Jump to content

Recommended Posts

Να κλείσει η έρτ? και τι θα κάνουν οι Αγγελίδιδες αυτού του κόσμου ?

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή διαβάζω το non paper για την ΑΕΚ που θα πάρει και αυτή 7,5m αν πάρει ο ΠΑΟΚ από την ΕΡΤ έχω να πω να πάνε να γαμηθούνε ένας ένας οι γεμιστάνες που κάνουν τους καμπόσους με λεφτά μας. Η ΕΡΤ αν θέλει ας καταθέσει πακέτο για όλη την SL και ας τα μοιραστούν μεταξύ τους οι ομάδες. Και για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά, αν ο ΠΑΟΚ πάρει 7,5 τότε η ΑΕΚ πρέπει να πάρει 15 και ο Ολυμπιακός  20. Να ξέρουμε τί λέμε δηλαδή γιατί μου φαίνεται αφεντικά και δούλοι σκατά γινήκαμε ούλοι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, XAMΠOΣ said:

Συμφωνω σε αυτα που γραφεις για τον τροπο που η καθε κυβερνηση χρησιμοποιει την ΕΡΤ. Απλα μηπως πρεπει να αλλαξουμε πολιτικους επιτελους ? Η μηπως οι πολιτικοι ΔΥΣΤΗΧΩΣ ειναι ενας καθρεπτης του καθε ενα απο εμας....? Μονο τους εκλεγοντε? Εξωγηινοι ειναι? 40 χρονια ολοι λεμε κανουν τα ιδια με την ΕΡΤ κτλ  και ολο και χειροτεροι βαζουν υποψηφιοι στις εκλογες και ο κοσμος τους σταυρωνει και βγαινουν και μια χαρα το πανε το εργο της λαμογιας.

Συμφωνοι οτι το προβλημα ειναι οι πολιτικοι και οχι η ΕΡΤ,

αλλα οκ τι περιμενεις;

Ενα 60% του πλυθησμου,

ελπιζει στο συμβολο της διεφθαρμενης οικογενειοκρατιας Κυριακο,

που κανει τον ΓΑΠ να φαινεται "πονηρος,"

και στον αντιδημοκρατη Αλεξη,

που ακυρωνει δημοψηφισματα.

Και συγχρονως "τσακωνονται" και μεταξυ τους,

μεχρι να ερθει η ωρα του επομενου μνημονιου,

που χερακι-χερακι θα το ψηφισουν, ξανα.

 

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ και ποακ με σύριζα 

Βαγγέλης με ΝΔ 

Ο δικός μας έκανε πίσω πέρσι για τον τσετσεν με αντάλλαγμα γηπεδικό και μύρια απο ερτ 

Ο τσετσεν νταμπλ και μύρια από ερτ 

Δεν τα λέτε δεν τα γράφετε 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hades said:

ΑΕΚ και ποακ με σύριζα 

Βαγγέλης με ΝΔ 

Ο δικός μας έκανε πίσω πέρσι για τον τσετσεν με αντάλλαγμα γηπεδικό και μύρια απο ερτ 

Ο τσετσεν νταμπλ και μύρια από ερτ 

Δεν τα λέτε δεν τα γράφετε 

νομιζω ο δικος μας ειναι παντος καιρου,

ο Σαμαρας πχ ηταν αδελφικος του φιλος,

και με Συριζα ενω πριν τις εκλογες του 15 παρουσιαζονταν σαν εχθροι,

μια χαρα σχεση ειχε, ειδικα με Φλαμπουραρη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε δεν αντιλέγω αλλά πρώτο βιολί του σύριζα ο τσετσεν, παίρνει και κάτι όμως ο δικός μας. Με ΝΔ πρώτο βιολί βαγγελας, θα πάρει και κάτι ο δικός μας. Ο τσετσεν θα παραγκονιστει η θα συνεχίσει το χαλιφατο του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μελ; <<αν βγει ο Τσίπρας, παίρνω τις επιχειρήσεις μου και φεύγω>>

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Μελ; <<αν βγει ο Τσίπρας, παίρνω τις επιχειρήσεις μου και φεύγω>>

Ολοι τσυριζα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

Ναι ρε δεν αντιλέγω αλλά πρώτο βιολί του σύριζα ο τσετσεν, παίρνει και κάτι όμως ο δικός μας. Με ΝΔ πρώτο βιολί βαγγελας, θα πάρει και κάτι ο δικός μας. Ο τσετσεν θα παραγκονιστει η θα συνεχίσει το χαλιφατο του

Συμφωνα με τον εγκυροτατο παοκτζη πρωην χρηστη του φορουμ,

ειναι κανονισμενα ολα, εχει σκασει 100.000 στον Μητσοτακη ο Ιβαν,

και θα του δωσει τζαμπα γηπεδο, πρωταθλημα τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε το ένα θα γίνει ούτε το άλλο . και ο ιβάν θα τα βρεί μαζί του και ο μαρινακης δεν θα κάνει κουμάντο και η ζωή συνεχίζεται . 

btw η Ντόρα είναι κολλητάρι του Μαρινάκη και έχουμε το παρακάτω που έχει πει ο κούλης φωτογραφίζοντας την αδελφή του . 

