Jump to content

Recommended Posts

Ευχαριστώ ΠΑΟΚ για άλλη μια δυστυχία. Για άλλη μια τραγωδία. Ευχαριστώ που δεν θα δω ποτε την ομάδα μου στα αστέρια. Ευχαριστώ Φερέιρα που αφήνεις τον άψυχο μηχαοληδη και βγαζεις τον Βαρέλα έξω. Ευχαριστώ κρεσπο πελκα που χάνεται τα αχαστα. Ευχαριστώ την κατάρα που είναι πανω μας. Μια ζωή θα είμαστε ομαδούλα στην Ευρώπη αλλά παντα θα ισχύει αυτό ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ

Καποιοι σιγα-σιγα το παιρνουν χαμπαρι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Μπα..Σε κάτι τέτοιες βραδιές απελευθερώνονται και εκφράζονται ελεύθερα...

Το "τσομπανηδες ειμαστε" μου φαίνεται τραβηγμένο να το πε παοκτζης, αλλά οκ ποτέ δεν ξέρεις. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Το "τσομπανηδες ειμαστε" μου φαίνεται τραβηγμένο να το πε παοκτζης, αλλά οκ ποτέ δεν ξέρεις. 

Ένας ΠΑΟΚτζης που είχα γνωρίσει στο στρατό το έλεγε συνέχεια (τότε ήταν στις δόξες τους), οπότε δε μου κάνει εντύπωση...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Αυτο που δεν γνωριζουν ολοι αυτοι εκει πανω, ειναι πως η ιδρυση του ΠΑΟΚ ειναι μια συνωμοσια της Αθηνας για να εχει με κατι να γελαει.

Πανθεσσαλονίκειο Ανέκδοτο Ομάδων Κέντρου ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Ένας ΠΑΟΚτζης που είχα γνωρίσει στο στρατό το έλεγε συνέχεια (τότε ήταν στις δόξες τους), οπότε δε μου κάνει εντύπωση...

Τους Λαρισαίους κοροϊδεύουν για "τυρια" και "βλάχους" πάντως. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

"Νιώθω τέτοια απογοήτευση και μου εχουν κοπεί τά ποδια σαν να μου παίρνει πιπα θεόμουνο κ λίγο πριν τελειώσω ανοίγει η πορτα καί μπαίνει η γκόμενά μου"

 

Αυτό το παλικάρι στο μπουγατσομάνια δίνει μια γλαφυρή περιγραφή του πώς νιώθει.....Ψυχανάλυση η αποψινή βραδιά..Και η απάντηση σε σχόλιο συνοπαδού του από κάτω που του γράφει ότι μπορεί να κάνουν τρίο...

 

"Επειδή εισαι ΠΑΟΚ το πιθανοτερο να τά βρουν αυτές κ εγώ με το πουλι στο χέρι"

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δύο ελλανιες ψυχές  προσπαθούν επί ματαίω να κάνουν διεθνή καριέρα. Η Αννούλα η Βίσυ και η Δυναμό Δεντροποτάμου.  Νομίζω ότι οι Βούργαροι θα αποκλειόντουσαν από τυς ομίλους του  cl και με απευθείας πρόκριση σε αυτούς. Δεν είναι θέμα φανέλας.  Πολιτισμικό είναι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα άλλαζε κάτι αν περνούσαν ( μεταγραφικά ) αλλά μέχρι στιγμής ο σαββίδης τους έχει βάλει στον αυτόματο.

Επίσης κάπου διάβασα οτι η παε χρωστάει στο σαββίδη 70κ από τις προηγούμενες ζημιές.

 

Με τούτα και με εκείνα αν δεν κάνουν κάνα δυο μεταγραφές ακόμα θα είναι σε πολύ περίεργη φάση φέτος αφού δεν έχουν κάνει διακοπές , ούτε προετοιμασία και η χρονιά τους θα ναι με διπλούς αγώνες τουλάχιστον έως το δεκέμβρη. 

 

ps. Ακόμα να ανεβάσει άρθρο ο σταύρος

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

 

ps. Ακόμα να ανεβάσει άρθρο ο σταύρος

O ΠΑΟΚ αποκλείστηκε και αισθανόμενος πως πλησιάζει το εγκεφαλικό κάθισα να γράψω το συγκεκριμένο κείμενο. Γράφει ο Σταύρος Κόλκας.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vargas21 said:

O ΠΑΟΚ αποκλείστηκε και αισθανόμενος πως πλησιάζει το εγκεφαλικό κάθισα να γράψω το συγκεκριμένο κείμενο. Γράφει ο Σταύρος Κόλκας.

