Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, tsetsenos said:

Φετος το πρωταθλημα θα παιχτει πολυ στο τελος στα πλει-οφ, οποτε οποιος βιαζεται να κανει ομαδα απο 30 Ιουνιου μπορει να απογοητευτει μετα. 

Σε λιγότερο απο 1μιση μήνα ομως απο τώρα είναι η ζαριά των 25εκ που ένας πιθανώς αποκλεισμός να κάψει όλη τη χρονιά .

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Λιούις Χόλτμπι: 200 ματς στην Bundesliga, 38 στην Premier League και εμπειρία από ομίλους Champions League και Europa League. Μπορεί να κάνει τη διαφορά στον ΠΑΟΚ;

Wonder kid κααααποτε. Έχει και κάποιον σοβαρό τραυματισμό αν θυμάμαι καλά. Από το Αμβούργο της ζβαιτε λίγκα ελεύθερος. Για Ελλάδα καλό βιογραφικό. Φυσικά αν τον φέρναμε εμείς θα πανηγύριζαν οι αρδ μας. Είπαμε, έχουμε στέρηση εμείς. 

Ο τσετσεν μεγιστάνας όμως; είναι μεταγραφή παοκ νταμπλουχου με προοπτική τσλ; να μας πει ο φίλος παοκτσης

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Hades said:

Wonder kid κααααποτε. Έχει και κάποιον σοβαρό τραυματισμό αν θυμάμαι καλά. Από το Αμβούργο της ζβαιτε λίγκα ελεύθερος. Για Ελλάδα καλό βιογραφικό. Φυσικά αν τον φέρναμε εμείς θα πανηγύριζαν οι αρδ μας. Είπαμε, έχουμε στέρηση εμείς. 

Ο τσετσεν μεγιστάνας όμως; είναι μεταγραφή παοκ νταμπλουχου με προοπτική τσλ; να μας πει ο φίλος παοκτσης

Τι να μας πει Αδη? Εδω στο Σαλονικα νομος ειναι το δικιο του Ιβαν . κοκοκο ολοι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tsetsenos said:

Διαβασε στα φορουμ να δεις τι εχει ακουσει τοσα χρονια. Δεν ειμαστε ολοι Κολκες και Βασιλοπουλοι. Μια χαρα τα λεμε. 

Εγώ πάλι γιατί έχω την εντύπωση ότι 9 στους 10 παοκτσηδες έχουν τον Ιβάν πιο πάνω και από τον παοκ; και με το δίκιο τους βέβαια. Απλά χρησιμοποιώ αυτή την υπερβολή για να τονίσω ότι ο πατερουλης εδώ πάνω είναι ατροτος και λατρεύεται σαν θεός 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εδω πανω μην πεις κουβεντα για τον Σαββιδη. Δεν υπαρχει καμια κριτικη,! Τωρα για τα φορουμ που λεει ο @tsetsenos εγω δεν ξερω, Μιλαω με ολους τους παοκτζηδες και κανενας δεν λεει κουβεντα για Ιβαν, αν στα φορουμ λενε αλλα δεν ξερω, Οπως λεει και ο Αδης 9-10 εγω θα πω 11-10 Ιβαν και ξερο ψωμι θα σου πουνε

Link to comment
Share on other sites

Είναι και λογικό γιατί και κόσμο ταΐζει αλλά και στις μέρες του ο παοκ ζει τις πιο λαμπρές στιγμές της ιστορίας του. Τότε με το γκανι, βγαίνανε όλοι εδώ και προσπαθούσαν να προστατεύσουν κυρίως την εικόνα του Σαββιδη. Επικοινωνιακα πέρασε η καλή και αγια εικόνα του Σαββιδη και μετά τα συμφέροντα του παοκ. Που θα έπρεπε να τον είχατε τελειώσει κατευθείαν μετά την μπούκα. Τεσπα. Λείπει και ο νεντβεντ 

Link to comment
Share on other sites

Όντως αγανάκτηση . Τους έδωσε μόνο ένα πέναλτι σε κάθε αγώνα εκείνη τη χρονιά και όχι δύο τρία . Όχι μπούκα με όπλο έπρεπε να κάνει αλλά με τανκς .

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tony_montana said:

ποιες ηταν οι στιγμες που αγανακτησες ?

και ποια ηταν αυτη που εκανε το ποτηρι να ξεχειλισει?

Η στο πεναλτι που ειχε κερδισει ο Πριγιοβιτς στην Τριπολη η στο γκολ του Πελκα στα Γιαννενα.Αλλα ας μας πει ο ιδιος.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Η πλάκα είναι ότι λένε όλοι τα ίδια μέχρι και το κόμμα λες και τους μοιράζουν χαρτάκι . Επιστημονικές προπαγάνδες . 

Υποβολές. Αφού σου λέει, δεν είναι όλοι κόλκες και Βασιλόπουλοι.

 

Υγ. Ο Μπιλ φορτώνει...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

ενταξει ,δεν λεω ,καλη φαση να μπαινουν και νεα μελη ,ετσι για την διαφορετικοτητα και το σπασιμο της ρουτινας αλλα,θα γραψω τωρα αυτο που σκεφτομουν και τοτε που μπει ο αλλος και εφυγε συντομα.

