Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

χαχαχαχααχαχ δεν αντεχω

 

 

Τιναφτορε??????Μεγάλες στιγμές θα ζήσουμε με δαύτον στην Τούμπα. Θα του πουν να πει και τίποτα για την κακιά Αθήνα, είναι κι αυτός λατέρνα φτώχεια και φιλότιμο, θα γελάει και το παρδαλό κατσίκι..

Link to comment
Share on other sites

Στο τελος λεει στον Οζιλ και τον Κεντιρα να σηκωθουν να περασει και να κατσει και τον γραφουν στ αρχιδια τους.Ξερω οτι δεν ειναι σωστο να κοροιδευουμε θυματα μπουλινγκ αλλα με εχει πιασει νευρικο γελιο με το βιντεο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορεί να δει κάποιος και τη σπάνια αντίληψη που έχει για τη ροή του αγώνα..

 

Link to comment
Share on other sites

Και το top-5 του...Προσέξτε την επαφή του με τα αυτοκίνητα...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

χαχαχαχαχαχαχα ρε τι καραγκιοζης ειναι αυτος ρε? χαχαχαχαχαχαχα πωπωπω πηγε στην ομαδα που αξιζει χαχαχαχαχαχα καθυστερημενοςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Ιδιορρυθμος, αγαθος στα ορια του κωμικου ηταν και ο Αρδιζογλου σε μας πριν χρονια. Ας μην ξεχναμε ομως τι παικταρα ηταν...

Δεν μου λενε τιποτα αυτα τα βιντεο, αν ξερει να τσουλαει ή να 'κοβει' το τοπι. Αλλωστε οι ποδοσφαιριστες γενικοτερα δεν φημιζονται για το iq τους...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι αντικειμενικα φαινεται καλη προσθηκη αφου εκει εχουν μονο Γιαννουλη και τον βολειμπολιστα που μπορει να γυρισει τελειως παλαιμαχος.Αλλα διαβαζω σχολια απο μπαοκτζηδες που λενε οτι πηραν παικτη με δυνατη προσωπικοτητα ?

Link to comment
Share on other sites

Ο παίκτης έχει αρκετά βαρύ βιογραφικό για να στηριζόμαστε στην κουταμάρα του σε αυτά τα βίντεο.

Πιο λογικη μου φαίνεται η αμφισβήτηση για το τι κυκλοφορεί ελεύθερος με 500κ.

Παντως ήρθε στην θέση που υπάρχει και ο Βιερινια οταν γυρίσει.

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε έπαιζε στη Ρεαλ, τώρα έμεινε ελεύθερος από τη Ρίο Αβε και γενικά είναι σε μεγάλη κατηφόρα χρόνια τώρα. Μου θυμίζει περίπτωση Σεϊταρίδη που πήγε στην Πόρτο και τα παράτησε. Ή Αρουαμπαρενα. Ή Χουανφραν. Γενικά τα μπακ όταν γνωρίζουν κάμψη, δύσκολα επιστρέφουν σε καλή κατάσταση. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Κάποτε έπαιζε στη Ρεαλ, τώρα έμεινε ελεύθερος από τη Ρίο Αβε και γενικά είναι σε μεγάλη κατηφόρα χρόνια τώρα. Μου θυμίζει περίπτωση Σεϊταρίδη που πήγε στην Πόρτο και τα παράτησε. Ή Αρουαμπαρενα. Ή Χουανφραν. Γενικά τα μπακ όταν γνωρίζουν κάμψη, δύσκολα επιστρέφουν σε καλή κατάσταση. 

Συμφωνώ. Και Ραουλ Μπράβο στοιχηματζη βάλε.

Link to comment
Share on other sites

Παίχτης που έχει περάσει από Real (κοντά 60 συμμετοχές ο συγκεκριμένος) μόνο τυχαίος δεν μπορεί να είναι ακόμα και στα πολύ κάτω του.

Και μόνο η αύρα αυτών των παιχτών πολλές φορές αρκεί για το κάτι παραπάνω.