Επιγραμματικά. 

Φερέιρα μένει.

..... σάλτσες και παπαριές ...

.........

...........

.........

.......

Σάββιδη σε παρακαλώ, κάνε καμμιά μεταγραφή ακομα γιατί δεν

Αυτά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Vargas21 said:

 

Πλησιάζει η μεγάλη ώρα για ΠΑΟΚ, Σαββίδη και τον Βορρά που θα μπει στη μεγαλύτερη διασυλλογική διοργάνωση. Γράφει ο Στ. Κόλκας.

1901600596_2020-10-011_59_21.thumb.png.acea0fe5365ea51bc57f22f652e23ac4.png

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, agelos said:

Περιμένω ποστ @stavros 9-11 πριν πέσω για ύπνο.

Γενικά δεν είμαι πολύ καλά από χρόνους αυτό το διάστημα και δεν ασχολήθηκα. Το πρωί χθες βρήκα έναν παοκτζη στο δρόμο και μου είπε πως θεωρούνται περασμένοι. Εκεί κατάλαβα ότι δεν πρόκειται

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Τι ευτυχία γι αυτή την πολύ μέτρια ομάδα την Κράσνονταρ να περιμένει κάποια σοβαρή ομάδα στα πλέι οφ όπως η Μπενφίκα και να μην σκέφτεται ούτε στον ύπνο της ομίλους και ξαφνικά να της κάθεται ο λούζερ της διοργάνωσης.

Link to comment
Share on other sites

Το κλίμα στην πόλη ήταν πανηγυρικό όλη την ημέρα. Το είχαν στανταρακι. Κάποιοι γνωστοί μου και φίλοι θα κατέβαιναν και λευκό πύργο το βράδυ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα και περυσι "περασμενους" θεωρουσαν τους εαυτους τους, οπως και καθε χρονια που πηγαιναν στα προκριματικα του ΤΣΛ. Το θεμα ειναι οτι κατι (δεν) εχουν και δεν μπορουν να περασουν ποτε. Θελετε να το πειτε "απειρια", θελετε να το πειτε "φανελα πουπουλο", θελετε να το πειτε "ατυχια"(lol), μπορει και ολα μαζι, παντως η ουσια ειναι οτι δεν θα περασουν ποτε λογικα, αφου απο του χρονου βγαζουμε μονο τον πρωταθλητη στα προκριματικα του ΤΣΛ.

Γενικα αν κατσει και σκεφτει κανεις το ποσα εχουν γινει φετος και τους ευνοησαν, αλλα παλι δεν μπορεσαν να περασουν στους ομιλους: μη ενσταση, πανδημια-->προκριματικα σε μονους αγωνες, Μπεσικτας ΚΑΙ Μπενφικα στην εδρα τους επειτα απο κληρωση, τελευταιος αντιπαλος η κακιστη (τουλαχιστον) μεσοαμυντικα Κρασνονταρ. Γενικα εγιναν ολα φετος ετσι ωστε να περασουν και παλι δεν μπορεσαν.

Επισης να σημειωθει η τραγικη παρουσια του Μπεργκ και στα 2 ματς (χθες ηταν και ανετοιμος προερχομενος απο τραυματισμο) και η απουσια του Βαντερσον. Παλι ομως καταφεραν και εφαγαν 2 γκολ.

Και εγω με δικους μου ΠΑΟΚτσηδες που μιλησα πιστευαν 100% οτι θε περασουν και δικαιολογημενα με βαση τα οσα ειχαν προηγηθει μεχρι χθες. Ε παλι τα καταφεραν και αποκλειστηκαν.

Link to comment
Share on other sites

τραγικη εμφανιση της Κρασνονταρ περα απο την πλακα. 2 κατεβασιες - 2 γκολ. Αλλα και ο ποακ που παει χωρις 9αρι. Πιστευω η ΑΕΚ, αν δεν ειχαμε τις μαλακιες κρασνονταρ: πανεπιστημιο ποδοσφαιρου κτλ κτλ θα περνουσε ανετα. ενταξει και ποιος ποακ στην τελικη. Και στο γιουροπα για 6 ηττες ειναι που διαβαζω οτι ονειρευονται και πορειαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×