Jump to content

Recommended Posts

Guest dikoudis63
Κι εμεις κοντα την ειχαμε... Τα 1000 χλμ ειναι πολυ λιγα να μας χωρισουν και τετοια εξτρεμιστικα...

 

Η μαγεια της ΑΕΚ σε Μακεδονια-Θρακη δεν μπορει να γινει αντιληπτη από τους κατω σε καμια περιπτωση. Η τριτη ομαδα των Αθηνων να χτυπαει σε Θρακη και επιλεγμενα μερη της μακεδονιας τον παοκ στα ισια, αυτο ειναι μαγεια.

 

Δεν διαφωνώ σε αυτό που λες και πιστεψέ με το γνωρίζω. Καλό που είσαι ΑΕΚ, γιατί χρειαζόμαστε παντού οπαδούς όμως αυτό που εγώ θέλω να πω είναι πως Αθηναϊκή ομάδα πρέπει να στηρίξουμε την πόλη μας και μέσα και έξω από το γήπεδο. Δεν είναι δυνατόν να τον κάνουν στον μπαοκ αυτό (άμα είσαι από πάνω ξέρεις) και όχι και εμείς.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη για να καταλαβω, επειδη ειναι και πρωι και τωρα ανοιξε το ματι και εχουμε και ενα μυαλο χειμωνα-καλοκαιρι, εγω επιλεγοντας να ειμαι ΑΕΚ, πρεπει να στηριζω και την Αθηνα ? ή μαλλον, για να στηριξω την πολη Αθηνα, πρεπει να επιλεξω να ειμαι ΑΕΚ ή ζελας ? (ο γαυρος στηριζει πειραια, δε μετραει)

Link to comment
Share on other sites

Guest dikoudis63

Δεν στηρίζω την πόλη Αθήνα είμαι από την Αθήνα, οπότε στηρίζω την πόλη. Φυσικά έτσι πρέπει να γίνεται γιατί αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης των ομάδων-σωματείων. Για να αθλούν τον κόσμο και για να τον συσπειρώνουν. Για να τον βοηθάνε να βγει από την σκληρή πραγματικά. Για αυτό δημιουργήθηκαν γιατί έγιναν; Εγώ φίλε έχω μεγάλωσει σε γειτονιές που το ένα σύνθημα στον τοίχο γράφοταν πάνω από το άλλο. Όπου τα χαρτάκια των Συνδέσμων του γαύρου, βάζελου, νιόνιου, εθνικού, καλλιθέας δικών μας ήταν το ένα πάνω στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

λαθος ιδεα το φιλικο με μπαογκ, μονο κακο μπορει να μας κανει, αφου οι ομαδες απεχουν πολυ ως ποιοτητα.

 

υποτιθεται οτι ετοιμαζομαστε για το μελλον, μια συντριβη απο τον μπαογκ δεν αποκλειεται και μονο κακο στην ψυχολογια θα κανει.

 

και ουτε θεωρω οτι ειμαστε και φιλικα σωματεια ωστε να δινουμε φιλικα μεταξυ μας.

Link to comment
Share on other sites

Άσε ρε που έχουμε φάμε 6 από τον μπαοκ. μία έχουμε φάει το 81-82 στο Κύπελλο. Και αυτό διότι είχαν την ομάδα - ντόπα της εποχής με την Λάρισα. Τι λέμε τώρα. Σιγά τα αυγά. Τις πεντάρες που έχουν φάει αυτοί από εμάς περνάμε τα δάκτυλα των ποδιών και χεριών τους.

re sy dikoudi ap to myalo sou ta vgazeis mallon.opos eipe ka i o abraam niotheis?

proistoria AEK-mpaok

http://www.finalscore.gr/search/searchformatches.html?t1=4&t2=3&s=%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CE%91%CE%95%CE%9A-vs-%CE%A0%CE%91%CE%9F%CE%9A

Link to comment
Share on other sites

με οψιον αγορας ομως. τρανσφερμαρκτ κατι για 7 μυρια λενε εχει αξια, δε ξερω.... απο τον Γεωργιαδη και τον Ολισε αριστερα, ειναι πολυ καλυτερος παντως.