πως γινεται να μπαινει καποιος και να γραφει σε μια ενοτητα που ξεκινα με το " το μουνι της μανας σας"?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Hades said:

Νόμιζα ότι είναι κανένας δικός μας troll αλλά μάλλον δεν. 

Όντως δεν έχει πλάκα. 

Καλα μην εισαι σιγουρος....

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
6 minutes ago, Hades said:

Παρακαλώ να λάμψει η αλήθεια 

Πολυ υποπτη αυτη η κινητικοτητα αυτες τις μερες ''νεων'' μελων που ξαφνικα βλεπεις κατι ονοματα να διαβαζουν ασταματητα χωρις να εχουν γραψει ποτε 1 ποστ και νεα μελη Ιβαν Κουμπουρης Τσετσενος κτλ. Τωρα ξερω μετα αυτο το ποστ ισως παλι βριστει η μανα μου και ο πατερας μου σε πμ αλλα δεν πειραζει. Ισως ετσι μαθουμε οτι θα ειναι δικος μας ?

Σε μια τεταμενη περιοδο σαν αυτη για το ΚΜ γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να γινεται καποιος σχετικος ελενχος πριν μπει καποιο νεο μελος η στην τελικη για καποιο καιρο ας κλεισουν λιγο η νεες εγγραφες. Δεν ειναι κακο αν μπορουμε ετσι να αποφυγουμε καποιους που θελουν να δημιουργησουν προβλημα .

Φυσικα οι διαχειριστες αποφασιζουν και σεβαστη η καθε αποφαση τους.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Η στο πεναλτι που ειχε κερδισει ο Πριγιοβιτς στην Τριπολη η στο γκολ του Πελκα στα Γιαννενα.Αλλα ας μας πει ο ιδιος.

 

 

 

To πέναλτι στη Τρίπολη δε μετράει, αφού έφαγαν και τρίτο γκολ στην παράταση που έδωσε ο Έλληνας διατητής Σιδηρόπουλος μετά ναουμε....Ούτε του Πέλκα, αφού βάλανε 3 γκολ...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 generation said:

To πέναλτι στη Τρίπολη δε μετράει, αφού έφαγαν και τρίτο γκολ στην παράταση που έδωσε ο Έλληνας διατητής Σιδηρόπουλος μετά ναουμε....Ούτε του Πέλκα, αφού βάλανε 3 γκολ...

Εχω και πεναλτι Βαρελα με Παναιτωλικο στα χασομερια.Εχω και ακυρωμενο κανονικο γκολ Πλατανια,εχω και διαιτησια στο οακα με μας,εχω και πεναλτι Μακ/ανυπαρκτο οφσαιντ στο μισο Ατρομητο στην τουμπα.Δεν τελειωνει ο καταλογος,τους πουστηδες πως καταφεραν και το εχασαν.Φερτε πισω τον αγανακτισμενο τσετσενο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Εχω και πεναλτι Βαρελα με Παναιτωλικο στα χασομερια.Εχω και ακυρωμενο κανονικο γκολ Πλατανια,εχω και διαιτησια στο οακα με μας,εχω και πεναλτι Μακ/ανυπαρκτο οφσαιντ στο μισο Ατρομητο στην τουμπα.Δεν τελειωνει ο καταλογος,τους πουστηδες πως καταφεραν και το εχασαν.Φερτε πισω τον αγανακτισμενο τσετσενο.

Σε κάθε φάση που έχουν ευνοηθεί σου λένε ότι στον ίδιο αγώνα δεν τους δώσανε κάνα δυο πέναλτι ή δεν έβγαλε κόκκινη στους αντιπάλους. Εδώ για το Βόλο ακόμα μας λένε τα άμπαλα ταγάρια ότι πριν το γκολ κάνει πέναλτι ο Σιμόες στο Κρέσπο......Τακτικές γάβρων, απλά αυτοί είναι ιμιτασιόν και αμπλαούμπλες οπότε απλά γελάμε...Θα επανέλθουν στα φυσικά τους μεγέθη της καλύτερης επαρχιακής ομάδας σύντομα και ούτε που θα τους θυμόμαστε...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 1989 generation said:

Σε κάθε φάση που έχουν ευνοηθεί σου λένε ότι στον ίδιο αγώνα δεν τους δώσανε κάνα δυο πέναλτι ή δεν έβγαλε κόκκινη στους αντιπάλους. Εδώ για το Βόλο ακόμα μας λένε τα άμπαλα ταγάρια ότι πριν το γκολ κάνει πέναλτι ο Σιμόες στο Κρέσπο......Τακτικές γάβρων, απλά αυτοί είναι ιμιτασιόν και αμπλαούμπλες οπότε απλά γελάμε...Θα επανέλθουν στα φυσικά τους μεγέθη της καλύτερης επαρχιακής ομάδας σύντομα και ούτε που θα τους θυμόμαστε...

Βρε ξερω τι λενε αλλα το θεμα ηταν αν θα τα ελεγε και ο τσετσενος που απεπνεε μια εσανς διαφορετικοτητας.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×