«Δεν έχω καμία κοινωνική, δεν έχω φιλική επαφή. Ούτε τακτικά τον βλέπω. Εγώ δεν έχω σχέσεις με τη διαπλοκή, ούτε έρχομαι να εξαργυρώσω κάποια γραμμάτια την επόμενη ημέρα».

«Δεν είστε καλά πληροφορημένος, ο κ. Μαρινάκης δεν είναι δικός μου κουμπάρος»

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Άλλο το κουμπαρος και άλλο το "κουμπάρος", υπάρχει διάφορα.

 

Ψοφος στα τσετσενακια.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Hades said:

Ναι ρε δεν αντιλέγω αλλά πρώτο βιολί του σύριζα ο τσετσεν, παίρνει και κάτι όμως ο δικός μας. Με ΝΔ πρώτο βιολί βαγγελας, θα πάρει και κάτι ο δικός μας. Ο τσετσεν θα παραγκονιστει η θα συνεχίσει το χαλιφατο του

12-5-thumb-large.jpg

XRIStoforakos-koulis-1010x509.jpg

BqrvTWfIQAAVzYq.jpg

5f42fa3b58c6ec60db4c01bb82d4e718_XL.jpg

22_09_14melkok.jpg&width=620&constrain=t

Εγώ θα πω πως καλό θα ήταν να έχουν προνοήσει εκεί στην ΝΔ και να μασάνε καιρό τώρα ακατάπαυστα τσίχλες μπας και δυναμώσουν ο βυκανιτής και ο μασητήρας μυς, γιατί προβλέπεται την επομένη την ανάληψης της διακυβέρνησης να πιαστούν τα σαγόνια τους από τα τσιμπούκια στον Κοκκαλη Μελισσανίδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ο Πέτρος ο Κόκκαλης είναι κομμουνι 

Και ο βαγγελας έχει κόντρα με οικογένεια Κοκκαλη οπότε άκυρο; 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hades said:

Ναι αλλά ο Πέτρος ο Κόκκαλης είναι κομμουνι 

kkkaoolliiisiswr000-353x221.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανένα μήνα είπε ο μάγος ότι ο ΜΠΟΑΚ έχει πρόβλημα χωρίς να κατονομάσει το FFP και ότι αυτό θα λυνόταν στις αρχές αυτού του μήνα. Νομίζω ότι όλοι καταλάβαμε τη λύση τις τελευταίες μέρες η οποία άκουγε στο όνομα ΕΡΤ. Θα έπαιρνε ο Τσετσένος χάρισμα από το ΣΥΡΙΖΑ 25 μυρια και θα έλυνε το θέμα του. Να τον σώσουν ήθελαν αλλά με την κίνηση ΑΕΚ έπεσε κλυσμα 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύουν τα νούμερα στις πωλήσεις που έκανε και αν ισχύει αυτξ που γραφτηκε εδω μέσα ότι τα βουμερα στις αγορές τους τα παραφουσκώνουν στον τύπο, τότε δεν βλέπω πως έχουν θέμα με το ΦΦΠ στην 5ετια.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Geologos said:

Αν ισχύουν τα νούμερα στις πωλήσεις που έκανε και αν ισχύει αυτξ που γραφτηκε εδω μέσα ότι τα βουμερα στις αγορές τους τα παραφουσκώνουν στον τύπο, τότε δεν βλέπω πως έχουν θέμα με το ΦΦΠ στην 5ετια.

Κάθε χρόνο παρουσιάζουν ζημιές, ο Τσετσένος κάνει ΑΜΚ και ταυτόχρονα κάνουν μεταγραφές...Ο ορισμός του προβλήματος είναι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Skepastos said:

Πριν κανένα μήνα είπε ο μάγος ότι ο ΜΠΟΑΚ έχει πρόβλημα χωρίς να κατονομάσει το FFP και ότι αυτό θα λυνόταν στις αρχές αυτού του μήνα. Νομίζω ότι όλοι καταλάβαμε τη λύση τις τελευταίες μέρες η οποία άκουγε στο όνομα ΕΡΤ. Θα έπαιρνε ο Τσετσένος χάρισμα από το ΣΥΡΙΖΑ 25 μυρια και θα έλυνε το θέμα του. Να τον σώσουν ήθελαν αλλά με την κίνηση ΑΕΚ έπεσε κλυσμα 

