Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, nikos said:

Φανταζεστε να παρουν τον Μανολο?

0-3 στο οακα και κωλοδαχτυλα στον τιγρη

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Χαχαχαχα οχι ρε απλα δεν τα εχω διαβασει ολα παιζω FM και ακουω μετροπολις και τρωω ποπ κορν. Σημερα ειναι βραδια απολαυσης. Οποιος δεν ακουει μετροπολις χανει

Χαμπε στο FM παιρνεις ΑΕΚ και συνεργαζεσαι με τιγραρο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Χαμπε στο FM παιρνεις ΑΕΚ και συνεργαζεσαι με τιγραρο;

kai paizei sto neo ghpedo filadelfia?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Δικαιολογείτε την απόφαση του Ραζβάν Λουτσέσκου να αποχωρήσει από τον ΠΑΟΚ;

ΝΑΙ, κανείς δεν μπορεί να αρνηθεί τόσα λεφτά

40%

ΟΧΙ, δεν έπρεπε να αφήσει τον ΠΑΟΚ αυτή τη στιγμή

60%

1733 ΨΉΦΟΙ

Ε, ναι. Ο τυπος που επι 1 χρονο νομιμοποιουσαι την εισβολη του αφεντικου του με το γκανι, ηταν ανηθικο να φυγει για τα 10πλασια λεφτα, συμφωνα με το 60%

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 minutes ago, AlexKR21 said:

Χαμπε στο FM παιρνεις ΑΕΚ και συνεργαζεσαι με τιγραρο;

Παιζω το FM 2016 δεν μου αρεσουν τα μεταγενεστερα τα εβαλα ολα και μου την εσπαγαν. Παιρνω ΑΕΚ για αρχη ναι και την πρωτη χρονια με διωχνει μετα πηγα ατρομητο με διωξανε αλλαξα συστημα τακτικης πηγα στο γαυρο και εγω παρει 27 σερι πρωταθληματα 26 κυπελλα και 1 ΤΣΛ . Η ΑΕΚ δυστηχως εχει πεσει 3 φορες στην β στα 30 χρονια και ο ακριβοτερος παιχτης της ειναι 1.2εκ και ο δικος μου 71εκ.....μεχρι και στο παιχνιδι καβουρας ειναι....

Α και μην ξεχασω ο Μαρινακης εχτισε γηπεδο 68.000 θεσεων και το ονομασε με το ονομα μου προς τιμη μου. Η Αγια Σοφια χτιστικε αλλα αν πας μετα απο 30 χρονια δεν εχει αναβαθμισει τιποτα και γραφει πολυ ξεπερασμενες εγκαταστασεις.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Παιρνω ΑΕΚ για αρχη ναι και την πρωτη χρονια με διωχνει 

Ετσι εξηγουνται ολα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Παιζω το FM 2016 δεν μου αρεσουν τα μεταγενεστερα τα εβαλα ολα και μου την εσπαγαν. Παιρνω ΑΕΚ για αρχη ναι και την πρωτη χρονια με διωχνει μετα πηγα ατρομητο με διωξανε αλλαξα συστημα τακτικης πηγα στο γαυρο και εγω παρει 27 σερι πρωταθληματα 26 κυπελλα και 1 ΤΣΛ . Η ΑΕΚ δυστηχως εχει πεσει 3 φορες στην β στα 30 χρονια και ο ακριβοτερος παιχτης της ειναι 1.2εκ και ο δικος μου 71εκ.....μεχρι και στο παιχνιδι καβουρας ειναι....

ela kakies...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

0-3 στο οακα και κωλοδαχτυλα στον τιγρη

Και τον Ματζισιαν

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

auto pantos me ton kleftokota to perimena gt ton teleutaio kairo yphrxan dhloseis g xartakia apo ivan o pateras tou eixe dhlosei g kamena aytokinhta ktl .

mallon perimene thn apolysh g na parei k apozhmiosh...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Και τον Ματζισιαν

To ενα σιγουρα στον τιγρη,το αλλο μεταξυ ματζισιαν και στηβεν αβραμιδη,οποιον δει πρωτο

Link to comment
Share on other sites

Στον Ματζίσαν το έχω πιο στάνταρ. Υποψιαζομαι δε ότι ο Ματζίσαν ήυαν πίσω απο τον πάγκο  όταν συνέβη το στιγμιότυπο της προφιλ φώτο μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τον βοθρο τους θα ψαχτουν για σοβαρη επιλογη απο εξωτερικο. 

