Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Δεν γινεται να τα πιστευουν αυτα

Περιμενε

Για να βγάλουμε μέσω ΠΑΟΚ TV 6μύρια περίπου(οσα θελαμε απ'την Νοβα δλδ..τα ίδια που παιρνει και ο γάβρος) πρέπει να έχουμε μέσο όρο 75χιλ συνδρομές το παιχνίδι. 
Άμα συνυπολογίσουμε το γεγονός ότι θα ειναι παγκοσμια η προβολή και θα μπορει ο καθενας απο οπου θελει τότε μόνο με τα αδερφια μας απο Γερμανια το πιάνουμε για πλάκα το νούμερ πιστεύω

Stavros Kolkas δεν βγαίνουν αυτά τα νούμερα παό συνδρομές. Είναι κάτι συνδυαστικό με εμπλοκή του εμπορικού, συμμετοχή χορηγών, ανάπτυξη του καναλιού με κανονικό πρόγραμμα και σύνδεση με το ΟΠΕΝ σε αθλητικές πράιμ τάιμ ζώνες. Είναι σύνθετο το πλάνιγκ μη διαβάζεις μαλακίες

200.000 κοσμος να το δει 1.000.000 εισπραξη

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vargas21 said:

Σχολιο απο ΦΒ Αδερφέ μου,όταν στο ΠΑΟΚ Ολυμπιακός θα έχεις μόνο 200-300 χιλιάδες έγραφες ξεμπαρκες και 4 εκατομμύρια έσοδα από δύο ματς σε πρωταθλημα και πλευ οφφ ,γιατί να πας στα 5-6 εκατομμύρια τηλεοπτικό συμβόλαιο;

καθηγητής στο Χαρβαρντ ο ξάδερφος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που έχω να πω είναι πως με κεντρική διαχείριση μια χαρά έτρωγε ο ΠΑΟΚ από τα χρήματα των τριών δημοφιλέστερων ομάδων. Μόλις τελείωσε η κεντρική διαχείριση ο ΠΑΟΚ ψάχνει στον χρόνο επάνω τηλεοπτική στέγη και δεν βρίσκει. Τα υπόλοιπα είναι να 'χαμε να λέγαμε.

Γνώμη μου φυσικά.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Man Of Faith said:

Αυτους τους υπολογισμους κανανε και οι λαικες βασεις;

κατι τετοια δεν ελεγε και η διοικηση του Μαυρου σε εμας;

Οτι "με 3-4 πακετα τσιγαρα λιγοτερα τον χρονο σωζεις την ΑΕΚ."

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Επίσης το πραγματικά απέραντο γέλιο θα πέσει όταν στο sdna, στο forum τους και στις σελίδες τους στο fb θα αρχίσουν τα "κανένα link παίζει;"...

αντικειμενικα ο μεσος παοκτζης 25-55 χρονων, που εχει μισθο 500-1000 ευρω,

και ποσα αγχη, αποκλειεται να του παει το χερι για 5ευρω,

να δει απο το pc του 1 ματς για 1,5 ωρα.

Ισως το κανει 1 φορα, αλλα μετα θα νιωθει ασχημα σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

αντικειμενικα ο μεσος παοκτζης 25-55 χρονων, που εχει μισθο 500-1000 ευρω,

και ποσα αγχη, αποκλειεται να του παει το χερι για 5ευρω,

να δει απο το pc του 1 ματς για 1,5 ωρα.

Ισως το κανει 1 φορα, αλλα μετα θα νιωθει ασχημα σιγουρα.

Μέσω ΕΡΤ θα έμπαινε η ΠΑΟΚάρα στο σπίτι κάθε Αθηναίου.

Τώρα δυστυχώς ούτε στα καφέ δεν θα δείχνουν ΠΑΟΚ.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Μέσω ΕΡΤ θα έμπαινε η ΠΑΟΚάρα στο σπίτι κάθε Αθηναίου.