Link to comment
Share on other sites

Και στο 2013 καλο τον εχει. Φαινεται καλη μεταγραφη αλλα κανει κακη εξωγηπεδικη ζωη απο ο,τι λενε και ,το κυριοτερο, τον πηραν δανεικο.

 

δεν ειναι μετρο συγκρισης το pro βρε Νικο. αν ισχυουν τα περι εξωγηπεδικης ζωης του τοτε καλα θα περασει απανω.

 

λιγο που εβαλα να τους δω .. απλα αλλη ταχυτητα, το ρουφηξαν Blanco ;)

Edited by gybe21
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μετρο συγκρισης το pro βρε Νικο. αν ισχυουν τα περι εξωγηπεδικης ζωης του τοτε καλα θα περασει απανω.

 

λιγο που εβαλα να τους δω .. απλα αλλη ταχυτητα, το ρουφηξαν Blanco ;)

 

Καλα, εννοειται.Αλλα λενε οτι ειναι καλος γενικα.

 

Υγ. Ο μπαογκ προλαβαινει 2 γκολ σε 5 λεπτα; :P

Link to comment
Share on other sites

καλη περιπτωση ο στοχ απο περσυ ηταν η παγκο η εξεδρα, εχει πολυ καλο σουτ καλη σεντρα αλλα καπου καπως βρισκει τον τροπο να τα χαλαει στο τελος.

 

στα ελληνικα βοσκοτοπια θα κανει την διαφορα αν δεν βρεθει κανας πλαγιος να τον θερισεις νωρις. σε σχεση με τον βαις του γαυρου ειναι μεγαλυτερο ονομα

 

και ηρητρα που μπηκε 3Μ ειναι σε λογικα επιπεδα αν ο ποντιος θελει να επενδυσει και οχι να τους κοροιδευει τον δεκεμβρη θα πρεπει να τον εχει αγορασει μονιμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Οταν σε θελει η γαμιολα η τυχη τι γινετε...

 

Kαι θα παει τωρα ο βλαχομπαοκατζης,ο βλαχομποχουμ στο Γκελζενκιρχεν να πουλησει τρελα στη δρακουλομερκελ και το σακατη.xD

 

%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%BB+%CE%B3%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CE%BB%CE%B1,+%CE%BF+%CF%80%CE%B1%CE%BF%CE%BA+%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%89+%CE%B1%CF%80+%CF%8C%CE%BB%CE%B1.jpg

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ευτυχως το ματς ειναι καλοκαιρι γιατι στην Γερμανια κανει κρυο και δεν θα μπορουσαν να πανε στον αγωνα με τις MITSUKO σαγιοναρες τους και τα νυχια που εχουν γινει σαν σπαθια !!xD

Πληροφοριες λενε οτι ο Ιβαν Ignatievic θα στησει πανηγυρι Ρωσσοποντιων εξω απο την Τουμπα την ημερα του αγωνα και θα πουλαει MITSUKO μαιμου 3 στο χιλιαρικο ( οπως αγορασει και τους παιχτες της ομαδας του δηλαδη )

Link to comment
Share on other sites

Ενα δραμα ζει η πολη της Θεσσαλονικης της τελευταιες μερες καθως εχει κατακλυστει απο μιλιουνια Ρωσων λουμπεν μεσοαστων.

 

Χθες εντωμεταξυ σε γνωστο καφε της παραλιας επιναν καφε ο Ιβαν ο Τρομερος παρεα με το Ζηση το Βρυζα...περασε ολοκληρη πομπη κουστουμαρισμενων Καζακστανων απο μπροστα μας...και ενω ο τυπος ειχε καμια 15αρια ασβερκους προσωπικη συνοδεια, η ελληνικη Αστυνομια σε μια κινηση βλαχιας και υποτελειας ειχε καμια 10αρια μπατσους παρατεταγμενους γυρω απο την καφετερια που επινε τον καφε του ο ηγετης...αυτη τη στιγμη εχουν βαρδια γυρω στα 2 περιπολικα σε ολο το κεντρο της Θεσσαλονικης αλλα κριθηκε σκοπιμο να διατεθει προστασια για την καφετερια που πινει καφε ο Τσαρος των Ρωσοποντιων.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×