Εδώ ο πολυτραυματίας Τσιγκρίνσκι των 12 συμμετοχών στον Μπαρτσελόνα αποτέλεσε σταθερά της ομάδας μας τα τελευταία χρόνια.

Κακώς, κάκιστα τον πήραν αφού ακόμα και αν δεν τους βγει αγωνιστικά (που μια χαρά θα τους βγει) μεγαλώνει σιγά σιγά ο κύκλος των μεγάλων παιχτών-ονομάτων που χουν φορέσει την φανέλα τους.

Γνωμούλα μου.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Παίχτης που έχει περάσει από Real (κοντά 60 συμμετοχές ο συγκεκριμένος) μόνο τυχαίος δεν μπορεί να είναι ακόμα και στα πολύ κάτω του.

Και μόνο η αύρα αυτών των παιχτών πολλές φορές αρκεί για το κάτι παραπάνω.

Εδώ ο πολυτραυματίας Τσιγκρίνσκι των 12 συμμετοχών στον Μπαρτσελόνα αποτέλεσε σταθερά της ομάδας μας τα τελευταία χρόνια.

Κακώς, κάκιστα τον πήραν αφού ακόμα και αν δεν τους βγει αγωνιστικά (που μια χαρά θα τους βγει) μεγαλώνει σιγά σιγά ο κύκλος των μεγάλων παιχτών-ονομάτων που χουν φορέσει την φανέλα τους.

Γνωμούλα μου.

Ο παίκτης μένει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ελεύθερος από ομάδα, χωρίς να του κάνουν την παραμικρή πρόταση να τον κρατήσουν, έστω με μειωμένες αποδοχές. Και ο Ραούλ Μπράβο έπαιξε στη Ρεάλ, δε λέει κάτι αυτό. Σαν προσωπικότητα είναι αστεία, ιεροσυλία να τον συγκρίνεις με τον Τσιγκρίνσκι, που μπορεί αγωνιστικά να έχει τραυματισμούς, αλλά σαν προσωπικότητα τον σέβονται όλοι. Ο άνθρωπος είναι cartoon, νομίζω ότι θα είναι back-up του Γιαννούλη....Και του έδωσαν 700 χιλιάρικα, ούτε στα πιο τρελά του όνειρα...

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για μια θέση που θέλει γρήγορα πόδια και όρεξη. Ο παίχτης προφανώς δεν τα έχει αυτα τα 2,γι'αυτο και φεύγει από παντού, ενώ έχει το όνομα σίγουρα. Αντίθετα, ο Βιειρινια δεν κορόιδεψε ποτέ και ήταν από τους βασικούς λόγους των επιτυχιών τους. Και μάλιστα δεν ήταν καθόλου σε πτώση όταν ήρθε. Το επέλεξε. Αντίθετα ο Κοεντραο δεν είχε κάποια εναλλακτική. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Λεσκοτ, Γκουντγιονσεν . Αστεία μεταγραφή παοκ

Έχω μια ένσταση για τον ισλανδό ο οποίος πιστεύω θα μπορούσε να προσφέρει πολλά, αλλά έσπασε το πόδι του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παντως τον φερανε σε μια μερα...ουτε τελικες ευθειες ουτε μαλακιες και ουτε ακουστκε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

coentrao_smoking-thumb-400x326-2517.jpg

8 χρονια πες μισο πακετο τη μερα 29200 τσιγαρα.Αν αποφυγει τον πνευμονολογο ειναι ετοιμος για τις υπογραφες.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Θα του δινει ο Σαββιδης απο Σεκαπ και λαθραια απο Ρωσοποντιους 2 ευρω το πακετο.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bukowski said:

Παίχτης που έχει περάσει από Real (κοντά 60 συμμετοχές ο συγκεκριμένος) μόνο τυχαίος δεν μπορεί να είναι ακόμα και στα πολύ κάτω του.

Και μόνο η αύρα αυτών των παιχτών πολλές φορές αρκεί για το κάτι παραπάνω.

