Jump to content

Recommended Posts

παει για Πορτο ο Κοεντραο.

 

δεν ξερω ποιους να πρωτοπικαρω.

 

τον Σαββιδη και τους μπαουγκς που πηραν τα @α@αρια τους ή οσους ελεγαν οτι δεν κανει για το ροστερ ενος μποακ? ?

Link to comment
Share on other sites

μεινανε στα χαφ με κατι αουγκουστου μισιτς και εσιτι γελαω με τις στοιχηματικες που τους δινουν πρωτο φαβορι

τιγρη 2 κινησουλες.. μπογε και εναν στοπερ επιπεδου τσιγκρι/βρανιες και ας ερθουν 5η αγωνιστικη

για τις πουτανες που παιρνουν και ματι να πω το εξης.... 3 μπαλακια σας περιμενουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μην βγάζετε γλώσσα κυριοι. Θα χτυπήσει στο τέλος ο τσετσεν . Θα φέρει 2 παικταράδες και θα το βούλωσετε

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Vargas21 said:

Μην βγάζετε γλώσσα κυριοι. Θα χτυπήσει στο τέλος ο τσετσεν . Θα φέρει 2 παικταράδες και θα το βούλωσετε

οταν θα αποκλειστει απο Αγιαξ και τον ζωσουν τα φιδια ? 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hades said:

μεινανε στα χαφ με κατι αουγκουστου μισιτς και εσιτι γελαω με τις στοιχηματικες που τους δινουν πρωτο φαβορί 

Τότε πήγαινε και βάλε τα ωραία σου λεφτάκια σε κάποια άλλη ομάδα. ? Πολλά λεφτά όμως, ε;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SpiRos said:

Τότε πήγαινε και βάλε τα ωραία σου λεφτάκια σε κάποια άλλη ομάδα. ? Πολλά λεφτά όμως, ε;

Αν έπαιζα στοίχημα ως γκουρού των προβλέψεων θα ήμουν πλούσιος σπυραν 

Link to comment
Share on other sites

Την αντίθεσή τους στο ενδεχόμενο να φορέσει τη φανέλα της Πόρτο ο Φάμπιο Κοεντράο εξέφρασαν οι οργανωμένοι οπαδοί της ομάδας με ανακοίνωση που εξέδωσαν.

Αναλυτικά:

«Ποτέ δεν έχουμε επέμβει σε θέματα μεταγραφών ή για το πώς ασκείται η διοίκηση, αλλά αυτή τη φορά είμαστε υποχρεωμένοι να καταθέσουμε την άποψή μας. 

Άνθρωποι που πάντα προσέβαλαν και έφτυναν τους οπαδούς μας, που πανηγύριζαν γκολ με άσεμνες χειρονομίες, που πάντα έδειχναν μίσος απέναντι στην ομάδα μας και προσέβαλαν ρατσιστικά τους αθλητές της ομάδας μας, δεν γίνεται να φορέσουν τη φανέλα της Πόρτο. 

Δεν εξετάζουμε καν το ποδοσφαιρικό κομμάτι και την άθλια φυσική κατάσταση. Όλοι συνειδητοποιούμε ότι αυτή είναι η ομόφωνη γνώμη των οπαδών και όχι μόνο του δικού μας συνδέσμου. Ζητούμε σεβασμό για το κλαμπ της Πόρτο και ζητάμε από αυτούς που ασκούν διοίκηση να μην προχωρήσουν σε αυτήν την μεταγραφή».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλη μεταγραφη φαινεται,μαλλον δεν τον επιασαν μαλακα τον τσετσενο αυτη τη φορα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Καλη μεταγραφη φαινεται,μαλλον δεν τον επιασαν μαλακα τον τσετσενο αυτη τη φορα

στα φιλικα περσι και ο Μανταλος καλος παικτης φαινοταν,

και οι φετινοι καλοι φανηκαν με την Λαμια.

Κατσε να τους δουμε ολους σε επισημα ματς.

Link to comment
Share on other sites

Νιγηριανό bodybuilder φέρανε που ασχολείται και με το ποδόσφαιρο. Σε κάθε περίπτωση βλέπω ο Ζεραλδες να του μοιράζει σακούλες 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nedved21 said:

στα φιλικα περσι και ο Μανταλος καλος παικτης φαινοταν,

και οι φετινοι καλοι φανηκαν με την Λαμια.

Κατσε να τους δουμε ολους σε επισημα ματς.

Ε φαινεται ειπα,με τη Φορτουνα Σιταρντ παιζουν ετσι κ αλλιως.Για τα μεταξυ μας παιχνιδια παντως ο συγκεκριμενος ειναι πολυ κακο matchup.

Link to comment
Share on other sites

Έχω χταπόδι Γαλανοπουλο να βεντουζώσει πάνω του, δεν φοβάμαι.

Worst case scenario, ενεργοποιω Έρικ Μοράν για αυθεντικό βρωμοκλωτσίδι στον αχίλλειο του μποντιμπιλντερα. Θα φτύσει το γάλα της μάνας του με Έρικ.

Link to comment
Share on other sites

Να τα βλέπει ο δικός μας αυτά που ταίζει ακόμα φυλλάδες. Σωστή κίνηση του ΙΒΑΝ του ΤΡΟΜΕΡΟΥ (/sarcasm) να κλείσει το ημερήσιο που δεν πούλαγε ούτε 5 χιλιάρικα πια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αφήνει τόσες οικογένειες στο δρόμο,θα τους πάρει στο open για γραφιαδες?