Τώρα δυστυχώς ούτε στα καφέ δεν θα δείχνουν ΠΑΟΚ.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΠΟμαφια

ΟΥΕΦΑμαφια

ΝΟΒΑμαφια

και ενας μπαρουτοκαπνισμενος ιβαν με το 6σφαιρο του,

να πολεμαει για την δικαιοσυνη.

Link to comment
Share on other sites

"Εκεί παρουσία ισχυρότατων αστυνομικών δυνάμεων, έσπασαν ένα προς ένα τα μηχανήματα και στη συνέχεια αφού τα περιέλουσαν με πετρέλαιο ΤΑ έβαλαν φωτιά" 1:18

 

 "Μαζευτήκαμε εδώ πέρα για να εκφράσουμε τα συναισθήματα μας για το αθηναϊκό κατεστημένο γι' αυτό το λόγο κάψαμε τους ΑΠΟΔΙΠΟΙΗΤΕΣ σήμερα" 2:00

:D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nedved21 said:

Αμα εκανε κατι τετοιο ο Μελισσανιδης,

και εβλεπες το ματς με 4.99 τι θα λεγαμε ειλικρινα;

 

Το ότι το εισιτήριο κάνει 5ευρω και δεν θα είχαμε άδικο .

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει τους Σιμοες και Μπακασετα που βγήκαν να βρουν μεγάλο συμβόλαιο ως πρωταθλητες και, αφού βρήκαν από τα τρία το μακρύτερο, γύρισαν σαν βρεγμένες γάτες αποδεχομενοι αυτό που άξιζαν. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mporat said:

Μου θυμίζει τους Σιμοες και Μπακασετα που βγήκαν να βρουν μεγάλο συμβόλαιο ως πρωταθλητες και, αφού βρήκαν από τα τρία το μακρύτερο, γύρισαν σαν βρεγμένες γάτες αποδεχομενοι αυτό που άξιζαν. 

Μα ο Μπακασετας το βρηκε στο τελος

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Μου θυμίζει τους Σιμοες και Μπακασετα που βγήκαν να βρουν μεγάλο συμβόλαιο ως πρωταθλητες και, αφού βρήκαν από τα τρία το μακρύτερο, γύρισαν σαν βρεγμένες γάτες αποδεχομενοι αυτό που άξιζαν. 

Με τις κινήσεις που κάνουν τα μπαόκια επιταχύνουν την ώρα της διάλυσης τους και άσε να λέει ο @MikrosKaiAtropos για προφητείες.

Στο πικ της ιστορίας τους (αήττητοι νταμπλούχοι) αντί να κλείσουν ένα τετραετές συμβόλαιο με 5,5m δηλαδή ένα deal 22m σύνολο θα δείχνουν λέει τα παιχνίδια με 5 ευρώ από το PAOKTV.

Άμα πιάσουν τους 10,000 χρήστες (δηλαδή 50,000 ευρώ) θα ναι έπος. Εγώ πάλι λέω πως θα μπαίνουν και μέσα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Με τις κινήσεις που κάνουν τα μπαόκια επιταχύνουν την ώρα της διάλυσης τους και άσε να λέει ο @MikrosKaiAtropos για προφητείες.

Στο πικ της ιστορίας τους (αήττητοι νταμπλούχοι) αντί να κλείσουν ένα τετραετές συμβόλαιο με 5,5m δηλαδή ένα deal 22m σύνολο θα δείχνουν λέει τα παιχνίδια με 5 ευρώ από το PAOKTV.

Άμα πιάσουν τους 10,000 χρήστες (δηλαδή 50,000 ευρώ) θα ναι έπος. Εγώ πάλι λέω πως θα μπαίνουν και μέσα.

Αν ηταν τοσο απελπισμενοι θα επαιρναν τα λεφτα της νοβα και θα εκαναν τουμπεκι.Συμφωνω οτι παιζει να μπουν και μεσα,δεν βγαινουν τα κουκια

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×