25? Πως προκυπτει; Εμεις ξεραμε μονο για τα 7.5 της ΕΡΤ. Τα υπολοιπα;;

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nestoridis21 said:

25? Πως προκυπτει; Εμεις ξεραμε μονο για τα 7.5 της ΕΡΤ. Τα υπολοιπα;;

εννοει συνολικα το συμβολαιο 3ετιας φανταζομαι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο έχων «πρόβλημα» είναι ο κάτωθι;

 

Για τον Ντούγκλας Αουγκούστο (ο οποίος γεννήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 1997) ο ΠΑΟΚ θα πληρώσει περίπου 3 εκ. ευρώ στην Κορίνθιανς (θα πάρει ένα 10% από αυτά και η Μπαΐα) για να τον αποκτήσει, ενώ η ομάδα του θα κρατήσει και ένα 15% σε περίπτωση μεταπώλησης. Ο 22χρονος Βραζιλιάνος χαφ θα υπογράψει στον Δικέφαλο τετραετές συμβόλαιο, με ετήσιες απολαβές 400.000 ευρώ.

Ο Μίροσλαβ Στοχ επιστρέφει στον ΠΑΟΚ μετά από πέντε χρόνια (η πρώτη του θητεία ήταν τη σεζόν 2013-14) λίγους μήνες πριν κλείσει τα 30 του χρόνια. Ο Δικέφαλος θα πληρώσει 1,5 εκ. ευρώ στη Σλάβια Πράγας για την απόκτησή του, ενώ ο Σλοβάκος μεσοεπιθετικός θα υπογράψει τριετές συμβόλαιο με ετήσιες απολαβές κοντά στο 1 εκ. ευρώ.

πηγη to10.gr

Link to comment
Share on other sites

Τα υπολοιπα υποτίθεται έίναι προείσπραξη. Θα παιρνε στο χέρι 3 ετων δόσεις

@Skepastos οχι η ΑΜΚ δεν είναι προβλημα. Είναι κανονικά έσοδα της ομάδας όπως μεταγραφές τηλεοπτικά εισητήρια κλπ.

Πρόβλημα με ΦΦΠ υπάρχει αν ο χώστης δεν βάζει μέσω ΑΜΚ αλλά μεσω δανείου/δωρεάς κλπ.

Ξαναλέω ότι με βάση το τι βγαζει το ρεπορτάζ τους προς τα έξω δε θα πρεπε να έχουν θέμα με ΦΦΠ. Αν όντως έχουν, τότε καποια ή όλα όσα λένε προς τα έξω είναι μούφες. Δεν είναι και εδώ ο @The Magician να πει κανα ινφο

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Geologos said:

Τα υπολοιπα υποτίθεται έίναι προείσπραξη. Θα παιρνε στο χέρι 3 ετων δόσεις

@Skepastos οχι η ΑΜΚ δεν είναι προβλημα. Είναι κανονικά έσοδα της ομάδας όπως μεταγραφές τηλεοπτικά εισητήρια κλπ.

Πρόβλημα με ΦΦΠ υπάρχει αν ο χώστης δεν βάζει μέσω ΑΜΚ αλλά μεσω δανείου/δωρεάς κλπ.

Ξαναλέω ότι με βάση το τι βγαζει το ρεπορτάζ τους προς τα έξω δε θα πρεπε να έχουν θέμα με ΦΦΠ. Αν όντως έχουν, τότε καποια ή όλα όσα λένε προς τα έξω είναι μούφες. Δεν είναι και εδώ ο @The Magician να πει κανα ινφο

Αν θυμάμαι καλά το ffp επιτρέπει maximum ζημιές τριετίας 30 εκατομμύρια, οι οποίες όμως μπορούν να καλυφθούν με ΑΜΚ. Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ νομίζω κι εγώ πως δεν είναι το ffp.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AG21 said:

«Δεν έχω καμία κοινωνική, δεν έχω φιλική επαφή. Ούτε τακτικά τον βλέπω. Εγώ δεν έχω σχέσεις με τη διαπλοκή, ούτε έρχομαι να εξαργυρώσω κάποια γραμμάτια την επόμενη ημέρα».

«Δεν είστε καλά πληροφορημένος, ο κ. Μαρινάκης δεν είναι δικός μου κουμπάρος»

Εμένα με έπεισε.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα δεν έχει ο μπαογκ και καλό είναι να κοιτάμε την δικιά μας κατσίκα και όχι ποτε θα ψοφήσει η κατσίκα του άλλου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • amd featured and unfeatured this topic
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×