Μοιραζει 5αρες στα φιλικά,έχει ξεχαστεί ηδη ο ρουμάνος,ο Άγιαξ είναι λουζερ.

Link to comment
Share on other sites

Μην ακουτε τι λενε οι Αθηνεζοι ρε ....εχει λεφτα για τον ΠΑΟΚ . Εκδικειται τους Αθηναιους που δεν γουσταρουν την αρμαδα του. ΘΑ παρει και σεντερ φορ αυτον τον Μπλανκο τον Αργεντινο εξ Ουκρανιας που ειχαν προτεινει και σε μας και ολοι ευτυχισμενοι θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990
12 hours ago, BillR21 said:

Να το τοποθετηθεί ο geo1990, να υπάρχει κ αντίλογος. 

Αρχικά θέλω να βάλετε όλοι σάς στο μυαλό σας ότι ο πιο αντιπαοκτζης εδώ μέσα είμαι εγώ. Το παοκι το θεωρώ το χειρότερο σωματείο και ευελπιστώ για την διάλυση του. Αυτό δεν σημαίνει ότι κλείνω τα μάτια στην πραγματικότητα. Ότι δηλαδή έχουν την καλύτερη ομάδα την τελευταία διετία πλην του πρώτου μισού της χρονιάς που πήραμε πρωτάθλημα.   Ο Ιβάν την τελευταία τριετία τον έχει γελοιοποίηση τον Μελ,τον έχει ξεφτιλισει στην κυριολεξία. Αυτό δεν μπορώ να μην το αναγνωρίσω στον Ιβάν όσο και να τους αντιπαθώ γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα. Υπάρχει ένας μεγαλομέτοχος από την μια που έχει βάλει δεκάδες εκατομμύρια και έναν άλλον που δεν έχει βάλει ούτε μισό ευρώ. Αυτό δεν μπορώ να μην το αναγνωρίσω. Δεν ενδιαφέρεται ο άνθρωπος όπως και φέτος το μόνο που τον νοιάζει είναι να βγεί η χρονιά,να κοροιδευσει δηλαδή πάλι όσους μπορεί ότι τάχα μου το παλεύει. Τίποτα δεν παλεύουμε, απροστάτευτη είναι η ομάδα όπως πάντα και θα τα δείτε όλα με τον καιρό να επαναλαμβάνονται. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είμαι ΑΕΚ και υποστηρίζω Ιβάν απλά καταγράφω την πραγματικότητα όπως είναι. Τώρα αν θα φύγει ο Ιβάν ή αν αντιμετωπίζει δυσκολίες δεν το ξέρω. Η αίσθηση μου είναι ότι θα κάτσει αρκετά χρόνια ακόμα και η ζωή έχει δείξει ότι στο τέλος κερδίζουν αυτοί που βάζουν τα λεφτά.

Edited by geo_1990
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, geo_1990 said:

Αρχικά θέλω να βάλετε όλοι σάς στο μυαλό σας ότι ο πιο αντιπαοκτζης εδώ μέσα είμαι εγώ. Το παοκι το θεωρώ το χειρότερο σωματείο και ευελπιστώ για την διάλυση του. Αυτό δεν σημαίνει ότι κλείνω τα μάτια στην πραγματικότητα. Ότι δηλαδή έχουν την καλύτερη ομάδα την τελευταία διετία πλην του πρώτου μισού της χρονιάς που πήραμε πρωτάθλημα.

Ο Ιβάν την τελευταία τριετία τον έχει γελοιοποίηση τον Μελ,τον έχει ξεφτιλισει στην κυριολεξία. Αυτό δεν μπορώ να μην το αναγνωρίσω στον Ιβάν όσο και να τους αντιπαθώ γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα. Υπάρχει ένας μεγαλομέτοχος από την μια που έχει βάλει δεκάδες εκατομμύρια και έναν άλλον που δεν έχει βάλει ούτε μισό ευρώ. Αυτό δεν μπορώ να μην το αναγνωρίσω. Δεν ενδιαφέρεται ο άνθρωπος όπως και φέτος το μόνο που τον νοιάζει είναι να βγεί η χρονιά,να κοροιδευσει δηλαδή πάλι όσους μπορεί ότι τάχα μου το παλεύει. Τίποτα δεν παλεύουμε, απροστάτευτη είναι η ομάδα όπως πάντα και θα τα δείτε όλα με τον καιρό να επαναλαμβάνονται. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είμαι ΑΕΚ και υποστηρίζω Ιβάν απλά καταγράφω την πραγματικότητα όπως είναι. Τώρα αν θα φύγει ο Ιβάν ή αν αντιμετωπίζει δυσκολίες δεν το ξέρω. Η αίσθηση μου είναι ότι θα κάτσει αρκετά χρόνια ακόμα και η ζωή έχει δείξει ότι στο τέλος κερδίζουν αυτοί που βάζουν τα λεφτά.

Δηλαδη, ο τσετσενος βάζει λεφτά? ?

Edited by Stylianopoulos
Link to comment
Share on other sites

  • amd featured and unfeatured this topic
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×