Jump to content

Recommended Posts

Γαμημένη μέρα σήμερα....

Καλή δύναμη στα παιδιά πάνω, οι οποίοι θα το υποστούν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι γραφικοτητες εχουν αρχισει απο χτες. Και μιλαμε θα ζησουμε επικες καταστασεις στα ορια του παραλογου. Σημερα ο βρωμιαρης κολκας μας ειπε ολους μπασταρδα ... Μονο για κατι τετοιους πρεπει να τους πατας οπου τους βρισκεις. Μια χρονια σηκωσαν κεφαλι και νομιζουν οτι εχουν πηδηξει ολο τον κοσμο

 

Link to comment
Share on other sites

Βαστατε γερα αδερφια στην ερωτικη πολη της Β. Ελλαδας. ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ!!! Ρωτηστε κι εμας που ζουσαμε στον Πειραια. Η ΑΕΚ ειναι πολυ μεγαλυτερη απο καθε ενα γυφτο μπαογκτζη και πουστογαυρο, μην το ξεχνατε ποτε! Βαλτε λιγο βιντεακια στο youtube απο το περυσινο μερακληδικο γαμησι που εφαγαν εκει μεσα για να στανιαρετε και σκεφτειτε οτι η ΑΕΚ δεν μπαινει στον ιδιο παρανομαστη με αυτους σε καμια μα σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Απλά για το τρολάρισμα, ο Βαγγέλας και ο εθνάρχης θα έπρεπε να πιάσουν τον κόρακά τους ώστε σήμερα να τους κάνει να χάσουν :P

Link to comment
Share on other sites

Και κατά σύμπτωση την τελευταία φορά που στέφθηκε πρωταθλητής ο παοκ στο γήπεδο του, εμείς παίζαμε την ίδια ώρα εντός έδρας με την Λάρισα. 

Link to comment
Share on other sites

Επισης περυσι επισημα πρωταθλητές γιναμε στον αγωνα με λεβαδειακο στο οακα

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παίκτες του λεβαδειακου έπαιζαν και πέρσι θα διηγούνται μια μέρα στα εγγόνια τους, ότι έζησαν δύο γιορτές πρωταθληματος στην καριέρα τους. 

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι οι σκέψεις μου δεν είναι ακριβώς στο πνεύμα του ανθρωπισμού τούτες τις ώρες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Hades said:

Σταύρο που μένεις? 

Πολύ κοντά για να ακούσω την έκρηξη, σε απόσταση ασφαλείας όμως για να μην έχω ζημιές. Περιοχή με πμ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε τι ζησαμε να δουμε...

Κουραγιο γιατι οσοι θα βρισκονται εκει πανω θα το χρειαστουν.

PS: μικρη η πιθανοτητα αλλα ετσι και δουμε τον Λεβαδειακο να κανει διπλο θα γελαμε για τα επομενα 10 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος περνάει με το Μακεδονία ξακουστη στη διαπασών. Γαμω το φελεκι μου 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

μουαχαχαχαχαχα ο αλλος για  σιγουρεψει τον ασσο,γυρισε την μπαλα στον τερματζη με κεφαλια ψαρακι.

πσοφος.

Link to comment
Share on other sites

σημερα με πειραξε περισσοτερο από οταν το έπαιρνε ο γαύρος.....ίσως γιατί με τους gay είχε γίνει συνήθειο.

θεωρώ αποβράσματα αυτά τα ασπόνδυλα του κορδελιού

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Οποιος λεει οτι δεν τον πειραξε ειναι καραψευτης,ειδικα με το αηττητο,τους 23 ποντους πισω και ολα τα υπολοιπα,δηλαδη εσυ οταν χανεις απο τον κουγια εντος εδρας και οι αλλοι ριχνουν 5-0 στη λεβαδια,οσο αδιαφορα να ειναι τα ματς,σε πειραζει.Και κινδυνευεις να πας στο κυπελο,να σε φορτωσουν ενα τριμπαλο και μετα θα μεινουμε να λεμε για την υπογειοποιηση που ξεκιναει το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Καμια ενοχληση. Αναμενομενο ητανε και τα εχουμε πει απο Σεπτεμβρη μηνα. Μονο ο Μπουκοφσκι δεν πιστευε οτι θα το παρει ο ΠΑΟΚ. Και εχω πει και για αηττητο μετα το Καραϊσκακη.

Η διαφορα ομως ειναι πλασματικη διοτι συν τοις αλλοις ο ΠΑΟΚ ηταν πολυ τυχερος στη σεζον και βρηκε βαθμους και απο τη διαιτησια (Αστερα και Λαμια το λενε και οι ιδιοι) και απο τη μαλακια που εδερνε εσενα και το Βαγγελη. Το "αηττητος" ειναι προκλητικο για αυτη την ομαδα, αλλα πρεπει να σε βοηθησουνε και οι συγκυριες για να το παρεις αηττητος.

Να το χαρουν, αλλα και να το ξανακανουν, ειναι πολλα ακομα τα ψωμια για να πανε κοντα στην τριαδα. Αυτη τη στιγμη ομως ειναι πρωτοι. Και ειναι και δικαια πρωτοι. 

Το κυπελλο ειναι μια ευκαιρια να εξιλεωθεις για την κακιστη σεζον. Ειναι ενα ματς, μπαινεις, τα δινεις ολα και το παιρνεις. Και να μην το παρεις ομως, η ζωη συνεχιζεται και ξαναμανα τα ιδια του χρονου.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Τι να το ξανακανουν,εμεις που το χαρηκαμε περυσι,το ξανακαναμε,η προσπαθησαμε εστω,οχι,και να μην το ξανακανουν,την ιστορια τους αποψε την εγραψαν,η ανευ ορων παραδοση ειναι που ενοχλει,ειπαμε να κανεις στην ακρη να παρει ο τσετσενος μετα απο 34 χρονια,εμεις πεσαμε και στο χαντακι,δεν καναμε απλα στην ακρη.Το κυπελο με αυτη την ομαδα που εχεις,λυπαμαι αλλα δυσκολα,να τους πιασεις στον υπνο με τα μεθεορτια του πρωταθληματος και συ να κανεις το καλυτερο παιχνιδι της χρονιας,δεν ξερω,δεν μου βγαινει η εξισωση.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το κύπελλο θα το καθαρίσει ο μάρκο λιβαγια μόνος του 21 του Απρίλη Άδης 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν σταματησει να μιλανε για νταμπλ, δεν ειναι κοιμισμενα σαν εμας θα ερθουν να σου ριξουν οσο πιο πολλα μπορουν ουτε μεθεορτια θα χει ουτε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι μετα το σημερινο θα αδειασουνε. Και συνυπολογιζοντας τις απουσιες που ειναι πολλες και καθολου αμελητεες, θα παιξουν κι αυτοι σφιχτα στον τελικο. 

Οπως το βλεπω εγω, ειναι ελαφρως φαβορι η ΑΕΚ στον τελικο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • amd featured and unfeatured this topic
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×