Ιδωμεν λοιπον.

 

Link to comment
Share on other sites

M'αρεσουν τα αυθαιρετα συμπερασματα για το Ρουμανο που εφυγε επειδη ειδε τη λαιλαπα Τιγρη που ερχεται. Ανατριχιασαμε πραγματικα.

Τα ιδια εγιναν και μ'εκεινον τον πριγιοβιτς τον χειμωνα, κι εκεινος απο το φοβο του εφυγε για την Αραπια? Εδω που τα λεμε, μονο χαζος δε θα πηγαινε. Μιλαμε για αδιανοητα (πεταμενα) λεφτα

Καλος προπονητης ο Ρουμανος και εφυγε με τροπο που κανει αγωνιστικη ζημια στην ομαδα του, ακομα κι αν ο αντικαταστατης του ειναι ο Κλοπ

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

Και εγω θελω Ουζουνιδαρο στην Τουμπα με μεγαλο μπατζετ ετσι για να τελειωνουμε με την ιστορια οτι απετυχε επειδη δεν του πηραμε τον Ραντογια και τον Καλερι.

Γεια σου Μπουκοφσκι, εγινε χαμος στον ποακ και σε εφεραν πισω με το Προεδρικο αεροπλανο να ηγηθεις της καταστασης ?

Link to comment
Share on other sites

Σε ολα copy paste αυτη η ομάδα....σε ολα προσπαθεί να μιμηθει την ΑΕΚ....μετα απο ολες τις επιτυχίες και την άνοδο επιπέδου, έβαλαν πλώρη για να ζήσουν ένα μίζερο, καμένο πρωταθληματικο καλοκαίρι. Και μόλις σκάσει και η κουκουνα του τσ λου, τοτε θα δέσει καλύτερα το γλυκό.....

Χεστηκα για τον κλεφτοκοτα, αλλά θα έχει επίπτωση στην κωλοομαδα τους. Και αυτό κρατάω. Από ένα ασπονδυλο που ξέρει μόνο να βγάζει χολή, αργά η γρήγορα θα στη ρίξει και σε εσένα. Έτσι πάνε αυτά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Γλίτωσε την συντριβή που έρχεται φέτος για να επιστρέψει καβάλα στ'αλογο την επόμενη χρόνια.Ας τα λουστεί άλλος φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Παραιτήθηκε και ο Σβούρας aka Παντελης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ.  Κάτι περίεργο συμβαίνει εκεί. Μαλλον ο giorgisssss τους εχει τρελάνει όλους 

νεος ΓΑ ο Σαραιδαρης 

Link to comment
Share on other sites

Βαρύ φορτίο αυτο του πρωταθλητή....και που'σαι ακόμα. Αναμένουμε τα προκριματικά και την εκτόξευση του ελλείμματος τους.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό νέο.

Οι πολλές αλλαγές στο ρόστερ και στο προπονητικό Τιμ, θα αναγκάσουν τους βου να κάνουν ουσιαστικά ρισταρτ, χάνοντας μεγάλο μέρος της συνοχής τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Δευτερα αναχωρουν για εξωτερικο για προετοιμασια και δεν εχουν προπονητη χαχαχαχαχαχαχα. Παντως πληροφοριες λενε για Ισπανο προπονητη στις επομενες 24 ωρες........

6-17.jpg

Πακετακι τους βλεπω....

Link to comment
Share on other sites

Τι τους περασατε ρε σεις τους Χιμενεθ/Αραουχο;

Τιποτα Ελληνες, Σερβους, Βοσνιους κλπ να τρεξουν;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καλα αν τους τα σκασει τρεχουν Μπουκο. Και αυτοι καιγοντε για προπονητη αλλα και για να αλλαξουν το κλιμα. Πχ και καλα θα μας πικαρουν αν τους παρουν....ετσι πιστευων οι κουτοτσετσενοι.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×