Εδώ ο πολυτραυματίας Τσιγκρίνσκι των 12 συμμετοχών στον Μπαρτσελόνα αποτέλεσε σταθερά της ομάδας μας τα τελευταία χρόνια.

Κακώς, κάκιστα τον πήραν αφού ακόμα και αν δεν τους βγει αγωνιστικά (που μια χαρά θα τους βγει) μεγαλώνει σιγά σιγά ο κύκλος των μεγάλων παιχτών-ονομάτων που χουν φορέσει την φανέλα τους.

Γνωμούλα μου.

Κοιτα αν εχεις proffessionalism και work ethic, και απο ομάδα μη top tier ναρθεις, θα φερεις αυρα.

Αν είσαι ο τριμαλάκας της εκάστοτε ομάδας σε όλη σου την καριέρα, την αύρα του τριμαλακα θα φέρεις.

Το οποιο ταλέντο είχε αυτός ο παίκτης το χαράμισε πριν πολλά χρόνια.

Δεν νομίζω και λόγω του τι είναι ο παίκτης, αλλα και λόγω θέσης, ότι θα επηρεάσει και θα τραβήξει την ομάδα ιδιαιτερα.

Μεταγραφή τύπου πανηγύρια για τον παίκτη το καλοκαίρι, παικτης για τα πανηγύρια τον χειμώνα.

Υποθετικά ολα αυτα, καθρεπτης το γηπεδο

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Στο sdna πέρυσι είχαν άρθρο γι αυτό το ΑΜΕΑ που πήραν οι βούλγαροι και χθες το κατέβασαν. Χαχαχχαααα ρε τι πουτάνες είναι αυτές

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bukowski said:

Παίχτης που έχει περάσει από Real (κοντά 60 συμμετοχές ο συγκεκριμένος) μόνο τυχαίος δεν μπορεί να είναι ακόμα και στα πολύ κάτω του.

Και μόνο η αύρα αυτών των παιχτών πολλές φορές αρκεί για το κάτι παραπάνω.

Εδώ ο πολυτραυματίας Τσιγκρίνσκι των 12 συμμετοχών στον Μπαρτσελόνα αποτέλεσε σταθερά της ομάδας μας τα τελευταία χρόνια.

Κακώς, κάκιστα τον πήραν αφού ακόμα και αν δεν τους βγει αγωνιστικά (που μια χαρά θα τους βγει) μεγαλώνει σιγά σιγά ο κύκλος των μεγάλων παιχτών-ονομάτων που χουν φορέσει την φανέλα τους.

Γνωμούλα μου.

Εχεις ενα δικιο με τους παικτες ονοματα, αλλα δεν μπορεις συνεχεια να σκας 1 εκ περιπου το χρονο για παικτες που το πιο πιθανο ειναι να μην σου βγουν.Απο την αλλη ειναι καλο να φορανε την φανελα της ομαδας ονοματα, ακομα και για λογους διαφημισης + το οτι χτιζεις σχεσεις για μετα το τελος της καριερας τους με οτι μπορει να συνεπαγεται αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Ζητανε 9εκ οι Ιταλοι για τον χαφ που θελουνε,

και ο παοκ παει μεχρι 4εκ.

Εφαρμοζοντας τον καθιερωμενο κοφτη σε νουμερα και μεγεθη οταν μιλαμε για παοκ,

λογικα ζητανε 4-5εκ οι Ιταλοι και ο παοκ παει μεχρι 2εκ.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stavros 9-11 said:

Στο sdna πέρυσι είχαν άρθρο γι αυτό το ΑΜΕΑ που πήραν οι βούλγαροι και χθες το κατέβασαν. Χαχαχχαααα ρε τι πουτάνες είναι αυτές

Επειδη ομως το ιντερνέτ ειναι αμειλικτο

LPP0QCP.jpg

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • panther-21- featured and unfeatured this topic
  • panther-21- locked this topic
  • panther-21- unlocked this topic
  • panther-21- locked and unlocked this topic
  • panther-21- locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×