονομή. Δεν ξέρω αλλά πρέπει να είναι πρώτη φορά που είναι έτοιμη η απονομή πριν λήξει τυπικά και μαθηματικά η υπόθεση του τίτλου. Φαντάσου να γίνει η σούπερ στραβή και από υπερβολική σιγουριά να χάσουν και να μην ξέρουν τι να κάνουν το τρόπαιο που θα ναι στα επίσημα. 

Έχει γίνει σίγουρα στο παρελθόν με τον Ολυμπιακό αυτό το πράγμα. Δε μπορώ να θυμηθώ σεζόν ή αγώνα αλλά έχει γίνει, το θυμάμαι γιατί μου έκανε και εμένα εντύπωση. Την αγωνιστική που θα το κλείδωναν μαθηματικά κάνανε και την απονομή εφόσον ήταν το τελευταίο εντός

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Στο μπάσκετ πάντως αυτό γίνεται, δηλαδή νομίζω στο πρωτάθλημα με γαύρο (από 0-2, 3-2) το κύπελλο περιφερόταν συνέχεια, αυτή την μνήμη έχω αλλά μπορεί να είμαι και λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Μεγάλο λάθος της ΠΑΕ που συνεχίζει να αφήνει αυτό το τσουτσέκι να λέει τέτοια πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Τι σημαινει οτι εγκριθηκε το σχεδιο της νεας τουμπας απο την περιφερεια? Προκλητικο πρωτοσελιδο της κουραδοφυλλαδας του μπουζα,αλητες,χαρειτε οσο προλαβαινετε.Θα εξαφανιστειτε απο τον ποδοσφαιρικο χαρτη,περιμενετε και θα δειτε ξεφτιλες,το 2021 ειναι κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Σημερα,υποκλινομαστε στο μεγαλειο του λαου,στο μεγαλειο του προεδρου,στο μεγαλειο των παικτων,στο μεγαλειο του προπονητου,παναξια κανουν το ριπιτ,αυτοι μεγαλωσαν δεν μικρυναμε εμεις,θα καει το πελεκουδι,ο λευκος πυργος,σαρωσαν σε ολες τις κατηγοριες φετος,οι καντινες θα γινουν ολες ασπρομαυρες.

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν θα ανοίξω παντζούρια, δεν θα βγω ούτε τα σκουπίδια να πετάξω, έχω αρκετή ποσότητα φαγητού, αλκοόλ και ειδών καπνίσματος, λέω να κατεβάσω και το σταθερό και να εκτιμήσω την κατάσταση πάλι αύριο για το αν πάω στη δουλειά.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×